Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικά συμμετείχες σε κάποια έρευνα που έκαναν για το my cosmote app και γιαυτό σου τα έστειλαν

 

Α, αυτό λες να 'ναι; Γιατί όντως το έκανα πρόσφατα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν τα data από το πακέτο για streaming έχουν προτεραιότητα έναντι των γενικής χρήσης ακόμη και αν λήγουν μετά τα γενικής χρήσης?
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Η προτεραιότητα είναι πακέτα Απεριορίστων δεδομένων > Πακέτα Play Now και Social now > πακέτα γενικής χρήσης.
Link to comment
Share on other sites

Πάλι δεν δίνει το 1gb από cosmote one

 

Ας το σταματήσουν έλεος δλδ

Εγώ έκανα σήμερα κανονικά cosmote one από την εφαρμογή what's up

 

Από poco f3 με Tapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

Είχε κολλήσει και σε μένα και δεν το έβγαζε το cosmote one στην εφαρμογή κάνα δυο μήνες τώρα. Έκανα αυτό που είπε ο φίλος από το mycosmote app και έστρωσε. Η ανοησία είναι ότι είχα μπει από υπολογιστή και δε με άφηνε να κάνω από εκεί την εκ νεου ενεργοποιηση, από το κινητό κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταιες φορες που προσπαθω να κανω ανανεωση μεσω του app της what's up και πληρωμη μεσω Paypal, η εφαρμογη κολλαει σε ενα ατελειωτο loading screen. Εχω δοκιμασει απεγκατασταση, διαγραφη δεδομενων κτλ αλλα συνεχεια το ιδιο. Καμια ιδεα?
Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταιες φορες που προσπαθω να κανω ανανεωση μεσω του app της what's up και πληρωμη μεσω Paypal, η εφαρμογη κολλαει σε ενα ατελειωτο loading screen. Εχω δοκιμασει απεγκατασταση, διαγραφη δεδομενων κτλ αλλα συνεχεια το ιδιο. Καμια ιδεα?
Δοκίμασε μέσω browser, λογικά θα δουλέψει.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μέσω browser, λογικά θα δουλέψει.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μεσω browser το εχω κανει ηδη τις τελευταιες φορες. Η εφαρμογη τι κολλημα εχει φαει δεν μπορω να καταλαβω... Απ'οτι καταλαβαινω πρεπει να ειναι μεμονωμενο σφαλμα, σωστα?

Link to comment
Share on other sites

Μεσω browser το εχω κανει ηδη τις τελευταιες φορες. Η εφαρμογη τι κολλημα εχει φαει δεν μπορω να καταλαβω... Απ'οτι καταλαβαινω πρεπει να ειναι μεμονωμενο σφαλμα, σωστα?
Τους τελευταίους μήνες μου συνέβαινε συχνά, οπότε το πήρα απόφαση και πλέον κάνω τις ανανεώσεις μου κατευθείαν από τον browser.

Κάτι φταίει σίγουρα, έκανα τις ίδιες ενέργειες με σένα, απεγκατάσταση κτλ, χωρίς αποτέλεσμα οπότε εφόσον υπάρχει εναλλακτική, απλά περιμένω update με λύση του ζητήματος.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

7€ η απλή ή 9,90€ η eSIM.

Αν έχεις παλιά κάρτα (που λέει ότι δεν υποστηρίζει 4G) τότε σου την αλλάζουν δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Τότε θα σε κόψουν στο 6μηνο με 4 :lol:

Σοβαρά τώρα, δεν ασχολείται κανένας προς το παρόν, κάάάάάάποια στιγμή θα σου πουν ότι θα σε περάσουν σε κανονικό πακέτο και αν θες δέχεσαι, αν δεν θες αλλάζεις πάροχο.

 

Θα με ειδοποιήσουν ότι έληξε το φοιτητικό ή θα το καταλάβω εγώ από κάπου;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Θα σου ερθει μήνυμα και θα εξαφανιστούν τα φοιτητικά πακέτα από την εφαρμογή.
Link to comment
Share on other sites

Αμα ενεργοποιήσω τα απεριόριστα 31/8 θα ισχύσουν μεχρι τέλος Σεπτεμβρίου?
Η ομορφιά θα σώσει τον κόσμο!!
Link to comment
Share on other sites

Έβαλα κάρτα σ έναν αριθμό για να το διατηρήσω, μπορώ αυτό το ποσό (10€) να το στείλω σε κάποιον άλλο αριθμό;

 

Αν ναι, πείτε που πως :)

Edited by Vasileios
αγγελίες μπαίνουν στον ανάλογο χώρο.

 

myName: Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Στους όρους και προϋποθέσεις υπάρχει αυτή η λεπτομέρεια

 

Συνδρομητής καρτοκινητής δεν θα μπορεί να μεταφέρει οποιοδήποτε ποσό σε άλλο συνδρομητή καρτοκινητής, αν δεν έχει πραγματοποιήσει ανανεώσεις συνολικής αξίας 20€ και άνω τους τελευταίους 4 μήνες (120 ημέρες).

 

 

Αν είσαι οκ δεν υπάρχει θέμα

 

Sent from my Power 3 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κάνει γραπτή αίτηση εδώ και ένα μήνα ο αδερφός μου για μεταφορά του συμβολαίου της vodafone σε καρτοκινητό cosmote και ακόμα να μας δώσουν sim και να γίνει η μεταφορά.Το chat το έχουν καταργήσει και δεν μπορώ να βγάλω άκρη.Μπορεί κάποιος να μου πει τι άλλο μπορώ να κάνω; Επίτηδες το κάνουν;

[sIGPIC][/sIGPIC]deltahacker.gr Ελληνικό περιοδικό για το ethical hacking

Η αληθινή αξία ενός ανθρώπου φαίνεται στο πως φέρεται σε κάποιον, από τον οποίο δεν μπορεί να έχει κανένα όφελος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, θέλω να μεταβιβάσω έναν αριθμό what's up στη γυναίκα μου, μπορεί να μου πει κάποιος τι χρειάζεται; Έχει κάποιο κόστος; Χρόνος ομιλίας, υπόλοιπο χάνονται;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!

frastgr
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...