Jump to content

Vodafone HOME Internet & Double Play


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ο φιλος που προτεινε στη φιλη του να βαλει hol ειναι τραγικος.εγω οσα ατομα γνωριζω τους εχω αποτρεψει στο να βαλουν τετοια συνδεση.μακρια τους να εχετε το κεφαλι σας ησυχο.τα εχω ξανα πει τα προβληματα τα δικα μου παλιοτερα και συνεχιζουν και σημερα αλλα...

ενω μεχρι το πασχα δουλευε στα 9,8 mbps με την 24 διπλο πλεϊ απο τοτε μεχρι σημερα δουλευει στα 4,7 με 5,3.απο χθες που πηγε να δειξει 9,8 οπως παλια και ενω ειχα παρει καμποσα τηλεφωνα σχεδον μερα παρα μερα μεχρι σημερα και τους τα ζαλησα δεν εχω καθολου ιντερνετ.αν συνδεθει μια φορα οπως τωρα καλη ωρα και βγω θα μπει μετα απο κανα 5ωρο.αυτα ειναι.

α και κατι αλλο.ειχα ενα προβλημα αναλογο πριν κανα 5μηνο δηλαδη ηταν νεκρο και απο νετ και απο τηλεφωνο μου ειχαν πει θα στειλουμε τεχνικο μεσα σε 5 μερες το πολυ και απο τοτε ευτυχως φτιαχτηκε μονο του μετα απο 2 μερες γιατι ο τεχνικος ακομα δεν ηρθε.

και με το προβλημα που εχω τωρα και μπαινει οποτε του καπνισει ειπαν θα στειλουν τεχνικο παλι.....τι να κανω αλλο?τους εχω βρισει τους εχω απηλεισει οι ανθρωποι δεν νιωθουν.νανε καλα ο κοκκαλης με την εταιριαρα του.

παμε ολοι για μποικοταζ να δουμε αν θα μας ξανα γραψουν στα τετοια τους ολους μας.

 

Μην είσαι απόλυτος γιατί έτσι χάνεις και το δίκιο που έχεις.Και γω τράβηξα τα μύρια όσα αλλά τελικά το πράγμα έστρωσε και δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα εδώ και μήνες.Όπως και πολλοί άλλοι που δεν γράφουν στο φόρουμ,τι να πουν άλλωστε,ότι όλα δουλεύουν ρολόι;

 

Αντιλαμβάνομαι πλήρως το τι περνάς,αλλά ας μην τα μηδενίζουμε όλα.Και αυτό ισχύει για όλες τις εταιρείες όχι μόνο για την Hol.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μην είσαι απόλυτος γιατί έτσι χάνεις και το δίκιο που έχεις.Και γω τράβηξα τα μύρια όσα αλλά τελικά το πράγμα έστρωσε και δεν έχω το παραμικρό πρόβλημα εδώ και μήνες.Όπως και πολλοί άλλοι που δεν γράφουν στο φόρουμ,τι να πουν άλλωστε,ότι όλα δουλεύουν ρολόι;

 

Αντιλαμβάνομαι πλήρως το τι περνάς,αλλά ας μην τα μηδενίζουμε όλα.Και αυτό ισχύει για όλες τις εταιρείες όχι μόνο για την Hol.

 

Δεν αντιλαμαβανεσαι υπαρχει και συνεχεια.η ταχυτητα απο τοτε που εστειλα την επομενη μερα μεχρι και σημερα η ταχυτητα μου ειναι 61kbps.και μου λενε τη να σας κανουμε?περιμενετε τον τεχνικο.εδω τι κανω γελαω η κλαιω?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

Έχω τη φοιτητική σύνδεση της HOL από το 2006! Είμαι ικανοποιημένη από την adsl! Γενικά τα προβλήματα ήταν ελάχιστα και οι λύσεις άμεσες. Σκέφτομαι τώρα που θα επιστρέψω στην Αθήνα να βάλω ΗΟL Double Play! Από το forum διαπίστωσα ότι όλες οι εταιρείες έχουν προβλήματα και για τη κάθε μια διάβασα πολλά παράπονα...Κατέληξα στη HOL γιατί τουλάχιστον λένε το χρόνο που θα χρειαστούν για να σε συνδέσουν και επειδή είχαμε καλή συνεργασία έως τώρα.:)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

Έχω τη φοιτητική σύνδεση της HOL από το 2006! Είμαι ικανοποιημένη από την adsl! Γενικά τα προβλήματα ήταν ελάχιστα και οι λύσεις άμεσες. Σκέφτομαι τώρα που θα επιστρέψω στην Αθήνα να βάλω ΗΟL Double Play! Από το forum διαπίστωσα ότι όλες οι εταιρείες έχουν προβλήματα και για τη κάθε μια διάβασα πολλά παράπονα...Κατέληξα στη HOL γιατί τουλάχιστον λένε το χρόνο που θα χρειαστούν για να σε συνδέσουν και επειδή είχαμε καλή συνεργασία έως τώρα.:)

 

καλα για το χρονο μην το δενεις κιολας.Αλλα και να σε συνδεσουν το θεμα ειναι να δουλεψει...Παντως εμενα πλεον δουλευει οκ μετα απο πολλα που τραβηξα.εαν εξαιρεσει κανεις οτι καποιες κλησεις απο cosmote χανονται γιατι μου δειχνει κατηλλειμενο ενω δεν μιλαω,ολα τα αλλα βαινουν καλως..:dance:

oxi θα σου πω το αλλο...ΝΙΚΟΣ ΚΟΡΟΜΠΟΣ ερχομαι απο εκει σε λιγο....

 

*SugarTown*

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλαμαβανεσαι υπαρχει και συνεχεια.η ταχυτητα απο τοτε που εστειλα την επομενη μερα μεχρι και σημερα η ταχυτητα μου ειναι 61kbps.και μου λενε τη να σας κανουμε?περιμενετε τον τεχνικο.εδω τι κανω γελαω η κλαιω?

 

Κάνεις υπομονή.Κάνεις καταγγελία στην ΕΕΤΤ.Τους πρήζεις στα τηλέφωνα.Πας στα γραφεία τους και κάνεις ότι σου κατέβει στο κεφάλι εκείνη την ώρα μπας και δεις αποτέλεσμα.Αυτή την στιγμή εσύ έχεις internet,έστω σε χαμηλή ταχύτητα.Εγώ που για 2 μήνες δεν είχα τηλέφωνο+internet τι έπρεπε να κάνω;Να πάρω μια καραμπίνα και να τους καθαρίσω όλους εκεί μέσα; :p

Τα προβλήματα είναι υπαρκτά και σε όλες τις εταιρείες.Αν περάσεις από τα άλλα threads θα δεις τα ίδια.Δυστυχώς.

Link to comment
Share on other sites

λεω να παω για 2play ..υπαρχουν ακομα προβληματα με το τηλεφωνο κτλ?

Εφόσον μιλάμε για Vo-Ip ο ήχος θα είναι πάντα χάλια.

Επίσης ψηφιακές ευκολίες (όπως ΕΚΤΡΟΠΗ ΚΛΗΣΗΣ) τις ξεχνάμε.

ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ vo-ip!

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον μιλάμε για Vo-Ip ο ήχος θα είναι πάντα χάλια.

Επίσης ψηφιακές ευκολίες (όπως ΕΚΤΡΟΠΗ ΚΛΗΣΗΣ) τις ξεχνάμε.

ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ vo-ip!

 

Vo-Ip δεν σημαίνει ότι είναι χάλια. Επίσης πλέον στις περισσότερες περιοχές η HOL από το DSLAM μέχρι το χρήστη δίνει POTS τηλεφωνία, ουσιαστικά δηλαδή PSTN. Oι ψηφιακές ευκολίες νομίζω παίζουν κανονικά.

Link to comment
Share on other sites

Το παίρνω πίσω. Vo-ip δεν σημαίνει χάλια.

 

Σημαίνει όμως, ότι αν είχατε ISDN... ξεχάστε την καθαρότητα που ακούγατε και σας ακούγανε. Και βεβαίως αυτό δεν το λέω μόνο εγώ γιατί είμαι ψύρρας!

Ρωτήστε όσους πήγαν από ISDN σε FULL πάροχο (π.χ. HOL ή Vivodi) και θα δείτε. Και δεν εννοώ για PSTN. Εννοώ για Vo-IP.

Εκεί, δηλαδή, όπου βάζεις τη συσκευή τηλεφώνου στο καλώδιο του ΟΤΕ (μέσω φίλτρου) και ακούς κενό.

Link to comment
Share on other sites

Το παίρνω πίσω. Vo-ip δεν σημαίνει χάλια.

 

Σημαίνει όμως, ότι αν είχατε ISDN... ξεχάστε την καθαρότητα που ακούγατε και σας ακούγανε. Και βεβαίως αυτό δεν το λέω μόνο εγώ γιατί είμαι ψύρρας!

Ρωτήστε όσους πήγαν από ISDN σε FULL πάροχο (π.χ. HOL ή Vivodi) και θα δείτε. Και δεν εννοώ για PSTN. Εννοώ για Vo-IP.

Εκεί, δηλαδή, όπου βάζεις τη συσκευή τηλεφώνου στο καλώδιο του ΟΤΕ (μέσω φίλτρου) και ακούς κενό.

 

Aπό isdn δεν ξέρω. Πάντως γνωστούς που έχω και βάλανε HOL double play το τελευταίο πρόβλημα που είχανε είναι στη συνομιλία. Άλλα σοβαρότατα προβλήματα αντιμετωπίσανε. Και όπως σου είπα πλέον στις περισσότερες περιοχές δίνει PSTN τηλεφωνία, βάζεις τη συσκευή απευθείας στη πρίζα του ΟΤΕ και όχι στο router.

Link to comment
Share on other sites

Oι ψηφιακές ευκολίες νομίζω παίζουν κανονικά.

 

'Οχι φίλε μου.

Η εκτροπή κλήσης (που είναι μια σημαντική ψηφιακή ευκολία) δεν παίζει.

Και επειδή το είχα απορία, μου το επιβεβαίωσαν από την HOL.

'Ολα αυτά σε FULL πάροχο HOL και δυστυχώς με Vo-IP.

 

Και όπως σου είπα πλέον στις περισσότερες περιοχές δίνει PSTN τηλεφωνία, βάζεις τη συσκευή απευθείας στη πρίζα του ΟΤΕ και όχι στο router.

Λες, δηλαδή, ότι μπορεί να διαθέσει σε πελάτες της FULL (χωρίς πάγιο ΟΤΕ) PSTN γραμμή;

Μήπως κάνεις λάθος;

Επειδή τους ρώτησα (όταν έκανα την αίτηση), μου είπαν ότι "όπου δεν πληρώνεις πάγιο ΟΤΕ (και άρα καλύπτεσαι φουλ από την HOL), η τηλεφωνία που σου παρέχουν είναι VO-ip".

Εξ'ου και η 2η γραμμή 213.... που σου δίνουν.

Διαφορετικά, αν έχεις τον ΟΤΕ κυρίως πάροχο, πληρώνεις το πάγιο του ΟΤΕ (και μόνο αυτό). Τις κλήσεις τις πληρώνεις στη HOL.

Link to comment
Share on other sites

'Οχι φίλε μου.

Λες, δηλαδή, ότι μπορεί να διαθέσει σε πελάτες της FULL (χωρίς πάγιο ΟΤΕ) PSTN γραμμή;

Μήπως κάνεις λάθος;

Επειδή τους ρώτησα (όταν έκανα την αίτηση), μου είπαν ότι "όπου δεν πληρώνεις πάγιο ΟΤΕ (και άρα καλύπτεσαι φουλ από την HOL), η τηλεφωνία που σου παρέχουν είναι VO-ip".

Εξ'ου και η 2η γραμμή 213.... που σου δίνουν.

Διαφορετικά, αν έχεις τον ΟΤΕ κυρίως πάροχο, πληρώνεις το πάγιο του ΟΤΕ (και μόνο αυτό). Τις κλήσεις τις πληρώνεις στη HOL.

H HOL από το Φεβρουάριο δίνει PSTN. 100%, το έχει ο αδερφός μου. Γι'αυτό και έχει εκτός από το double play και πρόγραμμα μόνο για τηλεφωνία χωρίς internet. Νομίζω μάλιστα πως η 2η γραμμή καταργήθηκε ή δίνεται κατόπιν ειδικής αίτησης και μόνο τότε είναι voip. http://adslgr.com/forum/showthread.php?t=178001&highlight=PSTN

Link to comment
Share on other sites

Προς Θεού. Δεν σε αμφισβητώ. 'Οταν με είχαν καλέσει τον Απρίλιο (και τελικά ενεργοποιήθηκα 26 Μαΐου) δεν ίσχυε κάτι τέτοιο, παρόλο που επέμεινα να ΜΗΝ έχω Vo-ip.
Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα στη HOL για να ρωτήσω γα έναν συνάδελφο και τελικά ισχύουν όλα όσα είπε ο φίλος παραπάνω.

Δεν δίνουν υποχρεωτικά VO-ip.

Δίνουν και κανονικά over PSTN.

'Οταν ρώτησα τι γίνεται με τους συνδρομητές που έχουν ήδη Vo-Ip μου είπε η υπάλληλός τους, ότι από Σεπτέμβριο ή Οκτώβριο θα μπορούμε και εμείς με τα Vo-IP να γυρίσουμε σε PSTN αλλά θα θυσιάσουμε το 213.... που μας έχουν δώσει.

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον μιλάμε για Vo-Ip ο ήχος θα είναι πάντα χάλια.

Επίσης ψηφιακές ευκολίες (όπως ΕΚΤΡΟΠΗ ΚΛΗΣΗΣ) τις ξεχνάμε.

ΔΕΝ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ vo-ip!

 

δεν εννοουσα για την ποιοτητα,αλλα επειδη παλιοτερα ακουγα οτι δεν εχουν καθολου τηλεφωνο κ τετοια..

οταν λες χαλια ο ηχος?

ειναι καποια αλλη εταιρια καλη σε αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Το παίρνω πίσω. Vo-ip δεν σημαίνει χάλια.

 

Σημαίνει όμως, ότι αν είχατε ISDN... ξεχάστε την καθαρότητα που ακούγατε και σας ακούγανε. Και βεβαίως αυτό δεν το λέω μόνο εγώ γιατί είμαι ψύρρας!

Ρωτήστε όσους πήγαν από ISDN σε FULL πάροχο (π.χ. HOL ή Vivodi) και θα δείτε. Και δεν εννοώ για PSTN. Εννοώ για Vo-IP.

Εκεί, δηλαδή, όπου βάζεις τη συσκευή τηλεφώνου στο καλώδιο του ΟΤΕ (μέσω φίλτρου) και ακούς κενό.

Δεν ισχύει κατά κανόνα αυτό. Δηλαδή πρέπει να έχει κάποιο πρόβλημα η dsl για να έχεις κακό voip. Εγώ είχα στο παραλληλο σπίτι μου, ΟΤΕ isdn, voip vivodi, voip netone. Η ποιότητα του ΟΤΕ είναι γνωστή. η vivodi εδώ και πολύ καιρό δεν έχει πρόβλημα στην ποιότητα ή στη ταχύτητα αποκατάστασης της κλήσης και η netone είναι λίγο καλύτερη από τη vivodi. Αυτά πάντα με καλό εξοπλισμό = Speedtouch 780 που δίνει προτεραιότητες σωστά κτλ.

Ψηφιακές ευκολίες παίζουν και με το παραπάνω. Για παράδειγμα εγώ πέρα από τις κλασικές έχω κλήση του τελευταίου αριθμού που με κάλεσε, ενημέρωση τελευταίου αριθμού που με κάλεσε/κάλεσα και άλλα χρήσιμα.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

ο φιλος που προτεινε στη φιλη του να βαλει hol ειναι τραγικος.εγω οσα ατομα γνωριζω τους εχω αποτρεψει στο να βαλουν τετοια συνδεση.μακρια τους να εχετε το κεφαλι σας ησυχο.τα εχω ξανα πει τα προβληματα τα δικα μου παλιοτερα και συνεχιζουν και σημερα αλλα...

ενω μεχρι το πασχα δουλευε στα 9,8 mbps με την 24 διπλο πλεϊ απο τοτε μεχρι σημερα δουλευει στα 4,7 με 5,3.απο χθες που πηγε να δειξει 9,8 οπως παλια και ενω ειχα παρει καμποσα τηλεφωνα σχεδον μερα παρα μερα μεχρι σημερα και τους τα ζαλησα δεν εχω καθολου ιντερνετ.αν συνδεθει μια φορα οπως τωρα καλη ωρα και βγω θα μπει μετα απο κανα 5ωρο.αυτα ειναι.

α και κατι αλλο.ειχα ενα προβλημα αναλογο πριν κανα 5μηνο δηλαδη ηταν νεκρο και απο νετ και απο τηλεφωνο μου ειχαν πει θα στειλουμε τεχνικο μεσα σε 5 μερες το πολυ και απο τοτε ευτυχως φτιαχτηκε μονο του μετα απο 2 μερες γιατι ο τεχνικος ακομα δεν ηρθε.

και με το προβλημα που εχω τωρα και μπαινει οποτε του καπνισει ειπαν θα στειλουν τεχνικο παλι.....τι να κανω αλλο?τους εχω βρισει τους εχω απηλεισει οι ανθρωποι δεν νιωθουν.νανε καλα ο κοκκαλης με την εταιριαρα του.

παμε ολοι για μποικοταζ να δουμε αν θα μας ξανα γραψουν στα τετοια τους ολους μας.

 

Μια χαρά παίζει σε πληροφορώ. Το μόνο μείον ήταν η μεγάλη αναμονή ενεργοποίησης. Κατα τ'άλλα έχει οικονομικό ίντερνετ+τληλέφωνο. Μην το πεις ούτε του παπά.... Χώρια τη δωρεάν ενεργοποίηση+εξοπλισμό. Να λέμε τα κακά και τα σωστά.

ΛΕΦΤΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!
Link to comment
Share on other sites

Η HOL επεκτάθηκε και στην Κόρινθο!!!

 

Τι λέτε?

Έχω ήδη adsl της HOL και λέω να βάλω double-play!!

Να το επιχειρίσω?:D

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Παιδες καληπερα κι απο εμενα...Προσφατα η HOL εκανε δικο της δικτυο στην Κομοτηνη οπου σπουδαζω και ψηθηκα να βαλω το double play lite μιας και το σταθερο δεν το χρησιμοποιω...Μπορει καποιος να μου πει εντυπωσεις? Προχτες τους εστειλα μεσω fax τα συμβολαια και ελπιζω να μην το μετανιωσω

Παντως οι πρωτες εντυπωσεις σχετικα με τις παροχες και την εξυπηρετηση ειναι θετικες και εχω ακουσει οτι πιανει και πολυ καλες ταχυτητες...Θα δουμε....!!!

Link to comment
Share on other sites

Η HOL επεκτάθηκε και στην Κόρινθο!!!

 

Τι λέτε?

Έχω ήδη adsl της HOL και λέω να βάλω double-play!!

Να το επιχειρίσω?:D

 

Ναι φιλε αυτο εγινε παραλληλα με την επεκταση της στην Κομοτηνη νομιζω Γιαννενα και Ξανθη...Εγω την επελεξα γιατι ακουσσα καλα λογια συν το οτι ηταν εξυπηρετικοτατοι συν το οτι σου στελνουν και δωρεαν τεχνικο για την εγκατασταση συν τον αρκετα καλο εξοπλισμο

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε αυτο εγινε παραλληλα με την επεκταση της στην Κομοτηνη νομιζω Γιαννενα και Ξανθη...Εγω την επελεξα γιατι ακουσσα καλα λογια συν το οτι ηταν εξυπηρετικοτατοι συν το οτι σου στελνουν και δωρεαν τεχνικο για την εγκατασταση συν τον αρκετα καλο εξοπλισμο

 

Ωραία, έκανα online αίτηση από το site της HOL!! Μια χαρά!! περιμένω....:D

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

οι 2 ή 3 φιλοι που κανατε νεα συνδεση αν ησασταν τα κολλητα μου φιλαρακια δεν θας σας ελεγα καλα κανατε και βαλατε hol.εγω μεχρι και σημερα απο το πασχα ακομα δεν εχω ιντερνετ ειχα συνδεθει φλεβαρη ειχα για κανα 2μηνο και τωρα περιμενω ακομα.

εγω εκανα κακη επιλογη που εβαλα hol και σας συμβουλευω ΜΑΚΡΥΑ τους.το μονο καλο ειναι που μεχρι να μου το φτιαξουν μετα απο μια εβδομαδα βρισιματος στο τηλεφωνο μου ειπαν να μην πληρωσω τιποτα μεχρι να φτιαχτει,δηλαδει τοσους μηνες που τους πληρωνα ηταν πεταμενα λεφτα.

παιζει να ζητησω να μου το κοψουν χωρις να πληρωσω αφου δεν δουλευει εδω και 4 μηνες περιπου θα δεχθουν?αν κανω μηνηση?ξερει κανεις αν θα βργαλω ακρη?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολις μπηκα στη φορθνετ..θα μου στειλουν καποιο χαρτι για να επιστρεψω το νετρουτε2 πισω?
Link to comment
Share on other sites

'Οχι φίλε μου.

Η εκτροπή κλήσης (που είναι μια σημαντική ψηφιακή ευκολία) δεν παίζει.

Και επειδή το είχα απορία, μου το επιβεβαίωσαν από την HOL.

'Ολα αυτά σε FULL πάροχο HOL και δυστυχώς με Vo-IP.

...................

ποιος ειπε οτι δεν παιζει η εκτροπη !!!!!

εγω που ΔΕΝ εχω pstn παιζει κανονικα !

Μεχρι και εκτοπη μονο ΑΠΟ συγκεκριμενο αριθμο εχει ! Η ακομα και απο ολες της ειΣερχόμενες !

 

ΚΑΙ η ποιοτητα δεν ειναι παντα χαλια , εγω ειχα isdn πριν βαλω hol (πριν 6-7μηνες) !

 

παιδια μολις μπηκα στη φορθνετ..θα μου στειλουν καποιο χαρτι για να επιστρεψω το νετρουτε2 πισω?

Αν λες για το netmod της ISDN του οτε , περιμενε το εκκαθαριστικο του ΟΤΕ και παραδωδε το!

 

ΚΑΙ μια υπενθημηση επειδη την "πατησα" :

μετα την ολοκληρωση της φορητοτητας του παλιο σας αριθμου (2310*** , 210*** κ.τ.λ )προς την HOL ΔΕΝ δεχεστε κλησεις απο το δικο σας κεντρο-οτε , ενω απο κινητο και αλλες περιοχες δεχεστε , ειναι μια ''φραγη'' που βαζει ο οτε (ασχετα που δεν βγαινει ο εκκαθαριστικος) οσπου να "κραξετε" κατευθειαν τον οτε (και οχι μεσω hol) γιατι το ''ψαχνει'' σαν βλαβη

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ιδιόκτητο δίκτυο της HOL μέσα στην πόλη των Ιωαννίνων; Σε λίγο καιρό μετακομίζω στα Γιάννενα ως φοιτητής και αναζητώ ένα πάροχο Internet.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...