Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αυτά τα γραφει και στην εφαρμογή. Ανανεώνω κάθε μηνα με 12ε και είμαι Ελλάδα, αρα δεν υπάρχει κάποιο θέμα. Άλλωστε στο παρελθόν δούλευε. Που να παρω τηλέφωνο για να πω γι αυτό ξέρει κανείς?

 

Edit, έψαξα στο Google και βρήκα και αλλον με το ιδιο πρόβλημα. Του δούλεψε μεσω browser οπότε το δοκίμασα και εγω και δουλεψε. Κατι παιζει με την εφαρμογή σε μερικούς.

 

Κι εγώ έχω το ίδιο πρόβλημα εδώ και μήνες και το ενεργοποιώ πλέον απο το website...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Επειδή δεν παρακολουθώ το θέμα, θέλω να ρωτήσω αν η Cosmote έχει κάνει κάτι παρόμοιο με τη WIND, δηλαδή να επεκτείνεται η λήξη του υπολοίπου, όταν αγοράζεις πακέτο.

 

Έχω 10€ στο What's Up που δεν μπορώ να μεταφέρω και λήγουν σε λίγες μέρες. :p

Link to comment
Share on other sites

Βασικά, τώρα μόλις είδα ότι έχει μια καρτέλα ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΡΟΝΟΜΙΩΝ όσον αφορά το Cosmote One, στην εφαρμογή της Cosmote. Και λέει πως: θα έχεις τη δυνατότητα να αλλάξεις το δώρο του Cosmote One σε 30 μέρες. Αλλά η μόνη επιλογή που έχει είναι το GB. Το επέλεξα από εκεί και μου τα έδωσε.

Στην εφαρμογή του What's Up, απ' όπου πάντα το ενεργοποιούσα, είναι απενεργοποιημένο.

 

Κι εγώ αντιμετώπισα πρώτη φορά το ίδιο πρόβλημα αυτό το μήνα και το ενεργοποίησα επίσης μετά απο πολύ ψάξιμο από την εφαρμογή της Cosmote...

Εννοείται καθάρισμα data εφαρμογής δεν δούλεψε...

 

Φυσικά τα bugs όταν αφορούν τα δώρα δεν φτιάχνονται...

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ αντιμετώπισα πρώτη φορά το ίδιο πρόβλημα αυτό το μήνα και το ενεργοποίησα επίσης μετά απο πολύ ψάξιμο από την εφαρμογή της Cosmote...

 

Εννοείται καθάρισμα data εφαρμογής δεν δούλεψε...

 

 

 

Φυσικά τα bugs όταν αφορούν τα δώρα δεν φτιάχνονται...

Ποια έκδοση του What'sUp έχετε? Εγώ είμαι με την 4.2.1 και μου το δείχνει

 

Poco F3 viaTapatalk

No root->No problem
Link to comment
Share on other sites

θέλω να ρωτήσω αν η Cosmote έχει κάνει κάτι παρόμοιο με τη WIND, δηλαδή να επεκτείνεται η λήξη του υπολοίπου, όταν αγοράζεις πακέτο.

Όχι, ό,τι και να κανεις δεν αλλάζει η ημερομηνία λήξης που λέει στην εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν απεριόριστο Internet καθε σαββατοκύριακο μέχρι 21 Ιουνίου (τουλάχιστον)

Ενεργοποιηση κάθε εβδομάδα. Προϋπόθεση μία ανανέωση μετά τις 15/4 (ή έστω μία μεταφορά )

Ισχύει σίγουρα για WU.

Ενεργοποίηηση από τα WU App ή και Cosmote App

Edited by Vasileios
Link to comment
Share on other sites

Δωρεάν απεριόριστο Internet καθε σαββατοκύριακο μέχρι 21 Ιουνίου (τουλάχιστον)

Ενεργοποιηση κάθε εβδομάδα. Προϋπόθεση μία ανανέωση μετά τις 15/4 (ή έστω μία μεταφορά )

Ισχύει σίγουρα για WU.

Ενεργοποίηηση από τα WU App ή και Cosmote App

 

Μέσα από το app του WU

 

cosmote-SK.jpg

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Όχι, ό,τι και να κανεις δεν αλλάζει η ημερομηνία λήξης που λέει στην εφαρμογή.

 

Thanks. Μάλλον θα αγοράσω κάποιο ακριβό πακέτο ΜΒ, να τα ξοδέψω όλα. Πιστεύω να με αφήνει να τα χρησιμοποιώ με 0€ υπόλοιπο.

Link to comment
Share on other sites

Thanks. Μάλλον θα αγοράσω κάποιο ακριβό πακέτο ΜΒ, να τα ξοδέψω όλα. Πιστεύω να με αφήνει να τα χρησιμοποιώ με 0€ υπόλοιπο.

Τα δεδομένα λειτουργούν κανονικά με 0€, όπως και τα λεπτά.

Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιείτε το απεριόριστο σαβ/Κο ίντερνετ σε κοσμοκαρτα?

Τι κωδικό βάζεις?

Link to comment
Share on other sites

Καλώντας το 1314 και πατώντας 0, ή μέσα από το Cosmote App > Shop > διαλέγεις τη σύνδεσή σου > πάνω πάνω στα πακέτα έχει την προσφορά.

 

Πρέπει να επαναλαμβάνεις τη διαδικασία πριν καθε Σαββατοκύριακο για να σου την δώσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλώντας το 1314 και πατώντας 0, ή μέσα από το Cosmote App > Shop > διαλέγεις τη σύνδεσή σου > πάνω πάνω στα πακέτα έχει την προσφορά.

 

Πρέπει να επαναλαμβάνεις τη διαδικασία πριν καθε Σαββατοκύριακο για να σου την δώσει.

Λιγα ποστ πιο πανω υπάρχει η απάντηση.
Ευχαριστώ πολυ
Link to comment
Share on other sites

Και στο 1330 για whats up πατάς το 9

μολις το εκανα και μετα απο λιγο ηρθε το σμς

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Απ' ότι πήρε το μάτι μου, υπάρχει ένα πακέτο που δίνει 7gb + 200' προς όλους με 8€

Έχω δει να τα πουλάνε παδιά (φορώντας διακριτικά της cosmote) στην Αριστοτέλους

 

Γνωρίζει κανείς λεπτομέρειες;

Φαντάζομαι είναι κάποιο πακέτο whatsup / κοσμοκάρτα το οποίο μπορεί να ενεργοποιήσει το "ειδικό πακέτο" με μήνυμα, σωστά;

 

Η προσφορά ισχύει για πάντα; Διότι μοιάζει πιο συμφέρουσα σε σχέση με το πακέτο mobile internet με κάρτα.

Αριθμός δωρεάν εξυπηρέτησης Wind: 13700

Καταγγελία σύμβασης κι επιστροφή εναπομείναντος υπολοίπου καρτοκινητού: https://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/Consumer/Electronics/about_Regulation.html

Link to comment
Share on other sites

Είναι συνδιασμός υπαρχόντων πακέτων με το προνόμιο του να σου διπλασιάζει κάθε ανανέωση για τους πρώτους 3 μήνες. Ρώτησε τους να σου εξηγήσουν ακριβώς.

 

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καρασυμφερει κατά την γνώμη μου. Βάζεις 12€ σου δίνει 22.68€ και μπορείς να αγοράσεις διπλα πακέτα
Link to comment
Share on other sites

Με €10 παίρνουμε reload ή μόνο με €12?

 

Poco F3 viaTapatalk

Και με 10€ παίρνεις.

 

from my S10 lite

iPhone 15 Pro Max - Apple Watch 7 - Mac mini M1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...