Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οχι,απλα το cu το εδινε χρονια.Τωρα το φερε το Whats Up.

Οχι δεν εννοουσα αυτο Νικολα , ηθελα να πω καρτοκινητες της κοσμοτε.

Πάθος Αξιοπρέπεια Σεβασμός από το 1 9 6 6

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα γυρίσουμε σε εποχές που το WU σάρωνε με τη μοναδική διαφορά οτι την δεύτερη θέση την κατέχει πια η Wind αφού ο κόσμος βλέπει επιτέλους την καλύτερη κάλυψη και καλύτερες ταχύτητες από τη βονταφον...
Link to comment
Share on other sites

Θα γυρίσουμε σε εποχές που το WU σάρωνε με τη μοναδική διαφορά οτι την δεύτερη θέση την κατέχει πια η Wind αφού ο κόσμος βλέπει επιτέλους την καλύτερη κάλυψη και καλύτερες ταχύτητες από τη βονταφον...

 

Θα συμφωνήσω. Για εμένα το What's Up μπήκε σε τροχιά να σαρώσει και πάλι. Η Wind πράγματι βελτιώνεται συνεχώς.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα το SMS σήμερα για ανανέωση ώστε να μεταφερθεί ο χρόνος ομιλίας στον επόμενο μήνα. Στη γυναίκα μου που έληγε σήμερα το πακέτο της δεν ήρθε κανένα SMS. Σε μένα λήγει στης 18 του μήνα και μου ήρθε το SMS το πρωί.
Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα το SMS σήμερα για ανανέωση ώστε να μεταφερθεί ο χρόνος ομιλίας στον επόμενο μήνα. Στη γυναίκα μου που έληγε σήμερα το πακέτο της δεν ήρθε κανένα SMS. Σε μένα λήγει στης 18 του μήνα και μου ήρθε το SMS το πρωί.

 

Για ποιο πακέτο συγκεκριμένα φίλε; Όσον αφορά την περίπτωση της γυναίκας σου, αν δεν έληξε μέχρι αυτή την ώρα, μπορεί να το δοκιμάσει και να μας πεις αν μεταφέρθηκαν τα λεπτά.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να βάλω 6 ευρώ μέσω νετ κ πιστωτικής σε WhatsUp?

 

Μόνο 5 η' 10 είναι οι επιλογές που έχω στη mobile εφαρμογή..

 

Όχι. Αυτό γίνεται μόνο στην Q.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Το SMS μου ήρθε εμένα για το πακέτο που έχει στην εφαρμογή με τα 7 ευρώ. Και διαθέτει χρόνο ομιλίας προς wu και προς όλους. Της γυναίκας μου έχει λήξει
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζουμε αν δίνονται πακέτα ειδικής προσφοράς Whatsup σε πλανώδιους πωλητές στην Αθήνα;

 

Λογικα απο την επομενη βδομαδα . Σε εμενα εδω δεν ερχονται παντως απο καμια εταιρια . Πρεπει να πανε διακοπες και τα παιδια αυτα . :)

Link to comment
Share on other sites

Λογικα απο την επομενη βδομαδα . Σε εμενα εδω δεν ερχονται παντως απο καμια εταιρια . Πρεπει να πανε διακοπες και τα παιδια αυτα . :)

 

Μέχρι τι ποσό μηνιαία μπορεί να στειλει κάποιος σε αλλό καρτοκινητό cosmote?

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι τι ποσό μηνιαία μπορεί να στειλει κάποιος σε αλλό καρτοκινητό cosmote?

Επιτρέπονται μέχρι 4 μεταφορές το μήνα, με μέγιστο ποσό ανά μεταφορά τα 10€. Επομένως, το ανώτατο όριο είναι 40€ το μήνα. Όλα αυτά, υπό την προϋπόθεση ότι έχεις κάνει ανανεώσεις συνολικής αξίας τουλάχιστον 20€, το τελευταίο τετράμηνο.

Link to comment
Share on other sites

Επιτρέπονται μέχρι 4 μεταφορές το μήνα, με μέγιστο ποσό ανά μεταφορά τα 10€. Επομένως, το ανώτατο όριο είναι 40€ το μήνα. Όλα αυτά, υπό την προϋπόθεση ότι έχεις κάνει ανανεώσεις συνολικής αξίας τουλάχιστον 20€, το τελευταίο τετράμηνο.

Eυχαριστω πολύ

Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Θυμηστε μου λίγο τα MB από reload it μεταφέρονται;
Είμαι αυτός που όταν ήμουν μικρός ήθελα να του μοιάσω!
Link to comment
Share on other sites

Θυμηστε μου λίγο τα MB από reload it μεταφέρονται;

Νομίζω ναι αλλά μην σε πάρω στο λαιμό μου.

 

Εχω 2 ώρες προς what's up να στείλω στα πρώτα 2 πμ θα στείλω.

 

c3456ed7194a7ca27a3f46a8ebf6410e.jpg

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ναι αλλά μην σε πάρω στο λαιμό μου.

 

Εχω 2 ώρες προς what's up να στείλω στα πρώτα 2 πμ θα στείλω.

 

c3456ed7194a7ca27a3f46a8ebf6410e.jpg

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Ωραιος,σ ευχαριστω για τα λεπτα.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Θυμηστε μου λίγο τα MB από reload it μεταφέρονται;

 

Ναι. Κανονικότατα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το πρωί η Cosmote, έστειλε σε συγγενικό πρόσωπο μήνυμα. Το μήνυμα αναφέρει πως «τίποτα δεν πάει χαμένο», αναφέρει τα λεπτά που απέμειναν από το Combo Call Them All που λήγει στις XX Αυγούστου και πως αν ανανεώσει πριν τη λήξη του πακέτου, τα λεπτά θα μεταφερθούν για άλλον ένα μήνα!!!

 

Αυτό έγινε και σε μένα σήμερα!!!

Επίσης παρατηρησα οτι καρτοσυμβολαιο που εχει δηλωθει να φαινεται σαν what's up, στην αντιστοιχη εφαρμογη δεν μου το εμφανιζει ως τέτοιο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό έγινε και σε μένα σήμερα!!!

Επίσης παρατηρησα οτι καρτοσυμβολαιο που εχει δηλωθει να φαινεται σαν what's up, στην αντιστοιχη εφαρμογη δεν μου το εμφανιζει ως τέτοιο!!!

 

Για ποιο πακέτο; Και εμένα κάποιες επαφές δεν είναι What's Up και τις εμφανίζει ως What's Up...

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Για ποιο πακέτο; Και εμένα κάποιες επαφές δεν είναι What's Up και τις εμφανίζει ως What's Up...

Combo call them all.

Σ'εμενα το αντίθετο!!!Επαφες που ειναι what's up (καρτοσυμβολαιο) δεν εμφανίζονται!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τα νούμερα τα promo του what's up (με τα 1500' και 1,5 Gb) που μοιράζουν στο μετρό πόσο κοστίζουν;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα τα νούμερα τα promo του what's up (με τα 1500' και 1,5 Gb) που μοιράζουν στο μετρό πόσο κοστίζουν;

 

Καλημέρα,

 

Νομίζω 10 ευρώ και μένουν στην κάρτα, για να ενεργοποιήσεις το προνομιακό πακέτο με τα 8,5€.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

επειδη κινουμαι καθημερινα κυριως με το μετρο στην Αθηνα εχω δει ηδη απο αρχες Ιουλιου σε 4 διαφορετικους σταθμους να τα δινουν, στους οποιους σταθμους ειναι σχεδον μονιμη η παρουσια εξωτερικων πωλητων. Αν τωρα σταματησαν τους πωλητες λογω διακοπων δεκαπενταγουστου , μειωμενης κινησης κτλ δεν το γνωριζω, παντως εως και πριν 10 περιπου ημερες εξακολουθουσαν να δινουν "φοιτητικα" wu.

Αν μπορέσει κάποιος να μου δώσει (με προσωπικό μήνυμα) το τηλέφωνο από την απόδειξη που του έδωσαν με το "φοιτητικό" WhatsUp 1500 +1500 γιατί την πέταξα και θέλω να ρωτήσω κάτι.

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα δευτερο νουμερο whtas up που το ανοιγω σχετικα συχνα.πριν κανα μηνα μου εληξαν τα 9 ευρω που ειχα μεσα και τα εχασα χωρις να εχω λαβει μηνυμα πριν για κατι τετοιο.

εκανα σχετικο αιτημα στην κοσμοτε και πριν λιγο μου απαντησαν πως ηρθαν δυο μηνυματα ενα 7 μερες πριν την ληξη και 1 μια μερα πριν,επειδη ομως εκεινη την στιγμη ειχα κλειστο το κινητο δεν τα ελαβα ποτε!

μου ανεφερε αυτη που με πειρε πως αυτου του ειδους τα μηνυματα δεν εχουν καθολου αναμονη και αν εκεινη την ωρα εχεις κλειστο το κινητο δεν τα λαμβανεις ποτε!

στεκει κατι τετοιο;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...