Jump to content

Huawei P30 Pro


Fulgore1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γενικά δεν έχω κανένα πρόβλημα στο P30 Pro. Ερχονται πάντα άμεσα.

Αντίθετα στο iphone δεν εχει push notifications για Gmail.

 

Ειχα αιφον και τώρα έχω το p30 pro.

Και τα δύο έχουν μια χαρά push στο Gmail.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Σκέφτομαι να αγοράσω το p30 pro 128gb, αλλά βλέπω στα skroutzomagaza δυο εκδόσεις. Στα 6/128 και στα 8/128 με μικρή χρηματική διαφορά. Οι μεγάλες αλυσίδες φέρνουν το 6/128.

Μήπως η έκδοση 8/128 δεν εισάγεται επίσημα και δεν καλύπτεται από εγγύηση huawei hellas?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Σκέφτομαι να αγοράσω το p30 pro 128gb, αλλά βλέπω στα skroutzomagaza δυο εκδόσεις. Στα 6/128 και στα 8/128 με μικρή χρηματική διαφορά. Οι μεγάλες αλυσίδες φέρνουν το 6/128.

Μήπως η έκδοση 8/128 δεν εισάγεται επίσημα και δεν καλύπτεται από εγγύηση huawei hellas?

 

Παρε μωρε το 8/256 να ξεμπερδευεις...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δοκιμάσει να τραβήξει μια selfie με το φλας (αυτό που γίνετε λευκη η οθόνη) και να μου πει αν βγαίνει στην φωτογραφία σε κάποια από τις μεριές έντονο φως ξεκάρφωτο από την υπόλοιπη φωτογραφία?

Σε αυτό αναφέρομαι... Ας δοκιμάσει κάποιος που δεν έχει καθόλου screen Protector στην οθόνη να δούμε αν τελικά φταίει αυτό ή είναι πατάτα της Huawei....

IMG-20190709-092451.jpg"]IMG-20190709-092451.jpg[/url]

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιος τρόπος μια ειδοποίηση να μη φεύγει απ την οθόνη κλειδώματος αν δε τη βγάλω εγώ;;

Πχ έρχεται ειδοποίηση για email αν το διαβάσω πχ απ τον υπολογιστή εξαφανίζεται η ειδοποίηση απ τη lockscreen του κινητού χωρίς και να τη έχω δει.Μπορει να παραμένει εκεί;;

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

@tsiglas. Λοιπόν δοκίμασα κ έβγαλα φωτο με την selfie κ το φλας (που γίνεται άσπρη η οθόνη) κ βγαίνει κανονικά. Υπόψιν όμως δεν έχω ούτε τζαμακι προστασίας ούτε μεμβράνη.
Sharing is caring/Spread the knowledge
Link to comment
Share on other sites

@tsiglas. Λοιπόν δοκίμασα κ έβγαλα φωτο με την selfie κ το φλας (που γίνεται άσπρη η οθόνη) κ βγαίνει κανονικά. Υπόψιν όμως δεν έχω ούτε τζαμακι προστασίας ούτε μεμβράνη.

 

Εγω που εχω τζαμι προστασιας , δεν παρουσιαζεται καποιο προβλημα , αντιστοιχο αυτου περιγραφει αλλα και βλεπω , του @tsiglas

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγω που εχω τζαμι προστασιας , δεν παρουσιαζεται καποιο προβλημα , αντιστοιχο αυτου περιγραφει αλλα και βλεπω , του @tsiglas

 

Αν και δεν λειτουργω σχεδόν ποτε το συγκεκριμενο φλας με την οθονη κοιτα να δεις που θα με κανετε να βγαλω την μεμβρανη....

Εχει δοκιμασει και κανεις άλλος με μεμβρανη η' χωρις???

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

με τζάμι panzer όλα καλά
+1

 

Μόλις δοκίμασα κι εγώ με το panzer και βγαίνει καθαρή

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτό αναφέρομαι... Ας δοκιμάσει κάποιος που δεν έχει καθόλου screen Protector στην οθόνη να δούμε αν τελικά φταίει αυτό ή είναι πατάτα της Huawei....

IMG-20190709-092451.jpg"]IMG-20190709-092451.jpg[/url]

.

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ. Ίσως και πιο έντονο. Έχω τζαμακι Τ-ΜΑΧ.

ΠΟΤΕ ΜΗΝ ΕΞΗΓΕΙΣ - ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΨΟΥΝ...
Link to comment
Share on other sites

.

Ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ. Ίσως και πιο έντονο. Έχω τζαμακι Τ-ΜΑΧ.

 

Μισο ρε παιδια , κι εγω εχω το T-MAX Liquid Full Glue 3D Tempered Glass , και δεν εχω κανενα προβλημα. Τοποθετημενο απο καταστημα στη ν. σμυρνη

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πληροφοριακά που έχω το θέμα έχω την μεμβράνη την αντικρουστικη zaggs απο media markt....

Κάτι δεν πάει καλά εδω.... Όχι τίποτα άλλο αλλα η μεμβρανη απο media markt ειναι εξαιρετική και λυπάμαι να πετάξω 18€ έτσι....

Μένει λοιπον να βρεθούν και αλλα παιδιά που δεν εxουν τίποτα στην οθόνη καμία προστασία να επιβεβαιωσουν ότι δεν υπάρχει κανένα θέμα

Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απλα δειτε μεχρι που φτανει το τζαμι-μεμβρανη που φορατε. Αν καλυπτει εστω και λιγο το τζαμακι της καμερας φταιει αυτο. Εγω με Tmax τοποθετημενο τελεια σε καταστημα δεν εχω τετοιο θεμα. Το τζαμακι καθεται 1-2 χιλιοστα κατω απο την καμερα.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια απλα δειτε μεχρι που φτανει το τζαμι-μεμβρανη που φορατε. Αν καλυπτει εστω και λιγο το τζαμακι της καμερας φταιει αυτο. Εγω με Tmax τοποθετημενο τελεια σε καταστημα δεν εχω τετοιο θεμα. Το τζαμακι καθεται 1-2 χιλιοστα κατω απο την καμερα.

Η αλήθεια είναι ότι εμένα είναι οριακά ισως και μισό mm στην κάμερα και αφήνει στο κάτω μέρος της συσκευής 3mm

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι εμένα είναι οριακά ισως και μισό mm στην κάμερα και αφήνει στο κάτω μέρος της συσκευής 3mm

 

E,να τι φταιει τοτε

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι εμένα είναι οριακά ισως και μισό mm στην κάμερα και αφήνει στο κάτω μέρος της συσκευής 3mm
Το τζάμι panzer τοποθετημένο 33a55f8e84f2bf8fa9c8da551295798f.jpg

 

Στάλθηκε από το VOG-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να δοκιμάσει να τραβήξει μια selfie με το φλας (αυτό που γίνετε λευκη η οθόνη) και να μου πει αν βγαίνει στην φωτογραφία σε κάποια από τις μεριές έντονο φως ξεκάρφωτο από την υπόλοιπη φωτογραφία?

Τελικα το θέμα σταματάει κάπου εδώ...

Ηταν η μεμβρανη που μόλις βγήκε λειτουργούσαν ολα as it should...

Εννοείται ότι μου έκανα αντικατάσταση την μεμβράνη στα media markt με πολύ προσεκτική τοποθέτηση και τώρα λειτουργεί μια χαρά...

Σορι για την αναστάτωση στο θέμα...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Τελικα το θέμα σταματάει κάπου εδώ...

Ηταν η μεμβρανη που μόλις βγήκε λειτουργούσαν ολα as it should...

Εννοείται ότι μου έκανα αντικατάσταση την μεμβράνη στα media markt με πολύ προσεκτική τοποθέτηση και τώρα λειτουργεί μια χαρά...

Σορι για την αναστάτωση στο θέμα...

 

Αφου βρεθηκε η λυση στο προβλημα σου , ολα καλα!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα , θελω να ρωτησω κατι δεν αμφισβητο την συσκευη ειμαι ψημενος να την παρω... το μονο θεμα που εχω ειναι το ui.... παντα ειχα σαμυ... δεν ξερω αν θα τα καταφερω να συνηθησω αυτην την αλλαγη εσεις τι λετε εχετε παρομιοια εμπειρια... ?? ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είμαι σε δίλημμα αγοράζω το mate20pro & μου βγαίνει τσάμπα ή παίρνω το p30pro & μου πάει 200€? Με προβληματίζει το δακτυλικό περισσότερο στο mate (αν & διάβασα στο νήμα του mate ότι το βελτίωσαν με το τελευταίο update). Υπάρχει κάποιος που πέρασε από mate σε p30pro να μου πει αν αξίζει τον κόπο?

 

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...