Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 42,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

sta ellhnika na einai ta grammata? h etsi? ALPAK etsi?

Xalara Gia Ola Yparxei Lush....

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Nokia-> 6610 , 6100 , 6600 , 7610 , 6630 , 6680 , N70 , N90... εχουμε και φυσικα μελλον..:!:

Link to comment
Share on other sites

νομίζω και με τα δύο πιάνεται.δοκίμασε το.είναι χωρίς χρέωση το μήνυμα έτσι κι αλλιώς.

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Ή απλώς πάρε τηλέφωνο στο 1314 και ακολούθα τις οδηγίες!!! :)

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ένα νέο πακέτο καρτοκινητής που ετοίμαζε η κοσμοτέ με πραγματικά ανταγωνιστικές χρεώσεις μάλλον έμεινε στα χαρτιά, έτσι; Κρίμα...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
paidia mou zitisane kodiko prosvasis kai onoma xristi otan piga na mnetatrepso ti usim se sim.. to kosnevrokouti tou whats up to exo sto spiti ton gonion mou .na mou pei kapoios pou ta grafei ta kataramena ayta pragmata. se periptosei poy ta xaso ti mboro na kano;(ektos apo to na allakso noumero)
Link to comment
Share on other sites

Πρόσβαση στο internet APN έχουν τα καρτοκινητά cosmote τώρα που έχουν και 3G?

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ξέρει κανεις πόσο καιρό μετα μπορεις να κανεις ενα καρτοκινητο συνδεση?

 

ΙΣχυει η αλλαγη που ειχανε κανει για μια μερα μετά?

Η πάλι το έχουν γυρισει στο μηνα απανω?

 

Καπου ειχα διαβασει για το μια ημερα, αλλα δε βρισκω το link γαμωτι μου...

:X
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Επειδη δεν εχω κοσμοτε.Η μετατροπη αυτη απο cosmokarta se whats up ποσο κοστιζει με φπα?

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

7€...

Ευχαριστω..ρωτησα γιατι στο τμημα φορητοτητας που πηρα..δεν ηξεραν με σιγουρια..μια φορα μου ειπαν 17 ευρω..και την αλλη 9 :wacko:

Link to comment
Share on other sites

7 ευρω ειναι σιγουρα!παντως εαν μιλας προς what's up αριθμους δες τη νεα προσφορα με τα 600 λεπτα με 5 ευρω για κλησεις προς what's up

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

7 ευρω ειναι σιγουρα!παντως εαν μιλας προς what's up αριθμους δες τη νεα προσφορα με τα 600 λεπτα με 5 ευρω για κλησεις προς what's up

Μα για αυτο θα κανω φορητοτητα απο την Τιμ...αλλα το κακο ειναι οτι με την φορητοτητα αναγκαστικα με παει στο πακετο κοσμοκαρτα..και μετα πρεπει να κανω μετατροπη σε whats up..

Link to comment
Share on other sites

Μα για αυτο θα κανω φορητοτητα απο την Τιμ...αλλα το κακο ειναι οτι με την φορητοτητα αναγκαστικα με παει στο πακετο κοσμοκαρτα..και μετα πρεπει να κανω μετατροπη σε whats up..

και εγώ φορητότητα από ΤΙΜ κάνω και μου είπαν ότι θα πάω αναγκαστικά cosmokarta. Το μόνο καλό είναι ότι στο site της cosmote αναφέρει ότι η αλλαγή από cosmokarta σε what's up γίνεται δωρεάν κατά την πρώτη εβδομάδα ενεργοποιήσης. Ελπίζω να ισχύει!

Link to comment
Share on other sites

και εγώ φορητότητα από ΤΙΜ κάνω και μου είπαν ότι θα πάω αναγκαστικά cosmokarta. Το μόνο καλό είναι ότι στο site της cosmote αναφέρει ότι η αλλαγή από cosmokarta σε what's up γίνεται δωρεάν κατά την πρώτη εβδομάδα ενεργοποιήσης. Ελπίζω να ισχύει!

Δηλαδη ειναι δωρεαν αν κανεις φορητοτητα?Αν βρεις to link plz βαλτο να μπω να δω.

Link to comment
Share on other sites

Για να μετατρέψεις το WHAT'S UP σου σε COSMOKAPTA δεν έχεις παρά να ακολουθήσεις την πιο κάτω πολύ απλή και σύντομη διαδικασία:

 

Αν θέλεις να αλλάξεις πακέτο * (από COSMOKAPTA σε WHAT'S UP ή και αντίστροφα), στείλε το γραπτό μήνυμα ΑΛΠΑΚ ή ALPAK στο 1314 .

 

* Μπορείς να αλλάξεις πακέτο χωρίς χρέωση, μόνο την πρώτη εβδομάδα από την ημερομηνία ενεργοποίησής του

 

πηγή: http://www.cosmote.gr/cosmote/cosmote.portal?locale=el_GR&_nfpb=true&_pageLabel=L107_service_fullstory&tabClicked=instructions&path=%2FSCSDevRepository%2Fcontent%2Fel%2Fsections%2Fforyou%2Fservice%2FALLAGH_PAKETOY_WHservice.xml&breadcrumbTitle=%CE%91%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%AE+%CE%A0%CE%B1%CE%BA%CE%AD%CF%84%CE%BF%CF%85&serviceCategory=WHATSUP

Link to comment
Share on other sites

Οποτε αμα δεν γινει δωρεαν η αλλαγη που δε νομιζω ,πες τους οτι το λεει και στο site τους κλπ :-)

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω...και ελπιζω να το ξερουν και να μην ισχυριζοντε οτι ειναι μονο για καινουργια συνδεση και οχι φορητοτητα..(αντε να περιμενουμε τωρα 10-15 μερες για φορητοτητα:( )

Link to comment
Share on other sites

παραθέτω απάντηση του cc της cosmote σε σχετικό email

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε, που επικοινωνήσατε με την εταιρία Κινητής Τηλεφωνίας COSMOTE μέσω INTERNET, και για το ενδιαφέρον σας για την εταιρία μας.

 

Σε περίπτωση χρήσης της δυνατότητα Φορητότητας αριθμού, η σύνδεση σας μπορεί να ενταχθεί σε πακέτο COSMOKARTA με αρχικό χρόνο ομιλίας αξίας 1€. Κατόπιν, εντός 7 ημερών και μόνο για μία φορά από την ημερομηνία αρχικής ενεργοποίησης ως COSMOKARTA μπορείτε να αλλάξετε πακέτο σε WHAT` S UP χωρίς χρέωση* αποστέλλοντας μέσω sms την εντολή ΑΛΠΑΚ (ή ALPAK) στο 1314). Η αλλαγή πακέτου εκτελείται άμεσα και λαμβάνετε αντίστοιχο ενημερωτικό μήνυμα .

 

*Προσοχή: Σε περίπτωση που η συγκεκριμένη αλλαγή πακέτου καρτοκινητής γίνει μέσω κλήσης στο 1314, η σύνδεση σας χρεώνεται με 7€.

 

Στη διάθεση σας για οποιαδήποτε συμπληρωματική πληροφορία.

 

 

 

Με εκτίμηση,

 

 

 

Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών

Link to comment
Share on other sites

παραθέτω απάντηση του cc της cosmote σε σχετικό email

Δηλαδη με μηνυμα δεν χρεωνεται η αλλαγη..μονο με κληση στο 1314 για να το αλλαξουμε..! :)

Link to comment
Share on other sites

Κάποια στιγμή πρέπει να αλλάξουν το μήνυμα "καλως ήρθατε στην κοσμοκάρτα" το οποίο βγαίνει ακόμα και όταν έχει κανείς what's up...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερερα εχω μια κοσμοκαρτα η γουατσαπ ουτε κι εγω θυμαμε και ειπα να τησ βαλω καρτα σημερα να την δουλεψω εχει καποια ανταγωνηστικηπροσφορα αυτον τον καιρο αξιζει?και κατι αλλο απο το site του mycosmos μεχρι ποσα μηνυματα μπορουμε να στειλουμε την μερα και ποσα συνολικα τον μηνα?ευχαριστω.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα το φοβερό από προσφορές..

Από το mycosmos μπορείς να στείλεις μέχρι 10 sms τη μέρα.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (MOT-V1050/83.38.49I MIB/2.2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1)

 

παιδια καλησπερερα εχω μια κοσμοκαρτα η γουατσαπ ουτε κι εγω θυμαμε και ειπα να τησ βαλω καρτα σημερα να την δουλεψω εχει καποια ανταγωνηστικηπροσφορα αυτον τον καιρο αξιζει?και κατι αλλο απο το site του mycosmos μεχρι ποσα μηνυματα μπορουμε να στειλουμε την μερα και ποσα συνολικα τον μηνα?ευχαριστω.

 

file exei mia kali to whats'up ..me 5euro 600 lepta dwrean pros whats'up...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημερα.Εγω θελω να ρωτησω ποσο κοστιζει μετατροπη Cosmoκαρτας σε what's up.Μπορει καποιος να μου δωσει πληροφοριες και λεπτομερειες για αυτη τη "μετατροπη";Ευχαριστω!
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...