Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στη χώρα αυτή ο καθένας κάνει ότι θέλει. Η Cosmote μοίρασε προνομιακά με ημερομηνία λήξης τέλη του 2019 και όποιος δεν το είχε κάνει από την αρχή, το πακέτο ήταν ανενεργο. Όποτε καταγγελία. Δε λειτουργεί τίποτα σωστά σε αυτή τη χώρα, δεν είμαστε Δανία να το πας βήμα βήμα. Οι εταιρείες κινητής στη χώρα μας κάνουν ότι θέλουν, οπότε δεν τους χαριζόμαστε. Εγώ κάνω καταγγελία με το που δω μαλ...
Εσύ που κάνεις καταγγελία για πλάκα, αμφιβάλω αν έχεις κερδίσει τίποτα...

 

Link to comment
Share on other sites

Το παραμύθι που λέει η cosmote ότι η προσφορά έληξε τέλη Μαρτίου το αναίρεσε η ίδια αφού εγω ενεργοποιήσα προνομιακό τέλη Απριλίου. Οπότε κάτι δε μας λένε καλά και συμφωνώ για καταγγελία
Link to comment
Share on other sites

Εσύ που κάνεις καταγγελία για πλάκα, αμφιβάλω αν έχεις κερδίσει τίποτα...
Όποτε κι αν έκανα δικαιώθηκα. Δεν κάνω για πλάκα, ξαναδιάβασε τι γράφω.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και υπάρχει και το άλλο που είναι ανακριβές. Μέχρι το 19 είναι το περιθώριο για ενεργοποίηση του αριθμού, όπως μπορεί να αναγράφεται σε οποιοδήποτε καρτοκινητό, προνομιακό ή μη και όχι του πακέτου της προσφοράς. Και επιπλέον όπως είπαμε αναγράφει πως έχει το δικαίωμα να τροποποιήσει ή να διακόψει την συγκεκριμένη προσφορά.

 

dc49e9bda3a24049b8abbff923687495.jpg

 

Sent from my XT1580

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το μήνυμα μου ήταν καθαρά ενημερωτικό μιας και ρωτούσαν κάποιοι τι γίνεται με τα προνομιακά νούμερα που δεν έχουν ενεργοποιηθεί.

Σίγουρα μπορώ να κάνω καταγγελία, δεν χάνω τίποτα, αλλά μάλλον δεν θα ασχοληθώ με το θέμα γιατί προς το παρόν βολεύομαι με άλλο προνομιακό και έαν χρειαστώ μπορώ να βρω και φοιτητικό από συγγενή μου που είναι φοιτητής.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά σε αριθμό που είχα σαν προνομιακό και τον ενεργοποίησα 3 -4 μήνες μετά την παραλαβή του , είχε χάσει το πακέτο αλλά με ένα τηλ στο 13888 έκανα αίτημα και μου το ξαναεδωσαν .

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά σε αριθμό που είχα σαν προνομιακό και τον ενεργοποίησα 3 -4 μήνες μετά την παραλαβή του , είχε χάσει το πακέτο αλλά με ένα τηλ στο 13888 έκανα αίτημα και μου το ξαναεδωσαν .

 

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

 

Δεν γίνετε πλέον...κι εγώ είχα κρατήσει έναν αριθμό για την κόρη μου αλλά με ενημέρωσαν πως έχει καταργηθεί το πρόγραμμα και δεν γίνετε.

Δεν πεiράζει...να είναι καλά η wind...και με τα magic numbers... ανανέωση κάθε μήνα

ASUS(ZE551ML,ZS551KL)ERICSSON(GA628,T39)ETEN(X500,X800)HTC(UULTRA)HUAWEI(P10 lite,P40 PRO)LEECO (X820)LG(P990,P880,G3,V10,V20,V30,G8s,G8x)MICROSOFT (LUMIA 950, LUMIA 950XL)MOTOROLA (DPC-550,STARTAC,MPX220)NOKIA(5110,8210,7110,3310,6310i,6280)SAMSUNG (I800,note10+)SHARP (S2)SIEMENS (SX1)SONY ERICSSON (T610,XPERIA X1)XIAOMI (Redmi Note 5,Redmi Note 6 PRO,Redmi Note 8 PRO,Redmi Note 9 PRO,MI MAX 2,MI MAX 3,Poco F1,Mi A3,Mi 9 lite,Mi 11 lite,Mi 10T PRO,Mi 10 pro)

Link to comment
Share on other sites

πριν από 2 ημέρες έβγαλε πάλι ένας στο facebook οτι εχει καρτες προνομιακες. σε επικοινωνια που εκανα μαζι του ,του ειπα οτι ξερω οτι μετα τον απριλιο δεν υπηρχαν αλλο και μου ειπε οτι τις εχει ολες ενεργοποιημενες.29 ευρω πουλαει τον αριθμο.λετε να κανω καμια προσπαθεια?φοβαμαι για απατεωνα
Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν μπορεί να σου σγγυηθεί ότι ένας χρήστης του facebook είναι ή δεν είναι απατεώνας.

Μόνος σου θα πάρεις το ρίσκο.

Link to comment
Share on other sites

πριν από 2 ημέρες έβγαλε πάλι ένας στο facebook οτι εχει καρτες προνομιακες. σε επικοινωνια που εκανα μαζι του ,του ειπα οτι ξερω οτι μετα τον απριλιο δεν υπηρχαν αλλο και μου ειπε οτι τις εχει ολες ενεργοποιημενες.29 ευρω πουλαει τον αριθμο.λετε να κανω καμια προσπαθεια?φοβαμαι για απατεωνα

 

Μην το ρισκαρεις.Υπαρχουν αρκετα μαγαζια ηδη στην αθηνα που πουλανε προνομιακα πακετα κοσμοτε και με ευκολους αριθμους αναλογως και η τιμη και καλυτερα face to face σε μαγαζι παρα με τον καθε scammer στο ιντερνετ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το ίδιο νούμερο μετατροπή από καρτοσυμβόλαιο what’s up να το κάνουμε what’s up προνομιακό υπάρχει τρόπος;
Link to comment
Share on other sites

Μην το ρισκαρεις.Υπαρχουν αρκετα μαγαζια ηδη στην αθηνα που πουλανε προνομιακα πακετα κοσμοτε και με ευκολους αριθμους αναλογως και η τιμη και καλυτερα face to face σε μαγαζι παρα με τον καθε scammer στο ιντερνετ.

Δυστυχώς δεν μένουμε όλοι Αθήνα οπότε δεν έχουμε πρόσβαση σε αυτά τα μαγαζιά.υπαρχει άλλος τρόπος επικοινωνίας με αυτά τα καταστήματα? στείλε pm εάν δεν γίνεται να τα αναφέρεις δημόσια.

V10 for Vendetta
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το ίδιο νούμερο μετατροπή από καρτοσυμβόλαιο what’s up να το κάνουμε what’s up προνομιακό υπάρχει τρόπος;

 

Ενημερωτικα δεν επαιξε ποτε κατι τετοιο.

Εξ'αρχης ολα τα προνομιακα (Z9) ηταν νεα νουμερα.

 

Μια μικρη επιφυλαξη μονο για ενα διαφορετικο promo πακετο που εδινε μεχρι περυσι παρόμοια ομιλια/data (και προφανως το πηραν υφισταμενοι κατοχοι) το οποιο ουτως ή αλλως δεν ισχυει πλεον οποτε δεν εχει νοημα και να συζηταμε γι'αυτο. Απλα ετσι για την ιστορια γτ καποια στιγμη ειχαν μπερδευτει στην εξυπηρετηση πελατων και μου εξηγουσαν τι ηταν και πως δωθηκε χωρις να το εχω. Πλεον το μονο ενεργο ειναι το Z9.

Edited by DEJiX
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δεν μένουμε όλοι Αθήνα οπότε δεν έχουμε πρόσβαση σε αυτά τα μαγαζιά.υπαρχει άλλος τρόπος επικοινωνίας με αυτά τα καταστήματα? στείλε pm εάν δεν γίνεται να τα αναφέρεις δημόσια.

 

Με ενδιαφέρει και εμένα το πμ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Κρατικό μυστικό είναι και θέλει pm; Γράψτε τα εδώ να ενημερωθούν όλοι, εφόσον μιλάμε για μαγαζιά κανονικά και όχι τίποτε Μπαγκλαντές λύσεις ή περίεργες αγγελίες...

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

Στη χώρα αυτή ο καθένας κάνει ότι θέλει. Η Cosmote μοίρασε προνομιακά με ημερομηνία λήξης τέλη του 2019 και όποιος δεν το είχε κάνει από την αρχή, το πακέτο ήταν ανενεργο. Όποτε καταγγελία. Δε λειτουργεί τίποτα σωστά σε αυτή τη χώρα, δεν είμαστε Δανία να το πας βήμα βήμα. Οι εταιρείες κινητής στη χώρα μας κάνουν ότι θέλουν, οπότε δεν τους χαριζόμαστε. Εγώ κάνω καταγγελία με το που δω μαλ...

 

γεια σας. διαβαζοντας τα περι κατεγγελιας που αναφερατε, πώς μπορω και πού να κανω; για το promo 1500 που ειμαι κατοχος και ενω ληγει 11/12/2019 , δεν ενεργοποιειται το Ζ9. στην επικοινωνια με cosmote μου απαντησαν οτι καταργηθηκε κ επρεπε μεχρι μαρτη 2018 να ενεργοποιησω. στην απαντηση μου οτι δεν αναγραφονταν στο πακετο κατι τετοιο κ δεν ειχα ενημερωση απο κανεναν οταν το αγοραζα , αντιθετως οτι όποτε θελω το ενεργοποιω εως 11/12/2019 οπως μου ειπε ο πωλητης......απλα προτειναν να επιλεξω ενα απο τα υπαρχοντα καιοτι δε γινεται αυτο που ζηταω. ειμαι αποφασισμενος λοιπον να κανω καταγγελια, αν μπορειτε πειτε μου πού. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου και εγώ θα τους κάνω καταγγελία τελικά γιατί η απάντηση που μου έδωσαν αλλά και η συμπεριφορά τους δεν μου άρεσε καθόλου.
Link to comment
Share on other sites

εχω να βαλω καρτα 4 μηνες. αν βαλω θα εχω το προνομιακο οπως το ειχα?
Όλη η ζωή είναι μπροστά μου αλλά εγώ εξακολουθώ να κοιτάω πίσω.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου και εγώ θα τους κάνω καταγγελία τελικά γιατί η απάντηση που μου έδωσαν αλλά και η συμπεριφορά τους δεν μου άρεσε καθόλου.

 

ειναι τοσο απαραδεκτοι, που ακομα και την υποβολη καταγγελιας στη σελιδα τους στην αντιστοιχη φορμα , δεν την καταχωρουν , επικαλλουμενοι προβλημα. απ'οπου και αν προσπαθησα να κανω καταγγελια , τηλεφωνικα ή με e-mail , δεν τη δεχονται. σειρα εχει η ΕΕΤΤ

Link to comment
Share on other sites

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

[/color]

 

γεια σας. διαβαζοντας τα περι κατεγγελιας που αναφερατε, πώς μπορω και πού να κανω; για το promo 1500 που ειμαι κατοχος και ενω ληγει 11/12/2019 , δεν ενεργοποιειται το Ζ9. στην επικοινωνια με cosmote μου απαντησαν οτι καταργηθηκε κ επρεπε μεχρι μαρτη 2018 να ενεργοποιησω. στην απαντηση μου οτι δεν αναγραφονταν στο πακετο κατι τετοιο κ δεν ειχα ενημερωση απο κανεναν οταν το αγοραζα , αντιθετως οτι όποτε θελω το ενεργοποιω εως 11/12/2019 οπως μου ειπε ο πωλητης......απλα προτειναν να επιλεξω ενα απο τα υπαρχοντα καιοτι δε γινεται αυτο που ζηταω. ειμαι αποφασισμενος λοιπον να κανω καταγγελια, αν μπορειτε πειτε μου πού. ευχαριστω

Ενεργοποίησα την κάρτα μετα από. 1 χρόνο. σχεδόν με ένα τηλ στην Cote τον περασμένο. Αύγουστο....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποίησα την κάρτα μετα από. 1 χρόνο. σχεδόν με ένα τηλ στην Cote τον περασμένο. Αύγουστο....

 

φιλε μου την καρτα την ενεργοποιησα και γω, αλλα το Ζ9 με τα 1500 εληξε κ δεν ισχυει. και μεσα απο το site τους που μιλησα και τηλεφωνικα....γαι ισχυ 3 μηνων μου ειπαν και τις ιδιες δικαιολογιες κ να μιλησω στο καταστημα που το πηρα να βρουν αυτοι λυση....

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου την καρτα την ενεργοποιησα και γω, αλλα το Ζ9 με τα 1500 εληξε κ δεν ισχυει. και μεσα απο το site τους που μιλησα και τηλεφωνικα....γαι ισχυ 3 μηνων μου ειπαν και τις ιδιες δικαιολογιες κ να μιλησω στο καταστημα που το πηρα να βρουν αυτοι λυση....
Ενεργοποίηση ενοοω του προνομιακού με τα 1500...

 

και εγω όταν το άνοιξα δεν επαιζε το πακέτο... τους πήρα τηλ. και. μετά από λιγη ώρα... ήταν έτοιμο.. Αύγουστος. 18

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...