Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Καλά αυτά τα μπιξμπι και τα γοογλε βοηθούς τα έχω σβήσει day 1

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τι στο καλό κάνω και δεν έχω δει πάνω από 5 ώρες sot? Όταν έρχομαι σπίτι απενεργοποιώ τα δεδομένα και όταν φεύγω έχω μια bixby routine να απενεργοποιείται το wifi. Το bluetouth είναι συνεχώς συνδεδεμένο με το Galaxy Watch 3 και οι φωτεινότητες στο αυτοματο με σκούρο θέμα με τη δυση... Χωρίς AOD φυσικα...
Από 3.45 μέχρι 5.10 max sot...   
Κι εγ ω έτσι δυστυχώς,,,,ότι και να δοκίμασα.

Sent from my SM-X800 using Tapatalk

Δεν υπάρχει πρόγραμμα τουλάχιστον που να ξέρω εγώ.
Πας battery and device care 
Πατάς πάνω στο battery και βλέπεις πόση ώρα το έχεις εκτός φόρτισης και πόση ώρα ήταν ανοιχτή η οθόνη (screen on time) σου δείχνει όλη βδομάδα.
 
 
 
 
Αυτό το κάνω...αλλα δε βλέπω κάτι περίεργο.

Sent from my SM-X800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, minarokeftes said:

Ρε παιδιά πάω να μπω στην εφαρμογή της άλφα και κρασαρει μόλις πατήσω αυτό.

Ξέρουμε τπτ?

Screenshot_20220403-151402_myAlpha Mobile.jpg

Μια από τα ίδια,  το έψαξα όσο δεν γίνεται αλλά είναι θέμα εφαρμογής και τράπεζας 

Link to comment
Share on other sites

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων με την νέα ενημέρωση και το gps δεν λέει να φτιάξει. Να το πάω για servis?  Δεν ξέρω τι να κάνω.. Γιατί αν είναι πρόβλημα λογισμικού να περιμένω στην επόμενη αναβάθμιση. Αν έχει θέμα η συσκευή όμως πρέπει να το πάω. Οι περισσότεροι λέτε ότι ο θέμα του gps έχει διορθωθεί. 

Edited by Meteo
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Meteo said:

Έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων με την νέα ενημέρωση και το gps δεν λέει να φτιάξει. Να το πάω για servis?  Δεν ξέρω τι να κάνω.. Γιατί αν είναι πρόβλημα λογισμικού να περιμένω στην επόμενη αναβάθμιση. Αν έχει θέμα η συσκευή όμως πρέπει να το πάω. Οι περισσότεροι λέτε ότι ο θέμα του gps έχει διορθωθεί. 

Πήγαινε smartec κατά προτίμηση ή πάρε τηλέφωνο τη samsung.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Kostas_Ts_86 said:

Παιδες, εθεσα και πριν λιγες μερες ενα ερωτημα αλλα δεν πηρα απαντηση...Το CSR 2 που παιζω στο S22 Ultra ειναι σαν πιξελιασμενο, ενω σε αλλες συσκευες ειναι τουμπανο η ποιοτητα των γραφικων. Ακομα και με τις ρυθμισεις φουλ χειροκινητα ή αυτοματα στο Game Plugins το ιδιο χαλια ειναι...

Εκανα δοκιμη με Real Racing 3, Asphalt 9 και ειναι αψογη η ποιοτητα γραφικων...

Any ideas?

https://youtu.be/J6QDLUOunQA

Δεν ξέρω αν μπορείς να κάνεις κάτι. Ακόμη και μετά από τόσα updates, ο 2100 τα πηγαίνει καλύτερα στο gaming από τον 2200. Τώρα προς τι όλη αυτή η διαφήμιση με την amd gpu, είναι απορίας άξιο 

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Anlibafojo said:

Πήγαινε smartec κατά προτίμηση ή πάρε τηλέφωνο τη samsung.

Θα τους πάρω ξανά αύριο να τους το πω και θα το πάω... Το κακο είναι αν ξανά κάνουν εργοστσσιακες ρυθμίσεις αντε να το στήσεις πάλι. Άσε που με το που κάνεις επαναφορά κάνει και στο ρολόι watch 4 classic αντε ξανά από την αρχή. Κρατάω backup αλλά θέλει πάλι χρόνο αρκετό να το στήσεις όπως ήταν. 😔

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που είστε ευχαριστημένοι με την μπαταρία, Στην εφαρμογή Google , το δικαίωμα της τοποθεσίας το έχετε στο πάντα ή μόνο με την χρήση της εφαρμογής?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, dimkit said:

Εσείς που είστε ευχαριστημένοι με την μπαταρία, Στην εφαρμογή Google , το δικαίωμα της τοποθεσίας το έχετε στο πάντα ή μόνο με την χρήση της εφαρμογής?

Μονο με την χρηση της εφαρμογης οπως και σε ολες τις εφαρμογες

Link to comment
Share on other sites

Εσείς που είστε ευχαριστημένοι με την μπαταρία, Στην εφαρμογή Google , το δικαίωμα της τοποθεσίας το έχετε στο πάντα ή μόνο με την χρήση της εφαρμογής?
Ποίαν εφαρμογή εννοεις;

Sent from my SM-X800 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για να κόψετε διαφημίσεις χρησιμοποιείτε κάποια πιο εξειδικευμένη λύση ή βάζετε dns της adguard?

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, minarokeftes said:

Για να κόψετε διαφημίσεις χρησιμοποιείτε κάποια πιο εξειδικευμένη λύση ή βάζετε dns της adguard?

doh-de.blahdns.com

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Meteo said:

Θα τους πάρω ξανά αύριο να τους το πω και θα το πάω... Το κακο είναι αν ξανά κάνουν εργοστσσιακες ρυθμίσεις αντε να το στήσεις πάλι. Άσε που με το που κάνεις επαναφορά κάνει και στο ρολόι watch 4 classic αντε ξανά από την αρχή. Κρατάω backup αλλά θέλει πάλι χρόνο αρκετό να το στήσεις όπως ήταν. 😔

Ναι είναι μανούλα. Σ εμένα που είχα θέμα με το gps μετά την αναβάθμιση της Πέμπτης, εξακολουθεί να δουλεύει κανονικά χωρίς να έχω κάνει φυσικά επανεκκίνηση. Το παρακολουθώ ακόμα .

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SpeedRacer said:

doh-de.blahdns.com

dot-de.blahdns.com ποιο παλιά είχε αναφερθεί αυτό τελικά ποιο από τα δύο ισχύει???

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς από τις ρυθμίσεις μπαταρίας να αλλάξει την ταχύτητα επεξεργασίας από  βελτιστοποιημενη σε μεγάλη ή μέγιστη? Έχει δει διαφορά σε επιδόσεις/μπαταρία?

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που έχω διαπιστώσει στις φωτό, παρότι προτιμώ τα χρώματα σε σχέση με τα iPhone, είναι ότι σε κινούμενα θέματα όπως τα παιδιά που δε στήνονται για φωτο, είναι πολύ δύσκολο να πετύχεις καλή φωτο. Το είδα που το αναφέρουν και άλλοι χρήστες. Πίστευα ότι είναι ιδέα μου αλλά το τσεκάρω εδώ και καιρό.

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς μαζί με το shutter lag της μηχανής, είναι το μεγάλο μείον της φωτογραφικής...ειδικά σε κινούμενα θέματα.

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχω την  εντύπωση ότι πάνω σε αυτό το κομμάτι την ποιο γρήγορη φωτογραφία την παίρνει κ την απεικόνιζει σωστά μόνο η Sony. 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, toxotis70 said:

Ποίαν εφαρμογή εννοεις;

Sent from my SM-X800 using Tapatalk
 

Την εφαρμογή google , έτσι την βρίσκεις , όχι τα services , σκέτο google.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, challenge143 said:

Έχω την  εντύπωση ότι πάνω σε αυτό το κομμάτι την ποιο γρήγορη φωτογραφία την παίρνει κ την απεικόνιζει σωστά μόνο η Sony. 

Δεν έχω δουλέψει sony ναυαρχίδα ποτε

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση για chrome. Σας το έχει κανει αυτό ποτέ? Επιλέγω κάποια λέξη και κάτω αντί να μου βγάλει τη λέξη αυτή ώστε να γίνει αναζήτηση σε ξεχωριστό παράθυρο, γράφει "Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στο δικτυο".

10f7d1d26b34cb32494c6d52c3fce606.jpg

Link to comment
Share on other sites

Just now, pank said:

Ερώτηση για chrome. Σας το έχει κανει αυτό ποτέ? Επιλέγω κάποια λέξη και κάτω αντί να μου βγάλει τη λέξη αυτή ώστε να γίνει αναζήτηση σε ξεχωριστό παράθυρο, γράφει "Δεν είναι δυνατή η πρόσβαση στο δικτυο".

Και εμένα έτσι ακριβώς είναι.... Δεν λειτουργεί.

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...