Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δοκίμασε κανεις το GPS αν υποστηρίζει το ευρωπαϊκό σύστημα GALILEO...

Υποστηρίζει!

 

From specs

Positioning

 

GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Η εγγύηση ισχύει κανονικά αν το πάρεις από εδώ?

 

Έχεις εγγύηση από το banggood ένα χρόνο.

Δεν ισχύει η ευρωπαϊκή εγγύηση.

 

Αφού ξεκινάνε τα κινέζικα καταστήματα να το πουλάνε σε αυτήν την τιμή από τώρα προβλέπεται γρήγορη μείωση της τιμής του σε μικρό χρονικό διάστημα κάτι που δεν είχε γίνει με το 5αρι αφού καθυστέρησε αρκετά να πέσει κάτω από 450 ευρώ ενώ ακόμα και τώρα δεν έχει σπάσει το φράγμα των 400 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει!

 

From specs

Positioning

 

GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo

 

Δεν θα το έλεγα εγώ δεν βλέπω να υποστηρίζει εκτός αν είμαι γκαβός :lol::lol:

Μάλλον σε μελλοντική αναβάθμιση firmware ισως υποστηρίξει :)

 

btaYWja.jpg

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το έλεγα εγώ δεν βλέπω να υποστηρίζει εκτός αν είμαι γκαβός :lol::lol:

Μάλλον σε μελλοντική αναβάθμιση firmware ισως υποστηρίξει

Γκαβός δεν είσαι, απλώς παιζει είτε το app να έχει θέμα ή να μην λειτουργεί κάτι...

Ο Snapdragon 835 υποστηρίζει Galileo σίγουρα.-

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα 4 εφαρμογές που υποστηρίζουν Galileo ούτε μία μου εμφάνισε δορυφόρους!! Μάλλον δεν θα έχει υποστήριξη ακόμα ίσως μετά απο κάποιο update...

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορετικό έχει το Galileo?

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα και το δικό μου όπως ακριβώς έγραφε και στο site για 1 Δεκεμβρίου, σε σύγκριση με το lg g4 η μέρα με τη νύχτα σε ταχύτητα. Ακόμα ψάχνομαι με ρυθμίσεις και στήσιμο.
Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορετικό έχει το Galileo?

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Έχει καλύτερη ακρίβεια στίγματος (1 μέτρο) από τα άλλα συστήματα και επίσης υποστηρίζει νέες τεχνολογίες εντοπισμού θέσεις (search and resque, SAR).

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Kάντε εγκατάσταση μία εφαρμογή πχ την https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.slybeaver.gpsinfo εκεί θα δείτε όλους τους δορυφόρους που ΄΄βλέπει΄΄ η συσκευή σας

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Screen mirroring σε Smart TV έχει παιδιά?

Δεν το βρίσκω...

Έχει πριν λίγο το δοκίμασα

62d8acb695374ac600aa6a5f175d371e.jpg

 

Sent from my Oneplus 5T

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Screen mirroring σε Smart TV έχει παιδιά?

Δεν το βρίσκω...

 

Στις γρήγορες ρυθμίσεις πάνω έχει κουμπί "μετάδοση" το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να το συνδέσω με την τηλεόραση μου....

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Σέ Samsung smart tv πού έχω συνδέεται χωρίς πρόβλημα.

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

https://oneplus.net/gr/invite#E9VQCNXY0ZZ76R1 κουπονάκι και από μένα.. Τελικά δεν άντεξα και το πήρα.. Το sar δεν με πτόησε και πολύ θα προσπαθώ να είμαι με hands free όλη την ώρα.. Πήρα και την κόκκινη θήκη την έχει κανένας να μου πει αν ειναι καλή και αν αξίζει?
:respect:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κατάφερε κάνεις να κάνει να δουλέψει το xiaomi MI band 2 με την συσκευή;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε πόσες μέρες συνήθως παραδίδεται η συσκευή από τη στιγμή της παραγγελίας;
Εμένα από 23/11 ήρθε στις 29 με απλή αποστολή.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κατάφερε κάνεις να κάνει να δουλέψει το xiaomi MI band 2 με την συσκευή;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δώστου λίγο χρόνο αδερφέ, μετά από τουλάχιστον μια ώρα προσπάθειας που δεν γινόταν τίποτα στο συγχρονισμό μου έβγαλε ξαφνικά ειδοποίηση ότι έγινε σύνδεση. Άστο να τρέχει.

 

Ψάχνοντας πάντως γούγλη βρήκα ότι και στα προηγούμενα μοντέλα της 1+ υπήρχαν θέματα τέτοια pairing (καλά όχι μόνο σε αυτά βέβαια) και κάποιοι ανέφεραν ότι έπαιξαν και κάτι άκυρες διακοπές στο συγχρονισμό μετά από κάποιες μέρες. Ελπίζω να μην το έχουμε και σε αυτό.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...Το Led ειδοποιήσεων πως σβήνει ρε παιδιά; ενώ δεν έχω ειδοποιήσεις και είναι κληστή η οθόνη αυτό αναβοσβήνει μπλε...Εκανα και reboot και πάλι τα ίδια χμμμ:worry::worry:

 

Στις γρήγορες ρυθμίσεις πάνω έχει κουμπί "μετάδοση" το θέμα είναι ότι δεν μπορώ να το συνδέσω με την τηλεόραση μου....

 

Σε LG SmartTV LB731v δεν συνδέθηκε αμέσως μετά απο πολλές προσπάθειες είδα εικόνα! Με άλλες συσκευές αμέσως συνδεόμουν...Μάλλον κάτι παίζει και θέλει διόρθωμα.

Edited by vwbestakos

Samsung Galaxy S24 Ultra 5G (SM-S928B/DS) (Snapdragon 8 Gen 3, 512GB, 12GB RΑΜ) Android 14 (OneUI v6.1). 

Samsung Galaxy Watch 4 LTE (SM-R875F) (Exynos W920, 16GB, 1.5GB RΑΜ) WearOS v4.0 (OneUI v5.0).

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά. Δοκίμασε κανείς να βγάλει την εργοστασιακή ζελατίνα από το τηλέφωνο?

Βγαίνει εύκολα?

Βασικά θέλω να την βγάλω,και αν βρω αργότερα κανένα καλό ποιοτικο γυαλακι το βάζω,αν όχι γυμνό όπως όλα μου τα τηλέφωνα.

 

Nikos Oneplus 5t

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Με παραγγελία το απόγευμα της Πέμπτης, 30/11 και Estimated dispatch 1/12 είναι ακόμα Processing. Υπάρχει γενικότερο πρόβλημα ή μόνο το δικό μου έχει κολλήσει?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...