Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα,

 

Στο φοιτητικό what's up ισχύει ό,τι και σε κλασικο cosmote αριθμό οσον αφορα ανανεωση και φραγη εντός διμήνου? Ή ειναι οπως το φοιτητικό cu?

 

Eδω είναι για το προνομιακό πακέτο. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γειά σας.Έχω πάρει αυτό το πακέτο από τότε που το έδιναν και το κρατάω ενεργό.Επειδη όμως έχω εταιρικό cosmote δε το χρησιμοποίησα ποτέ.Θα ήθελα να ρωτήσω, αν κάνω το εταιρικό μου what'sup,θα μπορούνε να μου μεταφέρουν αυτή τη προσφορά στο παλιό μου νούμερο το οποίο δε θέλω να αλλάξω λόγω της δουλειάς μου;Γνωρίζω πως όταν είχε βγεί αυτή η προσφορά ήταν μονο για νέους αριθμούς!Έχει αλλάξει κάτι,γίνετε πλέον να μεταφερθεί η προσφορά σε άλλο αριθμό;Αν κάποιος το έχει κάνει και το γνωρίζει σίγουρα,ας απαντήσει.Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας.Έχω πάρει αυτό το πακέτο από τότε που το έδιναν και το κρατάω ενεργό.Επειδη όμως έχω εταιρικό cosmote δε το χρησιμοποίησα ποτέ.Θα ήθελα να ρωτήσω, αν κάνω το εταιρικό μου what'sup,θα μπορούνε να μου μεταφέρουν αυτή τη προσφορά στο παλιό μου νούμερο το οποίο δε θέλω να αλλάξω λόγω της δουλειάς μου;Γνωρίζω πως όταν είχε βγεί αυτή η προσφορά ήταν μονο για νέους αριθμούς!Έχει αλλάξει κάτι,γίνετε πλέον να μεταφερθεί η προσφορά σε άλλο αριθμό;Αν κάποιος το έχει κάνει και το γνωρίζει σίγουρα,ας απαντήσει.Ευχαριστώ!

 

Οχι δεν γίνεται ,και πιθανόν αν δεν το έχεις ενεργοποιήσει καθόλου στο δικό σου να έχει χαθεί .

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.Το έχω ενεργοποιήσει και δουλεύει μια χαρά κι έχει και τη προσφορά.Το ότι δε γίνεται πως το λες, έχεις πάει σε κάποιο κατάστημα και δε στο έκαναν η επειδή αυτό μας είχαν πει εξ' αρχής, ότι αυτή η προσφορά είναι μόνο για νέα νούμερα;Το τι μας είχαν πει στην αρχή,το γνωρίζω,αν άλλαξε κάτι και μετέφερε κάποιος αυτή τη προσφορά σε άλλο αριθμό ρωτάω!Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ακουστεί ποτέ να γίνει μεταφορά ή να πάρει υπάρχον αριθμός την προσφορά. Τουλάχιστον χωρίς κόστος. Κάποιοι που πουλάνε σε αγγελίες λένε ότι το κάνουν και σε υπάρχοντα αριθμό, αλλά αυτό είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση.Αν υπάρχει κάποιος που να έχει απευθυνθεί σε κατάστημα για να κάνει μεταφορά αυτής τη προσφοράς σε άλλο αριθμό και τα κατάφερε η όχι ας το πει! Όσο για αγορά από αγγελία,είμαι πολύ επιφυλακτικός,δε θέλω να δώσω τα στοιχεία μου σε άτομο που δε γνωρίζω.Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει ακουστεί ποτέ να γίνει μεταφορά ή να πάρει υπάρχον αριθμός την προσφορά. Τουλάχιστον χωρίς κόστος. Κάποιοι που πουλάνε σε αγγελίες λένε ότι το κάνουν και σε υπάρχοντα αριθμό, αλλά αυτό είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Σε αγγελίες μετατρέπουν σε φοιτητικό που δεν είναι το ίδιο πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως είχα δει στο παρελθόν ότι πουλούσαν και με 1500' και έγραφαν στον αριθμό σας.

 

Sent from my Galaxy S10e

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως είχα δει στο παρελθόν ότι πουλούσαν και με 1500' και έγραφαν στον αριθμό σας.

 

Sent from my Galaxy S10e

 

Πουλούσαν ετοιμα πακέτα,όχι ότι μετέτρεπαν παλιό νούμερο σε προσφορας.Που και πολλά που δεν έιχαν ενεργοποιηθεί ως προσφορά χάθηκαν και εμειναν απλά w up.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχω αγοράσει το προνομιακό προενεργοποιημενο εδώ και 2,5 χρόνια ... δεν γνωρίζω τον αρχικό κάτοχο. Υπάρχει τρόπος να γυρίσω τη γραμμή στο όνομα μου; Ευχαριστώ
skorpio
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να πάρεις τον αρχικό κατοχο αγκαζέ και να πάτε μαζί σε ένα κατάστημα cosmote με ταυτότητες. Επομένως, αν δεν τον ξέρεις, δεν μπορείς

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Γεια σας. Το προνομιακό δεν έχει sms. Υπάρχει οικονομικό πακέτο προς όλους?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

100 SMS με 4 ευρώ για 30 ημέρες η 600 με 10 ευρώ μέσω diy
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει και το πάρε δώσε. Δίνεις λεπτά ομιλίας από το προνομιακό πακέτο και παίρνεις sms προς όλους απλά ισχύουν για 2 μέρες μόνο. Αλλά μπορείς να το κάνεις 3 φορές το μήνα και είναι δωρεάν αν σε βολεύει.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις απαντήσεις. Το diy δε ξέρω αν μπορώ να το χρησιμοποιήσω γιατί είναι προνομιακό το πακέτο που βάζω εγω. Στέλνω ζ9 και δε κάνω κάτι αλλο.Δε τα ξέρω καλά γιατί το κανονικό μου είναι cu..
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Το προνομιακό είναι ένα απλο whatsup που έχει πρόσβαση σε όλα τα πακέτα και τις προσφορές + το αποκλειστικό πακέτο 1500’/ΜΒ/8,5€. Δεν χρειάζεται υποχρεωτικά να ενεργοποιεις μόνο αυτο.
Link to comment
Share on other sites

Το προνομιακό είναι ένα απλο whatsup που έχει πρόσβαση σε όλα τα πακέτα και τις προσφορές + το αποκλειστικό πακέτο 1500’/ΜΒ/8,5€. Δεν χρειάζεται υποχρεωτικά να ενεργοποιεις μόνο αυτο.

Καλησπέρα Δηλαδή

Φίλε μου αν κατάλαβα σωστά μπορώ να επιλέγω οποίο πακέτο θέλω κάθε μήνα χωρίς να χαθεί το προνομιακό; Ρωτάω γιατί σε αυτό το νήμα αρκετό καιρό πρίν είχε λεχθεί ότι χάνεται αν είχα καταλάβει σωστά και τότε.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Δηλαδή

Φίλε μου αν κατάλαβα σωστά μπορώ να επιλέγω οποίο πακέτο θέλω κάθε μήνα χωρίς να χαθεί το προνομιακό; Ρωτάω γιατί σε αυτό το νήμα αρκετό καιρό πρίν είχε λεχθεί ότι χάνεται αν είχα καταλάβει σωστά και τότε.

 

Δεν ξέρω τι είχατε πει πριν καιρό αλλά αυτό δεν ισχύει. Όποιο πακέτο θες εσύ το μήνα βάζεις. Το πακέτο σου παραμένει προνομιακό αρκεί να μην πας να το αλλάξεις εσύ σε φοιτητικό π.χ.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι είχατε πει πριν καιρό αλλά αυτό δεν ισχύει. Όποιο πακέτο θες εσύ το μήνα βάζεις. Το πακέτο σου παραμένει προνομιακό αρκεί να μην πας να το αλλάξεις εσύ σε φοιτητικό π.χ.
Τι σχέση έχει το φοιτητικό; Και φοιτητικό να το κάνει δε χάνεται το προνομιακο πακέτο. Είναι συνδεδεμένο με το νούμερο
Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει το φοιτητικό; Και φοιτητικό να το κάνει δε χάνεται το προνομιακο πακέτο. Είναι συνδεδεμένο με το νούμερο

 

Εάν το κάνεις φοιτητικό δεν θα είναι πια προνομιακό. Θα είναι φοιτητικό οπότε δεν θα υπάρχει η προσφορά. Εάν το κάνεις δλδ κοσμοκαρτα θα έχεις ακόμα την προσφορά; Δεν ξέρω δεν στέκει.

Link to comment
Share on other sites

Εάν το κάνεις φοιτητικό δεν θα είναι πια προνομιακό. Θα είναι φοιτητικό οπότε δεν θα υπάρχει η προσφορά. Εάν το κάνεις δλδ κοσμοκαρτα θα έχεις ακόμα την προσφορά; Δεν ξέρω δεν στέκει.

 

Μίλησα με κοσμοτε. Ότι είπα πριν. Εάν γίνει φοιτητικό χάνεις το προνομιακό και είναι μόνο φοιτητικό πια.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά αυτό είναι για πάντα ή μπορεί η COSMOTE να πει "οκ παιδιά μέχρι εδώ το προνομιακό. Από τον άλλον μήνα γίνεται απλό WU ή κοσμοκάρτα". Μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο;
Link to comment
Share on other sites

Θεωρητικά αυτό είναι για πάντα ή μπορεί η COSMOTE να πει "οκ παιδιά μέχρι εδώ το προνομιακό. Από τον άλλον μήνα γίνεται απλό WU ή κοσμοκάρτα". Μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο;

 

Δεν το γνωρίζω αυτό. Αλλά όσο πάει τα πακέτα γίνονται και πιο γενναιόδωρα. Εντάξει μέχρι ένα σημείο, στην Ελλάδα είμαστε. Θέλω να πω με αυτό πως κάποια στιγμή σίγουρα θα θες να βάζεις άλλο πακέτο. Οπότε δεν με απασχολεί αυτό που λες. Έχω ξεκινήσει κιόλας και δεν βάζω το πακέτο που μας δίνει γιατί δεν μου φτάνουν τα mb του.

Link to comment
Share on other sites

Δε σου φτάνουν 3 γίγα;!!! Μπορείς να το ενεργοποιήσεις μέχρι 2 φορές το μήνα. Αν πάλι δε σου φτάνουν τότε τι να πω; Πάρε κανένα άλλο πακέτο με πολλά data.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...