Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απλα θα παρει το 1313 και θα δωσει τον κωδικο που υπαρχει αριστερα στην καρτα, ειναι το γνωστο barcode το οποιο ειναι εκτος του πεδιου που εξυσε την καρτα της...το ειχα παθει παλια με ΤΙΜ...
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει καθολου υπολοιπο ομως για να παρει τηλεφωνο στο 1313.

Παιρνω εκει και λεει οτι δεν εχετε αρκετο υπολοιπο για να μπορεσετε να πραγματοποιησετε την κληση. ή κατι τετοιο τελος παντων.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει καθολου υπολοιπο ομως για να παρει τηλεφωνο στο 1313.

Παιρνω εκει και λεει οτι δεν εχετε αρκετο υπολοιπο για να μπορεσετε να πραγματοποιησετε την κληση. ή κατι τετοιο τελος παντων.

Πάρε από σταθερό 697 1001313

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

οχι κουκλα μου δεν σε δουλευω:mad: σημερα πηγα και πηρα αλα δυο:cool: μηπως εισαι επαρχια και δεν ταχουν φερει εκει?:worry:

 

 

ok!να το κοιταξω τοτε!!:O

μπορεις να μου πεις σε παρακαλω σε ποιο supermarket?:(

καλα θα ηταν να το εβρισκα!:p

Link to comment
Share on other sites

ok!να το κοιταξω τοτε!!:O

μπορεις να μου πεις σε παρακαλω σε ποιο supermarket?:(

καλα θα ηταν να το εβρισκα!:p

Σε ολα τα μεγαλα σουπερμαρκετ εγω τα μισα τα πηρα απο carrefur και τα αλλα σημερα απο βασιλοπουλο:)

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Σε ολα τα μεγαλα σουπερμαρκετ εγω τα μισα τα πηρα απο carrefur και τα αλλα σημερα απο βασιλοπουλο:)

 

σ'ευχαριστω! :) θα παω εντος ημερων.

ελπιζω να προλαβω!!!:* :*

Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστω! :) θα παω εντος ημερων.

ελπιζω να προλαβω!!!:* :*

καλο θα ηταν να πας και αυριο αν μπορεις γιατι αυτες οι προσφορες δεν κρατουν πολυ:)

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Απο προσφορες αλλο τιποτα, μια απο τα ιδια. Πηρα ενα γουατς απ με 20 ευρω και με χρονο 8 ευρω, για να παω ομως σε δικτυο 3η γενιας της Κοτε πρεπει να σκασω αλλα 18 ευρω περιπου δηλαδη ο κουκος αηδονι....
Link to comment
Share on other sites

Απο προσφορες αλλο τιποτα, μια απο τα ιδια. Πηρα ενα γουατς απ με 20 ευρω και με χρονο 8 ευρω, για να παω ομως σε δικτυο 3η γενιας της Κοτε πρεπει να σκασω αλλα 18 ευρω περιπου δηλαδη ο κουκος αηδονι....

Ναι ειναι 16 ευρω περιπου γιατι αλλαζεις καρτα sim σου δινει sim για 3G.

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κι εγώ μερικές ερωτήσεις. Η cosmoκάρτα της cosmote είναι 3G? Μπορώ να μπώ στο i-mode αν δεν έχω συμβατή συσκευή? Μπορώ να μπώ στο i-mode με gprs με σύνδεση άλλης εταιρίας? Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

Να κάνω κι εγώ μερικές ερωτήσεις. Η cosmoκάρτα της cosmote είναι 3G? Μπορώ να μπώ στο i-mode αν δεν έχω συμβατή συσκευή? Μπορώ να μπώ στο i-mode με gprs με σύνδεση άλλης εταιρίας? Ευχαριστώ πολύ

 

οχι την αλλαζεις σε 3g με κοστος 16 ευρω.

οχι.

οχι.

myphone_2.png
Link to comment
Share on other sites

mia erwtisi: Ean kanw ananewsi me "ayli karta", diladi me to xartaki pou typwnoun merika magazia psilikwn me ton kwdiko ananewsis xronou omilias (xwris agora paradosiakis kartas ananewsis, ksysimo kartas klp), tote ean balw apo ekei 20eurw 8a paw se xrewseis pronomiakis kartas 'H oxi?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιο νούμερο Cosmote μου στέλνει ενοχλητικά μυνήματα.Οταν το καλώ είναι συνέχεια κλειστό.Υπάρχει κάποιος τρόπος να μάθω ποιός είναι ο κάτοχος του νούμερου αυτού;Μου είπαν ότι αν είναι Cosmocarta δεν θα μπορέσω να βρω τα στοιχεία του έστω και αν ήταν με συμβόλαιο η ίδια κάρτα 2 χρόνια πρίν.Ισχύει αυτό,γνωρίζετε;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιο νούμερο Cosmote μου στέλνει ενοχλητικά μυνήματα.Οταν το καλώ είναι συνέχεια κλειστό.Υπάρχει κάποιος τρόπος να μάθω ποιός είναι ο κάτοχος του νούμερου αυτού;Μου είπαν ότι αν είναι Cosmocarta δεν θα μπορέσω να βρω τα στοιχεία του έστω και αν ήταν με συμβόλαιο η ίδια κάρτα 2 χρόνια πρίν.Ισχύει αυτό,γνωρίζετε;

Δυστυχώς ισχύει... Αντιμετώπισα παρόμοιο περιστατικό πριν ένα χρόνο περίπου και δεν έβγαλα άκρη...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιο νούμερο Cosmote μου στέλνει ενοχλητικά μυνήματα.Οταν το καλώ είναι συνέχεια κλειστό.Υπάρχει κάποιος τρόπος να μάθω ποιός είναι ο κάτοχος του νούμερου αυτού;Μου είπαν ότι αν είναι Cosmocarta δεν θα μπορέσω να βρω τα στοιχεία του έστω και αν ήταν με συμβόλαιο η ίδια κάρτα 2 χρόνια πρίν.Ισχύει αυτό,γνωρίζετε;

 

και τωρινό συμβόλαιο να είναι πάλι δε μπορείς.. θέλει εισαγγελική εντολή..

:: what locks... unlocks! © :: κάθε λαός έχει την κινητή τηλεφωνία που του αξίζει..::

:: SY1EBE ::

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιο νούμερο Cosmote μου στέλνει ενοχλητικά μυνήματα.Οταν το καλώ είναι συνέχεια κλειστό.Υπάρχει κάποιος τρόπος να μάθω ποιός είναι ο κάτοχος του νούμερου αυτού;Μου είπαν ότι αν είναι Cosmocarta δεν θα μπορέσω να βρω τα στοιχεία του έστω και αν ήταν με συμβόλαιο η ίδια κάρτα 2 χρόνια πρίν.Ισχύει αυτό,γνωρίζετε;

 

Είναι μια διαδικασία περίπλοκη και απαιτεί τρέξιμο κ υπομονή.Θέλει σίγουρα εισαγγελική παρέμβαση.Καλά και τί ασχολείσαι άστο έτσι κάποια στιγμή θα σταματήσει.

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπερδευτηκες με της ΤΙΜ την προσφορα που εχει για τα ζευγαρια στο F2G?Μονο αυτη παιζει στην τηλεοραση με θεμα ζευγαρια.
Link to comment
Share on other sites

akousa mia diafimisi simera gia ena neo programma tis what's up kseri kanenas na me enimerosi?apeuthinete se zeugaria...soste me...

 

Σωστά το άκουσες.

 

Talk 2 Me… Λέει πολλά!

 

 

 

 

Η γιορτή του Αγ. Βαλεντίνου πλησιάζει κι εσύ ψάχνεις το καλύτερο δώρο για το ταίρι σου; Μην το ψάχνεις! Ένα είναι το δώρο και πραγματικά… λέει πολλά! Το εορταστικό πακέτο του WHAT’S UP, Talk 2 Me ! Ειδικά για τη γιορτή του Αγ. Βαλεντίνου, το WHAT’S UP σου δίνει τη δυνατότητα να αγοράσεις 2 συνδέσεις στην τιμή της μίας για να μιλάς με το ταίρι σου, περισσότερο από 20 ώρες για ένα μήνα.

 

Το πακέτο περιλαμβάνει :

 

2 συνδέσεις WHAT’S UP

1200 λεπτά δωρεάν χρόνο ομιλίας και ενεργοποιημένη την υπηρεσία CALL THEM ALL 600 σε κάθε κάρτα, για ένα μήνα.

Λοιπόν; Μην καθυστερείς! Ο Αγ. Βαλεντίνος θέλει μπλα μπλα, θέλει… Talk 2 Me

 

 

Πηγή: http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=L116_marketing_promotion_fullstory&path=%2FSCSDevRepository%2Fcontent%2Fel%2Fsections%2Fforyou%2Fpromotion%2FWHATSUP_TALKTOME_promotion.xml&_locale=el_GR

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: το ακουσα και εγω..

ποσο κοστιζει παιδια το πακετο?:shifty:

 

19 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Σωστά το άκουσες.

 

Talk 2 Me… Λέει πολλά!

 

 

 

 

Η γιορτή του Αγ. Βαλεντίνου πλησιάζει κι εσύ ψάχνεις το καλύτερο δώρο για το ταίρι σου; Μην το ψάχνεις! Ένα είναι το δώρο και πραγματικά… λέει πολλά! Το εορταστικό πακέτο του WHAT’S UP, Talk 2 Me ! Ειδικά για τη γιορτή του Αγ. Βαλεντίνου, το WHAT’S UP σου δίνει τη δυνατότητα να αγοράσεις 2 συνδέσεις στην τιμή της μίας για να μιλάς με το ταίρι σου, περισσότερο από 20 ώρες για ένα μήνα.

 

Το πακέτο περιλαμβάνει :

 

2 συνδέσεις WHAT’S UP

1200 λεπτά δωρεάν χρόνο ομιλίας και ενεργοποιημένη την υπηρεσία CALL THEM ALL 600 σε κάθε κάρτα, για ένα μήνα.

Λοιπόν; Μην καθυστερείς! Ο Αγ. Βαλεντίνος θέλει μπλα μπλα, θέλει… Talk 2 Me

 

 

Πηγή: http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?_nfpb=true&_pageLabel=L116_marketing_promotion_fullstory&path=%2FSCSDevRepository%2Fcontent%2Fel%2Fsections%2Fforyou%2Fpromotion%2FWHATSUP_TALKTOME_promotion.xml&_locale=el_GR

Α! τίποτα το νέο δηλαδή. 2 αριθμούς στην τιμή τους ενός και τα 600 λεπτά σε κάθε αριθμό...τπτ νέο...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Α! τίποτα το νέο δηλαδή. 2 αριθμούς στην τιμή τους ενός και τα 600 λεπτά σε κάθε αριθμό...τπτ νέο...

 

Άμεσο κέρδος 19 ευρώ (δωρεάν η 2 κάρτα) και 10 ευρώ για την δωρεάν ενεργοποίηση του call600 για 1 μήνα και στα δύο νούμερα. Ακόμα τα νούμερα είναι συνεχόμενα (αν λέει αυτό κάτι για κάποιους).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως προσπάθησα να το ψάξω πριν κάνω ποστ αλλά δεν έβγαλα άκρη.

Τελικά ισχύει ακόμα η ελάχιστη χρέωση των 30'' ή ακυρώθηκε και υπάρχει χρέωση από το πρώτο δευτερόλεπτο όπως άκουσα?

Ευχαριστώ...

no sig...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...