Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατεβασε το συρταρι, Cast. Θαρρω πως ειναι για smart TV μονο
Αυτό κάνω και ενώ βρίσκει την tv όταν πατάω μετάδοση δεν κάνει τίποτα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αυτό κάνω και ενώ βρίσκει την tv όταν πατάω μετάδοση δεν κάνει τίποτα

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και σε έναν από αυτό γίνεται. Μια μόνο φορά συνδέθηκε και μετά δεν ξανασυνδεεται...

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Όταν μου στέλνουνε μηνύματα στο viber δεν μου έχρονται ειδοποιήσεις πρέπει να ρυθμίσω κάτι;

Μου έρχονται κανονικά ,πήγαινε στις εφαρμογές /viber/ ειδοποίησης /και δες αν είναι ενεργοποιημένο το να "επιτρέπονται οι ειδοποίησης'

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μου έρχονται κανονικά ,πήγαινε στις εφαρμογές /viber/ ειδοποίησης /και δες αν είναι ενεργοποιημένο το να "επιτρέπονται οι ειδοποίησης'

 

Έτσι το έχω και εγώ. Απ' ότι παρατήρησα από τα 9 μηνύματα που μου στείλαν χτύπησε μόνο στα 2. Δεν ξέρω τι γίνετε.

Link to comment
Share on other sites

Ας ψάχνονται αυτοί με τα Samsung τι τους κάνει και φορτίζουν κάθε 10 ώρες το κινητό

 

Fan της oneplus εδώ..Όμως 8,5 ώρες οθόνη στο s8+ μου, δεν το λες και λίγο..just saying..

Link to comment
Share on other sites

Και σε έναν από αυτό γίνεται. Μια μόνο φορά συνδέθηκε και μετά δεν ξανασυνδεεται...
Από ότι διαβάζω πρέπει να είναι θέμα firmware , και σέ εμένα από τίς 5 προσπάθειες την μία καταφέρνει Και συνδέεται.

 

Sent from my Oneplus 5T

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Fan της oneplus εδώ..Όμως 8,5 ώρες οθόνη στο s8+ μου, δεν το λες και λίγο..just saying..

 

+1.000 .... κι εγώ το 6μισάωρο σε ημερήσια το 'χω με απλό s8 ...κι φυσικά γουστάρω one pus ταυτόχρονα ....αλλά όπως ανέφερε ο φίλος λόγω σχεδίασης 14nm όλα τα φετινά ειδικά μοντέλα με 835 επεξεργαστή έχουν σούπερ μπαταρία και σε μακροχρόνια διάρκεια σε σχέση με 820 & 821.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δεν κρατηθηκα τελικα....

:D:D:D

 

Το παρήγγειλες ή το πήρες με καμιά ανταλλαγή? :)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελια απο oneplus.net!:)

 

P.S:Big thanks to Flandra for the voucher!;)

 

Να είσαι καλά!!!! Με το καλό να το πάρεις!!!!

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

και το δικό μου referral εφόσον έως τώρα δεν το είχα δώσει.

 

https://oneplus.net/gr/invite#ECDPCNX59NS9FLY

 

ενημερωτικά κατάφερα να πάρω πίσω τα λεφτά για το priority shipping. δεν ήταν προφανώς για τα 10 ευρώ αλλά επειδή είχα δίκαιο, κάτι που φάνηκε από το ότι στο τέλος το παραδέχτηκαν.

Ευχαριστώ όλους όσους με βοήθησαν στέλνοντας μου τα order number τους.

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παίδες,

 

Παρήγγειλε κανείς 29/11 ή πιο μετά και να τους ήρθε το τηλέφωνο (όχι με Priority) ?

Μου έχουν δώσει Dispatch day για σήμερα 4/12 και Delivery 11/12 αλλά ακόμα δεν έχει γίνει Dispatch.

 OnePlus 10Pro & 5T

Link to comment
Share on other sites

Μου έχουν δώσει Dispatch day για σήμερα 4/12 και Delivery 11/12 αλλά ακόμα δεν έχει γίνει Dispatch.

Ρε σεις, λίγο υπομονή...!

Τα dispatch γίνονται αργά το απόγευμα συνήθως

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, λίγο υπομονή...!

Τα dispatch γίνονται αργά το απόγευμα συνήθως

 

Ε πόση υπομονή πια..Κάνω ήδη μια εβδομάδα :p :D

 

Άιντε να δούμε μέχρι το τέλος της ημέρας τι θα γίνει. Επικοινώνησα και με το Support, τους τα έχωσα λίγο.

Νόμιζα τους λέω ότι είστε αξιόπιστοι και τηρείται τις ημερομηνίες που δίνεται :p

Καταλαβαίνω μου είπε ο τυπάς, αλλά υπάρχει μεγάλη ζήτηση και όγκος παραγγελιών και θα πρέπει να κάνω λίγη υπομονή.

 OnePlus 10Pro & 5T

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, λίγο υπομονή...!

Τα dispatch γίνονται αργά το απόγευμα συνήθως

Επιβεβαιώνω... Εμένα έγινε dispatch στις 06.49 ξημερώματα Σαββάτου! (φάνηκε δηλαδή στα συστήματά της dhl).

 

Σάββατο, Νοέμβριος 25, 2017 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

1 Οι πληροφορίες αποστολής έχουν μεταδοθεί ηλεκτρονικά στην DHL SZCZECIN - POLAND 06:49

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω... Εμένα έγινε dispatch στις 06.49 ξημερώματα Σαββάτου! (φάνηκε δηλαδή στα συστήματά της dhl).

 

Σάββατο, Νοέμβριος 25, 2017 Τοποθεσία Ώρα Τεμάχιο

1 Οι πληροφορίες αποστολής έχουν μεταδοθεί ηλεκτρονικά στην DHL SZCZECIN - POLAND 06:49

 

Οπότε λογικά αύριο πρωί θα πρέπει να λάβω ειδοποίηση ότι έγινε Dispatch και είναι προς παράδοση..

 OnePlus 10Pro & 5T

Link to comment
Share on other sites

Έτσι το έχω και εγώ. Απ' ότι παρατήρησα από τα 9 μηνύματα που μου στείλαν χτύπησε μόνο στα 2. Δεν ξέρω τι γίνετε.

 

Αν σου ερχόντουσαν ενώ δεν είχες ανοίξει τα προηγούμενα ίσως είναι λογικό. Περίεργο πάντως, εμάνα μου έρχονται κανονικά. Μόνο το messenger τρώει κολλήματα καμιά φορά και δε χτυπάει. Πάει να δονηθεί, πάει να κάνει ήχο αλλά ντρέπεται. Όχι συχνά, μια στο τόσο.

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Δεν κρατηθηκα και το παράγγειλα (8gb/128gb) και εγώ στις 30-12 με priority. Μου ειπαν για dispatch σημερα αλλα ακομα δεν εχει ερθει mail.

 

Για την ώρα το χαίρομαι όπως είναι καλύτερα τα περισσότερα: γυμνό.

 

Αν βγει ένα ποιοτικό τζαμί ίσως δοκιμάσω. Παραγγειλα ένα flip cover από Amazon. Αν δεν του χαλάει το sex appeal, θα το κρατήσω.

 

Αν το χαλάει, γυμνό και τα ρίσκα δικά μου. Life is too short..

Φίλε μου μηπως σε ενδιαφερουν skins καλύτερα? Εγω σκεφτομαι να παραγγείλω το black dragon από εδώ https://dbrand.com/shop/oneplus-5t-skins . Σου προσφερουν μια minimum προστασια απο γρατζουνια και το sex appeal ανεβαινει αρκετα...:p. Αν κάποιος αλλος απο αθηνα θέλει skin μπορουμε να τα βαλουμε στην ιδια παραγγελια γιατι από 20 ευρω και πανω έχει δωρεαν μεταφορικα (χρειάζεται 3 skins minimum) Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παίδες,

 

Παρήγγειλε κανείς 29/11 ή πιο μετά και να τους ήρθε το τηλέφωνο (όχι με Priority) ?

Μου έχουν δώσει Dispatch day για σήμερα 4/12 και Delivery 11/12 αλλά ακόμα δεν έχει γίνει Dispatch.

 

θα γινει σημερα , ετσι και σε μενα μουν εδωσαν Dispatch day 1/12/17 και 2 η ωρα ειχε φυγει ....Βεβαια εμενα εμεινε απο παρασκευη 1/12/17 12 το βραδυ στην Γερμανια μεχρι και σημερα 4/12/17 . Δεν ξερω γιατι ισως δεν δουλευουν σαββατοκυριακο....

Link to comment
Share on other sites

θα γινει σημερα , ετσι και σε μενα μουν εδωσαν Dispatch day 1/12/17 και 2 η ωρα ειχε φυγει ....Βεβαια εμενα εμεινε απο παρασκευη 1/12/17 12 το βραδυ στην Γερμανια μεχρι και σημερα 4/12/17 . Δεν ξερω γιατι ισως δεν δουλευουν σαββατοκυριακο....

δεν δουλεύουν σκ λογικά αύριο αύριο θα το έχεις.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παλικαρια ,εχει ακουσει κανεις τιποτα για υποστηριξη φακελων στο συρταρι εφαρμογων?
Link to comment
Share on other sites

Για όσους γράφει ακόμα processing. Εδώ http://www.dhl.com/en/expr...reference.html βάζετε

τον αριθμό παραγγελίας, ημερομηνία παραγγελίας και χώρα. Καμία φορά το site της oneplus δεν είναι ενημερωμένο...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...