Jump to content

Google Pixel 4 XL


orone
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά το έχει κανένας χωρίς τίποτα στην οθόνη; Κάνει γρατσουνιές;

 

Δε θα έχεις πρόβλημα με τις γρατσουνιές! Απλώς μια συσκευή 700+€ νομίζω ότι δεν την αφήνεις χωρίς κάποια καλή προστασία οθόνης! Ακόμα και αν έχει Gorilla Glass 5!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε επιτέλους και update Ιουλίου για το Google play system.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε επιτέλους και update Ιουλίου για το Google play system.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Σήμερα ήρθε και στο Android one

 

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το έχει κανένας χωρίς τίποτα στην οθόνη; Κάνει γρατσουνιές;

 

Και το P2 και το P4 τα έχω έτσι και δεν έπαθαν τίποτα.

Τα προσέχω όμως πολύ τα κινητά μου και έχω και το bumper της Rhinoshield που προστατεύει αρκετά σε πτώσεις.

Προφανώς αν γίνει η γκαντεμιά είναι θέμα, αλλά με ενοχλεί πολύ η αίσθηση στην αφή από τα προστατευτικά τζαμάκια, όσο λεπτά και να είναι.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε επιτέλους και update Ιουλίου για το Google play system.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

 

Σε 3 XL καιρο εχω του Ιουλιου. Νομιζω η απο Αρχες η στα μισα Ιουλιου ηρθε.

Γιατι ετσι ξεχασαν το 4 XL να το δωσουν?

Link to comment
Share on other sites

Σε 3 XL καιρο εχω του Ιουλιου. Νομιζω η απο Αρχες η στα μισα Ιουλιου ηρθε.

 

Γιατι ετσι ξεχασαν το 4 XL να το δωσουν?

Εμένα ρωτάς :)

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για προστασία οθόνης έβαλα σήμερα από το Media Mark την καλή μεμβράνη της zagg .,ένα έχω να πω τα σπάει.πολυ απόκριση δεν έχει κενά.πιανει όλο την οθόνη.τελεια διαύγεια.19 ευρο και με εγγύηση 6 μήνες.και ηρεμισες το κεφάλι μου με τα χαζά τζαμακια.
«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζω ότι υπάρχει ίσως ένας τρόπος να το λάβεις. Γίνε beta στα Google play services και ίσως εμφανιστεί μετά από ώρα η την επόμενη μέρα.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

 

Με το που έγινα Beta Tester... Εμφανίστηκε αμέσως!

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για προστασία οθόνης έβαλα σήμερα από το Media Mark την καλή μεμβράνη της zagg .,ένα έχω να πω τα σπάει.πολυ απόκριση δεν έχει κενά.πιανει όλο την οθόνη.τελεια διαύγεια.19 ευρο και με εγγύηση 6 μήνες.και ηρεμισες το κεφάλι μου με τα χαζά τζαμακια.

 

Την έχει στο site?

Link to comment
Share on other sites

Την έχει στο site?

Όχι δεν έχει από ότι είδα τώρα . πάντως . μπαίνει με υγρό τρόπο και πραγματικά ει Αϊ σαν να μην έχεις τίποτα.εβαζα σε όλα μου τα τηλ αλλά με έπιασε η βλακεία να βάζω τζάμια .

 

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Δεν ανοίγει το λινκ, από κινητό τουλάχιστον...

 

Sent from my Pixel 3 XL using Tapatalk

 

Βαζω απο αλλο τοτε https://www.theverge.com/2020/8/6/21356745/google-pixel-4-xl-discontinued-out-of-stock#:~:text=Google%20has%20discontinued%20the%20Pixel,regions%20for%20the%20time%20being.

 

Το Link λεει απλα οτι σταματησε η παραγωγη των pixel 4/xl. Το αναφερω πιο πολυ για υποψηφιους αγοραστες περισσοτερο.

Link to comment
Share on other sites

Βαζω απο αλλο τοτε https://www.theverge.com/2020/8/6/21356745/google-pixel-4-xl-discontinued-out-of-stock#:~:text=Google%20has%20discontinued%20the%20Pixel,regions%20for%20the%20time%20being.

 

 

 

Το Link λεει απλα οτι σταματησε η παραγωγη των pixel 4/xl. Το αναφερω πιο πολυ για υποψηφιους αγοραστες περισσοτερο.

Μακάρι να πέσουν οι τιμές να χτυπήσω κι ένα λευκό που θα ήθελα. Πολύ φοβάμαι ότι θα χτυπήσουν στο ψαχνό όμως.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να πέσουν οι τιμές να χτυπήσω κι ένα λευκό που θα ήθελα. Πολύ φοβάμαι ότι θα χτυπήσουν στο ψαχνό όμως.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

 

Ηδη εχει ανεβει η τιμη τους εδω και μερες.

Κι εγω αυτο περιμενα, αλλα, μαλλον θα περιμενω και το 5αρι να βγει και μετα.

Link to comment
Share on other sites

Το να εμφανιστεί η επιλογή του Pay πιέζοντας το power button, έχει εμφανιστεί σε κανέναν με την 11?

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Τίτλους τέλους βάζει η Google στο Pixel 4, εννέα μήνες μετά την κυκλοφορία του

 

----- προσθήκη μηνύματος 68 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τελος πολυ γρηγορα το 4αρι.Μολις βγηκε το α τοβσταματησαν,σε αναμονη για το 5αρι

 

----- προσθήκη μηνύματος 85 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://www.insomnia.gr/articles/google/pixel-4-titlous-telous-vazei-i-google-diakoptei-tin-kikloforia/

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Τίτλους τέλους βάζει η Google στο Pixel 4, εννέα μήνες μετά την κυκλοφορία του

 

Έχει αναφερθεί το παραπάνω μόλις μία σελίδα πίσω...

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Στα κατά τόπους Amazon παίζουν προσφορές πλέον στα 4 /XL.

 

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

 

Λογικό ... χωρίς αισθητήρα αποτυπώματος, με μόνο 64 GB, και χωρίς 5G, περιορίζονται από τις τιμές των 4a5G/5

Link to comment
Share on other sites

Στο γερμανικό Amazon και eBay που κοίταξα λίγο εχθές, από 550 μέχρι 800+ είδα τιμές, σε 4 και 4XL αντίστοιχα.

 

Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Λογικό ... χωρίς αισθητήρα αποτυπώματος, με μόνο 64 GB, και χωρίς 5G, περιορίζονται από τις τιμές των 4a5G/5

 

Mε καλύτερο επεξεργαστή, Face Unlock, αδιαβροχοποίηση κτλ όμως θα είναι για καιρό καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

Mε καλύτερο επεξεργαστή, Face Unlock, αδιαβροχοποίηση κτλ όμως θα είναι για καιρό καλύτερα.

Σίγουρα σε ορισμένα σημεία είναι καλύτερο αλλά όχι στο face unlock το οποίο για τους περισσότερους χρήστες είναι χειρότερο από το αποτύπωμα αφού δεν υποστηρίζεται από όλες τις εφαρμογές

 

Στο 5 δεν αποκλείεται να υποστηρίζονται και τα δύο (χωρίς soli)

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αν το 5αρι έχει επεξεργαστή της σειράς 7 όπως λένε η διαφορά με τον 855 θα είναι μεγάλη, τουλάχιστον σε επιδόσεις

 

Στάλθηκε από το Pixel 4 XL μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Pixel 4 XL

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...