Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω τον συμφέρει να βάλει 2Χ10€ και μετά την πρωτη ανανέωση να επιλέξει το μπόνους 2gb/7 μέρες και μετά την δευτερη ανανέωση να επιλέξει το 1,2gb/1 μήνας και όλα μαζί θα λήγουν σε 1 μήνα.

 

Και οι 2 ανανεώσεις ονλαιν με χρεωστική ή πιστωτικη εννοείται.

Ισχύει κάτι τέτοιο; Thanks! :D
Τελικά ισχύει αυτό?

Γίνεται όντως?

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τα ΜΒ Reload It ενώνονται μεταξύ τους και διατηρούν την μεταγενέστερη (πιο μακρινή) ημερομηνία λήξης.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, τα ΜΒ Reload It ενώνονται μεταξύ τους και διατηρούν την μεταγενέστερη (πιο μακρινή) ημερομηνία λήξης.
Σε ευχαριστώ φίλε μου.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πλέον το diy πακέτο προσφέρει στο 10αρικο 1gb, 200 προς όλους συν τα 2 δώρα και στα 11,5€ 1gb,300 προς όλους συν τα 2 δώρα αν πάρεις 300 προς wu και 600sms και πρακτικά συμφέρει περισσότερο και απο το combo max που δίνει 800,300,300 και 600 sms με 0,5€ λιγότερα. Ενώ αν δεν σε ενδιαφέρουν τα sms και θες περισσότερο ιντερνετ παιρνεις πχ συν 5gb για video streaming ή social στα ίδια χρήματα.

 

Και με 12,5€ (πρακτικά 15€ κάρτα όπως άλλωστε και στην περίπτωση του combo max) παίρνεις 400 προς όλους, δηλαδή 100΄προς όλους περισσότερα απο το combo max με 0,50€ περισσότερα.

Καλή κίνηση από την cosmote που για 1η φορά αν δεν κάνω λάθος, δίνει σε μηνιαίο πακέτο περισσότερο απο 300 προς όλους (βγάζοντας εκτός φοιτητικά και προνομοιακά) αλλά πίσω απο τα 600 προς όλους που δίνουν οι ανταγωνιστές απο το δεκάρικο..

Link to comment
Share on other sites

Και φοιτητικό DIY, που συμφέρει μόνο αν θέλεις περισσότερα ΜΒ, λιγότερα λεπτα και καθόλου μηνύματα σε σχέση με τα πακέτα των φοιτητών.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Ξέρετε που μπορώ να βρω ποιες είναι οι χρεώσεις για διεθνείς κλήσεις στο what’s up? Ενδιαφέρομαι για κλήσεις προς Βουλγαρία και δυστυχώς κανένα απ τα πακέτα που έχει το what’s up δεν προσφέρει λεπτά προς εκεί..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Στο app γιατί δε μου το βγάζει όμως; :/

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Ok σε ευχαριστώ πολύ! Μόλις είδα ότι υπάρχει τουλάχιστον στο My Cosmote!

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Πολλοί από τους αποτυχημένους της ζωής είναι άνθρωποι οι οποίοι δεν συνειδητοποίησαν πόσο κοντά ήταν στην επιτυχία όταν τα παράτησαν

Thomas Edison

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Ξέρετε που μπορώ να βρω ποιες είναι οι χρεώσεις για διεθνείς κλήσεις στο what’s up? Ενδιαφέρομαι για κλήσεις προς Βουλγαρία και δυστυχώς κανένα απ τα πακέτα που έχει το what’s up δεν προσφέρει λεπτά προς εκεί..

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Το frog έχει πακέτο με 5€ έχεις 500 λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Το frog έχει πακέτο με 5€ έχεις 500 λεπτά.

 

Και 2gb internet.....

 

Στάλθηκε από το Pixel 4a μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Που τα βρήκατε όλα αυτά με 5 ευρω;

Link to comment
Share on other sites

Εχει το frog ειδικά πακέτα προς άλλες χώρες και νομίζω τα ίδια έχει και η cosmokarta.. Και η μπλε έχει πχ ανάλογα για βουλγαρία, ρουμανία κτλ. Τα 500 είναι μόνο προς τα εκεί και όχι και προς Ελλάδα... Edited by bbbb
Link to comment
Share on other sites

Εχει το frog ειδικά πακέτα προς άλλες χώρες και νομίζω τα ίδια έχει και η cosmokarta.. Και η μπλε έχει πχ ανάλογα για βουλγαρία, ρουμανία κτλ. Τα 500 είναι μόνο προς τα εκεί και όχι και προς Ελλάδα...

 

Δίκιο έχεις, λάθος κατάλαβα.

Link to comment
Share on other sites

Το frog έχει πακέτα προς Βουλγαρία και Ρουμανία με κόστος 5€ και δίνουν 500 λεπτά προς τις χώρες αυτές και 2Gb για 30 ημέρες.
Link to comment
Share on other sites

η διάρκεια του φοιτητικού whatsup λήγει ποτέ; Κι αν ναι πότε; με το τέλος της πρακτικής ή εαν ποτέ ανακαλύψουν πως ο χρόνος φοιτησης (με ή χωρίς την πρακτική) έχει περάσει κατα πολύ;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

η διάρκεια του φοιτητικού whatsup λήγει ποτέ; Κι αν ναι πότε; με το τέλος της πρακτικής ή εαν ποτέ ανακαλύψουν πως ο χρόνος φοιτησης (με ή χωρίς την πρακτική) έχει περάσει κατα πολύ;

 

Τότε θα σε κόψουν στο 6μηνο με 4 :lol:

Σοβαρά τώρα, δεν ασχολείται κανένας προς το παρόν, κάάάάάάποια στιγμή θα σου πουν ότι θα σε περάσουν σε κανονικό πακέτο και αν θες δέχεσαι, αν δεν θες αλλάζεις πάροχο.

Link to comment
Share on other sites

Πάλι δεν δίνει το 1gb από cosmote one

 

Ας το σταματήσουν έλεος δλδ

 

Εχω κι εγώ θέμα τους τελευταίους 2 μήνες.

Μπορείς να το κάνεις μέσω mycosmote app.

Έτσι το κάνω πλέον εγώ.

 

Θα πας διαχείριση cosmote one για το κινητό σου και από κει "διαχείριση προνομιων" και θα επιλέξεις το 1Gb.

 

Σου δίνει να καταλάβεις ότι το επιλέγεις από τα δώρα κάθε μήνα, μην σε μπερδέψει αυτό..

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Edited by nemesis1
Link to comment
Share on other sites

σωστος! μολις το εκανα και επαιξε,

πολλους μηνες ειχα να παρω δωρο απ το one,

ευχαριστουμε!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έστειλαν αυτό το μήνυμα:

 

ΣΕ EYXAPIΣTOYME ΓIA THN EMΠIΣTOΣYNH ΣOY ΣTIΣ YΠHPEΣIEΣ COSMOTE KAI ΣOY ΠPOΣΦEPOYME ΔΩPO 1500 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 15GB INTERNET ΓIA 15 MEPEΣ. TO ΔΩPO IΣXYEI ΓIA XPHΣH ENTOΣ EΛΛAΔAΣ.

 

Σε μένα και άλλους τρεις γνωστούς που έτυχε να μιλήσουμε και ρώτησα.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έστειλαν αυτό το μήνυμα:

 

ΣΕ EYXAPIΣTOYME ΓIA THN EMΠIΣTOΣYNH ΣOY ΣTIΣ YΠHPEΣIEΣ COSMOTE KAI ΣOY ΠPOΣΦEPOYME ΔΩPO 1500 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 15GB INTERNET ΓIA 15 MEPEΣ. TO ΔΩPO IΣXYEI ΓIA XPHΣH ENTOΣ EΛΛAΔAΣ.

 

Σε μένα και άλλους τρεις γνωστούς που έτυχε να μιλήσουμε και ρώτησα.

Πολύ ωραίο δώρο, καλή κίνηση.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου έστειλαν αυτό το μήνυμα:

 

ΣΕ EYXAPIΣTOYME ΓIA THN EMΠIΣTOΣYNH ΣOY ΣTIΣ YΠHPEΣIEΣ COSMOTE KAI ΣOY ΠPOΣΦEPOYME ΔΩPO 1500 ΛEΠTA ΠPOΣ OΛOYΣ KAI 15GB INTERNET ΓIA 15 MEPEΣ. TO ΔΩPO IΣXYEI ΓIA XPHΣH ENTOΣ EΛΛAΔAΣ.

 

Σε μένα και άλλους τρεις γνωστούς που έτυχε να μιλήσουμε και ρώτησα.

Λογικά συμμετείχες σε κάποια έρευνα που έκαναν για το my cosmote app και γιαυτό σου τα έστειλαν

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...