Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κακό είναι ότι όλο την αναβαθμίζει αυτόματα και φτου πάλι από την αρχή.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Το κακό είναι ότι όλο την αναβαθμίζει αυτόματα και φτου πάλι από την αρχή.

 

Στάλθηκε από το M2007J3SY μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γιατί δεν απενεργοποιείς τις αυτόματες ενημερώσεις από το play store, εγώ έτσι έκανα και είμαι κομπλέ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 9S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έχει καμία ώρα που η κάρτα μου βγήκε εκτός, όποτε την βάζω γράφει «SIM Failure» και όποτε καλώ από άλλον αριθμό την εξυπηρέτηση πετάει μήνυμα για υπερφόρτωση δικτύου . What?

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά εδώ, δεν ακούω ομως κάποιο σχετικό ηχογραφημένο μήνυμα στο 13738.

 

Καλούσα επι μια ώρα από VF και μια έλεγε «οι εκπρόσωποι είναι απασχολημένοι καλέστε αργότερα» και την άλλη για υπερφόρτωση

 

Μόλις έπιασα γραμμή και μου είπαν ότι όλα είναι οκ από αυτούς και απλά ψόφησε στα 2 χρόνια η κάρτα. RIP

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

2eacbd15b4107cb6eba44739a80ffcc6.jpg

 

-Προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα ΜΒ του πακέτου της προσφοράς.

-Τα ενσωματωμένα MB του πακέτου της προσφοράς είναι διαθέσιμα και στην περιαγωγή εντός ΕΕ/ΕΟΧ. Στο πακέτο εφαρμόζεται 5.530MB όριο στη χρήση δεδομένων εντός ΕΕ/ΕΟΧ. Πέραν του ορίου αυτού και μέχρι την κατανάλωση των διαθέσιμων ΜΒ, θα εφαρμόζεται επιπλέον χρέωση περιαγωγής 0,00372€/ΜΒ για την οποία ο συνδρομητής θα ενημερώνεται και με γραπτό μήνυμα.

- Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ενεργοποίηση μέχρι 31/08.

Link to comment
Share on other sites

2eacbd15b4107cb6eba44739a80ffcc6.jpg

 

-Προτεραιότητα στην κατανάλωση έχουν τα ΜΒ του πακέτου της προσφοράς.

-Τα ενσωματωμένα MB του πακέτου της προσφοράς είναι διαθέσιμα και στην περιαγωγή εντός ΕΕ/ΕΟΧ. Στο πακέτο εφαρμόζεται 5.530MB όριο στη χρήση δεδομένων εντός ΕΕ/ΕΟΧ. Πέραν του ορίου αυτού και μέχρι την κατανάλωση των διαθέσιμων ΜΒ, θα εφαρμόζεται επιπλέον χρέωση περιαγωγής 0,00372€/ΜΒ για την οποία ο συνδρομητής θα ενημερώνεται και με γραπτό μήνυμα.

- Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ενεργοποίηση μέχρι 31/08.

 

Μένει να διευκρινιστεί αν μπορεί να ενεργοποιηθεί περισσότερες από μία φορές!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

"- Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ενεργοποιήσεις έως και 31/8/2021."

 

Η λέξη "ενεργοποιήσεις" θεωρώ ότι σημαίνει ότι θα μπορουμε πανω απο 1 φορά.

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείτε? Εγώ την ενεργοποιώ τώρα για τρίτο σαββατοκύριακο κανονικά

 

Από poco f3 με Tapatalk

Διάβασε καλύτερα. Δεν λένε για το Σ/Κ. Αλλά για ολόκληρο μήνα με 10€. Νέα προσφορά.

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

"- Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ενεργοποιήσεις έως και 31/8/2021."

 

Η λέξη "ενεργοποιήσεις" θεωρώ ότι σημαίνει ότι θα μπορουμε πανω απο 1 φορά.

 

To άλλαξαν... από "- Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ενεργοποίηση μέχρι 31/08." σε

 

"-Η προσφορά είναι διαθέσιμη για ενεργοποιήσεις έως και 31/8/2021."

 

Super! Όλη η Ελλάδα ένα speedtest το καλοκαίρι!!! :p:lol::D

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Πολυ δυνατή προσφορα. Μόνο η κόκκινη εταιρία δεν έχει απαντήσει. Λογικά το ίδιο θα δώσει.

 

Update: 20gb/30 μέρες με 10€

Edited by Monae99
Link to comment
Share on other sites

Summer offer το ένα, summer offer το άλλο.
άλλη άπλα το ένα άλλη το αλλο

ίσως απαντήσει και σε αυτό η voda

 

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Cosmote,πολύ θα με βολέψει αυτή η προσφορά το καλοκαίρι στο εξοχικό και έτσι δεν θα αναγκάζομαι να παίζω με το wifi του γείτονα λόγω απόστασης και κυρίως θα μπορώ να βλέπω youtube χωρίς να χρειάζεται να κατεβάζω βίντεο!

Ελπίζω μόνο να υπάρχει η δυνατότητα να ενεργοποιούμε 2η φορά την προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω μόνο να υπάρχει η δυνατότητα να ενεργοποιούμε 2η φορά την προσφορά.

Και εγώ έχω αυτή την απορία, άραγε θα μπορούμε να το ενεργοποιήσουμε και 2η και 3η φορά όταν λήξουν;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

Το έκαναν από "ενεργοποίηση" σε "ενεργοποιήσεις" εννοώντας πως θα μπορείς να το βάλεις κι άλλες φορές μέχρι τις 31/08.
Link to comment
Share on other sites

Για μετατροπη συμβολαιου σε wu, επειδη ειχα κανει πριν 4+ χρονια τη διαδικασια και δεν πολυθυμαμαι, παμε σε καταστημα λιγο πριν ληξει το συμβολαιο και ζηταμε μετατροπη ή γινεται πλεον τηλεφωνικα/ηλεκτρονικά;
Link to comment
Share on other sites

Στο μπάνερ στην εφαρμογή του whatsup της cosmote για την προσφορά των απεριόριστων data για το επόμενο και τελευταίο ΣΚ (που μάλιστα θα ισχύει και για την Δευτέρα), γράφει πλέον ότι έχει λήξει. Άρα ενώ γράφει ξεκάθαρα ότι ισχύει μέχρι το Σαββατοκύριακο του Αγίου Πνεύματος την έληξαν μία εβδομάδα νωρίτερα.

 

Edit: μόλις ενεργοποίησαν πάλι την συγκεκριμένη προσφορά!!!

Edited by sotzyg
Link to comment
Share on other sites

Αυτή η προσφορά με τα απεριόριστα data όλο το καλοκαίρι, θα μπορώ να τη βάλω σε ενα κινητό και να το έχω ωε σημείο πρόσβασης, δλδ να εκτός του να συνδεόμαστε με τα κινητά , τάμπλετ , θα μπορώ να βάλω καμιά κάμερα,aircondition κτλπ?Επίσης μετά το τέλος του καλοκαιριού , ισχύει ότι διαγράφεται το νούμερο μετά απο 12 μήνες?
Xiaomi Mi Mix 3
Link to comment
Share on other sites

Θα μπορείς ναι.

Το νούμερο διαγράφεται 13 μήνες μετά την τελευταία ανανεωση που έκανες.

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η προσφορά με τα απεριόριστα data όλο το καλοκαίρι, θα μπορώ να τη βάλω σε ενα κινητό και να το έχω ωε σημείο πρόσβασης, δλδ να εκτός του να συνδεόμαστε με τα κινητά , τάμπλετ , θα μπορώ να βάλω καμιά κάμερα,aircondition κτλπ?Επίσης μετά το τέλος του καλοκαιριού , ισχύει ότι διαγράφεται το νούμερο μετά απο 12 μήνες?
Από την εφαρμογή της cosmote την ενεργοποίησα κανονικά

 

Από poco f3 με Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...