Jump to content

Samsung Galaxy S22 Ultra


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Message added by MyPhone Admin,

Poll time!
 

 

Recommended Posts

Προσωπικά παρατηρώ λίγο χειρότερη μπαταρία μετά το update. Γύρω στο 5ωρο πλεον με μεικτή χρήση αντί για 6 plus που μου έβγαζε πριν. Θα του δώσω χρόνο όμως κι άλλο για να βεβαιωθώ. Εντάξει δεν είναι το δυνατό του σημείο η μπαταρία σε καμία περίπτωση, είναι επαρκής όμως. Δε βλέπω android ναυαρχίδες με καλύτερη μπαταρία εκτός ίσως από το oneplus 10 pro

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

5 minutes ago, costsa41 said:

Λογικό είναι αφού, πιστεύω, ότι έκανες την τελευταία αναβάθμιση η οποία σου έδωσε την τελευταία έκδοση σε αντίθεση με τον τύπο στο βίντεο, που έχει snap ,πιστεύω, και δεν τη έχει πάρει ακόμα. Άσε που παίζει οι εκδόσεις να διαφέρουν ονομαστικά. Και φυσικά από κάτι τέτοιο δε θα σου έλεγε έχεις τη τελευταία έκδοση. Δεν μπαίνεις στην εφαρμογή της κανονικά για να κάνεις αναβάθμιση και να στο γράψει.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

ειχα παρει screenshot πριν πατησω το κουμπι  αναβαθμιση και εδειχνε την ιδια εκδοση αρα στην ουσια αυτο που θα ηθελα ηταν να σου γραφει οτι εχεις την τελευταια εκδοση και οχι και καλα να λεει οτι σου κανει update. τεσπα μικρο το κακο 😉

Edited by domigr
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα, στα μηνύματα, στις ρυθμίσεις ( από τη στοκ εφαρμογή)  έχει μια λειτουργία που λέγεται ρυθμίσεις συνομιλίας και εκεί πατάω και μου λέει αποτυχία σύνδεσης. Σε εσάς δουλεύει ?

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Παίδες καλημέρα, στα μηνύματα, στις ρυθμίσεις ( από τη στοκ εφαρμογή)  έχει μια λειτουργία που λέγεται ρυθμίσεις συνομιλίας και εκεί πατάω και μου λέει αποτυχία σύνδεσης. Σε εσάς δουλεύει ?

Σε εμενα λειτουργεί. Το πρόβλημα εμένα είναι με gps. 

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, costsa41 said:

Ναι δουλεύει κανονικά Νικόλα. Με το wifi δουλεύει Αυτό που δε θυμάμαι, γιατί είχε γίνει συζήτηση τότε είναι πως πρέπει να ρυθμίσουμε τον προεπιλεγμενο τρόπο συζήτησης για να λαμβάνονται τα μηνύματα ακόμα και με κλειστό wifi γιατί θυμάμαι ένα παιδί στο 21 είχε πει ότι δε λάμβανε μηνύματα όταν το είχε κλειστό και είχε βρει τη λύση μετά.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δε μπορώ να το ενεργοποιήσω με τίποτα. Στο S21 το είχα ενεργό αλλά καμία φορά έχανα μηνύματα αν πχ έκανα μια επανεκκίνηση και δεν έδινα τον αριθμό μου κάθε φορά που τον ζητούσε..  Αλλά τώρα μου λέει αποτυχία εγγραφής ότι και να κάνω και όταν ανοίγω συσκευή δε ζητάει τον αριθμό μου 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι δηλαδή καλύτερη του note 20 u και κατωτερη του s21 ultra? 

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα 

Καταρχάς εγώ θέλω να ευχαριστήσω όλα τα παιδιά από το φόρουμ γιατί έμαθα πολλά από αυτούς.

Ίσως και να νευριάζω κάποιους γιατί είχα χρόνια να πάρω καλή συσκευή και ρωτούσα απλά πράγματα ενδεχομένως.

Έμαθα πολλά και από έναν αμερικανό στο YouTube τον λένε Jonathan Casey .Ο τύπος έχει κάνει φοβερές παρουσιάσεις για τα πάντα το S22 ultra από S Pen Security Camera με έναν υπέροχο τρόπο .

Ρίξτε μια ματιά αν δεν τον ξέρετε 

Για την μπαταρία 🔋🔋 να πω ότι εγώ που είμαι στη δουλειά πολλές ώρες έχω ένα μέσο όρο με δεδομένα όλη μέρα και WiFi μετά τις 1900 τέσσερις ώρες SOT .

Δεν καταλαβαίνω βέβαια το λόγο που το συζητάμε τόσο όταν με τη γρήγορη φόρτιση πάει από 20% στο 100% σε 25 λεπτά.

Τέλος για μένα τα buds pro που συνόδευαν τη συσκευή έχουν απίστευτο ήχο.

Βγάζω το σκύλο βόλτα και βάζω τσιτες μουσική και χάνομαι στο υπερπέραν .

Όντως δεν έχουν πολύ καλή εφαρμογή δοκίμασα και τα μεγαλύτερα μαξιλαράκια αλλά και πάλι.Αυτα τα γράφω χωρίς να έχω δοκιμάσει αλλα παρόμοια ακουστικά.

Είπαμε ζούσα σε σπηλιά.

Πήρα και τη θήκη για το αυτοκίνητο που σας έλεγα προσπαθώ να δω που θα τη βάλω για να βλέπω από το παρμπρίζ γιατί για άλλη μια φορά κατάλαβα πόσο ΜΕΓΑΛΟ είναι το κινητό.

Τέλικα το μέγεθος μετραει κορίτσια 😙.

Καλο βράδυ.

ΥΓ

Συνεχίστε να γράφετε μη μου δίνετε σημασία καταλαβαίνω το 10% αυτών που λέτε 😂😂

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, costsa41 said:

Λογικά θα έπρεπε!! Από την πρώτη φορά που το άνοιξες. Για δοκίμασε να το βγάλεις και να το περάσεις πάλι.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Πως να το βγάλω ακριβώς?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, costsa41 said:

Μια χαρά τα λες! Παίδες χρησιμοποιείστε το good lock και φυσικά το one hand oreration καθώς και τη δυναμική οθόνη και θα παραμετροποιήσετε το τηλέφωνό σας όπως θέλετε. Αυτά είναι τα καλά του android. Και εκτός από τα άπειρα θέματα ,κουμπιά κ.τ.λ που υπάρχουν μία ωραία εφαρμογή για θέματα είναι το Backdrops. 

Tο one hand oreration είναι ότι ποιο βολικό έχει το good lock επίσης δουλεύει και μόνο του. Και με το theme park φτιάχνεις καταπληκτικά θέματα. Αντί του good lock χρησιμοποιώ το niceLock που δεν έχει θέμα με την περιοχή.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, costsa41 said:

Εννοώ να απεγκαστήσεις την εφαρμογή μηνύματα και να την περάσεις πάλι μήπως φτιάξει. 

Ακριβώς έτσι το nice lock είναι το καλύτερο και με το downloader τα περνάς πολύ εύκολα και τις αναβαθμίσεις που βγάζει. Φυσικά κάποιος μπορεί να κατεβάσει το onehand μόνο του αφού υπάρχει στο play store. 

Μου το έκανε και στο α52 και στο τελευταίο σ21. Κάτι έχω πειράξει σε ρυθμίσεις που δεν βρίσκω. Τέλος πάντων θα μείνω με παραδοσιακό σμσ 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

Δε μπορώ να το ενεργοποιήσω με τίποτα. Στο S21 το είχα ενεργό αλλά καμία φορά έχανα μηνύματα αν πχ έκανα μια επανεκκίνηση και δεν έδινα τον αριθμό μου κάθε φορά που τον ζητούσε..  Αλλά τώρα μου λέει αποτυχία εγγραφής ότι και να κάνω και όταν ανοίγω συσκευή δε ζητάει τον αριθμό μου 

Για κάνε μια δοκιμή. Κλείσε την συσκευή-βγάλε την καρτα sim.Ενεργοποιησε την συσκευή. Κλείσε την συσκευή βάλε ξανά την καρτα sim. Άνοιξε την συσκευή και περίμενε λίγο. Λογικά τώρα θα σου ζητήσει να καταχωρήσεις τον αριθμό σου.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πριν, dante897 said:

Έχεις απλά Cosmote ή το αγόρασες από Cosmote/Γερμανό;

Αγορά από Γερμανό. Δεν ξέρω τι άλλο παίζει.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, costsa41 said:

Εννοώ να απεγκαστήσεις την εφαρμογή μηνύματα και να την περάσεις πάλι μήπως φτιάξει. 

Ακριβώς έτσι το nice lock είναι το καλύτερο και με το downloader τα περνάς πολύ εύκολα και τις αναβαθμίσεις που βγάζει. Φυσικά κάποιος μπορεί να κατεβάσει το onehand μόνο του αφού υπάρχει στο play store. 

Δεν μπορεί να γίνει απεγκατάσταση στημ εφαρμογή  μηνυματα. Είναι εφαρμογή συστηματος

Η δική μου μπαταρία... 

Screenshot_20220402-220049_Device care.jpg

Edited by Strofigkas

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Βλέποντας τα διάφορα screenshots με τη χρήση της μπαταρίας που ανέβηκαν κατά καιρούς παρατήρησα ότι σχεδόν σε όλα δεν εμφανίζεται η χρήση μπαταρίας στις κλήσεις (τουλάχιστον στις καταναλώσεις με υψηλά ποσοστά).  Στο δικό μου είναι σταθερά στην πρώτη τριάδα κατανάλωσης.  Είναι φυσιολογικό κάτι τέτοιο ή πρέπει να το ψάξω; Όντως μιλάω αρκετά αλλά νομίζω ότι δεν είμαι ο μόνος.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πρόγραμμα προτείνετε για παρακολούθηση της μπαταρίας και τι τρέχει στο background ?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, εθεσα και πριν λιγες μερες ενα ερωτημα αλλα δεν πηρα απαντηση...Το CSR 2 που παιζω στο S22 Ultra ειναι σαν πιξελιασμενο, ενω σε αλλες συσκευες ειναι τουμπανο η ποιοτητα των γραφικων. Ακομα και με τις ρυθμισεις φουλ χειροκινητα ή αυτοματα στο Game Plugins το ιδιο χαλια ειναι...

Εκανα δοκιμη με Real Racing 3, Asphalt 9 και ειναι αψογη η ποιοτητα γραφικων...

Any ideas?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια καλη Κυριακη ευχομαι αν και δεν ξερω ποσο καλη θα ειναι. Πραγματικα ομως ειμαι να σκασω απο τα νευρα μου με αυτη την αναμονη πραγματικα δεν τους αντεχω αλλο φετος το παραχιεσανε το πραγμα με τις προπαραγγελειες. Μου ειπαν πως θα μου ερχοταν στις 31/3/2022 το κοκκινο το χρωμα οπως το ηθελα και με διαβεβαιωσανε γι αυτο. Τιποτε παμε για 18/4/2022 τωρα οπως δειχνουν τα πραγματα την μεγαλη εβδομαδα αλλα για ποιο λογο απο οσο εμαθα φερνουν μοναχα λιγα λιγα κομματια και παρτιδες ; Τους ειπα ή θα μου το δωσετε σε μαυρο χρωμα αν οχι κοκκινο η να με ξεγραψετε και δεν θα το παρω να μου επιστρεψετε πισω τα χρηματα μου. Παραπηγαινει αυτη η ιστορια μα τον θεον. Αλλες χρονια τα αποκτουσα ως τις 8 ή 16 του Μαρτιου.
Υπαρχει σωτηρια ; Υπαρχει καποιος αλλος χρηστης που ακομα δεν το παρελαβε το δικο του ; Τι προπαραγγελιες και πρασινα αλογα. Ετσι θα χασω σιγουρα και το δωρο που δινουν.
Τους εκανα ανω κατω και με το δικαιο μου Primetel.
Θα δω αυριο αν θα εχω καποιο τηλεφωνημα η καποια εκπληξη ευχαριστη ευχομαι.
Μου ειπε ο υπερθυνος του καταστηματος αν ηταν απο το χερι μου θα στο εδινα αμεσος μου λεει.
Με το δικαιο μου αλλα γιατι κανουν ετσι ;

Edited by ccypruss000

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, costsa41 said:

Άσε και το έβγαλα. Του είχε βγάλει τα μάτια ο γιος μου έχανα το τηλέφωνο γιατί έλεγε το παίζει πιο καλά στο δικό σου από το δικό μου. Κάτι δεν έγινε σωστά το παίζει απίστευτα. Αυτό με τα αμάξια δεν είναι; Εγώ δεν παίζω και δεν ασχολούμαι τόσο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

χαχαχαχα σαν παιδι κι εγω του βγαζω τα ματια εδω και 5 χρονια τουλαχιστον... Ναι με αμαξια ειναι αλλα οχι κατι σπουδαιο σαν gameplay....λόγω των γραφικών το παίζω. Απλα με ξενέρωσε γιατι ειναι χαλια η ποιοτητα των γραφικων στο S22 Ultra. Στο S10+ είναι πολύ καλή, στο xiaomi Mi T είναι ακόμα πιο καλή και πιο smooth λόγω των 120Hz...

Δεν ξέρω τι πάει στραβα.... θα δοκιμάσω και εφαρμογές τρίτων για την ποιότητα να δω τι γινεται..

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, costsa41 said:

Καλά όπως λένε και τα παιδιά στο 21 η μπαταρία του μετά το update είναι κάτι παραπάνω από σούπερ 6.45 ώρες οθόνη 17 ώρες ανοιχτό στο 32% . Πού θα φτάσει; Εννοείται όλα ανοιχτά!!!! Όλα στο τέρμα!!! Μόνο ταπ για την οθόνη. Και 24 ώρες σύνδεση με ρολόι. Και λευκή οθόνη με αυτόματο dark mod που μπαίνει μόνο το βράδυ.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τι στο καλό κάνω και δεν έχω δει πάνω από 5 ώρες sot? Όταν έρχομαι σπίτι απενεργοποιώ τα δεδομένα και όταν φεύγω έχω μια bixby routine να απενεργοποιείται το wifi. Το bluetouth είναι συνεχώς συνδεδεμένο με το Galaxy Watch 3 και οι φωτεινότητες στο αυτοματο με σκούρο θέμα με τη δυση... Χωρίς AOD φυσικα...

Από 3.45 μέχρι 5.10 max sot...  😞 

Edited by nikosdoc
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, costsa41 said:

Βγάλε τις ρουτίνες που τρέχουν συνέχεια. Κοίτα μήπως κάποια εφαρμογή σου τρώει τη μπαταρία καθώς και τις όποιες ρυθμίσεις σου.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και εγώ έχω την ίδια ρουτίνα που έχει ο φίλος δεν έχω θέμα με την μπαταρια

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω ότι είναι τοσο απλό... Πριν βάλω τις ρουτίνες την ίδια -απογοητευτική- διαρκεια μπαταρίας είχα. Άσε που στην πρώτη 10αδα καταναλώσεων δεν βρίσκεται εφαρμογή της Samsung αλλά το facebook, οι υπηρεσίες google play, o chrome, οι χάρτες κλπ.. Α, και το Spotify, το οποίο όμως μπορεί και να το χρησιμοποιησω 1-2 συνεχομενες ωρες όταν το βαλω...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikosdoc said:

Τι στο καλό κάνω και δεν έχω δει πάνω από 5 ώρες sot? Όταν έρχομαι σπίτι απενεργοποιώ τα δεδομένα και όταν φεύγω έχω μια bixby routine να απενεργοποιείται το wifi. Το bluetouth είναι συνεχώς συνδεδεμένο με το Galaxy Watch 3 και οι φωτεινότητες στο αυτοματο με σκούρο θέμα με τη δυση... Χωρίς AOD φυσικα...

Από 3.45 μέχρι 5.10 max sot...  😞 

Και εγώ ποτέ πάνω από 3:30 ώρες SOT στην καλύτερη... δεν ξέρω, τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

Καλά και εγώ κανένα 4ωρο βγάζω. Αλλά μιλάμε για ανοικτή οθόνη. Πχ όταν παίζει σκ σχεδόν όλη μέρα spotify το κινητό, μπορεί να μην βγάζει 6 ώρες σοτ αλλά ουσιαστικά δουλεύει συνεχώς και πάλι στο τέλος με 20% είμαι. Εννοείται όλα τα έχω στο τέρμα, hz, ανάλυση, gps ανοικτό, ανοικτόχρωμο - αυτά μου ήρθαν. Δεν πετσοκόβω τίποτα απολύτως απλά για να πω α έπιασα 5ωρο σοτ. Ποτέ δεν το έκανα, το ΜΟΝΟ που με νοιάζει είναι στη 1 που θα πέσω για ύπνο να έχει τουλάχιστον 20%. Και γίνεται

Ο Χορτιάτης είναι ΚΙΤΡΙΝΟΣ
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, toxotis70 said:

Ποιο πρόγραμμα προτείνετε για παρακολούθηση της μπαταρίας και τι τρέχει στο background ?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
 

Δεν υπάρχει πρόγραμμα τουλάχιστον που να ξέρω εγώ.

Πας battery and device care 

Πατάς πάνω στο battery και βλέπεις πόση ώρα το έχεις εκτός φόρτισης και πόση ώρα ήταν ανοιχτή η οθόνη (screen on time) σου δείχνει όλη βδομάδα.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε μου όταν ρωτάω τι καιρό κάνει την κυρία Bixby γιατί μου βγάζει αυτό και πως αλλάζει;

Με ρώτησε σε κάποια φάση τι να χρησιμοποιηθεί για τον καιρό και διάλεξα το accuweather.Εκανα βλακεία ;

Γενικά πείτε μου τι ωραίο κάνει αυτή η κυρία ; Πως να την εκμεταλευτω 😉?

Screenshot_20220403-141402_One UI Home.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...