Jump to content

Huawei P20


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Νομίζω ότι σπαταλά περισσότερη μπαταρία;

Ελπίζω σε μελλοντική ενημέρωση να το διορθώσουν.

 

ετσι και στο pro...θα στρωσει φιλε μου.....εκανες επαναφορά μετα την αναβαθμιση ??:)

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 849
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

ρολαρισμα καλυτερο από οσο ακούγεται....μπαταρια βελτιώνεται περιπου στην εβδομαδα...και καλυτερη καμερα….
Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

Πριν απο την αναβάθμιση σε 9 μπροστά απο το κάθε όνομα στον τηλεφωνικό κατάλογο εμφάνιζε το κυκλικό εικονίδιο με το αρχικό γράμμα του ονόματος αυτού πχ Α , Β, Γ κλπ τώρα εμφανίζει απλά μια άσχετη εικόνα ένα τοπίο. Γνωρίζετε αν μπορούμε να το επαναφέρουμε ή γίνεται μόνο σε εμένα εξ αιτίας κάποιας ρύθμισης που έχω;

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Πριν απο την αναβάθμιση σε 9 μπροστά απο το κάθε όνομα στον τηλεφωνικό κατάλογο εμφάνιζε το κυκλικό εικονίδιο με το αρχικό γράμμα του ονόματος αυτού πχ Α , Β, Γ κλπ τώρα εμφανίζει απλά μια άσχετη εικόνα ένα τοπίο. Γνωρίζετε αν μπορούμε να το επαναφέρουμε ή γίνεται μόνο σε εμένα εξ αιτίας κάποιας ρύθμισης που έχω;

 

ετσι το εχουν κανει τωρα στο EMUI9, μονο αν βαλεις φωτογραφια δεν θα το βλεπεις.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

ετσι το εχουν κανει τωρα στο EMUI9, μονο αν βαλεις φωτογραφια δεν θα το βλεπεις.

 

και δυστηχως ειχα φωτογραφια σε κάθε επαφη αλλα όταν ανοίγεις την επαφη, θολωνει την φωτογραφια….φιλος μου ειπε πρεπει να ξαναπεραστεί φωτο σε κάθε επαφη...:X

Είμαι τεχνολογικά καμένος. Παρακαλώ δείξτε κατανόηση !! :cry:
Link to comment
Share on other sites

και δυστηχως ειχα φωτογραφια σε κάθε επαφη αλλα όταν ανοίγεις την επαφη, θολωνει την φωτογραφια….φιλος μου ειπε πρεπει να ξαναπεραστεί φωτο σε κάθε επαφη...:X

 

Όταν κατεβάζει τις επαφές από το Google τις κατεβάζει με τις μικρογραφίες και γιαυτό φαίνεται θολή, αν όμως ανοίξεις την επαφή τότε θα κατεβάσει την πλήρη εικόνα και δεν θα είναι πια θολή.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

έχοντας το τηλέφωνο μια περίπου εβδομάδα λυπάμαι και ντρέπομαι που θα το πω αλλά είμαι ευτυχισμένος με την αγορά του.

 

Πραγματικά μέχρι τώρα είχα galaxy s, htc ναυαρχίδες και δεν πιάνουν μια. Ούτε σφάλματα, ούτε άχρηστες εφαρμογές, καλό σήμα, ευκολίες στο λειτουργικό, smooth πανέμορφο μενού κλπ, άφησα και το keyboard της google για το swiftkey, πραγματικά η κάμερα από άλλη διάσταση, μπαταρία 2 μέρες. Το αγόρασα 320 ευρώ που είπε ένας φίλος που υπέρευχαριστώ πιο πάνω. Θα το έπαιρνα και 400 όμως χωρίς προσφορες γιατί τα αξίζει. Πρώτη φορά έχω και κατά σειρά updates αλλά το Pie 9, δε θα το βάλω ακόμα να ωριμάσει λίγο.

 

Ευχαριστώ πολύ για λίγη υλική χαρά τεχνολογίας (παθέτικ αλλά να ξέρετε ο πονεμένος αγαλλιάζει πιο πολύ) <3

TO CALL OR NOT TO CALL??
Link to comment
Share on other sites

έχοντας το τηλέφωνο μια περίπου εβδομάδα λυπάμαι και ντρέπομαι που θα το πω αλλά είμαι ευτυχισμένος με την αγορά του.

 

Καλωσόρισες στο κλαμπ! Όντως απο άποψη επιδόσεων , κάμερα και σχεδίαση είναι υπέροχο και το κυριότερο σε μέγεθος που να είναι χρηστικό.

Και εγώ θεωρώ ότι είναι η καλύτερη αγορά μου σε κινητό μέχρι τώρα και μάλιστα vfm.

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή δυστυχώς δεν περπάτησε αφού το brand χάνεται με τα lite και pro. Είναι σίγουρα όμως από τα καλύτερα
Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή δυστυχώς δεν περπάτησε αφού το brand χάνεται με τα lite και pro. Είναι σίγουρα όμως από τα καλύτερα
Μπορείς να εξηγήσεις τι εννοείς; βγήκαν τα P30 και P30 pro

 

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

TO CALL OR NOT TO CALL??
Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση... Με το hands-free που είχε η συσκευή όταν μιλάω και θέλω να το κλείσω πατάω το κουμπί και μπαίνει σε σίγαση αντί για να κλείσει. Υπάρχει κάποια ρύθμιση γιαυτό?
Stouri
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να εξηγήσεις τι εννοείς; βγήκαν τα P30 και P30 pro

 

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

 

Εννοώ πως πούλησε πολύ λίγο σε σχέση με τα δύο αδέρφια του

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τώρα με την 9 μου κάνει νερά το call blocker έχετε να προτείνεται κάποιο που να δουλεύει σωστά για κλήσεις / sms και για white/black list; Μέχρι τώρα είχα αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.telemarks.CallFilter2και ήμουν πολύ ευχαριστημένος αλλά τελευταία περνάνε πολλές κλήσεις που τις είχα στην black list.

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τώρα με την 9 μου κάνει νερά το call blocker έχετε να προτείνεται κάποιο που να δουλεύει σωστά για κλήσεις / sms και για white/black list; Μέχρι τώρα είχα αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.co.telemarks.CallFilter2και ήμουν πολύ ευχαριστημένος αλλά τελευταία περνάνε πολλές κλήσεις που τις είχα στην black list.
Έχει το κινητό λειτουργίες call Brocker και sms blocker σε περίπτωση που δεν το γνωρίζεις και δουλεύουν υποδειγματικά. Πήγαινε διαχείριση τηλεφώνου /phone manager, και στην κατηγορία blocked έχει πολλές επιλογές.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Έχει το κινητό call Brocker και sms blocker σε περίπτωση που δεν το γνωρίζεις και δουλεύει υποδειγματικά. Πήγαινε διαχείριση τηλεφώνου /phone manager, και στην κατηγορία blocked έχει πολλές επιλογές.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

Σωστός, νόμιζα ότι είχε μόνο για να κάνεις blocked numbers αλλά στο Phone manager που είπες είναι πλήρες απο ρυθμίσεις!

:up:

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το περιμένω και εγώ στο τέλος εβδομάδας, ερώτηση, το γυαλί είναι gorilla ή όχι. Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Το περιμένω και εγώ στο τέλος εβδομάδας, ερώτηση, το γυαλί είναι gorilla ή όχι. Ευχαριστώ.
Έχει ζελατινα και θήκη μέσα. Δε θα σε νοιάξει καθόλου. Επίσημα δεν έχει από όσο ξέρω

 

Sent from my EML-L29 using Tapatalk

TO CALL OR NOT TO CALL??
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την αναβάθμιση σε firmware 8.1.0.168? Το πήρα πριν λίγο για δώρο και το σετάρω κι απ' όσο βλέπω έχει ένα "αρχαίο" firmware 8.1.0.106. Πιο πολύ από μπαταρία με νοιάζει κι αν έχει καμιά καλή αναβάθμιση σε κάμερα, κατά τ' αλλά δεν καίγομαι.

 

Έχουν υπάρξει τίποτα θέματα στην 168 που καλό είναι να περιμένουμε να διορθωθούν; Υποθέτω πως όχι (δεν το πάει και σε Android 9) αλλά ρωτάω καλού κακού.

Edited by TimDeLAY
Link to comment
Share on other sites

Καλή και η 9 πέρασε την.

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πρόβλημα μετά την εγκατάσταση του Android 9 είναι ότι δεν διαγράφονται οι εφαρμογές, δοκίμασα και μόνο μέσω play store μπορείς να κάνεις διαγραφή.
Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πρόβλημα μετά την εγκατάσταση του Android 9 είναι ότι δεν διαγράφονται οι εφαρμογές, δοκίμασα και μόνο μέσω play store μπορείς να κάνεις διαγραφή.

Κανονικά διαγράφονται, δοκίμασε παρατεταμένο πάτημα στο εικονίδιο της εφαρμογής και εμφανίζεται μενού που έχει και "απεγκατάσταση".

Από Ομάδα Διαχείρισης: Απαγορεύονται οι υπογραφές εκτός των κανονισμών. Παρακαλώ προς συμμόρφωση σύμφωνα με τα ανωτέρω.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά διαγράφονται, δοκίμασε παρατεταμένο πάτημα στο εικονίδιο της εφαρμογής και εμφανίζεται μενού που έχει και "απεγκατάσταση".

Έχει αλλά όταν πηγαίνω να κάνω το εικονίδιο εξαφανίζεται..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...