Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να αγοράσω δεύτερο φορτιστή για το p30pro ψάχνοντας βρήκα ότι ο φορτιστής μας είναι ο ΑP84, στο skroutz δεν εμφανίζει κάτι & μετά από ψάξιμο τον βρήκα εδώ

https://www.techstores.gr/catalogsearch/result/?cat=&q=Ap84

 

Τον έχει βρει κανείς φθηνότερα?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεται αξίζει η αγορά του τώρα ? Τι Android έχει ? επίσης είχα δει σε βίντεο ότι με αναβαθμίσεις βελτιώνεται ακόμη περισσότερο η απόδοση της κάμερας.
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ενδιαφέρομαι να αγοράσω δεύτερο φορτιστή για το p30pro ψάχνοντας βρήκα ότι ο φορτιστής μας είναι ο ΑP84, στο skroutz δεν εμφανίζει κάτι & μετά από ψάξιμο τον βρήκα εδώ

https://www.techstores.gr/catalogsearch/result/?cat=&q=Ap84

 

Τον έχει βρει κανείς φθηνότερα?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

https://www.e-shop.gr/huawei-55030369-super-charge-cp84-wall-charger-40w-10v-white-p-TEL.057186

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς γιατί στο WiFi του σπιτιού μου αρκετές φορές δεν με συνδέει & πρέπει να πατήσω εξουσιοδότηση δικτύου για να συνδεθεί. Μου βγάζει σαν σύμβολο το WiFi με ένα ερωτηματικό μέσα.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς γιατί στο WiFi του σπιτιού μου αρκετές φορές δεν με συνδέει & πρέπει να πατήσω εξουσιοδότηση δικτύου για να συνδεθεί. Μου βγάζει σαν σύμβολο το WiFi με ένα ερωτηματικό μέσα.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

1fa29a0a87f07fd49bbfe8e8de7c5e32.jpg58e4ca78bf62d3f382ac78da2ccbb36f.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

1fa29a0a87f07fd49bbfe8e8de7c5e32.jpg58e4ca78bf62d3f382ac78da2ccbb36f.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δοκίμασε να κάνεις επαναφορά των ρυθμίσεων δικτύων και wifi!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί η σειρά p πάντα θα έχει κάτι παραπάνω από τη σειρά mate , στο τομέα της φωτογραφίας...

P = photography

 

Καλημέρα.

Αυτό δεν ισχύει....η σειρά Mate είναι η ναυαρχίδα της Huawei.Άρα λοιπόν θεωρείς ότι όταν βγαίνει η σειρά P Pro (που δεν το συζητώ ότι η ποιότητα είναι εξαιρετική) στο Mate Pro οι κάμερες του που είναι ίδιες του P Pro θα είναι υποδεέστερες από πλευράς ποιότητας?

Εγώ είμαι κάτοχος Mate 20 Pro και έχω δυο φίλους μου με το P20 Pro.Δεν μιλάμε από επιδόσεις στα συγκεγκριμένα μοντέλα καθώς είναι πιο ισχυρό το Mate αλλά από κάμερες στα εν λόγω μοντέλα είναι ποιοτικά ίδιες και σε κάποιες περιπτώσεις καλύτερες στο Mate 2O Pro λόγω ΑΙ.

Στο P20 Pro η φωτογραφία με το AI βρίσκει 19 κατηγορίες σκηνής και το Mate 20 Pro που βγήκε μετά και εξελίχθηκε βρίσκει πάνω από 1500 σκηνές.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Αυτό δεν ισχύει....η σειρά Mate είναι η ναυαρχίδα της Huawei.Άρα λοιπόν θεωρείς ότι όταν βγαίνει η σειρά P Pro (που δεν το συζητώ ότι η ποιότητα είναι εξαιρετική) στο Mate Pro οι κάμερες του που είναι ίδιες του P Pro θα είναι υποδεέστερες από πλευράς ποιότητας?

 

Εγώ είμαι κάτοχος Mate 20 Pro και έχω δυο φίλους μου με το P20 Pro.Δεν μιλάμε από επιδόσεις στα συγκεγκριμένα μοντέλα καθώς είναι πιο ισχυρό το Mate αλλά από κάμερες στα εν λόγω μοντέλα είναι ποιοτικά ίδιες και σε κάποιες περιπτώσεις καλύτερες στο Mate 2O Pro λόγω ΑΙ.

 

Στο P20 Pro η φωτογραφία με το AI βρίσκει 19 κατηγορίες σκηνής και το Mate 20 Pro που βγήκε μετά και εξελίχθηκε βρίσκει πάνω από 1500 σκηνές.

Η δίκαιη και πιο σωστή σύγκριση κατά τη γνώμη μου είναι μεταξύ του mate 10 pro και του p20 pro και μεταξύ του mate 20 pro και του p30 pro. Εκεί στον τομέα της φωτογραφίας υπερτερεί η σειρά P όπου στον τομέα της φωτογραφίας η huawei δίνει το κάτι παραπάνω σε σχέση με τη σειρά mate.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Αυτό δεν ισχύει....η σειρά Mate είναι η ναυαρχίδα της Huawei.Άρα λοιπόν θεωρείς ότι όταν βγαίνει η σειρά P Pro (που δεν το συζητώ ότι η ποιότητα είναι εξαιρετική) στο Mate Pro οι κάμερες του που είναι ίδιες του P Pro θα είναι υποδεέστερες από πλευράς ποιότητας?

Εγώ είμαι κάτοχος Mate 20 Pro και έχω δυο φίλους μου με το P20 Pro.Δεν μιλάμε από επιδόσεις στα συγκεγκριμένα μοντέλα καθώς είναι πιο ισχυρό το Mate αλλά από κάμερες στα εν λόγω μοντέλα είναι ποιοτικά ίδιες και σε κάποιες περιπτώσεις καλύτερες στο Mate 2O Pro λόγω ΑΙ.

Στο P20 Pro η φωτογραφία με το AI βρίσκει 19 κατηγορίες σκηνής και το Mate 20 Pro που βγήκε μετά και εξελίχθηκε βρίσκει πάνω από 1500 σκηνές.

 

Ισχυει απολυτως , και το λεει η ιδια εταιρεια , οχι εγω.

Περαν αυτου στο λεει επακριβως και ο φιλος απο πανω , συγκρινεις λαθος χρονικα συσκευες.

Πολυ προχειρα να σου πω οτι η κυρια διαφορα μεταξυ του p30 pro και του mate 30 pro 5g , στις καμερες , ειναι η μειωση του οπτικου ζουμ απο 5χ σε 3χ στο mate 30 pro 5g , παροτι αυτο εμφανιστηκε 6 μηνες αργοτερα!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει απολυτως , και το λεει η ιδια εταιρεια , οχι εγω.

Περαν αυτου στο λεει επακριβως και ο φιλος απο πανω , συγκρινεις λαθος χρονικα συσκευες.

Πολυ προχειρα να σου πω οτι η κυρια διαφορα μεταξυ του p30 pro και του mate 30 pro 5g , στις καμερες , ειναι η μειωση του οπτικου ζουμ απο 5χ σε 3χ στο mate 30 pro 5g , παροτι αυτο εμφανιστηκε 6 μηνες αργοτερα!!!

 

Άρα θα συγκρίνω ένα μοντέλο του 2018 που βγήκε με ένα του 2019.....αυτό μου λες.....????

Για το ζοομ πρέπει να ψαξεις την αιτία γιατί έγινε....γνωρίζεις?

Γιατί θεωρείς ότι μειώθηκε το οπτικό zoom εφόσον μπορουσαν να το βάλουν....τι ανακάλυψαν?

Κάτι υστερούσε στο P30 Pro....βάλτο στο Google και θα βρεις την απάντηση.

 

Φυσικά όλα αυτά τα αναφέρω σε φιλικό επίπεδο μην με παρεξηγήσετε απλά θεωρώ και τις δυο καταπληκτικές συσκευές τις εχω δουλέψει και τις δύο P20 Pro και Mate 20 Pro και μπορώ να συγκρίνω.Εάν κάποιος απλά διαβάζει ένα άρθρο και δεν έχει δοκιμάσει και τις δυο συσκευές θα έλεγα ότι στην πράξη φαίνονται όλα.

Edited by BlueStelth1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι κάτι δε μου κάθεται καλά με την κάμερα του P30 pro...Μου βγαίνουν θολές κάποιες λήψεις που με το P20 μου έβγαιναν κρύσταλλο...

Τι γίνεται ρε παιδιά; Πιθανολογώ είναι θέμα software? πχ τραβώντας τον γιο μου που έκανε κούνια, σε κίνηση δηλαδή, τον έπιανε ΑΡΙΣΤΑ το p20 (το απλό) στις περισσότερες φωτογραφίες.

Τώρα δεν μπορώ να σταυρώσω καθαρή λήψη χωρίς να είναι θολή :-( Χρησιμοποιώντας ΑΙ και στις 2 περιπτώσεις...

Επίσης το 5Χ ούτε καν δεν φαίνεται σαν οπτικό, είναι χαμηλότερης ποιότητας οι φωτογραφίες...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι κάτι δε μου κάθεται καλά με την κάμερα του P30 pro...Μου βγαίνουν θολές κάποιες λήψεις που με το P20 μου έβγαιναν κρύσταλλο...

Τι γίνεται ρε παιδιά; Πιθανολογώ είναι θέμα software? πχ τραβώντας τον γιο μου που έκανε κούνια, σε κίνηση δηλαδή, τον έπιανε ΑΡΙΣΤΑ το p20 (το απλό) στις περισσότερες φωτογραφίες.

Τώρα δεν μπορώ να σταυρώσω καθαρή λήψη χωρίς να είναι θολή :-( Χρησιμοποιώντας ΑΙ και στις 2 περιπτώσεις...

Επίσης το 5Χ ούτε καν δεν φαίνεται σαν οπτικό, είναι χαμηλότερης ποιότητας οι φωτογραφίες...

 

Είναι θέμα software μην σε ανησυχεί δες τι έχουν οι άλλες και αν είναι περίμενε θα παρεις αναβάθμιση.Να έχεις στα υπόψιν σου καθαρισμός καλό στους φακούς με πανακι μικροινων για καλές φωτό και όχι προστατευτικά καμερών αλλοιώνουν το αποτέλεσμα.

Δεν το έχω δοκιμάσει άλλα σίγουρα είναι καλύτερο από το P20 Pro.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω κανένα προστατευτικό...Δεν είναι θολή η φωτογραφία, είναι θολό το κινούμενο πρόσωπο (ο γιος μου εν προκειμένω), τον οποίο όμως το p20 ακόμη και εν κινήσει τον έπιανε ΤΕΛΕΙΑ...
Link to comment
Share on other sites

Άρα θα συγκρίνω ένα μοντέλο του 2018 που βγήκε με ένα του 2019.....αυτό μου λες.....????

.

Ναι, γιατί χρονολογικά πρώτα ανακοινώνεται και κυκλοφορεί η σειρά mate που λανσάρει και το νέο επεξεργαστή (συνήθως στο τέλος κάθε χρόνου) και μετά από μερικούς μήνες η P, ασχέτως αν αλλάζει ο χρόνος. Και έχουν και τον ίδιο επεξεργαστή.

 

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Άρα θα συγκρίνω ένα μοντέλο του 2018 που βγήκε με ένα του 2019.....αυτό μου λες.....????

Για το ζοομ πρέπει να ψαξεις την αιτία γιατί έγινε....γνωρίζεις?

Γιατί θεωρείς ότι μειώθηκε το οπτικό zoom εφόσον μπορουσαν να το βάλουν....τι ανακάλυψαν?

Κάτι υστερούσε στο P30 Pro....βάλτο στο Google και θα βρεις την απάντηση.

 

Φυσικά όλα αυτά τα αναφέρω σε φιλικό επίπεδο μην με παρεξηγήσετε απλά θεωρώ και τις δυο καταπληκτικές συσκευές τις εχω δουλέψει και τις δύο P20 Pro και Mate 20 Pro και μπορώ να συγκρίνω.Εάν κάποιος απλά διαβάζει ένα άρθρο και δεν έχει δοκιμάσει και τις δυο συσκευές θα έλεγα ότι στην πράξη φαίνονται όλα.

 

Φιλε δεν εχω να ψαξω τιποτα , αν δεν καταλαβαινεις αυτα που σου λενε κι αλλα παιδια εδω μεσα , ειναι δικο σου θεμα...

Ουτε εχω διαθεση να σου πω αν γνωριζω κατι η οχι ..

Καλη συνεχεια να εχεις..

Υ.Γ. Να ριχνεις μια ματια και στα δελτια τυπου της εταιρειας , θα βρεις απαντησεις..

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Διαπιστώνω ότι βάζοντας 5Χ ζοομ αλλάζει φακό και γίνεται σαν ψηφιακό για αυτό χαλάει η ποιότητα. Ο φωτισμός παίζει ρόλο, δεν ξέρω...τι μ#@!$ες είναι αυτές που κάνανε ρε παιδιά... ;; :-(

 

Το 5Χ είναι ΠΟΛΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ από το 10Χ...γιατί γίνεται αυτό;

Υπάρχει το πρόβλημα γενικά από ό,τι βλέπω στο ιντερνετ. Στο 5Χ πάει να κάνει καλό focus με καθαρή εικόνα και ξαφνικά το γυρνάει σε digital zoom και είναι full grainy...στο 10Χ το hybrid βγαίνουν κρύσταλλο...

Edited by klainmein
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το zoom 5x.

Όταν η απόσταση από το αντικείμενο είναι μικρότερη από 1.75μ από ότι θυμάμαι χρησιμοποιείται το ψηφιακό ζουμ γιατί δςν μπορεί να εστιάσει σωστά ο telephoto φακός.

Επίσης στο βίντεο όταν είναι ενεργή η επιλογή 60fps χρησιμοποιείται το ψηφιακό. Στο αυτόματο και στα 30fps χρησιμοποιεί το φακό telephoto.

Προσοχή λοιπόν. Αναλόγως τι θέλουμε να κάνουμε επιλέγουμε τα fps. Καλύτερα να το αφήσετε στο αυτόματο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα είστε ικανοποιημένοι από την συσκευή ? Τελευταίο διάστημα με ενδιαφέρει αρκετά το android 10 το πήρατε ? Πιστεύεται ότι αξίζει η μετάβαση και με όλα όσο έχουν γίνει η να κοιτάξω για άλλη συσκευή ?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το zoom 5x.

Όταν η απόσταση από το αντικείμενο είναι μικρότερη από 1.75μ από ότι θυμάμαι χρησιμοποιείται το ψηφιακό ζουμ γιατί δςν μπορεί να εστιάσει σωστά ο telephoto φακός.

Επίσης στο βίντεο όταν είναι ενεργή η επιλογή 60fps χρησιμοποιείται το ψηφιακό. Στο αυτόματο και στα 30fps χρησιμοποιεί το φακό telephoto.

Προσοχή λοιπόν. Αναλόγως τι θέλουμε να κάνουμε επιλέγουμε τα fps. Καλύτερα να το αφήσετε στο αυτόματο.

 

Αυτό με την απόσταση στην πράξη δεν ισχύει πάντως. Σε γήπεδο ήμουν με άπλετο φως. Πάει να κάνει focus ο φακός για 1 sec και το ακυρώνει και γυρνάει σε digital! Ακριβώς το ίδιο κάνει και στο 10x : θέλει 1sec για να κάνει focus, αλλά το κάνει και είναι κρύσταλλο όχι μέσα στο θόρυβο! Τι να κάνω να το στείλω για service?

 

Ακριβώς αυτό περιγράφουν εδώ τον... Απριλιο... Σε κανέναν δεν έτυχε τόσους μήνες;

 

https://forum.xda-developers.com/huawei-p30-pro/help/5x-zoom-fails-to-focus-sharp-t3923020/amp/

Edited by klainmein
Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν εχω να ψαξω τιποτα , αν δεν καταλαβαινεις αυτα που σου λενε κι αλλα παιδια εδω μεσα , ειναι δικο σου θεμα...

Ουτε εχω διαθεση να σου πω αν γνωριζω κατι η οχι ..

Καλη συνεχεια να εχεις..

Υ.Γ. Να ριχνεις μια ματια και στα δελτια τυπου της εταιρειας , θα βρεις απαντησεις..

 

Τότε Φίλε αφού αφού δεν θες πίστευε και μην ερεύνα!

 

Άντε Καλημέρες!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αυτό με την απόσταση στην πράξη δεν ισχύει πάντως. Σε γήπεδο ήμουν με άπλετο φως. Πάει να κάνει focus ο φακός για 1 sec και το ακυρώνει και γυρνάει σε digital! Ακριβώς το ίδιο κάνει και στο 10x : θέλει 1sec για να κάνει focus, αλλά το κάνει και είναι κρύσταλλο όχι μέσα στο θόρυβο! Τι να κάνω να το στείλω για service?

 

Ακριβώς αυτό περιγράφουν εδώ τον... Απριλιο... Σε κανέναν δεν έτυχε τόσους μήνες;

 

https://forum.xda-developers.com/huawei-p30-pro/help/5x-zoom-fails-to-focus-sharp-t3923020/amp/

 

Αυτό αναφέρω σε προηγούμενα post ότι διορθώθηκε στο Mate 30 Pro και το έναναν σε 3X οπτικό για διορθώσουν τον θόρυβο και χ10 υβριδικό και ο aenaos15 μου το αναφέρει ως μειονέκτημα....θεωρώντας ότι υστερεί το Mate 30 Pro.

Link to comment
Share on other sites

Τότε Φίλε αφού αφού δεν θες πίστευε και μην ερεύνα!

 

Άντε Καλημέρες!

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αυτό αναφέρω σε προηγούμενα post ότι διορθώθηκε στο Mate 30 Pro και το έναναν σε 3X οπτικό για διορθώσουν τον θόρυβο και χ10 υβριδικό και ο aenaos15 μου το αναφέρει ως μειονέκτημα....θεωρώντας ότι υστερεί το Mate 30 Pro.

 

Δε βρίσκω λογική σε αυτό που λες φίλε μου. Ωραία, αφού έχεις πρόβλημα με το οπτικο 5Χ και το υβριδικό 10Χ τα σπάει, κάνε και το 5Χ υβριδικό να είναι κι αυτό κρύσταλλο σε εικόνα και είσαι οκ..."the Mate 30 Pro does not feature a periscope-style 5X optical zoom lens like the P30 Pro. Instead, you get 3X optical zoom" Στο Mate 30 pro λοιπόν δε χρησιμοποίησαν periscope lens, ίσως για να διαφοροποιείται από το P30 pro.

Link to comment
Share on other sites

Δε βρίσκω λογική σε αυτό που λες φίλε μου. Ωραία, αφού έχεις πρόβλημα με το οπτικο 5Χ και το υβριδικό 10Χ τα σπάει, κάνε και το 5Χ υβριδικό να είναι κι αυτό κρύσταλλο σε εικόνα και είσαι οκ..."the Mate 30 Pro does not feature a periscope-style 5X optical zoom lens like the P30 Pro. Instead, you get 3X optical zoom" Στο Mate 30 pro λοιπόν δε χρησιμοποίησαν periscope lens, ίσως για να διαφοροποιείται από το P30 pro.

 

Του το εξηγω 2 μερες τωρα αλλα δεν.....

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Δε βρίσκω λογική σε αυτό που λες φίλε μου. Ωραία, αφού έχεις πρόβλημα με το οπτικο 5Χ και το υβριδικό 10Χ τα σπάει, κάνε και το 5Χ υβριδικό να είναι κι αυτό κρύσταλλο σε εικόνα και είσαι οκ..."the Mate 30 Pro does not feature a periscope-style 5X optical zoom lens like the P30 Pro. Instead, you get 3X optical zoom" Στο Mate 30 pro λοιπόν δε χρησιμοποίησαν periscope lens, ίσως για να διαφοροποιείται από το P30 pro.

 

Μα εγώ δεν είπα ότι τα σπάει....!!

Ανέφερα ότι για να λύσουν κάποια θέματα που παρουσιαστηκαν στο P3O Pro και που αναφέρουν και τα άλλα παιδιά πιο πάνω με το Zoom και τον θόρυβο, στο Mate 30 Pro μειωσαν σε 3Χ και αυξησαν το υβδικό zoom.

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Του το εξηγω 2 μερες τωρα αλλα δεν.....

 

Μια από τα ίδια και εγώ που προσπαθώ να σου πω κάποια πράγματα αλλά δεν και εσύ:lol::lol:....οπότε συμφωνώ μαζί σου, πάω πάσο και σου ζητώ συγνώμη αν σου αύξησα του παλμούς σου...εξάλλου κάτι ξέρω και εγώ....:shifty: ίσως περισσοτερο αλλά δεν μπορώ να πω...και σταματάω.Καλή συνέχεια και σε εσένα.

Link to comment
Share on other sites

Με το "αφού έχεις πρόβλημα(...)" δεν αναφερόμουν σε εσένα, στη Huawei αναφερόμουν.

Συγγνώμη αλλά το mate 30 pro έχει 3x optical/5x hybrid zoom!!!!

Το υβριδικό 10Χ zoom στο P30 pro είναι ΤΕΛΕΙΟ! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί επιμένεις ότι βρήκαν πρόβλημα στον φακό του P30 pro κια το άλλαξαν στο Mate 30 pro! Καμία σχέση δεν εχουν τα δύο camera systems!

Link to comment
Share on other sites

Με το "αφού έχεις πρόβλημα(...)" δεν αναφερόμουν σε εσένα, στη Huawei αναφερόμουν.

Συγγνώμη αλλά το mate 30 pro έχει 3x optical/5x hybrid zoom!!!!

Το υβριδικό 10Χ zoom στο P30 pro είναι ΤΕΛΕΙΟ! Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί επιμένεις ότι βρήκαν πρόβλημα στον φακό του P30 pro κια το άλλαξαν στο Mate 30 pro! Καμία σχέση δεν εχουν τα δύο camera systems!

 

Λάθος μου συγνώμη 5Χ εννοούσα.Κοίτα φίλε μου....να στε καλά να χαίρεστε τις κινητάρες σας.Το τηλέφωνο δεν πάω να το βγάλω σκάρτο καθώς αν δεν είχα το mate 20 pro θα το επερνα και εγώ.Εγώ εδώ μίλησα για κάποια τεχνικά στοιχεία που υπάρχουν γιατί και εγώ είμαι τεχνικός... και μίλησα για το θέμα συγκρίσεων που έγινε και πετάχτηκα.Το θέμα είναι να μιλάμε με χειροπιαστα στοιχεία και όχι αερολογίες.Για να απαντάω εδω σημαινει ότι μου αρεσει το κινητό.Απλά προσπαθώ να πω κάποια πράγματα αλλά δεν μπορώ οκ.Όταν με το καλό βγει το P40 Pro θα σου δώσουν την απάντηση τι βελτίωσαν στο zoom σε σχέση με το P30 Pro για να καταλάβεις τι εννοώ.Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...