Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μετα απο αιτηση φορητοτητας στην hol...πριν ενα μηνα περιπου,εχω σκυλομετανοιωσει πριν ακομη ενεργοποιηθει καλα καλα η συνδεση μου....

 

διαβαζω και τα χαλια με τις ταχυτητες της και μου κοβονται τα ποδια τελειως....

 

απο κινητο η απο σταθερο οτε η μεση αναμονη για να μιλησω με καποιον στην εξυπηρετηση πελατων τους ειναι πανω απο 30 λεπτα!!!!!!

εχω χρονο ρεκορ (σε αναμονη για να φτασω να μιλησω),μετα απο 2 προωθησεις απο την εξυπηρετηση πελατων στο τεχνικο τμημα....τα 48 λεπτα αναμονη:mad:

 

οταν μιλαγα απο το τηλ για να κανω την αιτηση,μου επιβεβαιωσαν οτι θα μεινω απο τηλ και ιντερνετ το ΠΟΛΥ 6 ΜΕ 8 ΩΡΕΣ ΣΤΗΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΤΩΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΩΝ......

μετα απο 8 μερες χωρις τπτ απο τα 2 :mad:και μετα απο καθημερινες ενοχλησεις μου στην υπηρεσια τους (με πολυωρες αναμονες στην εξυπηρετηση πελατων τους.....και φουσκωμα του λογσμου του κινητου μου...:mad: μιας και δεν ειχα αλλο τηλ να τους καλεσω) χθες το βραδυ λειτουργησε το τηλ ...

 

παιρνω τηλ (απο το σταθερο μου πλεον που ειναι της HOL ) να ρωτησω για το ιντερνετ και μετα τεραστιας εκπληξης μου η απαντηση τους στην κληση μου ηταν αμεση...δεν ξεπερασε πουθενα,και τις 3 φορες που τους πηρα τηλ, τα 2 λεπτα!!!!!!ακομη και σημερα το πρωι που πηρα απαντησαν αμεσα.....

 

αποτελεσμα??η μαλλον τι καταλαβα εγω απο αυτην την εμπειρια μου μεχρι στιγμης??

 

απαντανε ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ KAI ΓΡΑΦΟΥΝΕ ,ΜΑΛΛΟΝ ΓΕΙΩΝΟΥΝΕ (να μην το πω ελληνικα) ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ:cool:

 

ας ερθει καποιος να με διαψευσει .................

 

και ακομη περιμενω το ιντερνετ.....:mad:

 

ειμαι που ειμαι ετοιμος να τους μηνυσω για απατη λογω ψευδης ενημερωσης με σκοπο το κερδος

(εχω καταγραψει την κληση με ολη την συνομιλια που με επιβεβαιωνει η κοπελα της hol οτι δεν θα μεινω απο τηλ πανω απο 6-8 ωρες με τπτ....και μαλιστα οτι θα με ενημερωσουν πριν γινει η διακοπη για να εχω τον νου μου....οσο σας πηρν εσας για μενα αλλο τοσο πηραν και μενα....)

και την στιγμη μαλιστα που της εχω τονισει οτι εχω ηλικιωμενους ανθρωπους σπιτι και εχω αμεση αναγκη το σταθερο τηλ !!!!και οτι αν ειναι να μεινω απο τηλ δεν θα κανω την αιτηση φορητοτητας....απο φοβο μηπως χρειαστει το τηλ καποιος απο τους ηλικιωμενους ανθρωπους μου και δεν δουλεψει λογω διακοπης για φορητοτητα....

ολες αυτες τις μερες εχω τραβηξει 60μ καλωδιο απο φιλικο σπιτι για να εχω σταθερο τηλ στο σπιτι μου για τους λογους που προανεφερα ....

 

να μην δουλεψει και η γραμμη με την ταχυτητα που υποσχονται...????????

 

ε τοτε ειναι που τους γμσα:!:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αποτελεσμα??η μαλλον τι καταλαβα εγω απο αυτην την εμπειρια μου μεχρι στιγμης??

 

απαντανε ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟΥΣ ΠΕΛΑΤΕΣ ΤΟΥΣ KAI ΓΡΑΦΟΥΝΕ ,ΜΑΛΛΟΝ ΓΕΙΩΝΟΥΝΕ (να μην το πω ελληνικα) ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ:cool:

 

ας ερθει καποιος να με διαψευσει .................

 

Μπα..μέχρι τώρα λέγαμε (και γω μαζί) το εντελώς αντίθετο.Ότι δεν απαντάτε στους ήδη πελάτες γιατί αυτούς τους έχουν σίγουρους και δεν πρόκειται να τους χάσουν τόσο εύκολα.Αντιθέτως κυνηγάνε αυτούς που πρόκειται να μπουν μη τυχόν και τους χάσουν και πάνε αλλού.

Γνώμη μου είναι πως αυτά είναι τυχαία,το πότε θα καταφέρεις να πιάσεις γραμμή κλπ.Δεν νομίζω να ξεχωρίζουν τις κλήσεις,δεν τους συμφέρει άλλωστε.

Link to comment
Share on other sites

Μπα..μέχρι τώρα λέγαμε (και γω μαζί) το εντελώς αντίθετο.Ότι δεν απαντάτε στους ήδη πελάτες γιατί αυτούς τους έχουν σίγουρους και δεν πρόκειται να τους χάσουν τόσο εύκολα.Αντιθέτως κυνηγάνε αυτούς που πρόκειται να μπουν μη τυχόν και τους χάσουν και πάνε αλλού.

Γνώμη μου είναι πως αυτά είναι τυχαία,το πότε θα καταφέρεις να πιάσεις γραμμή κλπ.Δεν νομίζω να ξεχωρίζουν τις κλήσεις,δεν τους συμφέρει άλλωστε.

 

θα ηθελα πολυ να το πιστεψω,αλλα μιλαω για 7 μερες,καθε μερα,2 με 3 φορες την ημερα αυτη η δουλεια....

παντως επικοινωνησαν μαζι μου αποψε και μου ειπαν οτι και το θεμα του ιντερνετ θα λυθει σημερα το αργοτερο....ειδωμεν...:O

 

μετα το μονο που μενει ειναι να δω και τι ταχυτητες θα εχω,μιας και εδω στην περιοχη που μενω δεν υποστηριζει ακομη πανω απο 6mb..

αυτο το πακετο εχω κανει ουτως η αλλως..

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο ερώτημα μου στη hol με ενημέρωσαν σήμερα ότι δεν λειτουργεί η φραγή εξερχόμενων κλήσεων-Call Βarring (πχ προς κινητά, διεθνείς κλήσεις κτλ) στο hol double play lite (φαντάζομαι και σε όλο το hol telephony). Μου είπαν ότι δεν γνωρίζουν αν στο μέλλον θα ενεργοποιηθεί.... :!:

 

Έχω κάνει αίτηση για hol double play lite και περιμένω τη σύνδεση...

 

Γνωρίζει κανείς αν λειτουργούν τα διάφορα kits που ενεργοποιούν τις φραγές σε PSTN γραμμές;; Έχετε να προτείνετε κάποιο αξιόπιστο;;;

 

Bye

Link to comment
Share on other sites

σημερα τελικα μετα απο 10 κοντα μερες ταλαιπωριας ηρθε και η συνδεση στο ιντερνετ..

 

μεχρι στιγμης η ταχυτητα downloading..απλα καμια σχεση με αυτο που περιμενα για την ονομαστικη τιμη των 6mbs....

 

downloading μεχρι στιγμης δεν εχει ξεπερασει τα 400kb/sec αλλα και δεν ειναι καθολου σταθερη σαν ταχυτητα..οι διακυμανσεις πανε απο 35kb/sec :blink: - 400kb/sec...

 

να δω και το uploading που στην οτενετ δεν ξεπερναγε τα 25-30kb/sec:wacko:

 

 

edit

 

ακυρο....1.3mb/sec :blink:κατεβαζω τωρα κατι ταινιες

 

και το browsing παραλληλα....κανονικοτατα και χωρις καμια :!: καθυστερηση!!!!

 

δεν το πιστευω:blink:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

σημερα τελικα μετα απο 10 κοντα μερες ταλαιπωριας ηρθε και η συνδεση στο ιντερνετ..

 

μεχρι στιγμης η ταχυτητα downloading..απλα καμια σχεση με αυτο που περιμενα για την ονομαστικη τιμη των 6mbs....

 

downloading μεχρι στιγμης δεν εχει ξεπερασει τα 400kb/sec αλλα και δεν ειναι καθολου σταθερη σαν ταχυτητα..οι διακυμανσεις πανε απο 35kb/sec :blink: - 400kb/sec...

 

να δω και το uploading που στην οτενετ δεν ξεπερναγε τα 25-30kb/sec:wacko:

 

 

edit

 

ακυρο....1.3mb/sec :blink:κατεβαζω τωρα κατι ταινιες

 

και το browsing παραλληλα....κανονικοτατα και χωρις καμια :!: καθυστερηση!!!!

 

δεν το πιστευω:blink:

1,3 MB/sec με 6άρα σύνδεση???Πώς γίνεται αυτό:wacko::wacko::wacko:

Θεωρητικά το μέγιστο που μπορείς να πιάσεις είναι 6144kB/sec,αν δεν κάνω λάθος....

[sIGPIC][/sIGPIC]

goto fail;

goto fail;

Link to comment
Share on other sites

1,3 MB/sec με 6άρα σύνδεση???Πώς γίνεται αυτό:wacko::wacko::wacko:

Θεωρητικά το μέγιστο που μπορείς να πιάσεις είναι 6144kB/sec,αν δεν κάνω λάθος....

 

και με τον οτε ειχα 2mb συνδεση αλλα πνω απο 250kb/sec δεν ειχα δει ποτε τοσα χρονια :mad:

 

οποτε καταλαβαινεις πως μου φαινεται το 1.3mb/sec downloading και καπακι να κανω browsing χαλαρα :lol:

 

στο speed meter της hol μου βγαζει τοσο οσο λες downloading και 700 κοντα uploading :wacko:

αλλα που να τα δεις αυτα στην πραξη.....εδω κολαει αυτο το emoticon :p

 

ενω εδω http://www.speedtest.net/

 

μου δινει

 

http://www.speedtest.net/result/438192677.png

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθήσω μέσα από μια σύντομη εξιστόρηση των γεγονότων να σας δώσω να καταλάβετε γιατί είναι αυτός ο τίτλος του κειμένου.

Περίπου στα μέσα Δεκεμβρίου του 2008 δέχομαι ένα τηλέφωνο σπίτι μου από μια ευγενέστατη κυρία η οποία προσπάθησε να με κάνει να αλλάξω δίκτυο και να φεύγω από τον ΟΤΕ και να πάω στην HOL να πω την αλήθεια στο παρελθόν με είχαν πάρει αρκετές φορές για κάτι τέτοιο αλλά δεν είχαν καταφέρει να με κάνουν να αλλάξω με ποιο βασικό κριτήριο ότι δεν είχαν ιντερνετ στο δικό τους ιδιόκτητο δίκτυο στην περιοχή μου, η εν λόγο κυρία λοιπόν μου είπε με βεβαιότητα ότι πλέον μπορεί να με καλύψει και σε αυτό το θέμα η HOL μετά από 2-3 ερωτήσεις μου για επιβεβαίωση πείστηκα ότι η HOL τελικά είναι η πρώτη εταιρεία εκτός από τον ΟΤΕ που θα μπορεί να με καλύψει σε αυτό το κομμάτι, οπότε δέχομαι και κάνω την αίτηση αλλαγής παροχου τηλεφωνικά βέβαια.

Στην συνέχεια και μέσα στους προβλεπόμενους χρόνους έρχεται ο εξοπλισμός και τα σχετικά SMS από τον HOL που μου λένε ότι από τις 11/2/2009 θα είμαι πλέον στο δίκτυο της HOL, Ο ΟΤΕ από τις 8/2/2009 μου κόβει το τηλέφωνο (είχα ISDN) και τέλος ο ΟΤΕ, ε… λέω εντάξει τώρα 4-5 μέρες υπομονή και θα είμαστε οκ… αμ δε… στις 11/2/2009 δεν γίνετε τίποτα στις 12/2/2009 έρχεται SMS και μου λέει ότι πλέον είμαι στο δίκτυο της HOL ε λέω και εγώ όταν θα επιστρέψω σπίτι θα έχω και την και ιντερνετ, τίποτα όλα νεκρά… τηλέφωνο στην εταιρεία τους λέω τα σχετικά μου λέει θα κάνουμε έλεγχο γραμμής, με παίρνουν τηλ μου λένε η γραμμή έχει κάποιο βραχυκύκλωμα και βγάζω από πάνω modem και συσκευές τηλέφωνου να το μετρήσουν ξανά, στις 14/2/2009 μου λένε ότι μάλλον φταίει ο ΟΤΕ γιατί τώρα ο έλεγχος δείχνει βραχυκύκλωμα στα 450 μέτρα από dslam του ΟΤΕ και θα το δώσουν βλάβη στον ΟΤΕ οπότε αναμονή 2-3 μέρες (ακόμα και εδώ έκαναν λάθος) την επόμενη μέρα τηλ από τον ΟΤΕ στο κινητό μου φυσικά και μου λένε ότι έχουμε μια βλάβη δηλωμένη για σας, ομολογώ ότι μου άρεσε η άμεση αντίδραση του ΟΤΕ, έρχονται οι άνθρωποι μετράμε την γραμμή μου πάνε στο κέντρο τους έρχονται δεύτερη φόρα πίσω στο σπίτι και μου λένε ότι η γραμμή σαν γραμμή είναι μια χαρά, σε όλα αυτά εγώ για να είμαι εντάξει έβγαλα πάνω από την γραμμή που είχα έναν συναγερμό μήπως και φταίει τίποτα από εκεί αλλά μάταια. Παίρνω πάλι την HOL τους λέω ότι ήρθε ο ΟΤΕ και δεν βρήκε βλάβη, μου λένε ότι πρέπει να έχουν επίσημη ενημέρωση από τον ΟΤΕ. Στις 17/2/2009 δέχομαι τηλέφωνο από την HOL (από το τεχνικό τμήμα – κάποιον υπεύθυνο) που μου λέει ότι έχει δρομολογηθεί να έρθει τεχνικός δικός τους να κάνει έλεγχο στην γραμμή και ότι είναι πολύ πιθανό να έρθει και στο σπίτι για έλεγχο (όσο τον είδατε όλοι εσείς άλλο τόσο τον είδα και γω) και βέβαια αυτό για να γίνει θέλει 3-4 εργάσιμες μέρες λέω εντάξει κατά τις 23/2/2009 τηλέφωνο πάλι εγώ στην HOL ρωτώ τι γίνεται με αυτόν τον τεχνικό? Ούτε φωνή ούτε ακρόαση… μου λένε κάτι γλάστρες που απαντάνε στο τηλέφωνο ότι δεν γνωρίζουν κάτι και θα ενημερώσουν το αρμόδιο τμήμα να με πάρουν πίσω να με ενημερώσουν σχετικά, αυτό το τηλέφωνο έγινε στις 20/3/2009 και πάλι βέβαια να μου πουν ότι ήρθε ο τεχνικός 2 ή 3 φορές δεν θυμάμαι ακριβώς, την μια διαπίστωσε πρόβλημα την δεύτερη φόρα δεν διαπίστωσε τελικά μια άλλη φόρα δεν του άνοιξαν από τον ΟΤΕ και γενικά μου είπε ότι π@π@ρι@ μπορεί να σκεφτεί κανείς. Βέβαια μέσα στον διάστημα αυτό δηλαδή από τι ς 17/2/2009 έως τις 20/3/2009 πρέπει να έχω πάρει και 100 φορές να μάθω τελικά τι γίνετε, και πάντα μου απαντανε οι γνωστές γλάστρες χωρίς να είναι υπεύθυνες για τίποτα πάρα μόνο να μεταβιβάσουν το αίτημα μου στο αρμόδιο τμήμα (προφανώς στο καλαθάκι κάτω από το γραφείο που κάθονται) και κάθε φορά ενώ δίνω τον αριθμό και βλέπουν τα στοιχεία να με ερωτάνε ποιο είναι το πρόβλημα… εκεί είναι που τρελαίνομαι… ρωτώ, ιστορικό κλήσεων βλάβης για κάθε νούμερο μπορείτε να δείτε από τη στιγμή που ο συνδρομητής σας δίνει το νούμερο?? Απάντηση καμιά…

Επίσης κάθε φορά έλεγα όλο το ιστορικό κάθε φορά το σημείωναν και κάθε φορά υποτίθεται ότι το θέμα μου το έστελναν σαν κατεπείγον… χαχαχα…

Αποτέλεσμα??? Σήμερα έχει 27/3/2009 ακόμα να μην έχω τηλέφωνο, ιντερνετ μερικές μέρες έχω αλλά όχι πάντα και φυσικά καθόλου σταθερό… τώρα για ταχύτητα??? Ας μην πω καλύτερα.

Ξέρω ότι δεν είμαι ο πρώτος και δυστυχώς δεν θα είμαι ούτε ο τελευταίος.

Και ρωτώ λοιπόν.

1. Αφού δεν είστε ικανοί κύριοι να κάνετε τέτοιες παροχές που υπόσχεστε γιατί τις κάνετε?

2. Εάν σε μια άμεση ανάγκη εγώ χρειαστώ σταθερό και δεν το έχω τι πρέπει να κάνω?? Να έρθω στα κεντρικά σας με καραμπίνα και να ψάξω να βρω τον ανύπαρκτο υπεύθυνο??

3. Τα τηλέφωνα μου από το κινητό μου προς το τρομερό 13844 γιατί να τα χρεωθώ εγώ για την ανύπαρκτη εξυπηρέτηση σας??

4. Πότε τελικά θα έχω σωστή γραμμή?? (τηλέφωνο και ιντερνετ με σωστές ταχύτητες??)

5. Πότε τελικά θα βρεθεί κάποιος να μου πει ότι δεν είστε ικανοί να με καλύψετε σε αυτά που μου υποσχεθήκατε και σε αυτά που λέει η σύμβαση??

 

Υ.Γ: σε όλα αυτά μου ήρθε και ο λογαριασμός…. Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα…. Χαχαχα….

:mad::mad::mad:

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ: σε όλα αυτά μου ήρθε και ο λογαριασμός…. Αλλά αυτό είναι άλλο θέμα…. Χαχαχα….

:mad::mad::mad:

 

Ολη η ουσία αυτων των παρόχων ειναι αυτη. Μονο για αυτο ενδιαφέρονται και δεν είναι αλλο θέμα. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά απίστευτο!!Πήγα να δω ταινία στο Veoh διάρκειας 1:32:27 και μέσα σε 1 λεπτό μου την φόρτωσε όλη :w00t::yahoo::up::clap:.Γενικά έχω καλές ταχύτητες με την HOL και με FDM μου "κατεβάζει" αρχεία με ταχύτητα 400kb/sec :).Το μόνο που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί όταν "κατεβάζω" αρχεία με τον Mozilla μετά τις 17:00 που "πέφτουν" οι ταχύτητες μου τα "κατεβάζει" με 20-30kb/sec ενώ στο FDM μου τα "κατεβάζει" με 300+kb/sec.:confused:
Link to comment
Share on other sites

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν το κάνει μόνο η HOL.Και με το Conn-X που το είχα κάνει κάθε ένα λεπτό μου έβγαζε και διαφορετικά αποτελέσματα.:mad:
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως μέχρι στιγμής έχω βρει την χαρά μου.

Από εκεί που με το Connex (4mbs) είχα συνέχεια αποσυνδέσεις (έως και καθόλου internet), τώρα όλα είναι μια χαρά.:happy:

Και σε μένα τα αποτελέσματα του εν λόγω τεστ ποικίλουν, αλλά δεν πειράζει.:p

Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά χρήσιμο:

για όσους εχουν το Fritz 7140 από Hol/Vodafone καντε του μια αναβαθμιση,υπάρχει καινουρια στην σελίδα της avm.de.

Απλά άλλο μηχανημα (κι όμως το καλο γίνεται καλύτερο)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Άραχθος-Λίμνη Πουρναρίου

Link to comment
Share on other sites

Εχει βάλει κανένας στο Ηρακλειο Κρήτης να μου πει εντυπώσεις? (και απο το χρόνο ενεργοποίησης και ποιότητα μετά την ενεργοποίηση).

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά εγώ περίμενα περισσότερα από τη hol. Πιο συγκεκριμένα με τη hol έχω high ping και αυτό με εμποδίζει να παίξω ένα online game στο οποιό πρέπει να έχω απλά χαμιλό ms.

 

Μήπως ξέρει κανείς αν λειτουργούν οι οπτικές ίνες σε όλη την Ελλάδα και κατ'επέκταση πιάνει και εδώ στα Γιάννενα?

.!.
Link to comment
Share on other sites

εκανα αιτηση για hol double play...

γενικα, οσοι ειστε συνδρομητες ειστε ευχαριστημενοι?

στην περιοχη μου, μια κοπελα που εχει hol double play με 24αρα μου ειπε οτι η ταχυτητα της κυμαινεται απο 17-18 mbps και αγγιζει και τα 23-24 καποιες φορες (δε μενω στο κεντρο του βολου)

Link to comment
Share on other sites

εκανα αιτηση για hol double play...

γενικα, οσοι ειστε συνδρομητες ειστε ευχαριστημενοι?

στην περιοχη μου, μια κοπελα που εχει hol double play με 24αρα μου ειπε οτι η ταχυτητα της κυμαινεται απο 17-18 mbps και αγγιζει και τα 23-24 καποιες φορες (δε μενω στο κεντρο του βολου)

 

Γενικά έχω ακούσει καλά σχόλια για τη hol στο Βόλο.

 

Να ξέρεις όμως ότι δεν έχει σημασία τόσο σε τη ταχύτητα θα συγχρονίζει το modem/router σου (ποιά θα είναι δηλ. η maximum ταχύτητα που θα μπορείς να έχεις) αλλά ποιά η πραγματική ταχύτητα με την οποία θα κατεβάζεις. Δεν νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Ηράκλειο Κρήτης.

19-3-2009 Αίτηση online για double play lite με φορητότητα αριθμού από τον ΟΤΕ.

Το sms έλεγε πιθανή ημερομηνία ενεργοποίησης 17-4-2009.

Απο χθες 15-4-2009 το μεσημέρι ήρθε το μηνυμα να συνδέσω τον εξοπλισμό.

Αμεσα έχω τηλέφωνο χωρίς να αντιληφθώ καμία διακοπή.

Απο το βραδάκι είχαν σετάρει και το ιντερνετ. Οι ταχύτητες όπως πρέπει.

Τι να πω. Αψογοι...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας.

Με το Netfaster μέχρι στιγμής μόνο με ethernet συνδεόμουν. Είπα να δοκιμάσω ασύρματα. Αλλά επειδή είναι ένα αντικείμενο που δεν έχω ασχοληθεί ποτέ μήπως μπορείτε να μου πείτε λίγο αναλυτικά τι να κάνω? Έχω XP και ένα laptop Acer.

Ευχαριστώ και καλό Πάσχα σε όλους...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κι εγω μηπως καποιος απο εμπειρια ξερει ποιο router ειναι καλυτερο ???? Το 7140 fritz η το netfaster ????? Γιατι εχω το fritz απλα τα παιδια της hol λενε πως εαν το αντικαταστησω με το netfaster θα εχω μεγαλη διαφορα Ισχυει κατι τετοιο?????
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...