Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό αφορά σε απλό whats up ή σε προνομιακό; Διότι στο δικο μου δεν εμφανίζεται αυτή η προσφορά καθώς ούτε και στα ηχητικά στο 1330.
Πρέπει να έχεις βάλει κάρτα μετά τις 1/12. Τότε θα την δεις στο mycosmote. Μπορείς επίσης να την ενεργοποιήσεις απ το myinternet.cosmote.gr
Link to comment
Share on other sites

Σε περίπτωση που ενεργοποιήσετε πακέτο με χρήματα που έχετε ήδη μεσα στο λογαριασμό σας ,τοτε δεν παίρνετε την προσφορά. Πρέπει να βάλετε νεο χρηματικό πόσο στο λογαριασμό σας για να την ενεργοποιήσετε.
Link to comment
Share on other sites

Μα δεν έχει σχέση με πακέτο. Μια προσφορά είναι, που σου δίνει κάτι δωρεάν, με την προϋπόθεση να έχεις ανανεώσει μετά την 1/12.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Είχα ένα νούμερο προνομιακό που έστελνα Ζ9 στο 1330 κ έπαιρνα 1500 προς όλους κ τα λοιπά είχα καιρό να βάλω καρτα κ τώρα που έβαλα ανακάλυψα ότι έγινε κοσμοκαρτα! Πώς έγινε αυτό; Στέλνω μνμ στο Ζ9 κ δεν το δέχεται.... Μπορώ να κάνω κάτι;
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν δεν βάλεις κάρτα για κανένα 6 μηνο και απενεργοποιηθεί το νούμερο αν όταν ανανεώσεις θα επανέλθει η προσφορά η θα έχει χαθεί ;

 

Στο f2g το προνομιακό δεν μασάει δεν απενεργοποιείται η προσφορά απορώ αν ισχύει το ίδιο και στο wu.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος αν δεν βάλεις κάρτα για κανένα 6 μηνο και απενεργοποιηθεί το νούμερο αν όταν ανανεώσεις θα επανέλθει η προσφορά η θα έχει χαθεί ;

 

Στο f2g το προνομιακό δεν μασάει δεν απενεργοποιείται η προσφορά απορώ αν ισχύει το ίδιο και στο wu.

Δε χάνεται και ας μπει φραγή. Εγώ έχω ένα που του βάζω κάρτα κάθε 12μηνο για να μην λήξη. Το υπόλοιπο το μεταφέρω με easy transfer στο νούμερο μου.
Link to comment
Share on other sites

Δε χάνεται και ας μπει φραγή. Εγώ έχω ένα που του βάζω κάρτα κάθε 12μηνο για να μην λήξη. Το υπόλοιπο το μεταφέρω με easy transfer στο νούμερο μου.
Καλησπέρα, το easy transfer πως το κάνεις ;; απο το app;; γιατί πρώτη φορά το ακούω και με ενδιαφέρει.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το easy transfer πως το κάνεις ;; απο το app;; γιατί πρώτη φορά το ακούω και με ενδιαφέρει.

 

Στάλθηκε από το SM-G975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με μήνυμα στο 1219. π.χ 10 στο 69XXXXXXXX. Κατέβασε την εφαρμογή whatsup για λεπτομέρειες. Διάβασε τα ψιλά γράμματα. Χοντρικά πρέπει να έχεις κάνει τουλάχιστον 20 ευρώ ανανεώσεις το τελευταίο τρίμηνο για να χρησιμοποιήσεις την υπηρεσία, μπορείς να μεταφέρεις 2, 5, 10 ευρώ κάθε φορά μέχρι 4 φορές το μήνα. Edited by pn1fon1
Link to comment
Share on other sites

Με μήνυμα στο 1219. π.χ 10 στο 69XXXXXXXX. Κατέβασε την εφαρμογή whatsup για λεπτομέρειες. Διάβασε τα ψιλά γράμματα. Χοντρικά πρέπει να έχεις κάνει τουλάχιστον 20 ευρώ ανανεώσεις τον τελευταίο μήνα για να χρησιμοποιήσεις την υπηρεσία, μπορείς να μεταφέρεις 2, 5, 10 ευρώ κάθε φορά μέχρι 4 φορές το μήνα.

 

Αποκλείεται να ισχύει αυτό, εγώ ξέρω για συνολικές ανανεώσεις μινιμουμ 20ε το τελευταίο 4μηνο.

 

Επίσης, μεσω του app υπάρχει μεν ως επιλογη, αλλα παντα καπου κολλάει. Σε επικοινωνια με την εξυπηρέτηση σου λενε οτι προκειται για προσωρινο (μπουχαχα) τεχνικό πρόβλημα και να δοκιμασεις μεσω μηνυματος. Συνεπώς πρακτικά το easy transfer δε γίνεται μεσω app.

Edited by gpapas640
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή πάντως σε εμένα σε στέλνει στα μηνύματα, μέσω υπολογιστή γίνεται κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται να ισχύει αυτό, εγώ ξέρω για συνολικές ανανεώσεις μινιμουμ 20ε το τελευταίο 4μηνο.

 

 

 

Επίσης, μεσω του app υπάρχει μεν ως επιλογη, αλλα παντα καπου κολλάει. Σε επικοινωνια με την εξυπηρέτηση σου λενε οτι προκειται για προσωρινο (μπουχαχα) τεχνικό πρόβλημα και να δοκιμασεις μεσω μηνυματος. Συνεπώς πρακτικά το easy transfer δε γίνεται μεσω app.

Έχεις δίκιο. Η αυτόματη διόρθωση το αντικατεστησε χωρίς να το καταλάβω. Το διόρθωσα
Link to comment
Share on other sites

Στην εφαρμογή πάντως σε εμένα σε στέλνει στα μηνύματα, μέσω υπολογιστή γίνεται κανονικά.

Εχεις δοκιμασει δηλ. τελευταία απο το cosmote.gr να κάνεις μεταφορά και έχει δουλέψει? Γιατί πριν λίγο καιρό προσπαθούσα και ενω έλεγε οτι το αίτημα ολοκληρώθηκε, μεταφορά δεν γινόταν. Σε σενα γίνεται η μεταφορά αμέσως ή περιμένεις ώρα/ώρες?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω ολοκληρώσει αλλά πάει κανονικά. Σε μερικές μέρες που θα κάνω πάλι θα δοκιμάσω να το κάνω από υπολογιστή και θα σου πω. Πάντως από εφαρμογή σε εμένα δεν έχει καν επιλογή, το κουμπί σε στέλνει στα sms.
Link to comment
Share on other sites

οτι πάει κανονικα το ξερω,το προβλημα ειναι οτι δεν ολοκληρωνόταν παρ'οτι ανέφερε το αντιθετο. Οταν το δοκιμασεις πες μου. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

οτι πάει κανονικα το ξερω,το προβλημα ειναι οτι δεν ολοκληρωνόταν παρ'οτι ανέφερε το αντιθετο. Οταν το δοκιμασεις πες μου. Ευχαριστώ

 

Ακριβως τον ιδιο και σε μενα. Αναμένουμε! :)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θα ταξιδεψω ιταλια σε λιγες ημερες τι ακριβως παιζει με το χρονο ομιλιας και με τα δεδομενα;;;

Με καλυπτει το πακετο που εχουμε η πρεπει να αγορασω κατι εξτρα;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Τα δεδομενα δεν δουλευουν στο εξωτερικο,ο χρονος ομιλιας ισχυει κανονικα

Αυτα πριν 4 μηνες που πηγα ιταλια.

Link to comment
Share on other sites

Επειδη θα ταξιδεψω ιταλια σε λιγες ημερες τι ακριβως παιζει με το χρονο ομιλιας και με τα δεδομενα;;;

Με καλυπτει το πακετο που εχουμε η πρεπει να αγορασω κατι εξτρα;;;

 

Τα λεπτά ομιλίας τα δουλεύεις κανονικά αλλά τα mb όχι. Πρέπει να βάλεις άλλο πακέτο για ίντερνετ. Και εγώ πήγα Ιταλία και την πάτησα.

Link to comment
Share on other sites

Τα λεπτά ομιλίας τα δουλεύεις κανονικά αλλά τα mb όχι. Πρέπει να βάλεις άλλο πακέτο για ίντερνετ. Και εγώ πήγα Ιταλία και την πάτησα.

 

Ποιο πακετο συμφερει να παρω παιδες;;;;

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Ποιο πακετο συμφερει να παρω παιδες;;;;

 

Φαντάζομαι αυτό με τα 3gb που κοστίζει 4€ για μια εβδομάδα σε καλύπτει. Γιατί δεν ξέρω ούτε πόσες μέρες θα μείνεις εκεί αλλά ούτε πόσο θα το χρησιμοποιήσεις. Βέβαια σε αυτό το πακέτο μπορείς να χρησιμοποιήσεις τα 1450mb του πακέτου στην Ιταλία. Αλλιώς πας στο πακέτο που κοστίζει 8.5€ για ένα μήνα και δίνει 2gb, αυτό το πακέτο μπορείς να το χρησιμοποιήσεις όλο και από Ιταλία. Καλά να περάσεις buona vacanza

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλους και συγνώμη που δεν ανέφερα ότι θα μείνω 5 ημέρες !!

Καλή χρόνια εύχομαι!!!

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...