Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια.

 

Μια γνωμη. Εχω με κουπονι απο κωτσοβολο το256αρι στα 799. Να το χτυπησω? Εχω το Mate 9 και οσο ναναι αρχιζει και δειχνει την ηλικια του.

 

Ευχαριστω.

Ένα ρίσκο είναι για την ώρα (και δεν ξέρω για πόσο καιρό) Πάντος Mate 9 θυριο είναι βάλτου καινούργια μπαταρία κάνε ένα formataki θα σε βγάλει άνετα κανα χρόνο ακόμη
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. Σκεφτομαι να παρω ενα gimbal για το p30 pro.

 

Βλεπω διαφορα που παιζουν στο ιντερνετ... Εχει κανεις σας αγορασει και χρησιμοποιει κανενα συγκεκριμενο.

 

Νομιζω κατα γενικη ομολογια της dji osmo ειναι απο τα κορυφαια ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Δουλεύω με το dji osmo mobile 2 και συνεργάζεται άψογα.

Στο προτείνω ανεπιφύλακτα...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Για gimbal σκέφτομαι αυτό: https://store.gudsen.com/products/moza-mini-s

Η αποστολή γίνεται από Ευρώπη, χωρίς μεταφορικά έξοδα. Ένα από τα αρνητικά του είναι ότι περιστρέφετε μέχρι 270° και όχι 360°. Επίσης εδώ υπάρχει συγκριτικό για gimbal + P30 Pro : https://thedroidguy.com/2019/05/5-best-video-stabilizing-gimbal-for-huawei-p30-pro-1101637/amp για περισσότερη βοήθεια.

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς τζαμακι στην κάμερα? Αλλοιώνει τις φωτογραφίες;
Εγώ έχω βάλει, δεν είδα κάποια μείωση της ποιότητας πριν κ μετά την εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω βάλει, δεν είδα κάποια μείωση της ποιότητας πριν κ μετά την εφαρμογή.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποιο εχεις βαλει; Με βαλε βγάλε θήκες δεν έχει θεμα ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα το tempered glass (με λάμπα) στο μαγαζί στην Καλλιθέα. Τέλεια εφαρμογή, κανένα πρόβλημα με τη spiegen τη διάφανη στο βάλε βγάλε, ούτε φυσικά με αφή οθόνης-ποιότητα εικόνας, fingerprint sensor. Όλα καλά μέχρι που έπεσε με την μούρη κάτω από τραπέζι κι έγινε θρύψαλα το τζάμι και δυστυχώς και η οθόνη.... Τελικά ούτε τα tempered glasses, ούτε τα gorila glasses δεν κάνουν απολύτως τίποτα....είναι θέμα μιας άτυχης πτώσης ΟΛΑ. Ειδικά με τις curved οθόνες! Τώρα σκάσε 268 ευρώ για αλλαγή!!!
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις την τρίμηνη ασφάλεια για την οθόνη? Αν, ναι στην αλλάζουν δωρεάν, αν θυμάμαι καλά από όσα είχα διαβάσει. Νομίζω ίσχυε για τις προπαραγγελίες κ για αγορά του τηλ μέχρι 15 Απριλίου.
Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα το κινητο. Ειναι ρισκο να περασω πιο προσφατη ρομ απ την 161 που εχω με το firmware finder;

Νομίζω θα πρέπει να έχεις ξεκλείδωτο bootloader για να περάσει ρομ από το firmware finder. Λίγη υπομονή και σε λίγες μέρες θα κυκλοφορήσει η νέα ρομ σε μορφή dload η οποία χρειάζεται usb otg για να εγκατασταθεί και κάνει wipe την συσκευή οπότε θα χρειαστεί να κάνεις ένα backup πρώτα.

Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Ποιο εχεις βαλει; Με βαλε βγάλε θήκες δεν έχει θεμα ετσι;
Δυστυχώς δεν θυμάμαι, το παρήγγειλα από μαγαζί Καλλιθέας. Το έχω κάνα δυο μήνες. Κανένα απολύτως πρόβλημα.

Νομίζω δεν υπάρχουν πολλά. Όταν έψαχνα θυμάμαι ήταν το μοναδικό που έπαιζε διαθέσιμο.

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Έβαλα το tempered glass (με λάμπα) στο μαγαζί στην Καλλιθέα. Τέλεια εφαρμογή, κανένα πρόβλημα με τη spiegen τη διάφανη στο βάλε βγάλε, ούτε φυσικά με αφή οθόνης-ποιότητα εικόνας, fingerprint sensor. Όλα καλά μέχρι που έπεσε με την μούρη κάτω από τραπέζι κι έγινε θρύψαλα το τζάμι και δυστυχώς και η οθόνη.... Τελικά ούτε τα tempered glasses, ούτε τα gorila glasses δεν κάνουν απολύτως τίποτα....είναι θέμα μιας άτυχης πτώσης ΟΛΑ. Ειδικά με τις curved οθόνες! Τώρα σκάσε 268 ευρώ για αλλαγή!!!
Εάν δεν έχεις βάλει την tmax, τότε έχουμε βάλει την ίδια. Εμένα μετά από κάνα δυο μήνες έχει αρχίσει και ξεκολλάει. Την έβαλα βέβαια μόνος μου. Αυτό έτσι για την ιστορία, ελπίζω να είχες προλάβει την τρίμηνη εγγύηση ή έστω να το είχες ασφαλίσει κατά την αγορά του κινητού ώστε να μην πληρώσεις τώρα την επισκευή.

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα χωρίς να έχω πειράξει κάτι μου έχει βγάλει δίπλα από τα εικονίδια με το σήμα κινητής την ένδειξη vowifi ή volte.. Το έχει παρατηρήσει κάποιος από εσάς;; κ τις προηγούμενες μέρες ήταν ενεργοποιημενο αλλά δε μου το έδειχνε στην οθόνη.

 

Huawei P30

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με τις κλήσεις με bluetooth?

Απ' όταν άλλαξα από P10 σε P30 με τα ίδια ακουστικά (plantronics 110 & 3200) οι συνομιλητές με ακούνε χάλια, ειδικά όταν έχει εξωτερικούς θορύβους υπάρχει τεράστιο πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την 9 έχετε ηχογράφηση κλήσης στο κινητό? (please απαντήστε, εξαρτάται αν θα το αγοράσω ή όχι) thanks
Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχει ηχογράφηση. Εγκαθιστάς ένα apk της huawei κ είσαι έτοιμος. Έχει δοθεί κ το link εδώ μέσα, αν ψάξεις θα το βρεις.
Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με την 9 έχετε ηχογράφηση κλήσης στο κινητό? (please απαντήστε, εξαρτάται αν θα το αγοράσω ή όχι) thanks

Ναι υπάρχει ηχογράφηση. Εγκαθιστάς ένα apk της huawei κ είσαι έτοιμος. Έχει δοθεί κ το link εδώ μέσα, αν ψάξεις θα το βρεις.

 

Post #674 :)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έσκασε 212 mb ενημέρωση από την cosmote.. Μεγαλουτσικη

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...