Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα στην παρέα !

πήρα κι εγώ ένα πακέτο προσφοράς με τα 1500'.

Έχω συμβόλαιο αλλά θα αξιολογήσω στην πορεία μήπως το αντικαταστήσω με αυτό.

Έχω κάνει ανανέωση με 10€,αλλά δεν ξέρω μήπως πρέπει να κάνω με 2 των 5€.

Επίσης δεν γνωρίζω πως να πάρω περισσότερα Megabytes γιατί χρειάζομαι τουλάχιστον 3-4 g μηνιαίως

Ο χρόνος ομιλίας μου αρκεί.Για sms δεν τρελλαίνομαι.

Χρειάζομαι την βοήθειά σας πως και με ποιόν τρόπο θα μεγαλώσω τα Mbytes.

Ευχαριστώ

Με 10αρα μέσω Internet περνεις δώρο 1200mb από reload it και 100 από το πάρε μοίρασε. Με 2 5αρες περνεις τα ίδια συν 100mb γιατί περνεις 2 πάρε μοίρασε. Φυσικά μην ξεχνάς μετά απο κάθε κάρτα να στέλνεις και τα 300 σε άλλους και μετά να βάζεις τη δεύτερη. Επίσης υπάρχει το πακέτο με 8 ευρώ 10gb για 2 μήνες μέχρι τέλος Αυγούστου ενεργοποιητε.

Γενικά δες ποιοι έχουν στον κύκλο σου what's up και δεν πολύ ασχολούνται και στείλε από αυτούς σε σένα με το πάρε μοίρασε. Με 3 4 αριθμούς θα μαζεύεις 2.5GB σε κάθε ανανέωση με 2 5αρες.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Με 10αρα μέσω Internet περνεις δώρο 1200mb από reload it και 100 από το πάρε μοίρασε. Με 2 5αρες περνεις τα ίδια συν 100mb γιατί περνεις 2 πάρε μοίρασε. Φυσικά μην ξεχνάς μετά απο κάθε κάρτα να στέλνεις και τα 300 σε άλλους και μετά να βάζεις τη δεύτερη. Επίσης υπάρχει το πακέτο με 8 ευρώ 10gb για 2 μήνες μέχρι τέλος Αυγούστου ενεργοποιητε.

Γενικά δες ποιοι έχουν στον κύκλο σου what's up και δεν πολύ ασχολούνται και στείλε από αυτούς σε σένα με το πάρε μοίρασε. Με 3 4 αριθμούς θα μαζεύεις 2.5GB σε κάθε ανανέωση με 2 5αρες.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση !

Συγνώμη δεν έχω ποτέ χρησιμοποιήσει reload it ή πάρε μοίρασε

Εάν κατάλαβα καλά, με την ανανέωση 10άρας μέσω ίντερνετ με πιστωτική ή paypal :

1.παίρνω 1200 με κάποιον κωδικό που μου στέλνουν και τον βάζω στο reload it ?

2.Και το πάρε μοίρασε πως λειτουργεί ? στέλνω πχ 100mb σε κάποιον που έχει what's upκαι μου κάνει δώρο και μένα έξτρα ακόμα 100?

 

Με 2 5άρες πάλι μέσω ίντερνετ :

Μου δίνει 2Χ600mb σε κάθε μία από το reload it ένα κάθε φορά που πρέπει να γίνει το πρώτο αμέσως και το δεύτερο με την δεύτερη 5άρα?

Και με τον ίδιο τρόπο μετά την πρώτη 5άρα εάν στείλω σε 3 άτομα από 100mb, θα πάρω κι εγώ αυτόματα άλλα 300 (3Χ100)? και το ίδιο μετά με την δεύτερη 5άρα?

Έτσι είναι, εάν έτσι νομίζετε !
Link to comment
Share on other sites

Με 10αρα μέσω Internet περνεις δώρο 1200mb από reload it και 100 από το πάρε μοίρασε. Με 2 5αρες περνεις τα ίδια συν 100mb γιατί περνεις 2 πάρε μοίρασε. Φυσικά μην ξεχνάς μετά απο κάθε κάρτα να στέλνεις και τα 300 σε άλλους και μετά να βάζεις τη δεύτερη. Επίσης υπάρχει το πακέτο με 8 ευρώ 10gb για 2 μήνες μέχρι τέλος Αυγούστου ενεργοποιητε.

Γενικά δες ποιοι έχουν στον κύκλο σου what's up και δεν πολύ ασχολούνται και στείλε από αυτούς σε σένα με το πάρε μοίρασε. Με 3 4 αριθμούς θα μαζεύεις 2.5GB σε κάθε ανανέωση με 2 5αρες.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση !

Συγνώμη δεν έχω ποτέ χρησιμοποιήσει reload it ή πάρε μοίρασε

Εάν κατάλαβα καλά, με την ανανέωση 10άρας μέσω ίντερνετ με πιστωτική ή paypal :

1.παίρνω 1200 με κάποιον κωδικό που μου στέλνουν και τον βάζω στο reload it ?

2.Και το πάρε μοίρασε πως λειτουργεί ? στέλνω πχ 100mb σε κάποιον που έχει what's upκαι μου κάνει δώρο και μένα έξτρα ακόμα 100?

 

Με 2 5άρες πάλι μέσω ίντερνετ :

Μου δίνει 2Χ600mb σε κάθε μία από το reload it ένα κάθε φορά που πρέπει να γίνει το πρώτο αμέσως και το δεύτερο με την δεύτερη 5άρα?

Και με τον ίδιο τρόπο μετά την πρώτη 5άρα εάν στείλω σε 3 άτομα από 100mb, θα πάρω κι εγώ αυτόματα άλλα 300 (3Χ100)? και το ίδιο μετά με την δεύτερη 5άρα?

Τα 300 από κάθε κάρτα μόνο να τα στείλεις μπρορεις. Δεν χάνονται από σένα είναι ξεχωριστή υπηρεσία. Και εσύ θα πάρεις 100 από κάθε κάρτα συν το reload it με 10 άρα η 2 5αρες. Τα 300 από το πάρε μοίρασε μπορεις να τα στείλεις η σε 3 μεμονωμένα άτομα η σε έναν όλα. Πχ βάζεις 5αρα στέλνεις τα 300 σε έναν βάζεις ακόμα μια στέλνεις και τα άλλα και σου έρχεται και το reload it. 1400mb δηλαδή για σένα και 600 για άλλον/άλλους χωρίς να χρεωθείς τίποτα.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Τα 300 από κάθε κάρτα μόνο να τα στείλεις μπρορεις. Δεν χάνονται από σένα είναι ξεχωριστή υπηρεσία. Και εσύ θα πάρεις 100 από κάθε κάρτα συν το reload it με 10 άρα η 2 5αρες. Τα 300 από το πάρε μοίρασε μπορεις να τα στείλεις η σε 3 μεμονωμένα άτομα η σε έναν όλα. Πχ βάζεις 5αρα στέλνεις τα 300 σε έναν βάζεις ακόμα μια στέλνεις και τα άλλα και σου έρχεται και το reload it. 1400mb δηλαδή για σένα και 600 για άλλον/άλλους χωρίς να χρεωθείς τίποτα.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Κατανοητό !

Ευχαριστώ πολύ

Έτσι είναι, εάν έτσι νομίζετε !
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα,

επειδή την ''πάτησα'' πρόσφατα από πενταψήφια χρεώσιμα μηνύματα έκανα φραγή αυτών εκτός του deals for you της cosmote. Υπάρχει περίπτωση να έχουν φραγή και προσφορές που δίνονται από την cosmote κατά καιρούς; ή αυτές η προσφορές δεν δίνονται από πενταψήφια άλλα από άλλα νούμερα της cosmote πχ 1330, 1333 κλπ; ευχαριστώ!!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

19xxx και 54xxx κόβονται,οπότε όχι. Άλλωστε αν δεν κάνω λάθος οι προσφορές έρχονται με αποστολέα whatsup και κοσμοτέ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στην παρέα !

πήρα κι εγώ ένα πακέτο προσφοράς με τα 1500'.

Έχω συμβόλαιο αλλά θα αξιολογήσω στην πορεία μήπως το αντικαταστήσω με αυτό.

Έχω κάνει ανανέωση με 10€,αλλά δεν ξέρω μήπως πρέπει να κάνω με 2 των 5€.

Επίσης δεν γνωρίζω πως να πάρω περισσότερα Megabytes γιατί χρειάζομαι τουλάχιστον 3-4 g μηνιαίως

Ο χρόνος ομιλίας μου αρκεί.Για sms δεν τρελλαίνομαι.

Χρειάζομαι την βοήθειά σας πως και με ποιόν τρόπο θα μεγαλώσω τα Mbytes.

Ευχαριστώ

 

Καλο ειναι να βαζεις 2 5αρες.Γενικα

ομως πρεπει να βαζεις 20€ για τα 4GB.Με 10€ θα εισαι στα 2,7GB εκτος αν εχεις στον κυκλο σου ατομα που εχουν whats up και βαζουν καθε μηνα καρτα.Αν βαζεις 2 10αρες θα παρεις 1.200mb και 100 με το παρε

μοιρασε αν δωσεις καρτα.Αρα 2,6GB απο εκει.Και αν βαλεις 2 φορες τα 1500 λεπτα και 1,5GB θα εχεις 3.000 προς ολους(1000 κλησεις των 3 λεπτων λογω τριλεπτης χρεωσης στα καρτοκινητα).Τριλεπτη χρεωση ειναι αν παρεις ενα τηλεφωνο και μιλησεις λιγοτερο απο 3 λεπτα ή 3 λεπτα ακριβως θα παει 3.000-3=2.997.

Αρα θα εχεις 3GB+2,6GB απο τις ανανεωσεις και παρε μοιρασε=5,6GB το μηνα.Αν εχεις συμβολαιο με κανονικο παγιο πανω απο 50€ και στη ληξη πιεζεις για να πεσει η τιμη το κοβεις απο χθες.

Αν εχεις δικαρτο,κανε το συμβολαιο Frog οπου με 5€ ανανεωση εχεις 4GB.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Θελω να φυγω απο Wind και να ερθω Cosmote.Ψαχνω για τα πακετα της καρτοκινητης αλλα δε βγαζω ακρη,αφου οι μισες σελιδες δεν ανοιγουν

Λοιπον τι ζηταω.Γυρω στα 200 λεπτα ομιλιας (και πολλα ειναι) και 1 giga internet καθε μηνα (sms δε με ενδιαφερουν).Ποσο θα πηγαινει το κοστουμι καθε μηνα;

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

10 ευρώ κάθε μήνα είναι αρκετά σε Whatsup

Αρκεί να κάνεις online ανανέωση για να έχεις το δωρεάν internet.

Link to comment
Share on other sites

Οποίος ενδιαφέρεται και είναι από Δράμα δίνουν το προνομιακό wu μπροστά στο Μίκελ

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θελω να φυγω απο Wind και να ερθω Cosmote.Ψαχνω για τα πακετα της καρτοκινητης αλλα δε βγαζω ακρη,αφου οι μισες σελιδες δεν ανοιγουν

Λοιπον τι ζηταω.Γυρω στα 200 λεπτα ομιλιας (και πολλα ειναι) και 1 giga internet καθε μηνα (sms δε με ενδιαφερουν).Ποσο θα πηγαινει το κοστουμι καθε μηνα;

Με 6 ευρώ το μήνα τι βγάζεις άνετα.

 

Βάζεις 2 5αρες περνεις 1400MB

Σου μένουν 8.96 λόγου του φόρου. Μετά τηλέφωνο στο 1330 πας συνδιαστικα πακέτα και περνεις 100 προς όλους και 400 προς what's up συν 100mb ακόμα με 6 ευρώ η μέσω της εφαρμογής με 7 ευρω 300 προς όλους και 400 προς what's up η πάλι με 6 ευρώ 200 προς όλους και 100MB. Διαλέγεις και περνεις. Όπως και να έχει με 6 ευρώ το μήνα τη βγάζεις άνετα.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

πως ακριβώς τι βγάζει με 6 ευρώ τον μήνα αφού το δωρεάν internet θέλει πάντα 10 ευρώ τον μήνα ;
Link to comment
Share on other sites

πως ακριβώς τι βγάζει με 6 ευρώ τον μήνα αφού το δωρεάν internet θέλει πάντα 10 ευρώ τον μήνα ;

6 ευρώ θα τρώει το πακέτο. Από τα 8.96 θα μένουν 2.96 κάθε μηνα. Τα MB του πάρε μοίρασε μαζεύονται κάθε μήνα οπότε στους 3 μήνες θα έχει 600 περίσσια χωρίς να βάλει κάρτα. Ένας να του στείλει με το πάρε μοίρασε ότι έχει τα ανανεώνει για 1 μηνα. Έτσι έχω πάρει 15GB τους τελευταίους 4 5 μήνες.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Σήμερα έστειλαν σε φίλο το ακόλουθο μήνυμα: «ΜΟΝΟ ΜΕ 3€ 1000' ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ 1GB ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ! ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΣΕΡΦΑΡΕΙΣ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ! ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΕΙΛΕ Α (ΚΕΝΟ) 8 ΣΤΟ 1256 ΜΕΧΡΙ 24/08/2017»

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Σήμερα έστειλαν σε φίλο το ακόλουθο μήνυμα: « ΜΟΝΟ ΜΕ 3€ 1000' ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ 1GB ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ! ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΣΕΡΦΑΡΕΙΣ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ! ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΕΙΛΕ Α (ΚΕΝΟ) 8 ΣΤΟ 1256 ΜΕΧΡΙ 24/08/2017 »

Μήπως είχε καρτοσυμβολαιο? Γιατί στο 1256 συνήθως στέλνουν όσοι έχουν συμβόλαια.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχε καρτοσυμβολαιο? Γιατί στο 1256 συνήθως στέλνουν όσοι έχουν συμβόλαια.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

1256 και τα καρτοκινητα στελνουν,

στα καρτοσυμβολαια τετοια sms δεν στελνει.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

1256 και τα καρτοκινητα στελνουν,

στα καρτοσυμβολαια τετοια sms δεν στελνει.

Δεν το ήξερα αλλά ας μας πει τι κάρτα είχε. Αν όντως είναι what's up η προσφορά είναι πάρα πολύ καλη.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Μήπως είχε καρτοσυμβολαιο? Γιατί στο 1256 συνήθως στέλνουν όσοι έχουν συμβόλαια.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Φίλε King όχι. What's Up είχε πάντα.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Θελω να φυγω απο Wind και να ερθω Cosmote.Ψαχνω για τα πακετα της καρτοκινητης αλλα δε βγαζω ακρη,αφου οι μισες σελιδες δεν ανοιγουν

Λοιπον τι ζηταω.Γυρω στα 200 λεπτα ομιλιας (και πολλα ειναι) και 1 giga internet καθε μηνα (sms δε με ενδιαφερουν).Ποσο θα πηγαινει το κοστουμι καθε μηνα;

 

10€ το μηνα ειναι.

200' προς ολους και 100Mb με 6€ μεσω του app.Η εφαρμογη ομως εχει δυνατοτητα να δει ποσες επαφες σου εχουν Whats Up.Αν ειναι αρκετες,βαλε με 7€ τα 400' προς Whats Up και 300' προς ολους.Αν δεν το κανεις μεσα απο το app ειναι 200' προς ολους.Επισης μπορεις να τα μεταφερεις πλεον τα λεπτα ομιλιας και mb.Με 10€ ανανεωση μεσω πιστωτικης/χρεωστικης καρτας ή paypal παιρνεις και 1.200MB απο το reload it.Αν ομως βαλεις 2 5αρες κανεις και το παρε μοιρασε με φιλους οποτε μπορεις να δωσεις 600Mb τζαμπα(μπορεις και σε ενα νουμερο να τα δωσεις) και παιρνεις 200Mb αν δωσεις εστω 200mb(δυο φορες απο 100).Απλα πρεπει το παρε μοιρασε να το κανεις αφου ανανεωσεις στην αρχη με 5€,για να μοιρασεις τα mb και να παρεις 100 για σενα και μετα να βαλεις ξανα 5€ για να παρεις το reload it(αφου 2 5αρες ειναι μια δεκαρα καρτα).Αν συννενοηθεις με 1-2 ατομα θα παιρνεις και αλλα mb.

Με 10€ 1.400mb τζαμπα και με τα πακετα θα πας +100 αν βαλεις τα 200' προς ολους και 100mb.

Επισης παιζουν και 1+1 σε everest,shell και αλλα.

Παραλληλα σου μενουν και 1-2€ για 1GB με 1€ για 24 ωρες.Αν δεν ανοιξεις 4G και Youtube,instagram θα σου φτασουν.Αλλιως θα ζοριστεις.

επισης εχει και 2 ωρες προς whats up ή 1GB για 2 ωρες δωρεαν.Αν σου μενουν λεπτα για whats up,δινεις 60' με διαρκεια 2 μερες.Μπορεις να ανταλλαξεις λεπτα για sms/mb.

Οσο για τη καλυψη,στο βορρα ειναι εγγυηση.Μακραν μπροστα σε 4G.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ωραία και αναλυτικά τα γράφεις Νικόλα. Εγώ θα το κάνω από φρογκ what's up αρχές Σεπτεμβρίου λόγω φοιτητικού, αλλά μπερδεύτηκα λίγο...

Με 10αρα παίρνεις 1200 mb με 2 5αρες παίρνεις από 600 mb άρα πάλι 1200?

Link to comment
Share on other sites

Με 10αρα παιρνεις 1.200Mb απο το reload it.Αν βαλεις 2 5αρες ειναι σαν

να βαζεις 10€.Αν το κανεις

παιρνεις 200MB και δινεις 600mb σε φιλους με whats up δωρεαν.Αυτη η υπηρεσια λεγεται παρε μοιρασε.Το λεμε εγω και αλλα μελη οτι αν βαλεις 2 5αρες(κανεις 2 φορες το παρε μοιρασε) με online ανανεωση μεσα απο το app(εγω εκανα με mycosmote επειδη το εχει ο πατερας μου).

παιρνεις 1.200MB με το reload it.

ΑΛΛΑ σε φοιτητικα whats up παιρνουν 500mb εξτρα με 10€ καρτα.

Η προσφορα αυτη υπηρχε και σε απλα whats up ως #pare_data πριν αλλαξει το reload it.Οσοι ειχατε whats up απο παλια(εγω το εχω 3 χρονια).Επισης πλεον γινεται και μεταφορα λεπτων εκτος απο mb.

Edited by Nikolas14

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Ωραία και αναλυτικά τα γράφεις Νικόλα. Εγώ θα το κάνω από φρογκ what's up αρχές Σεπτεμβρίου λόγω φοιτητικού, αλλά μπερδεύτηκα λίγο...

Με 10αρα παίρνεις 1200 mb με 2 5αρες παίρνεις από 600 mb άρα πάλι 1200?

Βρε συ τα έχουμε γράψει ειδικά στις τελευταίες σελίδες όσο πιο αναλυτικά γίνεται αρκετές φορές. Πριν κάνα μήνα το είχα γράψει όσο πιο αναλυτικά γίνεται αλλά χάθηκε το ποστ μέσα σε όλες τις σελίδες. Πρέπει να γίνουν pinned και stick κάπου να τα βλέπουν όλοι.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

Link to comment
Share on other sites

Βρε συ τα έχουμε γράψει ειδικά στις τελευταίες σελίδες όσο πιο αναλυτικά γίνεται αρκετές φορές. Πριν κάνα μήνα το είχα γράψει όσο πιο αναλυτικά γίνεται αλλά χάθηκε το ποστ μέσα σε όλες τις σελίδες. Πρέπει να γίνουν pinned και stick κάπου να τα βλέπουν όλοι.

 

Send From Note 3 With S8 Port Rom

 

Ναι φίλε μου μπορεί να το έγραψες αλλά είμαστε φόρουμ ξέρεις...

Ξέρεις πόσες φορές έχει απαντηθεί πχ το πόσο στοιχίζει η αλλαγή από what's up σε φρογκ και αντίστροφα. Αν δεν γίνει ένας οδηγός για όλα αυτά, κάπου ξέχωρα μέσα στο τοπικ της cosmote αυτά θα επαναλαμβανονται συνεχώς :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Σήμερα έστειλαν σε φίλο το ακόλουθο μήνυμα: «ΜΟΝΟ ΜΕ 3€ 1000' ΠΡΟΣ ΟΛΟΥΣ ΚΑΙ 1GB ΓΙΑ 1 ΜΗΝΑ! ΤΩΡΑ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΣΕΡΦΑΡΕΙΣ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ! ΓΙΑ ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ ΣΤΕΙΛΕ Α (ΚΕΝΟ) 8 ΣΤΟ 1256 ΜΕΧΡΙ 24/08/2017»

 

Σε Φρογκ το δοκίμασε κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...