Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις μου ήρθε η 193 αναβάθμιση σε συσκευή από Κωτσόβολο...

 

Επειδή βλέπω είσαι ο δεύτερος που γράφει για την 193 αλλά κανείς δεν έχει δώσει κάποιες εικόνες ή γενικές εντυπώσεις,θα μπορούσες να μας πεις τι έχεις δει σε θέμα μπαταρίας και σε θέμα κάμερας-μπροστινής;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω είσαι ο δεύτερος που γράφει για την 193 αλλά κανείς δεν έχει δώσει κάποιες εικόνες ή γενικές εντυπώσεις,θα μπορούσες να μας πεις τι έχεις δει σε θέμα μπαταρίας και σε θέμα κάμερας-μπροστινής;

Δεν έγραψα ακριβώς γιατί δεν είδα καμία ιδιαίτερη αλλαγή ως τώρα. Η προσθήκη "νύχτα" στη σέλφι μου άρεσε πολύ. Κατά τα άλλα καμία αλλαγή δεν παρατήρησα, ούτε στην μπαταρία. Μπορεί κάποιος άλλος να είναι ίσως πιο προσεκτικός από μένα...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έγραψα ακριβώς γιατί δεν είδα καμία ιδιαίτερη αλλαγή ως τώρα. Η προσθήκη "νύχτα" στη σέλφι μου άρεσε πολύ. Κατά τα άλλα καμία αλλαγή δεν παρατήρησα, ούτε στην μπαταρία. Μπορεί κάποιος άλλος να είναι ίσως πιο προσεκτικός από μένα...

Η διαφορά δλδ στην selfie είναι αισθητή;; Τα κάνει όλα μέρα όπως στο night mode της κύριας κάμερας;

Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά δλδ στην selfie είναι αισθητή;; Τα κάνει όλα μέρα όπως στο night mode της κύριας κάμερας;

 

Ναι οντως ειναι σαν μερα πανω-κατω.

Link to comment
Share on other sites

https://in2mobile.gr/2019/08/27/mate-30-othones-samsung/

 

Τώρα γιατί μας βάζουν σε αυτό το τρυπάκι?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά, για να είναι ένα κινητό πολύ καλό σε όλα του.

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

https://in2mobile.gr/2019/08/27/mate-30-othones-samsung/

 

Τώρα γιατί μας βάζουν σε αυτό το τρυπάκι?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το κακό που είναι; αν δανειστεί και το one ui θα παίρνω huawei για πάντα

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Το κακό που είναι; αν δανειστεί και το one ui θα παίρνω huawei για πάντα

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Παν σωστος!!!

 

Note 10+

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Το κακό που είναι; αν δανειστεί και το one ui θα παίρνω huawei για πάντα

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Δεν είπε κανείς ότι είναι κακό, ίσα ίσα που μάς βάζει στο τρυπάκι να πάμε στο mate 30 pro. Βασικά θα ήθελα πολύ να δω την αυτονομία του σε τέτοια οθόνη & ανάλυση.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Lol Πόσο τούς πονάει που οι κινέζοι έχουν ρίξει στα αυτιά στην apple.

Δεύτερη σε πωλήσεις η Huawei & οσονούπω πρώτη.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Ναι το διαβασα και εγω το πρωι...φιγουραρει παντου σαν παγκοσμια ειδηση...χαχαχα...

Αφου στο τελος ξερουμε πολύ καλα πως το Mate 30 (pro) θα κυκλοφορισει κανονικα τον Οκτωβριο με android 10 κτλ....

Αν και δεν προχωρησα σε αγορα του Νοτε 10+ γιατι αποφασησα να περιμενω το mate 30 pro είμαι πολύ περίεργος να δω τι θα συμβει αν τελικα το ban ισχυσει κανονικα...

Θα εχουμε μεγαλες αλλαγες.....

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ναι το διαβασα και εγω το πρωι...φιγουραρει παντου σαν παγκοσμια ειδηση...χαχαχα...

Αφου στο τελος ξερουμε πολύ καλα πως το Mate 30 (pro) θα κυκλοφορισει κανονικα τον Οκτωβριο με android 10 κτλ....

Αν και δεν προχωρησα σε αγορα του Νοτε 10+ γιατι αποφασησα να περιμενω το mate 30 pro είμαι πολύ περίεργος να δω τι θα συμβει αν τελικα το ban ισχυσει κανονικα...

Θα εχουμε μεγαλες αλλαγες.....

 

μια από τα ίδια!

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε κι εμένα η αναβάθμιση. Vodafone - Κωτσοβολος 109e7fbdf9994c8f65bd32941f9febf6.jpgcf36f226c910fde8d603fd75d3a65954.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου ακόμα τίποτα, αγορασμένο στο Ντουμπάι.

Και την 185 άργησε να την πάρει, ήρθε μάλιστα μαζί με το patch.

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο την πέρασα και εγώ...Πρώτη φορά σε Huawei συσκευή που λαμβάνω επίπεδο ασφαλείας το οποίο συγκλίνει με τον μήνα που τρέχει.

Και μάλιστα όχι μόνο στο P30 pro αλλα και στο Honor 10 που εχω.

Οκ... Θα δούμε αν η 193 θα έχει κάποια επίδραση στην αυτονομία της συσκευης

Ότι αφορά το selfie night mode να πω την αλήθεια δεν είχα καταλάβει ότι θα λειτουργεί με το λευκό άναμμα της οθόνης κατά την λήψη φωτογραφίας... Νόμιζα ότι θα λειτουργούσε οπως η πίσω κάμερα αλλα οχι... Anyway και πάλι έτσι δείχνει να έχει βελτίωση σε σχέση με την ίδια λειτουργεία πριν...

Η συσκευή συνεχίζει να είναι βούτυρο και ταυτόχρονα ταχύτατη

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; Σε κάθε αναβάθμιση που κάνετε 185,193 κτλ μετά το φόρτωμα κάνετε και επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων;; και σετάρισμα ξανά εφαρμογές κτλ; Το μόνο ζόρι μ αυτό είναι, εκτός αν υπάρχει άλλος τρόπος
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι; Σε κάθε αναβάθμιση που κάνετε 185,193 κτλ μετά το φόρτωμα κάνετε και επαναφορά εργοστασιακων ρυθμίσεων;; και σετάρισμα ξανά εφαρμογές κτλ; Το μόνο ζόρι μ αυτό είναι, εκτός αν υπάρχει άλλος τρόπος

 

Πλάκα κάνεις... Ούτε καν...Δεν υπάρχει κανένας λόγος για στήσιμο από την αρχή...περνάς την αυτόματη OTA αναβάθμιση και είσαι έτοιμος...

Επαναφορά κάνουμε οταν έχουμε κάποιο πρόβλημα, οταν νιώσουμε την συσκευη να αργεί και εγω τουλάχιστο μετά από κάθε major αναβάθμιση Android (δηλαδή από την android 9 στην androiid 10 κτλ)

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Πλάκα κάνεις... Ούτε καν...Δεν υπάρχει κανένας λόγος για στήσιμο από την αρχή...περνάς την αυτόματη OTA αναβάθμιση και είσαι έτοιμος...

Επαναφορά κάνουμε οταν έχουμε κάποιο πρόβλημα, οταν νιώσουμε την συσκευη να αργεί και εγω τουλάχιστο μετά από κάθε major αναβάθμιση Android (δηλαδή από την android 9 στην androiid 10 κτλ)

Ευχαριστώ για την απάντηση. Απλά διάβασα πολλούς που λένε ότι για να κάτσει σωστά θέλει πάντα επαναφορά. Ναι σε αλλαγή Android βγάζει νόημα η επαναφορά, μόλις με γλίτωσες από φασαρία. :)

Link to comment
Share on other sites

Μου το εφαγαν το κινητο στην παραλια...περιμενω να δω τι θα γινει με το mate 30 αν και με βλεπω παλι για το Π

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Μου το εφαγαν το κινητο στην παραλια...περιμενω να δω τι θα γινει με το mate 30 αν και με βλεπω παλι για το Π

 

Στάλθηκε από το W2S μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Πακέτο..... Δεν είχες κάνει καμία Ασφάλεια να υποθέσω.

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγες μερες μου ηρθε η 193

Μετα απο λιγο συνδεσα τα ακουστικα και μου εβγαλε ενημερωση (για τα ακουστικα)

Δεν το εχω ξαναδει πουθενα αλλου αυτο ουτε ξερω τι κανει

Αλλα και παλι respect

 

Off topic:

Χρησιμοποιει καποιος bluetooth ακουστικα?

Καμια προταση?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω πως ενεργοποιώ το μαύρο μενού? Κάποια ρύθμιση στην μπαταρία θυμάμαι αλλά δεν το βρίσκω.

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά να ρωτήσω πως ενεργοποιώ το μαύρο μενού? Κάποια ρύθμιση στην μπαταρία θυμάμαι αλλά δεν το βρίσκω.

 

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ενεργοποίησε την τελευταια επιλογή στο κάτω μέρος της οθόνης. 6b6fe1e1f88a941a2d2ed623c11b9835.jpg

 

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...