Jump to content

Huawei P20


ccypruss000
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με την προσφορά γνωστής αλυσίδας καταστημάτων στα 329€, με το χέρι στην καρδιά, ποιό θα επιλέγατε? Αυτό ή το Pocophone?

 

P20 duh :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 849
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Καλησπέρα στη παρεα

Έχω ένα θέμα το τελευταίο καιρό, μάλλον με κάποιο update θα το απέκτησα

Στα καλά καθούμενα ανεβαίνει τερμα η ένταση των ειδοποιήσεων (viber, messenger κτλ) ενώ η ένταση του ήχου κλήσης εξακολουθεί και είναι λίγο κάτω από τη μέση

Το ανεβοκατεβαζω, τίποτα. Από όσο ξέρω η ένταση των ειδοποιήσεων ρυθμίζονται από την ίδια μπάρα με τον ήχο κλήσης

Η λύση ειναι να το κάνω reset και γίνεται σε συχνότητα μια φορά την ημέρα και έχει αρχίσει και μου σπάει τα νευρα

Έχει κανείς αντίστοιχο θέμα?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Τα Public δίνουν x50 yellows με κάρτες Τράπεζας Πειραιώς. Με την προσφορά αυτή, βγαίνει 246 ευρώ. Σκέφτομαι να το τσιμπήσω; Τι λέτε; Από μπαταρία πως πάει; Edited by manasta
Link to comment
Share on other sites

Τα Public δίνουν x50 yellows με κάρτες Τράπεζας Πειραιώς. Με την προσφορά αυτή, βγαίνει 246 ευρώ. Σκέφτομαι να το τσιμπήσω; Τι λέτε; Από μπαταρία πως πάει;

 

μήπως 296 ευρώ ?

Link to comment
Share on other sites

Αξιζει στα 329 που το εβαλε ο Κωτσοβολος?
1000% φίλε

 

Στάλθηκε από το EML-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AI BE ΣΕ ΛΕΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει στα 329 που το εβαλε ο Κωτσοβολος?
Κάποιο λινκ παρακαλώ;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IMG-0945.png
Link to comment
Share on other sites

και στο Γερμανο αντιστοιχα βγαινει 296 με επιστροφη Eurobank και ψηνομαι και εγω...

 

Αξιζει ρε παιδια η υποβαθμιση σε RAM και λειτουργικο απο Oneplus 3T για να παω σε καλη καμερα που μου εχει λειψει? λετε να κλαιω με τα 4gb σε κανα χρονο?

Link to comment
Share on other sites

Τα εχω δει και τα δυο παιδια αλλα σαν το xperia xz2 δεν υπαρχει!
Τόσο καλό τηλέφωνο το xz2 φιλε;

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

IMG-0945.png
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, μπήκε η παραγγελία για το P20 προς αντικατάσταση του P9 Lite. Ελπίζω να βγω το ιδιο ευχαριστημένος (το P9 Lite ηταν κορυφαία επιλογή και τώρα θα παραμείνει μάχιμη 2ρη συσκευή).

 

Να σας ρωτήσω ρε παιδιά, επειδή βλέπω πως η αντικατάσταση οθόνης (μακριά από εμάς) κοστίζει ακριβά (100+ ευρώ) και επειδή δεν είμαι ο πιο προσεκτικός άνθρωπος του κόσμου, το κινητό έρχεται με προεγκατεστημένο tempered glass ή με απλή μεμβράνη οπότε να παραγγείλω κι ενα tempered glass;

 

Edit: ΟΚ, ψάχνοντας τις πρωτες σελιδες του νηματος καταλαβαινω πως δεν ερχεται με προεγκατεστημενο γυαλι!

Edited by Georgio81
Link to comment
Share on other sites

Τελικά, μπήκε η παραγγελία για το P20 προς αντικατάσταση του P9 Lite. Ελπίζω να βγω το ιδιο ευχαριστημένος (το P9 Lite ηταν κορυφαία επιλογή και τώρα θα παραμείνει μάχιμη 2ρη συσκευή).

 

Να σας ρωτήσω ρε παιδιά, επειδή βλέπω πως η αντικατάσταση οθόνης (μακριά από εμάς) κοστίζει ακριβά (100+ ευρώ) και επειδή δεν είμαι ο πιο προσεκτικός άνθρωπος του κόσμου, το κινητό έρχεται με προεγκατεστημένο tempered glass ή με απλή μεμβράνη οπότε να παραγγείλω κι ενα tempered glass;

 

Edit: ΟΚ, ψάχνοντας τις πρωτες σελιδες του νηματος καταλαβαινω πως δεν ερχεται με προεγκατεστημενο γυαλι!

Καταρχην ερχεται με μεμβρανη το κινητο και θηκη σιλικονης! Την αλλαγη απο P9 Lite σε P20 την εκανα και εγω πριν κατι μηνες και πραγματικα εχω μεινει ΥΠΕΡευχαριστημενος!!!!! Η μερα με την νυχτα σε ολα ;)

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Να σας ρωτήσω ρε παιδιά, επειδή βλέπω πως η αντικατάσταση οθόνης (μακριά από εμάς) κοστίζει ακριβά (100+ ευρώ) και επειδή δεν είμαι ο πιο προσεκτικός άνθρωπος του κόσμου, το κινητό έρχεται με προεγκατεστημένο tempered glass ή με απλή μεμβράνη οπότε να παραγγείλω κι ενα tempered glass;

 

 

 

Edit: ΟΚ, ψάχνοντας τις πρωτες σελιδες του νηματος καταλαβαινω πως δεν ερχεται με προεγκατεστημενο γυαλι!

Μιας και δεν είσαι προσεκτικός επίσης μην ξεχάσεις να ενεργοποιήσεις και την 3μηνη δωρεάν εγγύηση οθόνης όταν με το καλό παραλάβεις. :)

https://consumer.huawei.com/gr/support/screen-guarantee/

 

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Μιας και δεν είσαι προσεκτικός επίσης μην ξεχάσεις να ενεργοποιήσεις και την 3μηνη δωρεάν εγγύηση οθόνης όταν με το καλό παραλάβεις. :)

https://consumer.huawei.com/gr/support/screen-guarantee/

 

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

Πολύ καλό!!! Δεν το ήξερα, ευχαριστώ πολύ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καταρχην ερχεται με μεμβρανη το κινητο και θηκη σιλικονης! Την αλλαγη απο P9 Lite σε P20 την εκανα και εγω πριν κατι μηνες και πραγματικα εχω μεινει ΥΠΕΡευχαριστημενος!!!!! Η μερα με την νυχτα σε ολα ;)

 

Ευχαριστώ, άρα θα του αφαιρέσω την μεμβράνη και θα προσθεσω ενα γυαλι να εχω το κεφαλι μου ησυχο! Χαίρομαι που ακούω τοσο καλά λόγια. Η μπαταρία του σχετικά με του P9 Lite (όπως ήταν τον πρωτο 1.50 χρονο, οχι αφότου αρχισε η φθορα) πως ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό!!! Δεν το ήξερα, ευχαριστώ πολύ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Ευχαριστώ, άρα θα του αφαιρέσω την μεμβράνη και θα προσθεσω ενα γυαλι να εχω το κεφαλι μου ησυχο! Χαίρομαι που ακούω τοσο καλά λόγια. Η μπαταρία του σχετικά με του P9 Lite (όπως ήταν τον πρωτο 1.50 χρονο, οχι αφότου αρχισε η φθορα) πως ειναι;

Η μπαταρια του ειναι ελαφρως καλυτερη (καλυτερη διαχειρηση σε ολα) σχετικα με το P9 lite...και πιστεψε με εγω χρησιμοποιω συνεχεια το τηλ λογω δουλειας

Xiaomi Mi 13 Pro 🆒

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Μόλις το πήρα για τη γυναίκα μου

265€ λόγω τιμολογίου

είναι η εκδοση EML-L29

μόλις το άνοιξα μου βρήκε μια μικρή ενημέρωση και πήγε στην 8.1.0.164(C432)

και ενημέρωση ασφαλείας 1 Αυγούστου 2018

και μου λέει οτι δεν έχει άλλη ενημέρωση

τι μπορώ να κάνω για να μου βρεί την 9;

 

Update: δεν είχα βάλει τη κάρτα σιμ ο πα....ρας. όλα οκ

Edited by lemo13
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Νέος κάτοχος και γω. Έβαλα θήκη spigen και ψάχνω για τζαμακι. Να βάλω nillkin και αν ναι ποιο προτείνετε?

 

Εγω ζητησα κ μου εβαλαν ενα τζαμακι απο το καταστημα, αλλα δεν πιανει ολη την οθονη. Ολα ετσι ειναι; Μου ειπαν για να καλυπτει ολη την οθονη πρεπει να βαλω ενα τζαμακι με μαυρα περιθώρια! :/

Edited by Georgio81
Link to comment
Share on other sites

Εγω ζητησα κ μου εβαλαν ενα τζαμακι απο το καταστημα, αλλα δεν πιανει ολη την οθονη. Ολα ετσι ειναι; Μου ειπαν για να καλυπτει ολη την οθονη πρεπει να βαλω ενα τζαμακι με μαυρα περιθώρια! :/

 

Ετσι καθισε: https://ibb.co/0rJfgz1

 

Η μια πλευρα ακριβως εκει που ξεκιναει η οθονη, η αλλη πλευρα 1-2 χιλιοστα μεσα στην οθονη.

 

Ειναι νορμαλ αυτο ή απλα το τζαμακι ειναι μουφα;

Edited by Georgio81
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...