Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα έβαλα μια κάρτα που είχα που λήγη 5/11/2019 και δεν πιάνει σήμα.

Εβαλα την κάρτα κανονικά και έβαλα τον PIN που έχει επάνω στο χαρτάκι αλλα δεν πιάνει τίποτα "μονο επείγουσε κλησεις" ξέρει κανείς κάτι?

Αν την αγόρασες από ιδιώτη ίσως ήταν σε φραγή. Προσπάθησε να βάλεις κάρτα. Αλλιώς αν πέρασε το 13μηνο έχασες το νούμερο.
Link to comment
Share on other sites

Μόνο ενεργοποιημένες πουλάνε πλέον μετά τις 15 Μαρτίου. Άρα μάλλον την αγόρασες ενεργοποιημένη και τέλιωσε η ζωή της .

Αν δεν ήταν ενεργοποιημένη , ναι μεν μπορει να ενεργοποιηθεί αλλά δεν θα έχεις το προνομιακό.

Link to comment
Share on other sites

Και εμένα υπάρχει αλλά είναι κρυμμένο πίσω πίσω στις προσφορές, πρέπει να συρω δεξιά για να το δω.

Που εννοεις; στα πακετα;

Link to comment
Share on other sites

πως μπορεί να δει καποιος τι αφορούν τά mb που διαθέτει? ποια απο αυτα ειναι παρε μοιρασε ποια ειναι παρε δωσε ποια ειναι απο reload κτλπ....???
Link to comment
Share on other sites

πως μπορεί να δει καποιος τι αφορούν τά mb που διαθέτει? ποια απο αυτα ειναι παρε μοιρασε ποια ειναι παρε δωσε ποια ειναι απο reload κτλπ....???

 

Μέσα από την εφαρμογή φαίνονται όλα αυτά που ζητάς

Link to comment
Share on other sites

Μέσα από την εφαρμογή φαίνονται όλα αυτά που ζητάς

 

μεσα απο την εφαρμογη βλεπω τι ακριβως εχω , ποσο και ποτε ληγουν , αλλα δεν λεει καπου τι ειναι το καθενα.

Link to comment
Share on other sites

Αν κάνεις ανανέωση πριν λήξει το πακέτο τα ΜΒ αθροίζονται. Οπότε θεωρητικά τα πιο πολλά θα είναι από το RELOAD IT. Από το πάρε μοίρασε θα είναι σαφώς πιο λίγα αλλά δεν θα αλλάζουν μέγεθος τραγικά και τέλος έχεις τα 1500 κάθε μήνα που λήγουν 1 μέρα πριν από τα υπόλοιπα και έτσι τα ξεχωρίζεις. Προσωπικά έχω ως εξής: Τα πρώτα είναι τα 1500 μετά το Πάρε μοίρασε και τέλος το Reload it. Edited by ippotis
Link to comment
Share on other sites

Εμένα το εμφανίζει κανονικά στην εφαρμογή.
Μηπως μπορεις να μου πεις που το εμφανίζει; γιατι ενεργοποιησα μια συνδεση προχτες αλλα δεν βλεπω πουθενα τα 1500.παιζει να μην ισχυουν πια; μπορω να κανω κατι;

 

Στάλθηκε από το AGS-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορεις να μου πεις που το εμφανίζει; γιατι ενεργοποιησα μια συνδεση προχτες αλλα δεν βλεπω πουθενα τα 1500.παιζει να μην ισχυουν πια; μπορω να κανω κατι;

 

Στάλθηκε από το AGS-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Το εμφανίζει στις προσφορές. Στην εφαρμογή whatsup
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις χάσει την δυνατότητα του συγκεκριμένου πακέτου πλέον και για αυτό δεν την εμφανίζει; Σε εμάς εμφανίζεται κανονικά στο app

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορεις να μου πεις που το εμφανίζει; γιατι ενεργοποιησα μια συνδεση προχτες αλλα δεν βλεπω πουθενα τα 1500.παιζει να μην ισχυουν πια; μπορω να κανω κατι;

 

Στάλθηκε από το AGS-W09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αν την είχες αφημένη για πολύ καιρό και έληξε η περίοδος ενεργοποίησης ως προνομιακό προφανώς την έχασες.

 

Στάλθηκε από το EVR-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορει να αποκτηθει και τωρα αυτο το πακετο ή εχει σταματησει η διαθεση του;

Αν ναι, με ποιο τρόπο;

 

Επειδή το ψάχνω κι εγώ βρήκα κάποιες αγγελίες σε xe και car.gr που με €60 σου κάνουν το νούμερο σου φοιτητικό whatsup. Δε το έχω δοκιμάσει αλλά το σκέφτομαι. Μίλησα με δυο και μου είπαν και οι δυο πως πρώτα πας να το κάνεις απλό whatsup στην Κοσμοτέ και μετά τους στέλνεις ταυτότητα, χρήματα, νούμερο και στο κάνουν φοιτητικό στο όνομά σου σε μια βδομάδα.

 

Το έχει δοκιμάσει κανείς;

Δωρεάν ορθογράφος: addons.mozilla.org/el/firefox/addon/english-greek-spelling-diction/
Link to comment
Share on other sites

Επειδή το ψάχνω κι εγώ βρήκα κάποιες αγγελίες σε xe και car.gr που με €60 σου κάνουν το νούμερο σου φοιτητικό whatsup. Δε το έχω δοκιμάσει αλλά το σκέφτομαι. Μίλησα με δυο και μου είπαν και οι δυο πως πρώτα πας να το κάνεις απλό whatsup στην Κοσμοτέ και μετά τους στέλνεις ταυτότητα, χρήματα, νούμερο και στο κάνουν φοιτητικό στο όνομά σου σε μια βδομάδα.

 

Το έχει δοκιμάσει κανείς;

 

Και όταν τον πιάσουν γιατί είναι παράνομο τότε τι θα γίνει με το νουμερο σου;Με το ότι θα έχεις κάνει συναλλαγή μαζί του;

Link to comment
Share on other sites

Όταν αγοράζουμε νούμερο από ιδιώτη, μεταφέρουμε οπωσδήποτε τον αριθμό στα στοιχεια μας. Αν δε το κάνουμε, ο ιδιοκτήτης μπορεί να ζητήσει αντικατάσταση σιμ απο την Cosmote και να την πατήσουμε. Ο μονος σίγουρος τρόπος είναι να πας με τον ιδιοκτητη σε κατάστημα.

 

Και εννοείται με ψεύτικα φοιτητικά ενδέχεται να υπάρχουν μπελάδες. Προτιμήστε προνομιακό πακέτο.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Όταν αγοράζουμε νούμερο από ιδιώτη, μεταφέρουμε οπωσδήποτε τον αριθμό στα στοιχεια μας. Αν δε το κάνουμε, ο ιδιοκτήτης μπορεί να ζητήσει αντικατάσταση σιμ απο την Cosmote και να την πατήσουμε. Ο μονος σίγουρος τρόπος είναι να πας με τον ιδιοκτητη σε κατάστημα.

 

Και εννοείται με ψεύτικα φοιτητικά ενδέχεται να υπάρχουν μπελάδες. Προτιμήστε προνομιακό πακέτο.

 

Φυσικά και συμφωνώ ότι με ψεύτικα φοιτητικά ενδέχεται να υπάρχουν μπελάδες.

Αλλά τι εννοείς Προτιμήστε προνομιακό πακέτο

Πώς μπορώ να το αποκτήσω; Ίσως κάτι δεν έχω καταλάβει

Μπορεί καποιος να μου πει τους αριθμους της επομενης κληρωσης του τζόκερ;
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και συμφωνώ ότι με ψεύτικα φοιτητικά ενδέχεται να υπάρχουν μπελάδες.

Αλλά τι εννοείς Προτιμήστε προνομιακό πακέτο

Πώς μπορώ να το αποκτήσω; Ίσως κάτι δεν έχω καταλάβει

 

Ίσως εννοεί της Wind/Q που μπορείς να βρεις. Τους παίρνεις τηλέφωνο και στο στέλνουν με κούριερ στο σπίτι με €10 + το κόστος του κούριερ. Μου είπαν αν πάρω 2 το κούριερ δωρεάν για Q (και όπως τα βλέπω Q είναι καλύτερο γιατί με 10€ έχεις 1500' και 2500ΜΒ για 28 μέρες ενώ με Wind θες €12 για 25 μέρες).

 

Τέλος πάντων, εγώ κοίταγα της κοσμοτέ γιατί με ενδιαφέρει να κρατήσω τον αριθμό μου (και μου είπε θα είναι στο όνομά μου). Αν έχει κανείς εμπειρία ας μας πει.

Δωρεάν ορθογράφος: addons.mozilla.org/el/firefox/addon/english-greek-spelling-diction/
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις χάσει την δυνατότητα του συγκεκριμένου πακέτου πλέον και για αυτό δεν την εμφανίζει; Σε εμάς εμφανίζεται κανονικά στο app

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν την έχω χάσει καθώς την λαμβανω με SMS. κανονικα

 

Στάλθηκε από το VTR-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Φυσικα και ποτειμουμε προνομιακο , αλλα αντε βρες , εχεις καμια ακρη ? νεο νουμερο δεν εχουμε προβλημα

 

Μπορεις να ψαξεις στο ιντερνετ, υπάρχουν πολλοι που σου πουλάνε προνομιακα. Οταν θα έρθεις σε συνεννόηση με τον πωλητη θα ρωτησεις αν ειναι προνομιακό ή φοιτητικό, και οταν θα πατε σε καταστημα για να το μεταφερεις στο ονομα σου, θα κανεις και μια ερωτηση στον υπαλληλο για να σιγουρεψεις αν ειναι προνομιακό ή μούφα φοιτητικο.

 

Γενικά ως προνομιακά δίνονται νεοι αριθμοι, δεν εχω ακουσει σε καμια εταιρια να πας να κανεις προνομιακο ήδη υπαρχων αριθμό.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς οτι βρηκα ειναι τυπου φοιτητικο, γιαυτο ρωτησα

 

Αν δε μπορεις να βρεις κατι στο ιντερνετ, θα πρεπει να βγεις παγανια στο δρομο μπας κ πετύχεις κανα πωλητη. Αλλο τρόπο για προνομιακο προσωπικά δεν εχω υπ όψιν μου.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα λίγο άσχετο αλλά να ρωτήσω μήπως ξέρετε αν μπορώ να αποκλείω 5ψηφια από την εφαρμογή ή με κάποιο άλλο τρόπο
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα λίγο άσχετο αλλά να ρωτήσω μήπως ξέρετε αν μπορώ να αποκλείω 5ψηφια από την εφαρμογή ή με κάποιο άλλο τρόπο

 

Τηλ στο 13888 και ζητάς φραγή 5ψήφιων, το έχω κάνει και εγώ και γλίτωσα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα λίγο άσχετο αλλά να ρωτήσω μήπως ξέρετε αν μπορώ να αποκλείω 5ψηφια από την εφαρμογή ή με κάποιο άλλο τρόπο
Υπάρχει στο app κουμπί στο what's up extra

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει στο app κουμπί στο what's up extra

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αδερφέ σε ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μόλις μου ήρθε. Για 10 μέρες απεριόριστα data στο what's up εντελώς δωρεάν! Για δείτε το... Προϋπόθεση η ανανέωση μέσα στο Δεκέμβριοfbaa18e4ed6351048a24f922b478c15a.jpg

 

Στάλθηκε από το Redmi 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αυτό αφορά σε απλό whats up ή σε προνομιακό; Διότι στο δικο μου δεν εμφανίζεται αυτή η προσφορά καθώς ούτε και στα ηχητικά στο 1330.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...