Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα.πως μπορω να επανακτησω τον κωδικο reload it.εσβησα το μηνυμα καταλαθως.ευχαριστω

codes στο 1313

Link to comment
Share on other sites

1.....

4. Ρώτησες αν μπορούσες να διαλέξεις αριθμό από τους διαθέσιμους . Σου απάντησα Ναι μπορείς να διαλέξεις επιτόπου από τους διαθέσιμους σε κάθε κατάστημα . Η κάθε κάρτα έχει τον δικό της αριθμό , διαλέγεις όποια κάρτα θες.

 

ΟΚ σε ευχαριστώ. Εννοούσα από τους διαθεσιμους πανελλαδικά. Το ότι μπορώ να διαλέξω όποια sim θέλω απ το κατάστημα μου φαινόταν αυτονόητο.

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να ρωτήσω κατι: έχω ένα σχετικά εύκολο νούμερο στη wind καρτοκινητό και θέλω να το φέρω cosmote για να το δώσω στην ηλικιωμένη μητέρα μου, έχω μια παλιά οφειλή από σύνδεση στη wind, επηρεάζει σε κάτι τη φορητότητα του καρτοκινητού (άσχετο άλλο νούμερο όπως καταλάβατε);
Link to comment
Share on other sites

Βγηκε update για την εφαρμογη whatsup στο play store.

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Εχω δυο αποριες...

Πρωτον, η εφαρμογη του what's up για android, εμφανιζει και widget σε εσας, γιατι σε εμενα οχι..

Και κατι ακομη.. Απο προηγουμενο πακετο call them all, εχω 4 λεπτα υπολοιπο για what's up, και 64 λεπτα προς ολους.. Οταν μου τελειωσουν τα λεπτα για what's up, θα χρεωθω ή θα χρησιμοποιησει τα λεπτα προς ολους;

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.. Εχω δυο αποριες...

Πρωτον, η εφαρμογη του what's up για android, εμφανιζει και widget σε εσας, γιατι σε εμενα οχι..

Και κατι ακομη.. Απο προηγουμενο πακετο call them all, εχω 4 λεπτα υπολοιπο για what's up, και 64 λεπτα προς ολους.. Οταν μου τελειωσουν τα λεπτα για what's up, θα χρεωθω ή θα χρησιμοποιησει τα λεπτα προς ολους;

 

1ον δεν εχω κανενα προβλημα με το widget στο κινητο μου, τα εμφανιζει χωρις προβλημα και με το τελευταιο update.

2ον οταν σου τελειωσουν τα δωρεαν προς WU θα αφαιρουνται απο τα λεπτα προς ολους που σου εχουν απομεινει.

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.. :)

 

Παράξενο.. Εμένα σε καμία έκδοση δεν δούλεψε το widget.. :(

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.. :)

 

Παράξενο.. Εμένα σε καμία έκδοση δεν δούλεψε το widget.. :(

 

εγω δε το χρησιμοποιω το widget, αλλα το δοκιμασα και δουλευει μια χαρα.

 

σε εσενα ποιο ειναι το προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Για Cosmocarta γιατι δεν βγαζουν εφαρμογη ρε παιδια εχει μαθει κανεις;

 

Δεν είναι επίσημη αλλά είναι πολύ βολική https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_mandonis3443.Cosmokarta_WhatsUp_manager

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, να ρωτήσω κατι: έχω ένα σχετικά εύκολο νούμερο στη wind καρτοκινητό και θέλω να το φέρω cosmote για να το δώσω στην ηλικιωμένη μητέρα μου, έχω μια παλιά οφειλή από σύνδεση στη wind, επηρεάζει σε κάτι τη φορητότητα του καρτοκινητού (άσχετο άλλο νούμερο όπως καταλάβατε);

Δε θα έχεις κανένα πρόβλημα αρκεί η οφειλή που έχεις να μην αφορά τον αριθμό που θέλεις να κάνεις φορητότητα (που προφανώς δεν αφορά απ' ό,τι κατάλαβα).

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι στην καινούρια έκδοση γράφουν:

Έκδοση: 1.1.2.

Στην ενότητα My What’s Up και στο Widget της επιφάνειας εργασίας εμφανίζονται τυχόν διαθέσιμα λεπτά προς εθνικούς προορισμούς καθώς και τα διαθέσιμα λεπτά προς διεθνείς προορισμούς.

Οπότε θέλω να πιστεύω ότι για να μπουν στον κόπο τώρα να βάλουν αυτήν την δυνατότητα στην εφαρμογή, ίσως να παρατείνουν τα 100 λεπτά προς όλα τα δίκτυα :shifty:

Link to comment
Share on other sites

εγω δε το χρησιμοποιω το widget, αλλα το δοκιμασα και δουλευει μια χαρα.

σε εσενα ποιο ειναι το προβλημα;

Στο ότι δεν μου το εμφανίζει καν στα διαθέσιμα widget.. :worry:

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Στο ότι δεν μου το εμφανίζει καν στα διαθέσιμα widget.. :worry:

 

δοκιμασε να καταργησεις και να ξανακανεις εγκατασταση την εφαρμογη, μηπως εμφανιστει.

Link to comment
Share on other sites

Απεγκατάσταση και εγκατάσταση ξανά, είχα δοκιμάσει στις προηγούμενες εκδόσεις και δεν είχε αποτέλεσμα... Τώρα όμως δούλεψε.. Τώρα εμφανίζεται κανονικά.. Ευχαριστώ!! ;)

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω ότι στην καινούρια έκδοση γράφουν:

 

Οπότε θέλω να πιστεύω ότι για να μπουν στον κόπο τώρα να βάλουν αυτήν την δυνατότητα στην εφαρμογή, ίσως να παρατείνουν τα 100 λεπτά προς όλα τα δίκτυα :shifty:

 

Το ειχα ξανα πει αρκετα ποστ πισω αυτο ακριβως, οτι ισως το καθιερωσουν με τα λεπτα προς ολους :D

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Παίδες με κάθε ανανέωση 5€ δίνει 600 λεπτά προς what's up; Κάτι τέτοιο έγινε σε ανανέωση χρόνου συγγενικού μου προσώπου.
Link to comment
Share on other sites

Παίδες με κάθε ανανέωση 5€ δίνει 600 λεπτά προς what's up; Κάτι τέτοιο έγινε σε ανανέωση χρόνου συγγενικού μου προσώπου.

 

Μήπως το συγγενικό σου πρόσωπο έχει ενεργοποιημένη τη φοιτητική προσφορά που δίνει με 5€ ανανέωση 600 λεπτά προς Whats up ;

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το συγγενικό σου πρόσωπο έχει ενεργοποιημένη τη φοιτητική προσφορά που δίνει με 5€ ανανέωση 600 λεπτά προς Whats up ;

 

Όχι. Καμία σχέση. Αν το πάθει και κανένας άλλος ας το πει.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι επίσημη αλλά είναι πολύ βολική https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_mandonis3443.Cosmokarta_WhatsUp_manager

 

για cosmokarta & για symbian παρακαλω, ευχαριστω :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

 

Εχω ήδη εγγραφεί στο πρόγραμμα cosmocarta 300'. Εάν κάνω ανανέωση 10 € πιστώνομαι κατευθείαν τα 300 λεπτά ομιλίας + τα 10 ευρώ στο λογαριασμό μου ή θα πρέπει πάλι να κάνω κάποια εγγραφή? Επιπλέον, για να προσθέσω άλλη υπηρεσία π.χ. "1 λεπτό το λεπτό" μπορώ να την προσθέσω μαζί με μία ήδη υπάρχουσα ή θα πρέπει να ακυρώσω μία υπάρχουσα για να ενεργοποιήσω μία άλλη?

Edited by zeovani
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που έκανες εγγραφή μια φορά τότε αυτόματα με καθε ανανέωση θα παίρνεις τα δωρεάν λεπτά Edited by bisba10
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...