Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν ανανεώσουμε το πακέτο πριν λήξει, μεταφέρονται λεπτά και δεδομένα στον άλλο μήνα; δεν έχω χαλάσει τίποτα. Θα γίνουν 3 γιγα δηλαδή;
Link to comment
Share on other sites

Αν ανανεώσουμε το πακέτο πριν λήξει, μεταφέρονται λεπτά και δεδομένα στον άλλο μήνα; δεν έχω χαλάσει τίποτα. Θα γίνουν 3 γιγα δηλαδή;
Μόνο τα δεδομένα....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια πληροφορία πού βρίσκεις να αγοράσεις το συγκεκριμένο πακέτο?

Είναι πολλές οι σελίδες για να βγάλεις επικαιροποιημένη απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια πληροφορία πού βρίσκεις να αγοράσεις το συγκεκριμένο πακέτο?

Είναι πολλές οι σελίδες για να βγάλεις επικαιροποιημένη απάντηση.

 

Επίσημα πλέον πουθενά. Δεν διατίθεται εμπορικά. Μόνο μέσω αγγελιών, που είναι αμφιβόλου αξιοπιστίας.

Technology, like art, is a soaring exercise of the human imagination.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους.

Θέλω να ρωτησω κάτι.

 

Εχω το προνομιακό και από τα πακέτα του Ίντερνετ που εχω αυτή τη στιγμή έχουν ως εξής:

 

Πρώτα καταναλώνονται αυτά από το πακέτο 1,5 GB

Μετά από το Reload IT

Και μετά από το ΠΑΡΕ-ΜΟΙΡΑΣΕ.

 

Αν ενεργοποιήσω τώρα το πακέτο που είναι σε προσφορά με τα 8GB θα ενσωματωθεί με κάποιο από τα παραπάνω η θα είναι ξεχωριστό και θα καταναλωθεί αφού τελειώσουν όλα τα παραπάνω.

 

Οποιος γνωρίζει ας ενημερώσει παρακαλω.

Ευχαριστω εκ των προτέρων.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε όλους.

Θέλω να ρωτησω κάτι.

 

Εχω το προνομιακό και από τα πακέτα του Ίντερνετ που εχω αυτή τη στιγμή έχουν ως εξής:

 

Πρώτα καταναλώνονται αυτά από το πακέτο 1,5 GB

Μετά από το Reload IT

Και μετά από το ΠΑΡΕ-ΜΟΙΡΑΣΕ.

 

Αν ενεργοποιήσω τώρα το πακέτο που είναι σε προσφορά με τα 8GB θα ενσωματωθεί με κάποιο από τα παραπάνω η θα είναι ξεχωριστό και θα καταναλωθεί αφού τελειώσουν όλα τα παραπάνω.

 

Οποιος γνωρίζει ας ενημερώσει παρακαλω.

Ευχαριστω εκ των προτέρων.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Δυστυχώς δε θα συμψηφιστουν με κανένα απ τα πακέτα σου. Η προσφορά συμψιφηζεται μόνο με το giga month, τα 120 mb με 3€ και τα mb των combo πακέτων ομιλίας. Αν έχεις frog συμψηφίζονται με τα πακέτα των 2 και 5 γιγα. Στην κατανάλωση προειγειτε το πακέτο που λήγει πρώτο. Ελπίζω να σε βοήθησα. Edited by pn1fon1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

είχα ένα πακέτο προνομιακού που γραφει ενεργοποίηση 25/10/19 και τώρα έβαλα την sim.

 

δεν μπορώ να συνδεθώ με την εφαρμογή whatch up για να στείλω μετά κωδικού ςενεργποιησης κτλ. γιατί δεν μου στέλνει πίσω sms με τον κωδικό ενεργοποίησης.

 

πρέπει να πάω πρώτα να βάλω κάρτα και μετά να ενεργοποιήσω το προνομιακό πακέτο ?

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν το έχεις ενεργοποιήσει μέχρι τον 2ο του 2018 πιθανότητα έχει χάσει το προνομιακό του χαρακτηριστικό, και είναι ένα απλό what's up.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να κάνεις μία εξερχόμενη κλήση στο 1314 για να ενεργοποιηθεί.

Μετά περίμενε 5 λεπτά για να φύγει η φραγή μηνυμάτων.

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος να καταλάβω αν έχει διατηρηθεί το προνομιακό πακέτο στον αριθμό ή όχι πριν βάλω κάρτα?

 

γιατί αν δεν είναι προνομιακό δεν με ενδιαφέρει. έχω ήδη κανονικό whatch up

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δυστυχώς δεν υπάρχει.

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ που θα μπορούσες να κάνεις, είναι ανανέωση 20€ για να σε αφήνει στη συνέχεια να κάνεις μεταφορά σε άλλο κινητό (ώστε να μην πάνε χαμένα αν δεν το θες αυτό το νούμερο), και να δεις αν σου εμφανίζει το πακέτο. Πιθανότατα δεν θα ισχύει, ωστόσο.

 

Sent from my XT1580

Link to comment
Share on other sites

Για να βάλεις την εφαρμογή πρέπει να βάλεις τον κωδικό που θα σου έρθει με μήνυμα. Μπορείς να το λάβεις όταν έχεις φραγή ή όταν δεν έχει ενεργοποιηθεί ο αριθμός; Νομίζω πως όχι.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Για να βάλεις την εφαρμογή πρέπει να βάλεις τον κωδικό που θα σου έρθει με μήνυμα. Μπορείς να το λάβεις όταν έχεις φραγή ή όταν δεν έχει ενεργοποιηθεί ο αριθμός; Νομίζω πως όχι.

 

Sent from my SM-G970F

Όταν έχεις φραγή ναι, έρχονται μηνύματα κανονικά από την Cosmote όσο είναι ενεργή η SIM. Όταν δεν έχει ενεργοποιηθεί ο αριθμός δεν έρχεται.
Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως, θυμάμαι πριν 2 χρόνια ,που ξεκίνησε να διατίθεται αυτή η προσφορά, κάποια πουλάκια έβγαιναν και έλεγαν να μην πάρουμε το πακέτο, γιατί θα καταργηθεί μετά από μερικούς μήνες.έκτοτε έχουν περάσει 2 χρόνια (έχω εξοικονομησει αρκετά λεφτά) και συνεχίζουμε!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως, θυμάμαι πριν 2 χρόνια ,που ξεκίνησε να διατίθεται αυτή η προσφορά, κάποια πουλάκια έβγαιναν και έλεγαν να μην πάρουμε το πακέτο, γιατί θα καταργηθεί μετά από μερικούς μήνες.έκτοτε έχουν περάσει 2 χρόνια (έχω εξοικονομησει αρκετά λεφτά) και συνεχίζουμε!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6013 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Πουλακια ειναι και κελαηδουν , πουλακια ειναι και λενε......

Στην Ελλαδα ζουμε φιλε μου....

Καλο υπολοιπο καλοκαιριου...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου έβγαλε η εφαρμογή να καταχωρησω εαν θέλω το νούμερο για cosmote one λόγω και σταθερού στον Οτε με κάποιες επιπλέον παροχές.... Το έχει κάνει κανείς ή θα κάνω καμιά βλακεια και θα χάσω κανένα προνομοιακο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου έβγαλε η εφαρμογή να καταχωρησω εαν θέλω το νούμερο για cosmote one λόγω και σταθερού στον Οτε με κάποιες επιπλέον παροχές.... Το έχει κάνει κανείς ή θα κάνω καμιά βλακεια και θα χάσω κανένα προνομοιακο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν χάνεις το προνομιακό.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μου έβγαλε η εφαρμογή να καταχωρησω εαν θέλω το νούμερο για cosmote one λόγω και σταθερού στον Οτε με κάποιες επιπλέον παροχές.... Το έχει κάνει κανείς ή θα κάνω καμιά βλακεια και θα χάσω κανένα προνομοιακο

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Να το προχωρησεις , εχεις και καποια bonus...

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...