Jump to content

Τα πάντα για τα καρτοκινητά της Cosmote


Petros the Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ο κωδικός deals for you ισχύει για μια φορά στην κάθε προσφορά ή για κάθε μέρα στο διάστημα των 2 εβδομάδων που είναι ενεργός ο κωδικός;

 

Ισχυει για μια φορα στην καθε προσφορα και ο κωδικος ισχυει για 2 βδομαδες.Δηλαδη,παω σημερα για 1+1 καφε,και μεσα σε 2 βδομαδες μπορω να παω για φαγητο,σινεμα,να αγορασω επιπλα,να παω σε μουσεια ή θεατρικες παραστασεις.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορούν και κάποιες αγγελίες για καρτοκινητό που με 8€ δίνουν 7GB.

Την έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Κυκλοφορούν και κάποιες αγγελίες για καρτοκινητό που με 8€ δίνουν 7GB.

Την έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Στάλθηκε από το HUAWEI NXT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χμμμμμ

 

Το τρόπο ενεργοποίησης το λένε...?

 

εάν ναι ρίξε εδώ το τρόπου μήπως είναι κανένα κρυφό πακέτο και μπορεί να το βάλει ο καθένας

 

 

Εγώ από εσένα το είδα δεν το έχω διαβάσει ξανά εδώ

Edited by oxxy

http://s33.postimg.org/4rv5rf5in/IMG_20160603_140152.jpg

https://telegram.org

Link to comment
Share on other sites

Τελικά σήμερα μπορώ να δω και το καρτοκινητό μέσα στο My Cosmote.

Επίσης υπάρχει κάποια λίστα με τα promo codes Και το τι προσφέρει το κάθε ένα;

Καλημέρα έχει κανένας άποψη για τα promo codes;

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει για μια φορα στην καθε προσφορα και ο κωδικος ισχυει για 2 βδομαδες.Δηλαδη,παω σημερα για 1+1 καφε,και μεσα σε 2 βδομαδες μπορω να παω για φαγητο,σινεμα,να αγορασω επιπλα,να παω σε μουσεια ή θεατρικες παραστασεις.

 

Εάν πάρω σήμερα κωδικό και πάω και πάρω 1+1 καφέ, για να ξαναπαρω καφέ θα πρέπει να περιμένω 2 εβδομάδες;

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μπορω την υπηρεσια παρε καβατζα που σου δινει 1 ωρα δωρεαν internet να την ενεργοποιησω μεσω sms?

ή γινεται μονο μεσω της εφαρμογης?

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Υπηρεσία #pare_kavatza

Θα ξεμείνεις στο επόμενο λεπτό ή στο επόμενο MB; Μη φρικάρεις, ΤΩΡΑ έχεις καβάτζα!

 

Με το #pare_kavatza έχεις εντελώς δωρεάν 2 ώρες το μήνα, από 1 ώρα κάθε φορά, για να σερφάρεις ή να μιλάς με όλο το WHAT’S UP. Εσύ, απλώς διάλεξε τι χρειάζεσαι αυτή τη φορά: ομιλία ή data?

 

Μπες στο WHAT’S UP Application ή στο m.whatsup.gr και... πάρε την καβάτζα σου!

 

Η 1 ώρα σερφαρίσματος περιλαμβάνει 500MB

Για την 1 ώρα ομιλίας δεν υπάρχει περιορισμός στο πλήθος και στη διάρκεια των κλήσεων

 

 

Για να πάρεις την καβάτζα σου αρκεί να έχεις ανανεώσει τον χρόνο ομιλίας σου τις τελευταίες 60 ημέρες.

Link to comment
Share on other sites

Υπηρεσία #pare_kavatza

Θα ξεμείνεις στο επόμενο λεπτό ή στο επόμενο MB; Μη φρικάρεις, ΤΩΡΑ έχεις καβάτζα!

 

Με το #pare_kavatza έχεις εντελώς δωρεάν 2 ώρες το μήνα, από 1 ώρα κάθε φορά, για να σερφάρεις ή να μιλάς με όλο το WHAT’S UP. Εσύ, απλώς διάλεξε τι χρειάζεσαι αυτή τη φορά: ομιλία ή data?

 

Μπες στο WHAT’S UP Application ή στο m.whatsup.gr και... πάρε την καβάτζα σου!

 

Η 1 ώρα σερφαρίσματος περιλαμβάνει 500MB

Για την 1 ώρα ομιλίας δεν υπάρχει περιορισμός στο πλήθος και στη διάρκεια των κλήσεων

 

 

Για να πάρεις την καβάτζα σου αρκεί να έχεις ανανεώσει τον χρόνο ομιλίας σου τις τελευταίες 60 ημέρες.

 

αρα με sms δεν γινεται απο οτι καταλαβαινω??? καμια αλλη ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

Εάν πάρω σήμερα κωδικό και πάω και πάρω 1+1 καφέ, για να ξαναπαρω καφέ θα πρέπει να περιμένω 2 εβδομάδες;

 

Εδω οι οροι

https://www.cosmote.gr/dealsforyou/jsp/deal_terms.jsp

Απ'οτι φαίνεται,μαλλον πρέπει να παρεις νεο κωδικο. Δεν περιμενεις 15 μερες. Ο περιορισμός ειναι ανα ημερα.

*να σημειώσω/υπενθυμίσω ότι το deals4u ισχύει για ολα τα πακέτα καρτοκινητης κοσμοτε.

Link to comment
Share on other sites

Εδω οι οροι

https://www.cosmote.gr/dealsforyou/jsp/deal_terms.jsp

Απ'οτι φαίνεται,μαλλον πρέπει να παρεις νεο κωδικο. Δεν περιμενεις 15 μερες. Ο περιορισμός ειναι ανα ημερα.

*να σημειώσω/υπενθυμίσω ότι το deals4u ισχύει για ολα τα πακέτα καρτοκινητης κοσμοτε.

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Και θα περιμένεις.... Για χρόνια και τίποτα δεν θα γίνεται εάν την cosmote δεν της κάνεις ενόχληση κάθε 3 και λίγο.. Λεφτά δεν βλέπεις ούτε ανάλυση ούτε τίποτα...

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ .. μετά από 3 μήνες και 2 αιτήσεις (ΜΕ ΦΑΞ) έγινε ο ελεγχος και η επιστροφή των χρημάτων (στη κάρτα whatsup)

να ρίχνουμε κράξιμο αλλά όταν είναι οκ πρέπει να το λέμε...έστω και εάν περάσαν 3 μήνες :) :)

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτη η προσφορά:DATATEPAΣTIA ΠPOΣΦOPA MONO ΓIA EΣENA. 5GB ΓIA 15 HMEPEΣ MONO ME 2€! MΠEΣ ΣTO WHAT'S UP APPLICATION (https://www.whatsup.gr/c/offer/000000503) & ENEPΓOΠOIHΣE THN ΠPOΣΦOPA EΩΣ 13/06/2018.

Πως θα μπορέσω να τη χρησιμοποιήσω από τη στιγμή που δεν εμφανίζεται στην εφαρμογή?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε αυτη η προσφορά:DATATEPAΣTIA ΠPOΣΦOPA MONO ΓIA EΣENA. 5GB ΓIA 15 HMEPEΣ MONO ME 2€! MΠEΣ ΣTO WHAT'S UP APPLICATION (https://www.whatsup.gr/c/offer/000000503) & ENEPΓOΠOIHΣE THN ΠPOΣΦOPA EΩΣ 13/06/2018.

Πως θα μπορέσω να τη χρησιμοποιήσω από τη στιγμή που δεν εμφανίζεται στην εφαρμογή?

 

Εχει ερθει εδω και μερες. Θα μπεις απο τον browser του κινητου σου στο m.whatsup.gr και θα στην εχει πανω πανω. Ενεργοποιησε την απο εκει.:D

Edited by manosn2
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Το βγάζει σε όλους ή είναι μόνο για όσους έλαβαν το μήνυμα? Εγω δεν το βλέπω...
Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν υπαρχει αυτη η προσφορα στην εφαρμογη παντως....ΓΙΑΤΙ ????

ειμαι ΧΩΡΙΣ γραμμη απο το προηγουμενο Σαββατο και λιωνω με δεδομενα....τι να κανω με τους $#%$%$% της νοβα που εχω πλεξει????? :mad::mad::mad::mad:

ουτε και στην σελιδα μου βγαινει....

μηπως θελει να εχουμε βαλει πολυ προσφατα καρτα και γιαυτο δεν την βγαζει την προσφορα αυτη???

 

Στην σελιδα εδω δεν την εχει επισης πουθενα....https://www.whatsup.gr/

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε μια εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή του WU μπας και αλλάξει κάτι.

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Για δοκίμασε μια εκκαθάριση δεδομένων στην εφαρμογή του WU μπας και αλλάξει κάτι.

 

Sent from my SM-G930F

Άκυρο

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

Είχα το ίδιο ακριβώς πρόβλημα. Μου είχε έρθει μήνυμα για την συγκεκριμένη προσφορά και στην εφαρμογή δεν την εμφανιζε. Τελικά μετα από εκκαθάριση δεδομένων στο app εμφανίστηκε.
Link to comment
Share on other sites

Είχα το ίδιο ακριβώς πρόβλημα. Μου είχε έρθει μήνυμα για την συγκεκριμένη προσφορά και στην εφαρμογή δεν την εμφανιζε. Τελικά μετα από εκκαθάριση δεδομένων στο app εμφανίστηκε.

 

καλημέρα, εκανα εκκαθαριση τα παντα και παλι δεν το δειχνει!!! θα με τρελανει….

και ρωταω παλι μηπως θελει να εχουμε κανει ανανεωση πολύ κοντα στην προσφορα? γιατι νομιζω εχω αρκετες μερες να κανω.

 

Τελικα εβαλα και καρτα 10 ευρω αλλα δεν βγαινει και παλι!

επαιξα reload και πηρα 2gb ιντερνετ για 1 εβδομαδα να μην χαλαω από αυτά που μαζευω με 700MB κάθε μηνα ανανεωση πριν την ληξη.

Edited by Nikifoross
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, εκανα εκκαθαριση τα παντα και παλι δεν το δειχνει!!! θα με τρελανει….

και ρωταω παλι μηπως θελει να εχουμε κανει ανανεωση πολύ κοντα στην προσφορα? γιατι νομιζω εχω αρκετες μερες να κανω.

 

Τελικα εβαλα και καρτα 10 ευρω αλλα δεν βγαινει και παλι!

επαιξα reload και πηρα 2gb ιντερνετ για 1 εβδομαδα να μην χαλαω από αυτά που μαζευω με 700MB κάθε μηνα ανανεωση πριν την ληξη.

Kανε απεγκατασταση την εφαρμογη και ξανα εγκατασταση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εχω ενα συμβόλαιο απ το οποίο θέλω να φυγω και να πάω σε καρτοκινητο. Αυτό που με ενδιαφέρει κυρίως είναι τα λεπτά ομιλίας προς όλους (κινητά και σταθερά). Δεν θέλω να αλλάξω απο κοσμοτε. Ποιο καρτοκινητο με συμφέρει; Δίνει το wu πακέτα προς όλους; με 600' είμαι καλυμμένος. Ευχαριστώ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

COMBO CALL ΤHEM ALL PLUSi

400’+400 SMS προς WHAT’S UP, 200’+200 SMS προς όλα τα δίκτυα και 200 ΜΒ για σερφάρισμα στο Internet για 1 μήνα με χρέωση 8,5€

 

Γίνεται να ενεργοποιηθεί αυτό το πακέτο μέχρι 4 φορές τον μήνα! Ερώτηση : μπορώ να το ενεργοποιησω 2 φορες μαζεμένες στα καπακια;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Εχω ενα συμβόλαιο απ το οποίο θέλω να φυγω και να πάω σε καρτοκινητο. Αυτό που με ενδιαφέρει κυρίως είναι τα λεπτά ομιλίας προς όλους (κινητά και σταθερά). Δεν θέλω να αλλάξω απο κοσμοτε. Ποιο καρτοκινητο με συμφέρει; Δίνει το wu πακέτα προς όλους; με 600' είμαι καλυμμένος. Ευχαριστώ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

COMBO CALL ΤHEM ALL PLUSi

400’+400 SMS προς WHAT’S UP, 200’+200 SMS προς όλα τα δίκτυα και 200 ΜΒ για σερφάρισμα στο Internet για 1 μήνα με χρέωση 8,5€

 

Γίνεται να ενεργοποιηθεί αυτό το πακέτο μέχρι 4 φορές τον μήνα! Ερώτηση : μπορώ να το ενεργοποιησω 2 φορες μαζεμένες στα καπακια;

Ναι, όλα τα όμοια πακετα αθροίζονται. Θα σου πρότεινα να ενεργοποιείς 2 στην αρχή του μήνα και 2 στις 15 του μήνα χοντρικά ώστε να μην έχεις ποτέ κίνδυνο να σου λήξουν τυχόν παροχές που δεν έχεις καταναλώσει.

Edited by georgemv
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...