Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια ερωτηση:ποσο κοστιζει η αποστολη email με μια imode συσκευει και καρτα wahts up?

ειναι με ογκοχρεωση?

υπαρχει ελαχιστο μεγεθος αποστολης?

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση:ποσο κοστιζει η αποστολη email με μια imode συσκευει και καρτα wahts up?

ειναι με ογκοχρεωση?

υπαρχει ελαχιστο μεγεθος αποστολης?

Μέχρι 30 Σεπτεμβρίου είναι δωρεάν... Μετά θα δούμε!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Έχει ακουστεί κάτι για τη χρέωση μετά τις 30/9; Για τη χρέωση εξερχόμενων mail και πλοήγησης εννοώ. Τα εισερχόμενα μάλλον θα παραμείνουν δωρεάν...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω λίγο...

Ποιό είναι το μήνυμα που στέλνω για να μου στείλουν λίγο παραπάνω χρόνο ομιλίας αν μου έχει τελειώσει η κάρτα;

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

έχω whats up και ν70.Υπάρχει δυνατότητα οποιασδήποτε σύνδεσης στο ίντερνετ?Τι τιμές παίζουν?

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να κάνω το εξής: Ένα νούμερο συμβόλαιου cosmote στο όνομα άλλου (συγγενή μου) θέλω να το μεταφέρω στο όνομα μου αλλά ΚΑΙ να το κάνω cosmokarta. Εάν πρώτα το πάει ο τωρινός κάτοχος από σύνδεση σε cosmokarta (οπότε θα είναι ακόμη στο όνομα του) μπορεί να γίνει μετά μεταβίβαση της cosmokartas αυτής σε εμένα? Και εάν ναι αυτό χρεώνεται (δηλαδή η μεταβίβαση cosmokartas)?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω λίγο...

Ποιό είναι το μήνυμα που στέλνω για να μου στείλουν λίγο παραπάνω χρόνο ομιλίας αν μου έχει τελειώσει η κάρτα;

 

ΕΠ στο 1313 ...:)

Link to comment
Share on other sites

steile "ALPAK" sto 1314 xrewsh 7e

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
8a i8ela mia apantisi apo kapoion pou na 3erei apo proswpiki empeiria (kata protimisi): Ean ginei metatropi mias syndesis Cosmote se kartokinito Cosmokarta, 8a meinw kapoies meres xwris na "leitourgei" o ari8mos kinitou mou?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Σκεφτομαι να περασω σε what's up απο cosmokarta μόνο και μόνο για το call them 600. To έχει συγκρίνει κανείς με το non stop της TIM στο F2G να μας πει την γνωμη του?

Σε περιπτωση που τελειωσει πριν το μηνα μπορω να το ενεργοποιησω ξανα?

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να περασω σε what's up απο cosmokarta μόνο και μόνο για το call them 600. To έχει συγκρίνει κανείς με το non stop της TIM στο F2G να μας πει την γνωμη του?

Σε περιπτωση που τελειωσει πριν το μηνα μπορω να το ενεργοποιησω ξανα?

 

Εαν μιλάς με 1 μόνο νουμερο και μόνο λέει η ΤΙΜ..γιΑ Παπαπανω λεω WhA"ts Up!!Μπορείς να κάνεις μεχρι 4 ενεργοποιήσεις !

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Έως και 100 δωρεάν γραπτά μηνύματα γραπτά μηνύματα (SMS) προσφέρει η Cosmote στους πελάτες καρτοκινητής WHAT’S UP αυτόματα με κάθε ανανέωση χρόνου ομιλίας.

 

Συγκεκριμένα, μέσω του WHAT’S UP της COSMOTE με κάθε κάρτα ανανέωσης χρόνου ομιλίας αξίας 9€ παρέχονται 20 δωρεάν SMS προς όλους, ενώ με κάθε κάρτα ανανέωσης χρόνου ομιλίας WHAT’S UP αξίας 15€, 20€ και 30€ η εταιρία προσφέρει εντελώς δωρεάν 100 SMS προς όλους.

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
To call them 600 είναι μόνο για whats up νούμερα ή και για συμβολαίου; Υπάρχει κάτι αντίστοιχο από cosmote και για κλήσεις σε συμβόλαια όπως το F2G;
Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε ενημερωτικό ΜΜΣ ότι έχω δωρεάν 20 ΜΜΣ κάθε Σαβ/κο από 23/12/06 έως και 25/2/2007. Έχει έρθει και σε άλλον? Μπράβο COSMOTE, καλό δωράκι για τις γιορτές
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε ενημερωτικό ΜΜΣ ότι έχω δωρεάν 20 ΜΜΣ κάθε Σαβ/κο από 23/12/06 έως και 25/2/2007. Έχει έρθει και σε άλλον? Μπράβο COSMOTE, καλό δωράκι για τις γιορτές
http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=159566
Link to comment
Share on other sites

To call them 600 είναι μόνο για whats up νούμερα ή και για συμβολαίου; Υπάρχει κάτι αντίστοιχο από cosmote και για κλήσεις σε συμβόλαια όπως το F2G;

 

Το call 600 ειναι μονο για χρηστες What's Up και μονο προς ολους τους προορισμους What's Up.Προς το παρον δεν εχεις την δυνατοτητα να επιλεξεις καποιο νουμερο συμβολαιου.

Στο Frog δεν ξερω αν ισχυει κατι τετοιο.Απλα εχουν πιο προνομιακες χρεωσεις μεταξυ τους.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...