Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά να ρωτήσω κάτι επειδή έχω μπερδευτεί. Λοιπόν εμένα δεν με νοιάζει αν θα πάρει την επόμενη μεγάλη αναβάθμιση αλλά το playstore. Θα σταματήσουν να ενημερωνονται οι εφαρμογές? Μέχρι αύριο πρέπει να ξέρω να προβώ σε αγορά ή όχι.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι επειδή έχω μπερδευτεί. Λοιπόν εμένα δεν με νοιάζει αν θα πάρει την επόμενη μεγάλη αναβάθμιση αλλά το playstore. Θα σταματήσουν να ενημερωνονται οι εφαρμογές? Μέχρι αύριο πρέπει να ξέρω να προβώ σε αγορά ή όχι.

 

σε 3 μήνες θα σταματήσουν οι ενημερώσεις.

Καλά άλλοι σκέφτονται να πουλήσουν και εσύ να κάνεις αγορά για καινούργιο?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

σε 3 μήνες θα σταματήσουν οι ενημερώσεις.

 

Καλά άλλοι σκέφτονται να πουλήσουν και εσύ να κάνεις αγορά για καινούργιο?

Δεν νομίζω πάντως ότι δεν θα δουλεύει το κινητό χωρίς τις ενημερώσεις ούτε να το αφήσουν έτσι από τη Huawei. Μέχρι 31/5 δίνει και το ρολόι πακέτο πάντως και είναι δελεαστικό. Το κινητό σαν κινητό άλλωστε θα δουλεύει όπως έχουν πει, γιστι είπαν ότι όσα έχουν βγει στην αγορά θα υποστηριζονται, μόνο τα μελλοντικά μοντέλα δεν θα πάρουν μέχρι στιγμής αναβάθμισεις. Ας με διορθώσει κάποιος αν έχω καταλάβει λάθος

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω πάντως ότι δεν θα δουλεύει το κινητό χωρίς τις ενημερώσεις ούτε να το αφήσουν έτσι από τη Huawei. Μέχρι 31/5 δίνει και το ρολόι πακέτο πάντως και είναι δελεαστικό. Το κινητό σαν κινητό άλλωστε θα δουλεύει όπως έχουν πει, γιστι είπαν ότι όσα έχουν βγει στην αγορά θα υποστηριζονται, μόνο τα μελλοντικά μοντέλα δεν θα πάρουν μέχρι στιγμής αναβάθμισεις. Ας με διορθώσει κάποιος αν έχω καταλάβει λάθος

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κοίτα από γράφουν θα δουλεύουν κανονικά και θα παίρνουν ενημερώσεις ασφαλείας κανονικά όσα είναι στην αγορά. Απλά δεν θα πάρει την επόμενη αναβάθμιση android q δεν ξέρω πώς λέγεται. Απλά δεν ξέρω τι γίνεται με το playstore, στους 3 μήνες μετά θα σταματήσει να λειτουργεί?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι επειδή έχω μπερδευτεί. Λοιπόν εμένα δεν με νοιάζει αν θα πάρει την επόμενη μεγάλη αναβάθμιση αλλά το playstore. Θα σταματήσουν να ενημερωνονται οι εφαρμογές? Μέχρι αύριο πρέπει να ξέρω να προβώ σε αγορά ή όχι.

 

Μην ακους βλακειες. Αν σου αρεσει αγορασε το. Οι εφαρμογες θα ανανεωνονται κανονικα. Επισης σε ανταλλακτικα (αχρειαστα να ειναι) υπαρχει στοκ. Το χειροτερο σεναριο ειναι να μην παρει ενημερωσεις λογισμικου Android.

Αν και νομιζω θα βρεθει τελικα η ακρη.

Εγω αγορασα το P20 πριν λιγο καιρο, δεν νιωθω κανενα πανικο και θα το αγοραζα και σημερα αν ηθελα να προβω σε αγορα κινητου. Αυτα περι τρεχω να το πουλησω, τα βρισκω διασκεδαστικα.

Απο κει και περα ο καθενας κανει τις επιλογες του.

 

----- προσθήκη μηνύματος 88 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κοίτα από γράφουν θα δουλεύουν κανονικά και θα παίρνουν ενημερώσεις ασφαλείας κανονικά όσα είναι στην αγορά. Απλά δεν θα πάρει την επόμενη αναβάθμιση android q δεν ξέρω πώς λέγεται. Απλά δεν ξέρω τι γίνεται με το playstore, στους 3 μήνες μετά θα σταματήσει να λειτουργεί?

 

Δεν γινεται να σταματησει να λειτουργει το playstore! Απλα αν ισχυσει το μπαν δεν θα μπει σε νεες συσκευες (αν υπαρξουν)

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο το playstore...είναι και το Youtube, Gmail, Χάρτες Gps...

..και τζάμπα (τι 500Ε λέτε....) να μου το έδιναν δεν.....θα το άγγιζα...έχω 6-7 τέτοια..... μουσειακά σε χρήση κομμάτια!

Σε λίγο καιρό αυτοί που θα το έχουν σαν φωτογραφική μηχανή θα αναγκαστούν να αγοράσουν και άλλο κανονικό κινητό και θα κουβαλούν 2 συσκευές!!!

Μην είστε Βλάκ(+χ)οι....άκου το αμερικανάκι!

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Ενα απο τα μεγαλυτερα προβληματα αν συνεχιστει αυτο,πιστευω θα ειναι και οι τραπεζικες εφαρμογες και ισως και το paypal.
Link to comment
Share on other sites

Έτσι, σιγά σιγά ας αρχίσουμε να διαβάζουμε όλοι εμείς που έχουμε Huawei (Honor 10 με ανοιχτό Bootloader...ήμουν ο τελευταίος των μοικανών!!) τέτοιου είδους κείμενα!!!

Πως Φεύγω από την Google????

https://www.doctorandroid.gr/2019/05/quitting-google-signal-nextcloud.html

(Black Humor)

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Ενα απο τα μεγαλυτερα προβληματα αν συνεχιστει αυτο,πιστευω θα ειναι και οι τραπεζικες εφαρμογες και ισως και το paypal.
Αυτό ακριβώς

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το πουλαω 650 αν θελει κανεις :) :D :p

Τι για να πάρεις εσύ το καινούργιο Oneplus 7 pro???

xaxxa!!!

Υ.Γ. 650 Ρουπίες, τουρκικές λίρες ή καναδέζικα δολλάρια?

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Το συζητάμε αλλά δεν έχω καταλάβει κάτι, ίσως φταίει ο γραπτός λόγος που δεν ξέρω αν κάνετε πλάκα ή τα εννοείται.. Αν θέλει κάποιος να το αγοράσει να μην το κάνει δλδ; να περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει μετά από 3 μήνες;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και να περιμένει,αν είναι δυνατόν!!!!

Πόσες φορές να το πούμε.

Αλλά ταυτόχρονα λέμε στους κατόχους να μη βιαστούν να πανικοβληθουν και πουλήσουν και να χαρούν την συσκευή.

2 προτάσεις απλές.

Εάν κάποιος θέλει τώρα να αγοράσει και πάλι καλό θα κάνει.

Θα βοηθήσει κάποιον έμπορο που κοιτάει το στοκ και κλαίει.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και να περιμένει,αν είναι δυνατόν!!!!

 

Πόσες φορές να το πούμε.

 

Αλλά ταυτόχρονα λέμε στους κατόχους να μη βιαστούν να πανικοβληθουν και πουλήσουν και να χαρούν την συσκευή.

 

2 προτάσεις απλές.

 

Εάν κάποιος θέλει τώρα να αγοράσει και πάλι καλό θα κάνει.

 

Θα βοηθήσει κάποιον έμπορο που κοιτάει το στοκ και κλαίει.

Σκέφτομαι μήπως είχαν ιδέα τι θα γίνει και έβαλαν την προσφορά με το ρολόι επίτηδες

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι μήπως είχαν ιδέα τι θα γίνει και έβαλαν την προσφορά με το ρολόι επίτηδες

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αυτό δεν είναι προσφορά. Σιγά το ρολόι. 1049 ζητάνε, ας το βάλει 450 και τους το χαρίζω το ρολόι.

 

Λάζαρος..

Στάλθηκε από το S10+

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Τι ασχετα πραγματα ειναι αυτα που λετε ρε παιδια?

 

Η Huawei και περυσι εδινε στο launch των νεων της κινητων δωρα στα pre orders οπως εκανε και η Samsung πχ φετος που εδινε δωρο τα Earbuds.

 

Ειναι απο τις κλασσικες προωθητικες ενεργειες που κανουν τετοιες εταιρειες για να σπρωξουν τις day one αγορες που υπαρχει και το μεγαλυτερο ενδιαφερον για τις νεες συσκευες.

Link to comment
Share on other sites

Στην αγορά, όπως γνωρίζουμε όλοι, επικρατεί ο νόμος της προσφοράς και ζήτησης!

Αν κρίνω από την ζήτηση των ψυχραιμότερων εδώ μέσα στο forum... η τιμή του κινητού βρίσκεται τώρα στα 650>600>>450 (χωρίς το ρολόι)>500(με το ρολόι)....

Και όσοι θα θυμούνται ή ξέρουν από Χ.Α. η τιμή θα βαίνει σε κάθοδο....μέχρι να τους μείνει το πουλί (μετοχή) στο χέρι!

Οι αποδείξεις εδώ: https://gr.gizchina.com/2019/05/24/huawei-provlepetai-ptosi-kata-24-to-2019-logo-ton-kyroseon/

Χαιρετίσματα λοιπόν στην "εξουσία" (Huawei).....και καλές εκλογές (Bella Ciao)!

P.S. 1) https://gr.gizchina.com/2019/05/24/lg-trollarei-tin-huawei-gia-ton-apokleismo-tis/ ....και εμείς μαζί!!

2) και η πιό ενδιαφέρουσα.... https://www.insomnia.gr/articles/hardware/huawei/sd-association-no-more-microsd-for-huawei/ ....μπορούν οι φίλοι μας εδώ να βάζουν κάτι "άλλο", αν όχι τις nanosim?

...και να θυμάστε ότι θα κάνουν τα πάντα (ακόμη κι αν χάνουν σε σημεία) για την εθνική τους ασφάλεια! Π Ρ Ο Σ Ο Χ Η εσύ φαντάρε!

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα. Εχω παιδια το κινητο μια βδομαδα.

 

ΕΙμαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Απλα εχω μερικες αποριες..

 

1. Εαν επιλεξουμε την εμφανιση των εικονικων πληκτρων αντι για τις χειρονομιες, μπορουμε να αλλαξουμε την σειρα που αυτα εμφανιζονται;

 

2. Στην οθονη αναμονης πριν το ξεκλειδωμα μπορουμε να επιλεξουμε να εμφανιζονται οι ειδοποιησεις των εφαρμογων μας, περαν του ρολογιου και του καιρου; Ή πρεπει να κατεβασω καποιο app?

 

3. Με επιλεγμενη την εμφανιση εικονικων πληκτρων στη συσκευη, ορισμενες φορες παρατηρω οτι εαν εχω ανοικτη καποια εφαρμογη σε οθονες πλην τις αρχικης και βγω απο αυτην, εαν θελησω να παω στην αρχικη αυτο το κανω πατωντας το κεντρικο εικονικο πληκτρο το ο. Όμως ορισμενες φορες ενω το παταω δεν ανταποκρινεται, δηλ δεν με πηγαινει smooth στην αρχικη οθονη, πρεπει να το ξανα πατησω εκ νεου, όπου τοτε με πηγαινει κανονικα, χωρις θεμα..

Αντιμετωπιζει καποιος απο εσας παρομοιο θεμα;

 

Τι μπορει να φταιει;

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο το playstore...είναι και το Youtube, Gmail, Χάρτες Gps...

..και τζάμπα (τι 500Ε λέτε....) να μου το έδιναν δεν.....θα το άγγιζα...έχω 6-7 τέτοια..... μουσειακά σε χρήση κομμάτια!

Σε λίγο καιρό αυτοί που θα το έχουν σαν φωτογραφική μηχανή θα αναγκαστούν να αγοράσουν και άλλο κανονικό κινητό και θα κουβαλούν 2 συσκευές!!!

Μην είστε Βλάκ(+χ)οι....άκου το αμερικανάκι!

 

Οτι ναναι. Καμια επαφη με την πραγματικοτητα. Η προσβαση στο playstore και στις εφαρμογες δεν μπορει να αποκλειστει σε οσους εχουν κινητο με playstore. Σταματειστε να διαδιδετε αηδιες και να πανικοβαλετε τον κοσμο εν αγνοια ή ακομα χειροτερα εν γνωσει σας. Το μονο που μπορει να συμβει ειναι να μην παρει αλλη αναβαθμιση google. Εαν δεν λυθει το προβλημα οι μελλοντικες συσκευες δεν θα εχουν appstore και τις λοιπες εφαρμογες. Τρεχουν ολοι οι ασχετοι να πουλησουν οπως ετρεχαν ολοι οι ασχετοι το 2015 στις τραπεζες φοβουμενοι Grexit. Sheep Economy Rules!

Link to comment
Share on other sites

Οτι ναναι. Καμια επαφη με την πραγματικοτητα. Η προσβαση στο playstore και στις εφαρμογες δεν μπορει να αποκλειστει σε οσους εχουν κινητο με playstore. Σταματειστε να διαδιδετε αηδιες και να πανικοβαλετε τον κοσμο εν αγνοια ή ακομα χειροτερα εν γνωσει σας. Το μονο που μπορει να συμβει ειναι να μην παρει αλλη αναβαθμιση google. Εαν δεν λυθει το προβλημα οι μελλοντικες συσκευες δεν θα εχουν appstore και τις λοιπες εφαρμογες. Τρεχουν ολοι οι ασχετοι να πουλησουν οπως ετρεχαν ολοι οι ασχετοι το 2015 στις τραπεζες φοβουμενοι Grexit. Sheep Economy Rules!

 

Φαντάσου ότι κάτι τέτοιοι τύποι ψηφίζουν..........:lol::lol::lol::lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μπήκαμε και κατουραμε το νήμα!

Απαντήστε κάποιος στο παλικάρι που ρώτησε κάποια πράγματα.

Τα λέμε την κοπαναω να αφήσω το νήμα στους κατόχους.

Link to comment
Share on other sites

Οπως εγραψα και σε διπλανο φορουμ...

Οσοι δεν εχετε huawei απλα περιμενετε η πατε σε καποιο αλλο που θεωρειτε πιο αξιοπιστο. (Αν υπαρχει κατι τετοιο πια μιας και ο τρελλαρας μας απεδειξε οτι μπορει να κατεβαζει ρολα οποτε θελει και σε οποιον θελει)

 

Οσοι το εχετε (κι εγω παθων ειμαι) μην τρελλαινεστε και τα σκοτωνετε στις αγγελιες.Ημαρτον με τον πανικο... 2 ειναι τα πιθανα σεναρια. Ειτε θα τελειωσει ολο αυτο και θα κλαιτε την συσκευη σας που την χαρισατε ειτε δεν θα αλλαξει κατι και ολοι εμεις θα αποζημιωθουμε. Γιατι εαν φαει μονιμο ban πρακτικα την πληρωνει ο καταναλωτης που δεν εχει καμια ευθυνη. Τι νομιζατε οτι μονο εμεις οι πονηροι (500-1000 ατομα στο φορουμ) εχουμε χαβαη? Θα γινει χαμος καθως μιλαμε για εκατομμυρια θυματα...

 

Δεν σχολιαζω το γιατι και το πως ουτε το ποιος φταιει περισοτερο και καλο ειναι να μην το κανετε ουτε εσεις.Τσαμπα καταναλωνετε ενεργεια οποτε αρχιστε να σκεφτεστε πως θα αποζημιωθειτε στο μελλον.

 

(Για μενα που εχω αποψη μιας και ερχομαι κινα πολυ συχνα για επαγγελματικους λογους , σας λεω με βεβαιοτητα οτι τους αξιζε ενα ban αλλα γενικο και οχι μονο προς μια εταιρεια.Η Google και ολες οι υπηρεσιες της ειναι μπαναρισμενες στην κινα πολλα χρονια τωρα.Εννοειται πως δεν θεωρω τους αμερικανους αθωους.Ολα θεμα οικονομικων συμφεροντων ειναι.)

 

Κατα τ αλλα και ανεξαρτητα με το τι εγινε , μετα απο 9 χρονια με iphones ειναι η πρωτη φορα που γουσταρω 100% την συσκευη μου οποτε μουλαρωνω και περιμενω . Δεν το σκοτωνω, αυτο θα ηταν το ευκολο.

 

Η υπομονη ειναι αρετη...

 

 

PS: Ακομα δεν βρεθηκε ενας ανθρωπος να μου απαντησει στην ερωτηση μου τοσες μερες πριν : Μπορει κανεις σας να αγορασει εξτρα χωρο στο cloud γιατι εμενα μου γραφει οτι να ναι? Προσπαθω να αγορασω και δυστυχως μιλωντας με την χαβαη ελλαδος μου απανταει μια Ελενα , μεγαλο χαιβανι...

Θα το εκτιμουσα ιδιαιτερως αν καποιος απλα προσπαθουσε και μου ελεγε τα αποτελεσματα.

Edited by stiflerakos

Live now , stop thinking yesterday and tomorow...

Link to comment
Share on other sites

Οπως εγραψα και σε διπλανο φορουμ...

Οσοι δεν εχετε huawei απλα περιμενετε η πατε σε καποιο αλλο που θεωρειτε πιο αξιοπιστο. (Αν υπαρχει κατι τετοιο πια μιας και ο τρελλαρας μας απεδειξε οτι μπορει να κατεβαζει ρολα οποτε θελει και σε οποιον θελει)

 

Οσοι το εχετε (κι εγω παθων ειμαι) μην τρελλαινεστε και τα σκοτωνετε στις αγγελιες.Ημαρτον με τον πανικο... 2 ειναι τα πιθανα σεναρια. Ειτε θα τελειωσει ολο αυτο και θα κλαιτε την συσκευη σας που την χαρισατε ειτε δεν θα αλλαξει κατι και ολοι εμεις θα αποζημιωθουμε. Γιατι εαν φαει μονιμο ban πρακτικα την πληρωνει ο καταναλωτης που δεν εχει καμια ευθυνη. Τι νομιζατε οτι μονο εμεις οι πονηροι (500-1000 ατομα στο φορουμ) εχουμε χαβαη? Θα γινει χαμος καθως μιλαμε για εκατομμυρια θυματα...

 

Δεν σχολιαζω το γιατι και το πως ουτε το ποιος φταιει περισοτερο και καλο ειναι να μην το κανετε ουτε εσεις.Τσαμπα καταναλωνετε ενεργεια οποτε αρχιστε να σκεφτεστε πως θα αποζημιωθειτε στο μελλον.

 

(Για μενα που εχω αποψη μιας και ερχομαι κινα πολυ συχνα για επαγγελματικους λογους , σας λεω με βεβαιοτητα οτι τους αξιζε ενα ban αλλα γενικο και οχι μονο προς μια εταιρεια.Η Google και ολες οι υπηρεσιες της ειναι μπαναρισμενες στην κινα πολλα χρονια τωρα.Εννοειται πως δεν θεωρω τους αμερικανους αθωους.Ολα θεμα οικονομικων συμφεροντων ειναι.

Κατα τ αλλα και ανεξαρτητα με το τι εγινε , μετα απο 9 χρονια με iphones ειναι η πρωτη φορα που γουσταρω 100% την συσκευη μου οποτε μουλαρωνω και περιμενω . Δεν το σκοτωνω, αυτο θα ηταν το ευκολο.

Η υπομονη ειναι αρετη...

PS: Ακομα δεν βρεθηκε ενας ανθρωπος να μου απαντησει στην ερωτηση μου τοσες μερες πριν : Μπορει κανεις σας να αγορασει εξτρα χωρο στο cloud γιατι εμενα μου γραφει οτι να ναι? Προσπαθω να αγορασω και δυστυχως μιλωντας με την χαβαη

ελλαδος μου απανταει μια Ελενα , μεγαλο χαιβανι...

Θα το εκτιμουσα ιδιαιτερως αν καποιος απλα προσπαθουσε και μου ελεγε τα αποτελεσματα.

Συμφωνώ απόλυτα.αν είναι να μπαναρεις την Κίνα την μπαναρεις σε όλα και παντού (αν έχεις τα κοτσια)γιατί μας έχουν καβαλήσει .η Χουάγει πληρώνει το μάρμαρο κακώς φυσικά.εγω θα περιμένω και σίγουρα θα απαιτήσω αν δεν γίνει κάτι αφού αγόρασα ένα κινητό 1049 ευρώ πλήρες με λογισμικό,με πλεϊ στορ,και όλα τα συναφή.απο κείμενο και πέρα η εταιρεία θα είναι υπεύθυνη να με αποκαταστήσει παρέχοντας μου πλήρη υποστήριξη και προσοχή :το νέο λειτουργικό όσο καλό και νάναι,θα είναι σε πειραματικό στάδιο άρα θα είμαι πειραματόζωο.1049 ευρώ για να είμαι πειραματόζωο είναι πολλά.σημειωση τα τελευταία χρόνια μόνο huawei συσκευές αγοράζω αφού τις θεωρώ άριστες και δεν δίνω άλλου τα λεφτά μου.

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα έπρεπε παιδιά όσοι πήραμε τις συσκευές στο 1000αρικο, αν πέσει η τιμή πχ στα 700 λόγο Android να αποζημιωθούμε?

Αφού πληρώσαμε για μια συσκευή με όλα τα καλούδια του Android. Δεν υπάρχει κάπου να διαμαρτυρηθουμε? Καλά έτσι θα το αφήσουμε να περάσει? Μιλάμε για μεγάλο ποσό, ο καταναλωτής τι είναι παράπλευρη απώλεια στον εμπορικό πόλεμο Κίνας Αμερικής? Και καλά εκεί στην Huawei κάθονται άπραγοι? Δεν θα έπρεπε να κάνουν κάποια κίνηση κατά του τραμπ? Τι περιμένουν να βγάλουν το επόμενο λειτουργικό και άγιος ο θεός?

Απο μένα πάντως αν δεν βγει άκρη δεν πρόκειται να ξανααγορασω κανένα κινητό από την Huawei ποτέ. Και γενικά οποίας εταιρίας κινεζικής πλησιάζει την κορυφή στο mobile industry. Τραμπ είναι αυτός.....

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα.αν είναι να μπαναρεις την Κίνα την μπαναρεις σε όλα και παντού (αν έχεις τα κοτσια)γιατί μας έχουν καβαλήσει .η Χουάγει πληρώνει το μάρμαρο κακώς φυσικά.εγω θα περιμένω και σίγουρα θα απαιτήσω αν δεν γίνει κάτι αφού αγόρασα ένα κινητό 1049 ευρώ πλήρες με λογισμικό,με πλεϊ στορ,και όλα τα συναφή.απο κείμενο και πέρα η εταιρεία θα είναι υπεύθυνη να με αποκαταστήσει παρέχοντας μου πλήρη υποστήριξη και προσοχή :το νέο λειτουργικό όσο καλό και νάναι,θα είναι σε πειραματικό στάδιο άρα θα είμαι πειραματόζωο.1049 ευρώ για να είμαι πειραματόζωο είναι πολλά.σημειωση τα τελευταία χρόνια μόνο huawei συσκευές αγοράζω αφού τις θεωρώ άριστες και δεν δίνω άλλου τα λεφτά μου.
Η Huawei ασχολείται με δίκτυα 5G καμία άλλη εταιρία κινητής από Κίνα.

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...