Jump to content

Wind - Σταθερή τηλεφωνία και internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια, η προσφορα με τα 19.90 ειναι τελικη τιμη?η ανευ φπα?

 

Τελική τιμή...

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

γενικότερα με wind υπάρχουν πολλές αποσυνδέσεις και το μόνο που τους νοιάζει είναι πως θα τσιμπήσουν νέους πελάτες και για αυτό σου λέει 19,90 μόνο online αλλίως 34,90 στο κατάστημα και άμα τελειώσει το 12μηνο σκας 34,90 . μόνο η wind το κάνει αυτό για να έχει νέους πελάτες . ευτυχώς που έφυγα απο wind ησύχασα

 

Μόνο η Wind κάνει προσφορές και... όλοι οι άλλοι οι πάροχοι. Δηλαδή θέλεις να μας πεις ότι οι άλλες εταιρίες δεν ενδιαφέρονται να "τσιμπήσουν" νέους πελάτες;

 

Μια χαρά είναι η Wind, για εμένα η καλύτερη εναλλακτική στον ΟΤΕ (που όμως σε γδύνει). Είδα και τις HOL, Forthnet και On Telecoms - να μου λείπουν.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο η Wind κάνει προσφορές και... όλοι οι άλλοι οι πάροχοι. Δηλαδή θέλεις να μας πεις ότι οι άλλες εταιρίες δεν ενδιαφέρονται να "τσιμπήσουν" νέους πελάτες;

 

χαχαχα! ελα ντε να μην έλουν? :p

 

Μια χαρά είναι η Wind, για εμένα η καλύτερη εναλλακτική στον ΟΤΕ (που όμως σε γδύνει). Είδα και τις HOL, Forthnet και On Telecoms - να μου λείπουν.

 

συμφωνώ και εγώ σε αυτό... δυστυχώς ο ΟΤΕ έχει καλή ποιότητα, αλλά κάνει άλλα περίεργα (με άσχετες χρεωσεις λογαρισμών μου συνέβει παλιότερα) και σε γδέρνει, ενώ η wind τουλάχιστον προσφέρει αξιοπρεπέις υπηρεσίες σε πολύ λογικότερες τιμές

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν στον ΟΤΕ. Πλήρωνα 33€ τον μήνα! χωρίς να κάνω καμμία κλήση σε σταθερό και είχα ίντερνετ κλειδωμένο μόνιμα στα 2Mbs (κλασσικό κορόιδο!!)

 

Βέβαια μου πρότειναν να μπω σε πιο φθηνά 6μηνα προγράμματα, αλλά επειδή ήθελα να φύγω (τρέχοντας!) δεν γράφτηκα για να μην δεσμευθώ...

 

Έκανα αίτηση στην Wind για το Doubleplay S με 17€ τον μήνα...

Λίγες μέρες μετά μου τηλ. από τον ΟΤΕ και με ρώτησαν γιατί θέλω να φύγω. Τους είπα οτι είναι πολύ ακριβοί γι' αυτά που προσφέρουν και μου απάντησαν οτι εκεί που θα πάω η ποιότητα είναι χαμηλότερη & δεν θα μείνω ευχαριστημένος...

 

Η Wind κάθε τόσο μου έστελνε SMS στο κινητό για την πορεία της αίτησής μου, πότε θα παραλάβω το ρούτερ και πότε τελικά ενεργοποιήθηκε η αίτησή μου (σε 14 μέρες περίπου)...

 

Τελικά συνδέθηκα στην Wind! Το ρούτερ ZTE που μου έδωσαν δωρεάν κλείδωσε στα 14Mbs!! χωρίς καμμία αποσύνδεση μέχρι τώρα! Η εμπειρία μου στο ίντερνετ εφταπλασιάστηκε!! Το σταθερό μου δουλεύει άψογα χωρίς διακοπές & με όλες τις ψηφιακές ευκολίες...:)

 

Επίσης μου έδωσαν μία κάρτα F2Go για δωρεάν 120' προς όλα τα κινητά και σταθερά για (1) χρόνο! :D

 

Μετά από ένα χρόνο θα πληρώνω 23€ τον μήνα. Και πάλι όμως είναι πολύ καλή τιμή γιατί δεν κάνω κλήσεις σε σταθερά...;)

 

Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος! Εάν η περιοχή σας καλύπτεται από την Wind, προχωρήστε άφοβα! Η Wind τελικά αποτελεί τελικά μια πολύ καλή επιλογή! :)

Linux myphone υπογραφή.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν στον ΟΤΕ. Πλήρωνα 33€ τον μήνα! χωρίς να κάνω καμμία κλήση σε σταθερό και είχα ίντερνετ κλειδωμένο μόνιμα στα 2Mbs (κλασσικό κορόιδο!!)

 

Βέβαια μου πρότειναν να μπω σε πιο φθηνά 6μηνα προγράμματα, αλλά επειδή ήθελα να φύγω (τρέχοντας!) δεν γράφτηκα για να μην δεσμευθώ...

 

Έκανα αίτηση στην Wind για το Doubleplay S με 17€ τον μήνα...

Λίγες μέρες μετά μου τηλ. από τον ΟΤΕ και με ρώτησαν γιατί θέλω να φύγω. Τους είπα οτι είναι πολύ ακριβοί γι' αυτά που προσφέρουν και μου απάντησαν οτι εκεί που θα πάω η ποιότητα είναι χαμηλότερη & δεν θα μείνω ευχαριστημένος...

 

Η Wind κάθε τόσο μου έστελνε SMS στο κινητό για την πορεία της αίτησής μου, πότε θα παραλάβω το ρούτερ και πότε τελικά ενεργοποιήθηκε η αίτησή μου (σε 14 μέρες περίπου)...

 

Τελικά συνδέθηκα στην Wind! Το ρούτερ ZTE που μου έδωσαν δωρεάν κλείδωσε στα 14Mbs!! χωρίς καμμία αποσύνδεση μέχρι τώρα! Η εμπειρία μου στο ίντερνετ εφταπλασιάστηκε!! Το σταθερό μου δουλεύει άψογα χωρίς διακοπές & με όλες τις ψηφιακές ευκολίες...:)

 

Επίσης μου έδωσαν μία κάρτα F2Go για δωρεάν 120' προς όλα τα κινητά και σταθερά για (1) χρόνο! :D

 

Μετά από ένα χρόνο θα πληρώνω 23€ τον μήνα. Και πάλι όμως είναι πολύ καλή τιμή γιατί δεν κάνω κλήσεις σε σταθερά...;)

 

Είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος! Εάν η περιοχή σας καλύπτεται από την Wind, προχωρήστε άφοβα! Η Wind τελικά αποτελεί τελικά μια πολύ καλή επιλογή! :)

καλό το παραμυθάκι για πες μας και κανενά άλλο ....για παραμυθάκια καλή είναι η wind

Link to comment
Share on other sites

καλό το παραμυθάκι για πες μας και κανενά άλλο ....για παραμυθάκια καλή είναι η wind

 

Νομίζω πως είσαι κακοπροαίρετος...Τι δεν πιστεύεις από όσα έγραψα;

Linux myphone υπογραφή.jpeg

Link to comment
Share on other sites

καλό το παραμυθάκι για πες μας και κανενά άλλο ....για παραμυθάκια καλή είναι η wind

 

Εσύ φιλε πρέπει να έχεις χορτάσει παραμύθια...γιατι ζητάς να ακούσεις κ αλλα?

Link to comment
Share on other sites

το οτι υπαρχει πιθανοτητα οντως το παιδι να ειναι ευχαριστημενο δεν περνα απο το μυαλο σας?

Κι εγω δεν ειχα καλη εικονα για την εν λογω εταιρεια,οταν ακομα ηταν τελλας.

2 συγγενικα μου προσωπα ωστοσο ειναι απο τοτε συνδρομητες της και εχουν μεινει περα για περα ευχαριστημενοι

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

το οτι υπαρχει πιθανοτητα οντως το παιδι να ειναι ευχαριστημενο δεν περνα απο το μυαλο σας?

Κι εγω δεν ειχα καλη εικονα για την εν λογω εταιρεια,οταν ακομα ηταν τελλας.

2 συγγενικα μου προσωπα ωστοσο ειναι απο τοτε συνδρομητες της και εχουν μεινει περα για περα ευχαριστημενοι

 

Μάλλον δουλεύει στην πράσινη η την κόκκινη εταιρεία....γιατί κι εγω΄συμφωνώ ........η αδελφή μου δεν έχει κανένα πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

το οτι υπαρχει πιθανοτητα οντως το παιδι να ειναι ευχαριστημενο δεν περνα απο το μυαλο σας?

Κι εγω δεν ειχα καλη εικονα για την εν λογω εταιρεια,οταν ακομα ηταν τελλας.

2 συγγενικα μου προσωπα ωστοσο ειναι απο τοτε συνδρομητες της και εχουν μεινει περα για περα ευχαριστημενοι

 

Όταν ήταν τελλας, ήταν...μπελάς :p

Τώρα όμως μέρα με τη νύχτα...

Link to comment
Share on other sites

Εχω μείνει παγωτό.... Την Πέμπτη που μας πέρασε πήρα τηλέφωνο στο τεχνικό τμήμα για την χαμηλή ταχύτητα που έχω στο σπίτι γύρω στα 5500 mbps, ευγενέστατοι στο τηλ και μετά από λίγο μου είπαν ότι δεν μπορούν να βρουν άκρη από εκεί και ότι μπορούν θα κάνουν από την πλευρά τους αλλά δεν μου υπόσχονται κάτι πέραν του επιπλέον 1 mbps και σαν τέλος θα το στείλουν στο τεχνικό τμήμα του προς μεγαλύτερη διερεύνηση, καθημερινά λάμβανα sms με την πορεία της όλης διαδικασίας, σήμερα λοιπόν έλαβα μήνυμα ότι βρέθηκε το πρόβλημα και ότι το έλυσαν, βέβαια εγώ δεν ήμουν σπίτι για να διαπιστώσω το αληθές.....μετά από 2 ώρες με πήρε μία ευγενεστατη κοπέλα να με ρωτήσει αν έχω δει διαφορά στην ταχύτητα, της εξήγησα ότι δεν είμαι σπίτι και αυτή με ρώτησε τι ώρα μπορεί να με ξαναπάρει ώστε να έχω δει αν υπάρχει διαφορά!!!!!

Ακόμα λοιπόν και να μην έχει αλλάξει κάτι στην ταχύτητα της σύνδεσής μου, όσο ναναι τους βγάζω το καπέλο για το υψηλό επίπεδο επικοινωνίας τους με τον πελάτη!!!

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

σε συνέχεια του προηγούμενου ποστ μου....όντως διόρθωσαν την γραμμή, πλέον κλειδώνει στα 6350 mbps και από ότι είδα το έκαναν κατεβάζοντας το snr στο 6,5 από το 9 που ήμουν πριν.

Στο καπάκι με πήραν τηλέφωνο στο σπίτι να με ρωτήσουν αν είδα διαφορά, δεν με βρήκαν και είπαν στην γυναίκα μου ότι θα με πάρουν αύριο στο κινητό :)

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

σε συνέχεια του προηγούμενου ποστ μου....όντως διόρθωσαν την γραμμή, πλέον κλειδώνει στα 6350 mbps και από ότι είδα το έκαναν κατεβάζοντας το snr στο 6,5 από το 9 που ήμουν πριν.

Στο καπάκι με πήραν τηλέφωνο στο σπίτι να με ρωτήσουν αν είδα διαφορά, δεν με βρήκαν και είπαν στην γυναίκα μου ότι θα με πάρουν αύριο στο κινητό :)

 

Όχι φίλε. Το Snr όσο κατεβαίνει τόσο χειρότερο είναι.

Θα σου έλεγα να συνδέσεις το μόντεμ στην γραμμή κατευθείαν που έρχεται παρακαμπτοντας την καλωδίωση του σπιτιού. Αν δεις διαφορά, τότε έχεις πρόβλημα στην καλωδίωση εσωτερικά.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω φίλε μου, έχω κάνει και το τεστ που αναφέρεις, απλά στο 6,5 το snr μάλλον είναι το χαμηλότερο που μπορούν να δώσουν χωρίς να έχω αποσύνδεσεις

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρω φίλε μου, έχω κάνει και το τεστ που αναφέρεις, απλά στο 6,5 το snr μάλλον είναι το χαμηλότερο που μπορούν να δώσουν χωρίς να έχω αποσύνδεσεις

 

Σημαίνει ότι η γραμμή σου έχει "θόρυβο" και στο snr η τιμή του είναι αυτόματη(ένδειξη) κυρίως. Θα έπρεπε να σου αυξήσουν την ισχύ και εκεί είναι το μυστικό.

Ρίξε μια ματιά στις καλωδιώσεις σου γιατί τα συμπτώματα δείχνουν να έχεις πρόβλημα.

Τι attenauation έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Σημαίνει ότι η γραμμή σου έχει "θόρυβο" και στο snr η τιμή του είναι αυτόματη(ένδειξη) κυρίως. Θα έπρεπε να σου αυξήσουν την ισχύ και εκεί είναι το μυστικό.

Ρίξε μια ματιά στις καλωδιώσεις σου γιατί τα συμπτώματα δείχνουν να έχεις πρόβλημα.

Τι attenauation έχεις?

 

Θα ποστάρω το βραδάκι screen shot που θα είμαι σπίτι να μου πεις την άποψη σου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε. Το Snr όσο κατεβαίνει τόσο χειρότερο είναι.

Θα σου έλεγα να συνδέσεις το μόντεμ στην γραμμή κατευθείαν που έρχεται παρακαμπτοντας την καλωδίωση του σπιτιού. Αν δεις διαφορά, τότε έχεις πρόβλημα στην καλωδίωση εσωτερικά.

 

Μην πανικοβάλλεστε.

Το snr είναι σχετικό ποσό άσχημο είναι και εξαρτάται από την γραμμή και το ρουτερ.

Στα 6 οι πιο πολλοί είναι μια χαρά.

Τόσο το είχα 2 χρόνια, ώσπου πήρα ένα πολύ καλό μηχανάκι netgear και το έριξα στο 2 μόνος μου χωρίς να έχω προβλήματα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Άλλο το snr και άλλο το sn margin. Το margin όταν το κατεβάσεις κερδίζεις σε ταχύτητα. Το όριο για να το κατεβάσεις βέβαια είναι το σημείο που δεν είναι πλέον σταθερή η γραμμή σου. Αυτό είναι το κομμάτι που πλεονεκτεί η forthnet επειδή έχει σαν default το 6αρι προφίλ σε αντίθεση με το 9 των υπολοίπων. Αν έχεις αποσυνδέσεις κάνεις ένα τηλέφωνο και στο ανεβάζουν, αν όμως η γραμμή σου είναι καλή στους υπόλοιπους παρόχους χάνεις από την ταχύτητα που θα μπορούσες να έχεις με χαμηλότερο margin.
Link to comment
Share on other sites

Μην πανικοβάλλεστε.

Το snr είναι σχετικό ποσό άσχημο είναι και εξαρτάται από την γραμμή και το ρουτερ.

Στα 6 οι πιο πολλοί είναι μια χαρά.

Τόσο το είχα 2 χρόνια, ώσπου πήρα ένα πολύ καλό μηχανάκι netgear και το έριξα στο 2 μόνος μου χωρίς να έχω προβλήματα.

 

και εγώ θα προσπαθούσα να το έριχνα και άλλο αν υποστήριζε την λειτουργία το router μου, αλλά δεν...... και βαριέμαι να μπω σε διαδικασίες μέσω telnet για να το κάνω

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Άλλο το snr και άλλο το sn margin. Το margin όταν το κατεβάσεις κερδίζεις σε ταχύτητα. Το όριο για να το κατεβάσεις βέβαια είναι το σημείο που δεν είναι πλέον σταθερή η γραμμή σου. Αυτό είναι το κομμάτι που πλεονεκτεί η forthnet επειδή έχει σαν default το 6αρι προφίλ σε αντίθεση με το 9 των υπολοίπων. Αν έχεις αποσυνδέσεις κάνεις ένα τηλέφωνο και στο ανεβάζουν, αν όμως η γραμμή σου είναι καλή στους υπόλοιπους παρόχους χάνεις από την ταχύτητα που θα μπορούσες να έχεις με χαμηλότερο margin.

Signal To Noise Ratio (rate) Και το margin είναι ανάμεσα σε ποιούς αριθμούς είναι καλύτερο να κινείται η τιμή ώστε να μην απορρίπτονται πακέτα. Με 2 μπορεί να μην έχεις αποσυνδέσεις αλλά η πραγματική σου ταχύτητα δεν είναι αυτή που βλέπεις. Νομίζω ότι δεν μπορούν να επεμβουν στο SNR αλλά μόνο στην ισχύ του σήματος, όπου αυξάνεται η τιμή. Βέβαια αυτό προκαλεί κατανάλωση ενέργειας που δεν είναι επιθυμητη για άλλους λόγους.

Ωπως κάνει η Rapidshare με τις διακοπές. Κάπως έτσι είναι και με το aDSL.

Οταν πάρεις το χρονόμετρο και μετρήσεις θα δείς ότι ο χρόνος κατεβασματος ενός μεγάλου αρχείου είναι μεγαλύτερος από αυτό που φαίνεται. Λέει ότι θέλει 2 ώρες να κατέβει....ειναι 5 αλλά πάει 7 και λέει ότι θέλει ακόμα 30':)

ΚΑνείς δεν δίνει σημασία στις καλωδιώσεις του σπιτιού και πολλές φορές δημιουργουν προβλήματα.

Link to comment
Share on other sites

Signal To Noise Ratio (rate) Και το margin είναι ανάμεσα σε ποιούς αριθμούς είναι καλύτερο να κινείται η τιμή ώστε να μην απορρίπτονται πακέτα. Με 2 μπορεί να μην έχεις αποσυνδέσεις αλλά η πραγματική σου ταχύτητα δεν είναι αυτή που βλέπεις. Νομίζω ότι δεν μπορούν να επεμβουν στο SNR αλλά μόνο στην ισχύ του σήματος, όπου αυξάνεται η τιμή. Βέβαια αυτό προκαλεί κατανάλωση ενέργειας που δεν είναι επιθυμητη για άλλους λόγους.

Ωπως κάνει η Rapidshare με τις διακοπές. Κάπως έτσι είναι και με το aDSL.

Οταν πάρεις το χρονόμετρο και μετρήσεις θα δείς ότι ο χρόνος κατεβασματος ενός μεγάλου αρχείου είναι μεγαλύτερος από αυτό που φαίνεται. Λέει ότι θέλει 2 ώρες να κατέβει....ειναι 5 αλλά πάει 7 και λέει ότι θέλει ακόμα 30':)

ΚΑνείς δεν δίνει σημασία στις καλωδιώσεις του σπιτιού και πολλές φορές δημιουργουν προβλήματα.

 

το θέμα όμως είναι ότι σε πολυκατοικίες δεν μπορείς να επέμβεις εύκολα στις καλωδιώσεις

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Signal To Noise Ratio (rate) Και το margin είναι ανάμεσα σε ποιούς αριθμούς είναι καλύτερο να κινείται η τιμή ώστε να μην απορρίπτονται πακέτα. Με 2 μπορεί να μην έχεις αποσυνδέσεις αλλά η πραγματική σου ταχύτητα δεν είναι αυτή που βλέπεις. Νομίζω ότι δεν μπορούν να επεμβουν στο SNR αλλά μόνο στην ισχύ του σήματος, όπου αυξάνεται η τιμή. Βέβαια αυτό προκαλεί κατανάλωση ενέργειας που δεν είναι επιθυμητη για άλλους λόγους.

Ωπως κάνει η Rapidshare με τις διακοπές. Κάπως έτσι είναι και με το aDSL.

Οταν πάρεις το χρονόμετρο και μετρήσεις θα δείς ότι ο χρόνος κατεβασματος ενός μεγάλου αρχείου είναι μεγαλύτερος από αυτό που φαίνεται. Λέει ότι θέλει 2 ώρες να κατέβει....ειναι 5 αλλά πάει 7 και λέει ότι θέλει ακόμα 30':)

ΚΑνείς δεν δίνει σημασία στις καλωδιώσεις του σπιτιού και πολλές φορές δημιουργουν προβλήματα.

Κάτσε γιατί θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέραμε.

Είμαι στα 15mbps με 6 snr και ανεβαίνω στα 16mbps με 3 snr.

Γίνεται να μην κατεβάζω πιο γρήγορα στα 16, από ότι στα 15;;:wacko:

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε γιατί θα ξεχάσουμε και αυτά που ξέραμε.

Είμαι στα 15mbps με 6 snr και ανεβαίνω στα 16mbps με 3 snr.

Γίνεται να μην κατεβάζω πιο γρήγορα στα 16, από ότι στα 15;;:wacko:

 

Πολλες φορές οι αριθμοί που βλέπεις είναι ονομαστικοί. Οι πραγματικές ταχύτητες βγαίνουν με τον παλιό τρόπο....της διαιρεσης του όγκου με τον πραγματικό χρόνο.

δλδ κατέβασε ένα αρχείο 100ΜΒ και με το χρονόμετρο στο χέρι δες πόση ώρα θα κάνει.

Συχνά (σχεδόν πάντα) θα δείς ότι τα 16 mbps είναι ονομαστικά σε πραγματικό χρόνο.

Το κλείδωμα είναι άλλο απ το πραγματικό κατέβασμα και αν ο λόγος σήματος προς τον θόρυβο της γραμμής είναι μικρός, πολλά πακέτα απορρίπτονται και πρέπει να ξανακατέβουν.

Link to comment
Share on other sites

αυτοι στη wind για πεταμα τις εχουν τις καρτες σιμ?

εκαναν οι δικοι μου συμβολαιο σε αυτους.

Τους εδωσαν μια σιμ καρτουλα με 120' προς ολους καθε μηνα.

Σημερα ηρθε ο 1ος λογαριασμος.Τσουπ μεσα και αλλη σιμ καρτουλα,παλι με 120 προς όλους...

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • This topic was featured and featured

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...