Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Εγώ πάντως ένα βράδυ που έτυχε να μην το φορτίσω, το πρωί είχε χάσει 3%. Αλλά συνήθως και εγώ το βάζω με αργή φόρτιση το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

7 minutes ago, costsa41 said:

Δε μας έγραψες εντυπώσεις από τη νέα παραλαβή. Εντωμεταξύ ο δικός μας γνωστός περιδιαβαίνει τα σάιτ της samsung, πλάισιο κ.τ.λ στο fb  και γράφει ότι είναι χειρότερο για το τηλέφωνο. Αυτό είναι που λένε η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά!!!!

Για να είμαι ειλικρινείς ήθελα να δώσω λίγο χρόνο.

Θα έλεγα ότι είναι καλύτερα από τα επεστραφέντα αλλά όχι τέλεια όπως θα έπρεπε να ήταν.

Είχα και διακοπές στις κλήσεις, λίγες αλλά είχα, και καθυστέρηση όταν κάνω κλήση.

Δεν ξέρω, έχω στραβώσει πολύ με τη Samsung.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να αλλάξω την ανάλυση των φωτογραφιών στην κάμερα? Δεν το βρίσκω.
Απο εδώ το κάνεις. d3d29451478dd967b06b6dd09b20c3af.jpg

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει κανείς κάποια ιδέα για το πως μπορεί να λυθεί αυτό το προβλημα;

Το battery guardian δείχνει πως το Google maps ξυπνάει χωρίς λόγο και ίσως κρασαρει κιόλας αν καταλαβαίνω καλά, εντωμεταξύ το έχω ήδη βάλει σε deep sleep χειροκίνητα το maps, αλλά συνεχίζει να εμφανίζεται το συγκεκριμένο μήνυμα.

Κάποια ιδέα για το τι μπορώ να κανω;

SmartSelect_20220319-160725_Samsung Internet.jpg

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το παρέλαβα και εγω.

Εντάξει μετά από πολλά χρόνια πήρα κινητό τέτοιου επιπέδου

Έχω πάθει σοκ .

Με την οθόνη με το μεγεθος τα χρώματα την ταχύτητα τον ήχο .

Αν μπορώ να πω ότι κάτι με προβλημάτισε είναι το δαχτυλικο που κάποιες φορές δεν το αναγνωρίζει -δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος. 

Ειλικρινα απορώ πως άντεχα με το κινητό που είχα .

Τώρα το μόνο που μένει είναι να μάθω τις δυνατότητες του 

Διαβάζω αυτά που γράφετε και δεν καταλαβαίνω Χριστό ...

Αν υπάρχει κανένα βίντεο με tricks and tips ας μου το στείλει κάποιος να ξεστραβωθώ.

Εκτός και μένει κανένας νότια να τον κεράσω καφέ να μου δείξει.

Όπως λέει και ενας φίλος "τι περίμενες ρε από το παπάκι πήγες στη φεράρι"...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν το παρέλαβα και εγω.
Εντάξει μετά από πολλά χρόνια πήρα κινητό τέτοιου επιπέδου
Έχω πάθει σοκ .
Με την οθόνη με το μεγεθος τα χρώματα την ταχύτητα τον ήχο .
Αν μπορώ να πω ότι κάτι με προβλημάτισε είναι το δαχτυλικο που κάποιες φορές δεν το αναγνωρίζει -δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος. 
Ειλικρινα απορώ πως άντεχα με το κινητό που είχα .
Τώρα το μόνο που μένει είναι να μάθω τις δυνατότητες του 
Διαβάζω αυτά που γράφετε και δεν καταλαβαίνω Χριστό ...
Αν υπάρχει κανένα βίντεο με tricks and tips ας μου το στείλει κάποιος να ξεστραβωθώ.
Εκτός και μένει κανένας νότια να τον κεράσω καφέ να μου δείξει.
Όπως λέει και ενας φίλος "τι περίμενες ρε από το παπάκι πήγες στη φεράρι"...
Καλορίζικο!
Στο αποτύπωμα να προσθέσεις υπο διαφορετικές γωνίες το δάχτυλο που θέλεις.
Να το βάλεις 2 φορές τουλάχιστον και θα ανοίγει αστραπιαία.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν κάνω την αίτηση για τα Buds ζητάει μοντέλο, δεν βρίσκω πουθενά κάτι από αυτά που λέει, εμένα είναι SM-908B/DS και είναι 512GB απλά, ποιο διαλέγω;

Screenshot_20220319-193640_Chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, dante897 said:

Παιδιά όταν κάνω την αίτηση για τα Buds ζητάει μοντέλο, δεν βρίσκω πουθενά κάτι από αυτά που λέει, εμένα είναι SM-908B/DS και είναι 512GB απλά, ποιο διαλέγω;

Screenshot_20220319-193640_Chrome.jpg

Υπάρχει 24ωρη τηλεφωνική εξυπηρέτηση στη samsung (801117267864 από σταθερό ή στο 2106897691 από κινητό). Πάρε τηλ πάτα την επιλογή 1 και θα σε εξυπηρετήσουν άμεσα και μάλιστα μπορεί να συνδεθούν με το κινητό σου και να στα βρούν αυτοί.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Anlibafojo said:

Υπάρχει 24ωρη τηλεφωνική εξυπηρέτηση στη samsung (801117267864 από σταθερό ή στο 2106897691 από κινητό). Πάρε τηλ πάτα την επιλογή 1 και θα σε εξυπηρετήσουν άμεσα και μάλιστα μπορεί να συνδεθούν με το κινητό σου και να στα βρούν αυτοί.

Σωστό κι αυτό

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Anlibafojo said:

Υπάρχει 24ωρη τηλεφωνική εξυπηρέτηση στη samsung (801117267864 από σταθερό ή στο 2106897691 από κινητό). Πάρε τηλ πάτα την επιλογή 1 και θα σε εξυπηρετήσουν άμεσα και μάλιστα μπορεί να συνδεθούν με το κινητό σου και να στα βρούν αυτοί.

Η υποστήριξη της samsung στην Ελλάδα είναι από άλλο πλανήτη. Ειδικά όταν πήγα στη smartec πρώτη φορά για ένα κινητό της γυναίκας που του έσπασε την πλάτη, έπαθα πλάκα. Ήταν καταλυτικός παράγοντας για να φύγω από την apple

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Dark_Lord said:

Η υποστήριξη της samsung στην Ελλάδα είναι από άλλο πλανήτη. Ειδικά όταν πήγα στη smartec πρώτη φορά για ένα κινητό της γυναίκας που του έσπασε την πλάτη, έπαθα πλάκα. Ήταν καταλυτικός παράγοντας για να φύγω από την apple

Πραγματικά, δεν υπάρχει κάτι που να διαφωνήσω μαζί σου. Πρώτη φορά πήγα με ένα S3 δύο μήνες μετά τη λήξη της εγγύησης με καμένη μητρική και μου την άλλαξαν μέσα στην εγγύηση και να σκεφτείς το είχα ξαναπάει και μου είχαν αλλάξει και οθόνη γιατί είχε ένα καμένο πίξελ που φαινόταν με μεγεθυντικό φακό μόνο. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, dante897 said:

Παιδιά όταν κάνω την αίτηση για τα Buds ζητάει μοντέλο, δεν βρίσκω πουθενά κάτι από αυτά που λέει, εμένα είναι SM-908B/DS και είναι 512GB απλά, ποιο διαλέγω;

Screenshot_20220319-193640_Chrome.jpg

Tο 3ο είναι το 512. Αν googlαρεις τους 3 κωδικούς θα δεις ότι ο 1ος πάει σε 128 ο 2ος σε 256 και ο 3ος βγάζει τα 512 κινητά.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Niman72 said:

Ρε παιδία στα νότια προάστια που πάμε για να βάλουμε προστασία οθόνης?

Ποιό ειναι το καλύτερο service?

Πήγαινε  public  Αγίου Δημητρίου (mall)..

Πες του να σου βάλει μεμβράνη..Στην φτιάχνει εκείνη την ώρα μέσο υπολογιστή!!Τέλεια!Χτυπά και μια θήκη για πίσω και είσαι άρχοντας...Η μεμβράνη  η πιο χοντρή  έχει 18 ευρώ.. 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Tο 3ο είναι το 512. Αν googlαρεις τους 3 κωδικούς θα δεις ότι ο 1ος πάει σε 128 ο 2ος σε 256 και ο 3ος βγάζει τα 512 κινητά.

Κοίτα, το googlαρα αλλά δεν βρίσκει κανένα αποτέλεσμα, τι να πω, λογικό ακούγεται αλλά νταξ, βάλε τις χωρητικότητες να διαλέξω, τι βάζεις κωδικούς που δεν τους γράφει πουθενά ρε Samsung...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dante897 said:

Κοίτα, το googlαρα αλλά δεν βρίσκει κανένα αποτέλεσμα, τι να πω, λογικό ακούγεται αλλά νταξ, βάλε τις χωρητικότητες να διαλέξω, τι βάζεις κωδικούς που δεν τους γράφει πουθενά ρε Samsung...

Καταρχάς σου έχω ήδη δώσει την απάντηση. Αν έχεις το 512 βάζεις το 3ο sm-s908bzkheue όπου η κατάληξη έχει τη διαφορά σε heue, το h κάνει τη διαφορά. 

Αν το πατήσεις στο Google όλο αυτό θα δεις ότι εμφανίζει ακόμα και σε διαφημίσεις το 512, ενώ αν πατήσεις τα άλλα 2 βγάζει μόνο 256 ή 128. Ακόμα και έτσι να τι πάρεις καταλαβαίνεις ότι προφανώς δεν βγαίνουν τυχαία τα αποτελέσματα αυτά στο Google, ακόμα και αν δεν το δεις γραμμένο κάπου δηλαδή για το ποιο είναι ποιο...

Ορίστε και ένα Googlαρισμα 

https://www.google.com/search?q=sm-s908bzkheue&client=ms-android-samsung-ss&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Καταρχάς σου έχω ήδη δώσει την απάντηση. Αν έχεις το 512 βάζεις το 3ο sm-s908bzkheue όπου η κατάληξη έχει τη διαφορά σε heue, το h κάνει τη διαφορά. 

Αν το πατήσεις στο Google όλο αυτό θα δεις ότι εμφανίζει ακόμα και σε διαφημίσεις το 512, ενώ αν πατήσεις τα άλλα 2 βγάζει μόνο 256 ή 128. Ακόμα και έτσι να τι πάρεις καταλαβαίνεις ότι προφανώς δεν βγαίνουν τυχαία τα αποτελέσματα αυτά στο Google, ακόμα και αν δεν το δεις γραμμένο κάπου δηλαδή για το ποιο είναι ποιο...

Ορίστε και ένα Googlαρισμα 

https://www.google.com/search?q=sm-s908bzkheue&client=ms-android-samsung-ss&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

Έχεις δίκιο, μου ξέφυγε ένα S, λάθος μου.

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Antwny said:

Στην αρχή γιατί να κάνεις factory reset?

Δεν ξέρεις τι έχει περαστεί πριν το κλείσιμο συσκευής,  έτσι καλού κακού το κάνεις για να μην το έχεις στο μυαλό σου .

Κανένα κόλλημα σε κλήση με δίκτυο και wifi .

Μπαταρία με έβγαλε ασπροπρόσωπο και με πολύ παιχνίδι Real Racing 3 που είναι απαιτητικό. 

Link to comment
Share on other sites

Αν το ανάγεις στο 100% περίπου στη δική μου αυτονομία είσαι.
5 ώρες περίπου, έχω φτάσει μέχρι 5:30

Αν κλείσεις aod, αυτόματη ρύθμιση φωτεινότητας, ανάλυση κλπ θα πας στις 5 με 6....χοντρικά.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Μπήκα στην διαδικασία να σχολιάσω επειδή το κινητό με εντυπωσίασε από την μέρα που παρουσιάστηκε και παρακολουθώ από την πρώτη στιγμή το νήμα. Τα σχόλια που διάβασα εδώ μέσα με απέτρεψαν από το να το αγοράσω και μετά από πολλά χρόνια στο android με Samsung και HUAWEI επέστρεψα πριν από 2 μερες στο iPhone (13 pro max) το οποίο είχα να χρησιμοποιήσω από το 6s το οποίο είχα περίπου 3 μήνες. Δυο πράγματα θα γράψω και τίποτε άλλο. Πέρα από το ποσο  smooth και άψογο είναι το κινητό το οποίο δεν κολλάει ούτε ένα ms με 78 🤯 ενεργές εφαρμογές στο παρασκήνιο (ναι τις μέτρησα από απορία χθες το βράδυ πριν κοιμηθώ που τις έκλεισα όλες) σήμερα από τις 9 το πρωί που το έβγαλα από την πρίζα με ΟΛΑ ανοιχτά και με 6 ώρες οθόνη έχει πάει 22:26 και έχω 43% μπαταρία και δεν πιστεύω στα μάτια μου. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, toxotis70 said:

Αν το ανάγεις στο 100% περίπου στη δική μου αυτονομία είσαι.
5 ώρες περίπου, έχω φτάσει μέχρι 5:30

Αν κλείσεις aod, αυτόματη ρύθμιση φωτεινότητας, ανάλυση κλπ θα πας στις 5 με 6....χοντρικά.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Έχει νόημα...

Κλείσε αυτό, κλείσε και εκείνο. Γιατί; για να την έχω μεγαλύτερη την αυτονομία.

Για μένα όχι.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Lex7ace said:

Καλησπέρα σε όλους. Μπήκα στην διαδικασία να σχολιάσω επειδή το κινητό με εντυπωσίασε από την μέρα που παρουσιάστηκε και παρακολουθώ από την πρώτη στιγμή το νήμα. Τα σχόλια που διάβασα εδώ μέσα με απέτρεψαν από το να το αγοράσω και μετά από πολλά χρόνια στο android με Samsung και HUAWEI επέστρεψα πριν από 2 μερες στο iPhone (13 pro max) το οποίο είχα να χρησιμοποιήσω από το 6s το οποίο είχα περίπου 3 μήνες. Δυο πράγματα θα γράψω και τίποτε άλλο. Πέρα από το ποσο  smooth και άψογο είναι το κινητό το οποίο δεν κολλάει ούτε ένα ms με 78 🤯 ενεργές εφαρμογές στο παρασκήνιο (ναι τις μέτρησα από απορία χθες το βράδυ πριν κοιμηθώ που τις έκλεισα όλες) σήμερα από τις 9 το πρωί που το έβγαλα από την πρίζα με ΟΛΑ ανοιχτά και με 6 ώρες οθόνη έχει πάει 22:26 και έχω 43% μπαταρία και δεν πιστεύω στα μάτια μου. 

λογικο ειναι να εχεις τετοια αποδοση στη μπαταρια, το iphone 13 pro max εχει απειρη αυτονομια και ειναι γνωστο αυτο. Τωρα αν αυτο ειναι λογς αγορας, αυτο αφορα τον καθενα. Εγω πχ δεν αντεξα αλλο με κινητο που με περιοριζει στην κουρτινα ειδοποιησεων να εχω συντομευσεις ρυθμισεων που εγω θελω, να κλεινω ΒΤ και τοποθεσια πχ που στο αι φον δεν κλεινει το ΒΤ (απλα κοβει συνδεσεις για λιγο) και δεν εχει καν για τοποθεσια η οποια ειναι κρυμμενη για να σε ενοχλει το ανοιξε/κλεισε και να την εχεις συνεχει ανοιχτη.. δεν αντεξα να εχω dialer ο οποιος χωραει 100 κλησεις μονο, δηλαδη 1 φορτωμενη ημερα μου,αν θελησω να παρω πισω εναν που με καλεσε το πρωι, πρεπει να τον εχω αποθηκευσει αλλιως χανεται ο αριθμος, γιατι απλα τυχαινει καποιες μερες να εχω πανω απο 100 κλησεις...

Οποτε ναι, λογικο ειναι να εχει τετοια αυτονομια γιατι s/w και h/w ειναι αριστα δεμενα, και το s/w ειναι τοσο κουρεμενο και ελλειπες που οι ποροι που χρειαζεται ειναι ελαχιστοι...

Οποιο θελει απλα να το δουλευει σαν "3210" ως προς τις δυνατοτητες τηλεφωνου και γενικα να μην εχει επιλογες, ειναι φοβερη λυση και επιλογη, αν ομως θες να το φερεις στα μετρα σου, απλα δε γινεται... και το λεω χωρις διαθεση ειρωνιας κτλ, απλα ειναι διαφορετικοι κοσμοι και οι συγκρισεις αρχιζουν και τελειωνουν στο οτι και τα 2 παιρνουν καρτα sim....

6 minutes ago, ggazas said:

Έχει νόημα...

Κλείσε αυτό, κλείσε και εκείνο. Γιατί; για να την έχω μεγαλύτερη την αυτονομία.

Για μένα όχι.

ετσι ειναι, το κινητο πρεπει να το εχεις ελευθερο να το ευχαριστιεσαι, αν δεν σε καλυπτει απλα το αλλαζεις. 

Ειδικα αυτο με το κλεισιμο της αυτοματης φωτεινοτητας, ελεος ρε παιδες αλλα ειναι σα να παιρνετε ferrari και να βαζετε 10 ευρω βενζινη να ακουσετε μονο το μοτερ... 

προσωπικα κλεινω οτι μου ειναι αχρηστο, πχ τοποθεσια, ή 5G Που δεν εχω στην επαρχια που ειμαι ή και 2κ αναλυση μιας και δεν βλεπω διαφορα οποτε προτιμω την αυτονομια, αλλα οχι να κανουμε τη ζωη μας δυσκολη με αυτοσκοπο την αυτονομια... 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι και να κλείσεις ολ αυτά και να το δουλέψεις λιτά, σαν iPhone πχ, χωρίς multitasking κλπ , πάλι δε φτάνεις στην αυτονομία του iPhone, ούτε στο smoothness.

Με λίγα λογια κανει περισσότερα, αλλά δεν το αντέχει.

Πρέπει η samsung να επενδύσει περισσότερα στους επεξεργαστές και στο software...

Sent from my SM-S908B using Tapatalk



Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Lex7ace said:

Καλησπέρα σε όλους. Μπήκα στην διαδικασία να σχολιάσω επειδή το κινητό με εντυπωσίασε από την μέρα που παρουσιάστηκε και παρακολουθώ από την πρώτη στιγμή το νήμα. Τα σχόλια που διάβασα εδώ μέσα με απέτρεψαν από το να το αγοράσω και μετά από πολλά χρόνια στο android με Samsung και HUAWEI επέστρεψα πριν από 2 μερες στο iPhone (13 pro max) το οποίο είχα να χρησιμοποιήσω από το 6s το οποίο είχα περίπου 3 μήνες. Δυο πράγματα θα γράψω και τίποτε άλλο. Πέρα από το ποσο  smooth και άψογο είναι το κινητό το οποίο δεν κολλάει ούτε ένα ms με 78 🤯 ενεργές εφαρμογές στο παρασκήνιο (ναι τις μέτρησα από απορία χθες το βράδυ πριν κοιμηθώ που τις έκλεισα όλες) σήμερα από τις 9 το πρωί που το έβγαλα από την πρίζα με ΟΛΑ ανοιχτά και με 6 ώρες οθόνη έχει πάει 22:26 και έχω 43% μπαταρία και δεν πιστεύω στα μάτια μου. 

Εμένα ούτε το iphone 7 plus δεν κολλούσε με το ios 15.....για τις 78 ενεργές εφαρμογές κρατάω μία πισινή επειδή το έχω δουλέψει το 13 pro max...ειδικά αν ανοίξεις κάμερα και τραβήξεις βίντεο, θα κλείσει πολλές εφαρμογές. είναι ένα απροβλημάτιστο τηλ με έναν κτηνώδη επξεργαστή που πάει ανεκμετάλλευτος, ειδικά αν δεν κάνεις video editing 20 φορές την ημέρα. Για ανθρώπους που δουλεύουν μόνο κάμερα και social media είναι σίγουρο ότι θα τους βγάλει πολλά χρόνια. Από εκεί και πέρα δεν υπάρχει σύγκριση με μία ναυαρχίδα android με πενάκι...άλλοι κόσμοι..προσωπικά θεωρώ πολλά τα 1750 ευρώ για το 512 pro max, για να δουλεύω βασικές εφαρμογές (απροβλημάτιστα, το παραδέχομαι). Ακόμη και μπαταρία μπορείς να βρεις πολύ καλύτερη σε nubia red magic 6, moto g power κλπ και κάνεις τη δουλειά σου με υποπολλαπλάσια χρήματα.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...