Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

τι προτεινεις τσαμακι η liquid protector ?

 

Για την ώρα το χαίρομαι όπως είναι καλύτερα τα περισσότερα: γυμνό.

 

Αν βγει ένα ποιοτικό τζαμί ίσως δοκιμάσω. Παραγγειλα ένα flip cover από Amazon. Αν δεν του χαλάει το sex appeal, θα το κρατήσω.

 

Αν το χαλάει, γυμνό και τα ρίσκα δικά μου. Life is too short.

Link to comment
Share on other sites

Για την ώρα το χαίρομαι όπως είναι καλύτερα τα περισσότερα: γυμνό.

 

Αν βγει ένα ποιοτικό τζαμί ίσως δοκιμάσω. Παραγγειλα ένα flip cover από Amazon. Αν δεν του χαλάει το sex appeal, θα το κρατήσω.

 

Αν το χαλάει, γυμνό και τα ρίσκα δικά μου. Life is too short.

 

Από ποιας χώρας; UK δεν έχει τίποτα με Prime εκτός από μια θήκη. Όλα από Κίνα έρχονται

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Έχει παρατηρήσει κανείς πρόβλημα με το wifi στα 5ghz, όταν είναι ρυθμισμένο στο automatic;

Σε εμένα δεν μπαίνει. Οταν το ρυθμίζω να βλέπει μόνο δίκτυα wifi στα 5ghz τότε μπαίνει, αλλιώς βγάζει authentication πρόβλημα.

Μπορεί κάποιος να το δοκιμάσει;

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

Από ποιας χώρας; UK δεν έχει τίποτα με Prime εκτός από μια θήκη. Όλα από Κίνα έρχονται

 

Ναι, από Κίνα θα έρθει. Δε με πειράζει. Δεν ξερω αν θα μου αρέσει καν...

https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B076YPLHYB

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα.

 

Έχει παρατηρήσει κανείς πρόβλημα με το wifi στα 5ghz, όταν είναι ρυθμισμένο στο automatic;

Σε εμένα δεν μπαίνει. Οταν το ρυθμίζω να βλέπει μόνο δίκτυα wifi στα 5ghz τότε μπαίνει, αλλιώς βγάζει authentication πρόβλημα.

Μπορεί κάποιος να το δοκιμάσει;

 

Το έχω automatic και συνδέεται στο 5GHz home WiFi μου χωρίς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Έχει παρατηρήσει κανείς πρόβλημα με το wifi στα 5ghz, όταν είναι ρυθμισμένο στο automatic;

Σε εμένα δεν μπαίνει. Οταν το ρυθμίζω να βλέπει μόνο δίκτυα wifi στα 5ghz τότε μπαίνει, αλλιώς βγάζει authentication πρόβλημα.

Μπορεί κάποιος να το δοκιμάσει;

 

απενεργοποιώντας το "scanning always available" έστρωσε.

Edited by hotfixus

Ηλίας

OnePlus 6 8/128GB Mirror Black :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δεύτερη φόρτιση που κάνω έχει περίπου 1:30 ώρα που το έβγαλα από τον φορτιστή και έχει φτάσει 91% χωρίς να κάνω τίποτα. Μόνο ανοιχτό το wi-fi. Τι να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα δεύτερη φόρτιση που κάνω έχει περίπου 1:30 ώρα που το έβγαλα από τον φορτιστή και έχει φτάσει 91% χωρίς να κάνω τίποτα. Μόνο ανοιχτό το wi-fi. Τι να φταίει;

 

Δώσε μας παραπάνω εικόνες από τα στατιστικά και ίσως βγει συμπέρασμα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Δώσε μας παραπάνω εικόνες από τα στατιστικά και ίσως βγει συμπέρασμα

 

Τώρα βρίσκομαι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Ενδιαφερομαι για την αγορα της εν λογω συσκευης.Το μονο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι αν αξιζει να δωσω αυτα τα 60 ευρω παραπανω για την μεγαλη εκδοση.Κυριως απο απο πλευρα της ram θα δω καποια διαφορα στο μελλον αν επιλεξω την 8αρα η και με την 6αρα ειμαι καλα?Ο αποδηκευτικος χωρος δεν με πολυπειραζει ετσι και αλλιως χρησιμοποιω αρκετα το cloud.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Ενδιαφερομαι για την αγορα της εν λογω συσκευης.Το μονο που θα ηθελα να ρωτησω ειναι αν αξιζει να δωσω αυτα τα 60 ευρω παραπανω για την μεγαλη εκδοση.Κυριως απο απο πλευρα της ram θα δω καποια διαφορα στο μελλον αν επιλεξω την 8αρα η και με την 6αρα ειμαι καλα?Ο αποδηκευτικος χωρος δεν με πολυπειραζει ετσι και αλλιως χρησιμοποιω αρκετα το cloud.

Νομίζω, σ' αυτό το ερώτημα, ο καταλληλότερος για να απαντήσει...... είσαι εσύ! :)

Είναι ανάλογα τη χρήση και τις απαιτήσεις που έχει ο καθένας!!

Προσωπικά, αν το πάρω, θα πάρω αποκλειστικά το μεγάλο!!

1ον με ένα 10% "μόνο" επιπλέον κόστος γιατί να μην πάρω 2gb επιπλέον ram και 64gb internal και

2ον σε βάθος χρόνου τα 64gb του μικρού (που φυσικά, ούτε τόσα είναι καθαρά) δεν υπάρχει περίπτωση να μου φτάσουν.

Δε νομίζω ότι με τα 6gb ram θα έχεις πρόβλημα (Αφού δε σε πειράζουν τα 64 internal). Από 'κει και πέρα κρίνεις μόνος σου αν σε παίρνει να δώσω επιπλέον 60€!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά στο OnePlus 5 είχα σχεδόν πάντα δεσμευμένα τα 6μιση -7gb συνεχώς..

Βέβαια ολα ανοιχτά μόνιμα (χωρίς παιχνίδια) και χωρίς να κλείνω τίποτα ποτέ!

Οπότε επέλεξα πάλι το 8αρι.

Ασε που οταν έρθει η ωρα να το πουλήσεις θα πάρεις πίσω τα 30-40€ σίγουρα,γιατι τα 6gb θα πουλανε 400€ πχ ,τα 8gb 430€.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις

 

Λογικα θα σγιξω δοντια και θα δωσω αυτο το 60αρι παραπανω.Οσον αναφορα το καταστημα να υποθεσω παντα απο το επισημο λογω εγγυησης ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Τώρα βρίσκομαι εδώ.

 

Κάποια εφαρμογή δεν αφήνει την συσκευή να μπει σε deep sleep

Θέλει ψάξιμο είναι η αλήθεια

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Και ακόμη δεν έκλεισε είναι φοβερό αυτό που συμβαίνει με την μπαταρία της συσκευής. Είμαι στην δεύτερη φόρτιση από 0-100%ba63e5b48463eed4d894a70c5105d869.jpgbfa3cdcd675711ab53e22e14964d927d.jpgc35bcad4cea7fd8ab4de108e1f27e9dd.jpg63bb78cff1a866f170592ebdc49f1bdd.jpg63afd2db39ad7d937e87fedf60cfb0dd.jpg0824072ddf36d1c07b2a6a12f70cb355.jpgef5a769c5c80cf4df3115842d20b2c66.jpg56dacbd109a73ad90d49119c0d4a2475.jpgba5758b6d645e08f442e62bd6f8cc928.jpg

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

 

Μια χαρά τα πας εσύ. Εμένα ρουφάει την μπαταρία σαν τρελό. Δεύτερη φόρτιση και εγώ. Δεν ξέρω αν είδες πιο πάνω τα post μου.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το εντελώς παράξενο με τις oneplus συσκευές πως το εξηγείται;

Έχουν από την καλύτερη αυτονομία που κυκλοφορεί και ασχολείστε όλη μέρα να καταφέρετε να πιάσετε 8-9 ώρες οθόνη

 

Μήπως έχουμε χάσει το νόημα της χρήσης της συσκευής;

 

Αντί να χαρεί την συσκευή κάποιος κάθεται και παρακολουθεί την μπαταρία συνέχεια;

Είπαμε έχει καλή αυτονομία τέλος δεν χρειάζεται να σπαταλάμε τόσο χρόνο να ψαχνόμαστε.

Ας ψάχνονται αυτοί με τα Samsung τι τους κάνει και φορτίζουν κάθε 10 ώρες το κινητό

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα,γνωριζετε εαν η καρτα πληρωμης πρεπει να ειναι του κατοχου η μπορει να γινει κ με διαφορετικη καρτα,πχ συζηγου. Edited by geodal
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τα πας εσύ. Εμένα ρουφάει την μπαταρία σαν τρελό. Δεύτερη φόρτιση και εγώ. Δεν ξέρω αν είδες πιο πάνω τα post μου.
Τα είδα ναι. Πιθανών κάποια εφαρμογή φταίει

 

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποια αξιόπιστη εφαρμογή που να δουλεύει καλά ώστε να βλέπω στην tv ότι βλέπω στο κινητό;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει κάποια αξιόπιστη εφαρμογή που να δουλεύει καλά ώστε να βλέπω στην tv ότι βλέπω στο κινητό;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Κατεβασε το συρταρι, Cast. Θαρρω πως ειναι για smart TV μονο

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Όταν μου στέλνουνε μηνύματα στο viber δεν μου έχρονται ειδοποιήσεις πρέπει να ρυθμίσω κάτι;
Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχα,ναι βρε!!!γινεται τελικα?

Πρόσεχε γιατί αν λες ψέματα..... θα πέσει παντόφλα!! :p :cool:

Πέρα απ' την πλάκα, χωρίς να έχω δοκιμάσει, πιστεύω ότι δε θα υπάρχει πρόβλημα σε ποιό όνομα είναι η κάρτα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...