Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απο αυτα που ακουω και βλεπω,,το 5τ κανει παπαδες σε ταχυτητα και χρηση,,ειναι οπως εχουν πει μερικοι φιλοι οτι οι εφαρμογες ραφτηκαν για το 5τ! κατοχος s8+ προσωπικα στην συσκευη μου δεν εχω δει τοσο μεγαλο λαγκ παρα μονο σε μερικες κακογραμμενες εφαρμογες τις γνωστες,,καμερα για μενα ειναι απο τις κορυφαιες και χτυπαω τρομερα τοπια,επιλεγμενες εστιασεις κ.α οθονη χορταστικη και δυσκολευομαι να μετακκινηθω σε αλλη συσκευη! αυτο που με χαλαει ειναι λιγο η μπαταρια που πινει αρκετα γρηγορα και ελπιζω με καποιο update η ακομα και με την oreo να φτιαχτει! φιλε μου επειδη σε κοβω για σαμσουνγ κανε λιγο υπομονη μαζεψε τα χρηματα σου μεχρι αρχες του 18 που οπως φημολογειται θα ερθει το s9!

 

 

 

Οθόνη και κάμερα δύσκολο να βρεις καλύτερα όχι μόνο από το oneplus 5t αλλά και από οκά τα αλλά μαζί που κυκλοφορούν εκεί έξω.

Σε ταχύτητα όμως άνοιγμα εφαρμογών στο ποσο βούτυρο λειτουργούν όλα από εφαρμογές τρίτων μέχρι ότι κατεβάσεις από το store σε αυτούς τους τομείς είναι αρκετά μπροστά το one plus 5t.

Επίσης η μπαταρία είναι για εμένα καλύτερη από s8 plus αλλά και Note 8

Όχι τρέλα πράγματα αλλά είναι καλύτερη.

Τα ζυγίζεις και αποφασισιζεις.

Οθόνη και κάμερα στα μόνα που υπερτερούν πλέον τα Σάμου, και στο λέει ένας από τους φανατικότερους τον Σάμμυ.

Έτσι για την ιστορία είναι η μόνη φορά που έστω και σαν συσκευή που θα βάλω για λίγο στην άκρη για να δοκιμάσω κάτι άλλο που δεν έχω not eli η s

Σήμερα για χάρη κυρίως του 5t αλλά και του iPhone X έδωσα το Νοτελι

 

 

Νίκος Note 8

Note 20 plus Snap/Ιphone 13 Pro Max/Ipad Pro 12.9 /Samsung Tab s6

Link to comment
Share on other sites

Φωτογραφία από το βιβλιαράκι που χε μέσα στο κινητό.

https://stash.reaper.fm/32354/IMG_20171129_150235.jpg

 

Επιτέλους, μια ολοκληρωμένη απάντηση

Για EU/CE,

Body: 1.710W/Kg

Head: 1.680W/Kg

 

Οι τιμές είναι σιγουρα μεγάλες (μεγαλύτερες από το ΟΡ5, κοντά!!! στο SAR limit of Europe / 2.0W/kg) και σίγουρα διαφορετικές από το device κατι site που δόθηκε νωρίτερα...

Ειναι δυστυχως στενάχωρο...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους, μια ολοκληρωμένη απάντηση

Για EU/CE,

Body: 1.710W/Kg

Head: 1.680W/Kg

 

Οι τιμές είναι σιγουρα μεγάλες (μεγαλύτερες από το ΟΡ5, κοντά!!! στο SAR limit of Europe / 2.0W/kg) και σίγουρα διαφορετικές από το device κατι site που δόθηκε νωρίτερα...

Ειναι δυστυχως στενάχωρο...

 

Μεγαλύτερες και από το iphone, τον βασιλιά του sar, όπως είπε και ένας φίλος πιο πάνω

σε όλα πρώτο το 5Τ!!

iphone 7 iOS 12.0
Link to comment
Share on other sites

Παρ'όλα αυτά το sar δεν είναι ένας αριθμός όπως τα mpixels της κάμερας. Αν θέλουμε να μιλήσουμε για το θέμα είναι δεκάδες τα ζητήματα που τίθενται, όπως:

 

"Why You Should NOT Base Your Cell Phone Purchase Decision on SAR Ratings Alone

The FCCs website used to say that if you were concerned about reducing your exposure to cell phone radiation then you should buy a low SAR phone. It’s now changed it’s statement to say that SAR “does not indicate the amount of RF exposure consumers experience during normal use of the device.”

 

For example take the Samsung Galaxy S6 which has a SAR value of 1.15 W/kg delivered to the head. However, if you hold the phone at even a slightly different angle the SAR value can be completely different.

 

It’s also important to realize that SAR compares maximum power levels of cell phones. But as the FCC explains, “cell phones constantly vary their power to operate at the minimum power necessary for communications; operation at maximum power occurs infrequently. Consequently, cell phones cannot be reliably compared for their overall exposure characteristics on the basis of a single SAR value.”

 

Other Reasons You Can’t Rely on SAR Values

 

Here are some more reasons NOT to exclusively rely on SAR when choosing your next cell phone:

 

SAR is particularly unreliable for children − a child’s brain absorbs twice as much radiation as an adult’s brain.

The artificial head used for SAR testing does not contain any metal – many people have dental fillings, earrings, piercings, or glasses with metal frames which can increase the radiation absorption significantly beyond what the SAR testing reflects.

“The FCC assumes that people carry their cell phones in a ‘manufacturer-approved holder’ that keeps the phone a minimum distance from the body” explains Joel M. Moskowitz, PhD, of the University of California, Berkeley. However, most people do not keep their phone away from their body in a cell phone holder.

Another problem is that SAR measurements only tell us about radiation absorption when your phone is in use. As Dr. Martin Blank of Columbia University explains, “SAR ratings tell us nothing about how much radiation is absorbed when the phone is on but not in use – in your pocket, though still in on-going communication with nearby cell towers.” "

Σαφώς και ένας υψηλός αριθμός είναι πάντα χειρότερος από έναν μικρότερο, αλλά τα κριτήρια δεν είναι μόνο αυτό όπως βλέπουμε καθότι μέχρι και η διαφορετική...κλίση παίζει ρόλο. Και ποια άραγε είναι η καλή; Οπότε είναι λίγο δύσκολο να μετρήσουμε την πραγματική έκθεση μας.

 

Σίγουρα προτείνεται από όλους πάντως χρήση κάποια εκατοστά μακριά απτο σώμα μας και πάντα να μιλάμε με ακουστικά, από μέρους μου τουλάχιστον αυτό το κάνω ακόμη και σε κλήσεις μερικών λεπτών μόνο.

Edited by Leon_CP3

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Οπότε πιο υψηλά και από το 5αρι που έχει

 

1.390W/kg head

1.480W/kg body

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης για να μη γράφω ακόμη ένα κατεβατό, στην παράγραφο εδώ αλλά και την άνωθεν της

https://www.pcsteps.com/9891-what-is-sar-value-cell-phone-is-it-dangerous/#What_SAR_doesnt_show

εξηγείται γιατί κύριας σημασίας για την αντιμετώπιση ενός "κακού" sar value είναι το καλό σήμα. Ένα κινητό που προσπαθεί συνεχώς να βρει σήμα και δε μπορεί, σε εκθέτει περισσότερο από κάποιο με υψηλότερη τη μέγιστη τιμή SAR αλλά που η αντένα του τα...πιάνει εύκολα (παρεμπιπτόντως εγώ προερχόμενος από Iphone που δεν είχα σήμα ΠΟΤΕ στο σπίτι παίζει και να έχω πεθάνει ήδη και να μη το ξέρω :`( )

 

Οπότε θέτω ξανά ένα ερώτημα που κάναν και άλλα παιδιά και δεν απαντήθηκε προς όσους το κατέχουν ήδη: Πώς πάει το παλικάρι από θέμα σήματος (και ποιότητα κλήσεων κλπ.);

Edited by Leon_CP3

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Επίσης για να μη γράφω ακόμη ένα κατεβατό, στην παράγραφο εδώ αλλά και την άνωθεν της

https://www.pcsteps.com/9891-what-is-sar-value-cell-phone-is-it-dangerous/#What_SAR_doesnt_show

εξηγείται γιατί κύριας σημασίας για την αντιμετώπιση ενός "κακού" sar value είναι το καλό σήμα. Ένα κινητό που προσπαθεί συνεχώς να βρει σήμα και δε μπορεί, σε εκθέτει περισσότερο από κάποιο με υψηλότερη τη μέγιστη τιμή SAR αλλά που η αντένα του τα...πιάνει εύκολα (παρεμπιπτόντως εγώ προερχόμενος από Iphone που δεν είχα σήμα ΠΟΤΕ στο σπίτι παίζει και να έχω πεθάνει ήδη και να μη το ξέρω :`( )

 

Οπότε θέτω ξανά ένα ερώτημα που κάναν και άλλα παιδιά και δεν απαντήθηκε προς όσους το κατέχουν ήδη: Πώς πάει το παλικάρι από θέμα σήματος (και ποιότητα κλήσεων κλπ.);

 

Όσες κλήσεις έχω κάνει μια χαρά ήταν δεν είχα κανένα πρόβλημα.

 

Όσον αφορά το SAR... Παιδιά η ακτινοβολία των κινητών δεν είναι ακτίνες Χ, δεν είναι ραδιενέργεια, δεν είναι καν στο υπέρυθρο. Αυτό που προκαλούν οι RF είναι θέρμανση των ιστών κι όχι το φαινόμενο του ιονισμού. Χαλαρώστε λίγο, τηλέφωνο είναι όχι φούρνος μικροκυμμάτων! Επίσης περνάνε απο certification πριν βγουνε στην αγορά.

 

Για να το πω απλά θα παραθέσω έναν παραλληλισμό. Σκεφτείτε να σας χτυπάνε 1000άδες μπάλες του τένις. Θα πάθετε πιθανότατα ζημιά. Αυτό μπορεί να προκαλέσει η έκθεση σε φούρνο μικροκυμμάτων. Αν όμως σας χτυπήσουν 10-20 μπάλες δε θα πάθετε πιθανότατα τίποτα - κινητό.

 

Βέβαια όπως είπα, η θέρμανση ιστού στο κεφάλι μπορεί να προκαλέσει δυσφορία, συνεπώς προτιμείστε hands free ή ακόμα και bluetooth. Για όποιον έχει διάθεση να διαβάσει εγγλέζικα παραθέτω το παρακάτω λινκ

https://www.cancer.org/cancer/cancer-causes/radiation-exposure/radiofrequency-radiation.html

ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Όσες κλήσεις έχω κάνει μια χαρά ήταν δεν είχα κανένα πρόβλημα.

 

Όσον αφορά το SAR... Παιδιά η ακτινοβολία των κινητών δεν είναι ακτίνες Χ, δεν είναι ραδιενέργεια, δεν είναι καν στο υπέρυθρο. Αυτό που προκαλούν οι RF είναι θέρμανση των ιστών κι όχι το φαινόμενο του ιονισμού. Χαλαρώστε λίγο, τηλέφωνο είναι όχι φούρνος μικροκυμμάτων! Επίσης περνάνε απο certification πριν βγουνε στην αγορά.

 

Για να το πω απλά θα παραθέσω έναν παραλληλισμό. Σκεφτείτε να σας χτυπάνε 1000άδες μπάλες του τένις. Θα πάθετε πιθανότατα ζημιά. Αυτό μπορεί να προκαλέσει η έκθεση σε φούρνο μικροκυμμάτων. Αν όμως σας χτυπήσουν 10-20 μπάλες δε θα πάθετε πιθανότατα τίποτα - κινητό.

 

Βέβαια όπως είπα, η θέρμανση ιστού στο κεφάλι μπορεί να προκαλέσει δυσφορία, συνεπώς προτιμείστε hands free ή ακόμα και bluetooth. Για όποιον έχει διάθεση να διαβάσει εγγλέζικα παραθέτω το παρακάτω λινκ

https://www.cancer.org/cancer/cancer-causes/radiation-exposure/radiofrequency-radiation.html

 

Κατατοπιστικότατος, ευχαριστώ αδερφέ.

 

Παρεμπιπτόντως το δικό μου με παραγγελία Παρασκευή (αργάμιση) σήμερα έφυγε όπως είδα κατά το αναμενόμενο και είναι καθ'οδόν. Estimated delivery 6 Δεκέμβρη λέει και χαίρομαι γιατί τελικά δεν έγινε αυτό το χάος με το out of stock που ακούστηκε από αρκετούς στο 5ρι.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το SAR... Παιδιά η ακτινοβολία των κινητών δεν είναι ακτίνες Χ, δεν είναι ραδιενέργεια, δεν είναι καν στο υπέρυθρο. Αυτό που προκαλούν οι RF είναι θέρμανση των ιστών κι όχι το φαινόμενο του ιονισμού. Χαλαρώστε λίγο, τηλέφωνο είναι όχι φούρνος μικροκυμμάτων! Επίσης περνάνε απο certification πριν βγουνε στην αγορά.

 

Βέβαια όπως είπα, η θέρμανση ιστού στο κεφάλι μπορεί να προκαλέσει δυσφορία, συνεπώς προτιμείστε hands free ή ακόμα και bluetooth. Για όποιον έχει διάθεση να διαβάσει εγγλέζικα παραθέτω το παρακάτω λινκ

https://www.cancer.org/cancer/cancer-causes/radiation-exposure/radiofrequency-radiation.html

 

Μάλλον δεν διάβασες προσεκτικά το link που δίνεις:

Cell phones and cell phone towers

 

Cell phones and cell phone towers use RF radiation to transmit and receive signals. Some concerns have been raised that these signals might increase the risk of cancer, and research in this area continues.

 

Ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ απλοποίηση να λες οτι δεν προκαλούν κάτι εκτος από θέρμανση ιστών, ειδικά με δεκάδες μελέτες σε εξέλιξη. Το μονο σίγουρο είναι το SAR του ΟΡ5Τ ειναι ΚΟΝΤΑ στο άνω όριο του επιτρεπτου, τα υπόλοιπα θα φανουν στην πορεία.

Απο κει και πέρα, το να κρατάς το τηλέφωνο "πλαγια" οπως είπε συμφορουμίτης νωρίτερα, μου θύμισε την Apple που έλεγε στους χρήστες πως να κρατάνε το iPhone 4 για να έχουν καλύτερη ληψη!!!

Εμενα πάντως - αν και OP lover - το SAR τώρα με χαλάει...

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν διάβασες προσεκτικά το link που δίνεις:

Cell phones and cell phone towers

 

Cell phones and cell phone towers use RF radiation to transmit and receive signals. Some concerns have been raised that these signals might increase the risk of cancer, and research in this area continues.

 

Ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ απλοποίηση να λες οτι δεν προκαλούν κάτι εκτος από θέρμανση ιστών, ειδικά με δεκάδες μελέτες σε εξέλιξη. Το μονο σίγουρο είναι το SAR του ΟΡ5Τ ειναι ΚΟΝΤΑ στο άνω όριο του επιτρεπτου, τα υπόλοιπα θα φανουν στην πορεία.

Απο κει και πέρα, το να κρατάς το τηλέφωνο "πλαγια" οπως είπε συμφορουμίτης νωρίτερα, μου θύμισε την Apple που έλεγε στους χρήστες πως να κρατάνε το iPhone 4 για να έχουν καλύτερη ληψη!!!

Εμενα πάντως - αν και OP lover - το SAR τώρα με χαλάει...

 

Απλοποίηση κάνεις αδερφέ κι εσύ τώρα, καμία σχέση να κρατάς το κινητό πλάγια κ.λπ. αυτό που έγραψα είναι ακριβώς το αντίθετο, ότι το θέμα SAR είναι τόσο χαοτικό που δεν πάει μόνο υψηλό SAR = χειρότερο κινητό από θέμα SAR και φινάλε εκεί. είναι πήχτρα το θέμα από υποσημειώσεις, μέχρι και ηλίθιες όπως η κλίση... Και πήγαινε στο λινκ από το PC Steps που έδωσα αμέσως μετά που εξηγείται αναλυτικά και με παράδειγμα τι σημαίνει υψηλότερη τιμή SAR και τι "κακό" SAR.

 

Έχουν μετρηθεί στη χειρότερη των περιπτώσεων τα κινητά, σύμφωνα πάντα με αυτά που γράφουν οι τύποι, δεν είμαι ειδικός έτσι; Ε στην χειρότερη περίπτωση του το Oneplus 5T όταν "πανικοβάλεται" να βρει σήμα κλπ ναι είναι το χειρότερο από τις ναυαρχίδες ας πούμε, όμως θα έπρεπε να μετράμε αντίστοιχα και κάθε πότε βρίσκεται στην χειρότερη αυτό και κάθε πότε τα υπόλοιπα, σε μέσο όρο δλδ τι εκπέμπουν και όχι το μέγιστο. Γι'αυτό ξαναλέω ότι είναι κάθε άλλο παρά "αριθμός - κακός - κακό" απλή εξισωσούλα.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλέφωνο είναι πολυβόλο...ότι καλύτερο στα χρήματα που κοστίζει πάρα το όποια θεματάκια έχει.... Δέν υπάρχει τέλειο τηλέφωνο και αυτό σίγουρα έχει πολύ περισσότερα πλεονεκτήματα παρά μειονεκτήματα.
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν διάβασες προσεκτικά το link που δίνεις:

Cell phones and cell phone towers

 

Cell phones and cell phone towers use RF radiation to transmit and receive signals. Some concerns have been raised that these signals might increase the risk of cancer, and research in this area continues.

 

Ειναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ απλοποίηση να λες οτι δεν προκαλούν κάτι εκτος από θέρμανση ιστών, ειδικά με δεκάδες μελέτες σε εξέλιξη. Το μονο σίγουρο είναι το SAR του ΟΡ5Τ ειναι ΚΟΝΤΑ στο άνω όριο του επιτρεπτου, τα υπόλοιπα θα φανουν στην πορεία.

Απο κει και πέρα, το να κρατάς το τηλέφωνο "πλαγια" οπως είπε συμφορουμίτης νωρίτερα, μου θύμισε την Apple που έλεγε στους χρήστες πως να κρατάνε το iPhone 4 για να έχουν καλύτερη ληψη!!!

Εμενα πάντως - αν και OP lover - το SAR τώρα με χαλάει...

 

Δε με γνωρίζεις φίλε μου και δε θα προσπαθήσω να σου αλλάξω άποψη. Καλό θα ήταν να μην κινδυνολογούμε όταν δεν γνωρίζουμε ένα αντικείμενο. Επίσης κάπου μέσα στο άρθρο έχει ένα ολόκληρο κεφάλαιο πολύ διαφωτιστικό που λέγεται cellular phones αν δεν κάνω λάθος. Κάνε αν θέλεις έναν κόπο να διαβάσεις προσεκτικά.

 

Ορίστε το λινκ: https://www.cancer.org/cancer/cancer-causes/radiation-exposure/cellular-phones.html

 

Για ακόμη περισσότερες πληροφορίες σε προτρέπω να ανατρέξεις στα δημοσιευμένα papers. Αυτό το σάιτ παρέχει ενα review των μελετών που έχουν γίνει ως τώρα.

Edited by iPap
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα μέσα απο το site την έκδοση με τα 128GB χθές με Priority και λέει παράδοση 1 Δεκεμβρίου. Για να δούμε.... Προς το παρόν δεν έχω ακόμα tracking number και έχω μια αμφιβολία οτι θα παραλάβω 01/12/17. :)

 

Από αυτονομία και κάμερα πως τα πάει η συσκευή για τους χρήστες που παρέλαβαν ;

Φίλε μου είχες κάνα νεότερο? Γιατί και εμένα ίδια έδειχνε αλλά δεν έχει ξεκολλήσει από Πολωνία ακόμα

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου είχες κάνα νεότερο? Γιατί και εμένα ίδια έδειχνε αλλά δεν έχει ξεκολλήσει από Πολωνία ακόμα

 

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν είμαι με priority βέβαια αλλά ποστάρω γιατί με ενημέρωσαν πριν λίγο ότι έχει κολλήσει Πολωνία από χθες λόγω άσχημων καιρικών συνθηκών. Μήπως λέει κάτι τέτοιο και σε εσάς.

📱Siemens C45-Siemens MC60-Siemens M65-Nokia N70-Ericsson W890i-Nokia N95-iPhone 3GS-LG G2-iPhone 6S-Oneplus 5T-Asus ROG Phone 2-Huawei Nova 5T-Samsung S10 Lite-Samsung S21 Ultra-Samsung S23 Ultra

Link to comment
Share on other sites

εγω παρηγγειλα 25/11 με priority και αυτην την στιγμη ειναι καθ οδον απο γερμανια σε ελλαδα μου ειχαν πει παραδοσει 1/12
Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι ακόμα στο στήσιμο από χθες βράδυ..μόλις το άνοιξα ξεκλειδωσα bootloader για να αποφύγω μελλοντικές επαναφορες..πρώτες εντυπώσεις: premium αίσθηση..τρέχει σαν διάολος!! Προέρχομαι από g2 οπότε η διαφορά είναι χαοτική..το oxygen είναι τόσο παραμετροποιησιμο που νομίζω δεν θα χρειαστεί εύκολα να δοκιμάσω άλλη Ρομ..για κάμερα και μπαταρία δεν έχω ακόμα εικόνα..μια ερώτηση σχετικά με την κάμερα είναι η διαφορά του HDR - HQ..αν κάποιος γνωρίζει ας μας διαφωτίσει..

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Επίσης το advance optimization στο μενού της μπαταρίας καλύτερα να είναι ενεργοποιημένο και να εξαιρέσω εφαρμογές με ειδοποιήσεις??

Link to comment
Share on other sites

εγω παρηγγειλα 25/11 με priority και αυτην την στιγμη ειναι καθ οδον απο γερμανια σε ελλαδα μου ειχαν πει παραδοσει 1/12

Μπορεί να σου έρθει και σημερα, αναλογως με το ποτε θα φτασει Ελλαδα

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους μολις παρελαβα!!!! Και παααααρα πολυ μου αρεσει!!!!! Ξεκλειδωνω bootloader και αρχιζω στησιμο... Δυο τρεις φωτογραφιες που τραβηξα ενθουσιαστηκα!!!!
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους μολις παρελαβα!!!! Και παααααρα πολυ μου αρεσει!!!!! Ξεκλειδωνω bootloader και αρχιζω στησιμο... Δυο τρεις φωτογραφιες που τραβηξα ενθουσιαστηκα!!!!

Ερώτηση... εαν ξεκλειδώσουμε bootloader τι παιζει με την εγγυηση??

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση... εαν ξεκλειδώσουμε bootloader τι παιζει με την εγγυηση??
Τίποτα απολύτως.. προχώρα φιλε!!

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί να σου έρθει και σημερα, αναλογως με το ποτε θα φτασει Ελλαδα

 

θα παραδοθει με dhl σε εμενα η με αλλη courier οπου συνεργαζεται η dhl ? μενω θεσσαλονικη

 

----- προσθήκη μηνύματος 56 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επιτελους μολις παρελαβα!!!! Και παααααρα πολυ μου αρεσει!!!!! Ξεκλειδωνω bootloader και αρχιζω στησιμο... Δυο τρεις φωτογραφιες που τραβηξα ενθουσιαστηκα!!!!

τι πλεονεκτηματα εχουμε αν ξεκλειδωσουμε bootloader ?

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αν θες να βαλεις custom recovery, root και αλλες rom. Επειδη το ξεκλειδωμα ομως σβηνει οτι εχεις μεσα ,το κανεις στην αρχη πριν στησεις τη συσκευη. Τα υπολοιπα τα βαζεις οποτε θες.
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

θα παραδοθει με dhl σε εμενα η με αλλη courier οπου συνεργαζεται η dhl ? μενω θεσσαλονικη

Αυτο δεν το γνωριζω, εμενα Αθηνα μου ηρθε απο την dhl απευθείας. Παρε ενα τηλεφωνο να τους ρωτησεις καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζουν οι ερωτήσεις.... Εικονίδιο στο κουρτινακι για συγχρονισμό δεν υπάρχει; Στραβή είμαι;
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...