Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Προέρχομαι από συμβόλαιο και όλα αυτά είναι πρωτόγνωρα για εμένα. Έβαλα reloadit με 1700mb. Αν βάλω αλλά 12 ευρώ και πάρω reloadit πριν τελειώσουν τα υπάρχοντα MB, θα πάει "πίσω" η ημερομηνία λήξης των "πρώτων" μου megabytes?

Δηλαδή, με αυτόν τον τρόπο, θα μπορώ να κρατάω διαθέσιμα όσα megabytes δεν καταναλώνω;

Link to comment
Share on other sites

Προέρχομαι από συμβόλαιο και όλα αυτά είναι πρωτόγνωρα για εμένα. Έβαλα reloadit με 1700mb. Αν βάλω αλλά 12 ευρώ και πάρω reloadit πριν τελειώσουν τα υπάρχοντα MB, θα πάει "πίσω" η ημερομηνία λήξης των "πρώτων" μου megabytes?

Δηλαδή, με αυτόν τον τρόπο, θα μπορώ να κρατάω διαθέσιμα όσα megabytes δεν καταναλώνω;

Ναι προστίθενται, και έχουν όλα νέα ημερομηνία λήξης αναλόγως τι επέλεξες.

 

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να αποκτήσω και εγώ ένα τέτοιο πρόγραμμα.

Πως μπορώ;

 

Δεν κυκλοφορεί πλέον, μόνο αν κάποιος το πουλάει ηδη ενεργό σε αγγελία και στο κάνει μεταβίβαση.

Link to comment
Share on other sites

Μεταφέρονται κανονικα τα λεπτά, sms και ΜΒ και στα απλά πακέτα (combo ή combo max ή diy)
Link to comment
Share on other sites

Η ημερομηνια ληξης του πακετου 1500' &1500mb ειναι 12/8 .Αν ανανεωσω στς 12/8 θα μεταφερθουν τα λεπτα και τα ΜΒ που δεν καταναλωσα στον επομενο μηνα ?

Αν ανενεωσω στις 13/8 χανονται.

Edited by pow
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Καλημέρα, παρόλο που έχω το προνομιακό πακέτο μου έρχεται μήνυμα κάθε μήνα και λέει "Προσφορά μόνο για σένα ......στείλε Ζ9 στο 1330". Να τους το στείλω γιατί μου στέλνουν κάθε μήνα ή απλά να το αγνοήσω;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, παρόλο που έχω το προνομιακό πακέτο μου έρχεται μήνυμα κάθε μήνα και λέει "Προσφορά μόνο για σένα ......στείλε Ζ9 στο 1330". Να τους το στείλω γιατί μου στέλνουν κάθε μήνα ή απλά να το αγνοήσω;

 

Υπενθύμιση είναι.το ίδιο πακέτο δεν θα ενεργοποιηθεί;

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ναι. Μου φαίνεται απλά θα το αγνοήσω.

 

Δεν καταλαβαίνω που κολλάς.ΤΟ θες ; Το ενεργοποιείς ή απο την εφαρμογή ή απο το sms.Δεν θες το αφήνεις.

Και εμένα ήρθε σήμερα ενώ το έχω ενεργοποιήσει απο την εφαρμογή.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, γνωριζει κανεις αν η σιμ απο ενα τετοιο πακετο διαβαζεται στο εξωτερικο; η πρεπει να αγορασω αλλη;

 

Γιατί να μην λειτουργεί;

Κοντα 18 μήνες την έχω Αγγλία.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην λειτουργεί;

Κοντα 18 μήνες την έχω Αγγλία.

 

Την πρωτη φορα που πεταξα Αγγλια δεν διαβαστηκε απο το κινητο, υπεθεσα μηπως το κινητο ειναι σκαρτο γιατι το πηρα μεταχειρισμενο απο Βουλγαρια. Ενω στο παλιο μου Note 4 λειτουργουσε μια χαρα και η σιμ της EE που εβαλα.

Link to comment
Share on other sites

Νέο κόλπο της cosmote;;;; ακούστε το προγραμμα λήγει 18/9 οπου κ οταν ανανεώσεις μεταφέρονται τα mb στον επόμενο μήνα, έρχεται σήμερα sms οτι τα mb που είχα πάρει απο παρε-μοιρασε λήγουν αύριο, 14/9. Όλος τυχαίος κοιτάω την εφαρμογή κ λήγουν αύριο όλα τα mb που είχα μαζέψει απο προηγούμενες ανανεώσεις εκτος απο τα 1500 του προγραμματος κ τα 1500 του reload
Link to comment
Share on other sites

Επειδή στις 18/9 λήγει το πακέτο δεν σημαίνει ότι και τα ΜΒ από reload it ή παρε μοίρασε θα λήγουν στις 18. Είναι άσχετες οι ημερομηνίες λήξης των πακέτων μεταξύ τους.
Link to comment
Share on other sites

πακέτο κ reload τα είχα βάλει την ίδια ημερομηνία, πάρε -μοιρασε είχα 300 mb μόνο, ήρθε μήνυμα πως λήγει το πάρε μοίρασε κ αντί να δείχνει πως λήγουν τα 300 δείχνει πως λήγουν περίπου 4500 mb που είχα μαζέψει απο προηγουμενους μήνες
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, επειδή έχει ξεφύγει με τις χρεώσεις στο what's up σκέφτομαι να το γυρίσω σε προνόμιακο, έχω δει κάποιες αγγελίες που μπορούν να σου γυρίσουν τον αριθμό και έχω 2 ερωτήσεις

1) τις έχει δοκιμάσει κανεις; είναι εμπιστες;

2) τι πακέτα υπάρχουν αυτή την στιγμή; με ενδιαφέρουν κυρίως τα δεδομένα και τα λεπτά προς όλους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...