Jump to content

Τα πάντα για το Προνομιακο What'sUp 1500', 1.5GB


cmvr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας Παιδιά!Σήμερα μου ήρθε κ εμένα ένας αριθμός με ονομασία promo 9!για να τον ενεργοποιήσω μου είπαν να στέλνω το μήνυμα promo 9 στο 1330 κ όχι αυτό που λέτε εσείς.. ξέρει κανείς τι παίζει?
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Παιδιά!Σήμερα μου ήρθε κ εμένα ένας αριθμός με ονομασία promo 9!για να τον ενεργοποιήσω μου είπαν να στέλνω το μήνυμα promo 9 στο 1330 κ όχι αυτό που λέτε εσείς.. ξέρει κανείς τι παίζει?
Το ίδιο είναι!

 

Στάλθηκε από το STF-L09 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πηρες τηλεφωνο και στην εκαναν την αλλαγη?οσες φορες καλεσα δεν το σηκωσαν ποτε :lol:

 

Σου έχω στείλει προσωπικό μήνυμα. Για κοίταξέ το μπας και βρεις καμία άκρη...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες.

Πήρα και εγώ δύο τέτοια πακέτα από φίλο και τώρα δεν μπορώ να κάνω αλλαγή στοιχείων γιατί από εκεί που τα προμηθεύτηκε και αυτός αρνούνται να του κάνουν εξουσιοδότη-μεταβίβαση.:wacko:

Γνωρίζει κάποιος τι μπορώ να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρεις το πρόβλημα σου στην εξυπηρέτηση πελατών.
Link to comment
Share on other sites

Λετε να φαμε καμια ηττα τωρα που εβγαλαν καινουρια promo9 και να καταργησουν τα Ζ9; Ποιος ο λογο να βγαλουν αλλη προσφορα;
Link to comment
Share on other sites

αν διαβασετε το θεμα πιο πισω θα δειτε οτι z9,promo9 και καποιοι αλλοι τροποι ενεργοποιησης υπαρχουν διαθεσιμοι,απο την αρχη της διαθεσης του στην αγορα,εξαρτωμενοι ισως απο τον τροπο διαθεσης του πακετου. Το αποτελεσμα και οι παροχες ακριβως οι ιδιες. Δεν χρειαζεται να πλεκουμε σεναρια :)
Link to comment
Share on other sites

Λετε να φαμε καμια ηττα τωρα που εβγαλαν καινουρια promo9 και να καταργησουν τα Ζ9; Ποιος ο λογο να βγαλουν αλλη προσφορα;

 

Μπα δεν νομίζω νομίζω να έχει καμία σχέση. Έχω κρατήσει καβαντζα και το f2g και ένα q προνομιακό αν γίνει καμία στραβή από whats up. Αλλα δεν τους έχω τόσο χαζούς να μας γυρίσουν πίσω στην wind.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Μπορω να παρω ενα τέτοιο πακετάκι απο κάποιον σταθμό μετρό χωρίς να το ταυτοποίησω εκείνη την στιγμη; (Θελω να το δωσω σε κάποιον άλλον) και ποσο τα έχουν; Ζητάω συγνωμη αν εχουν απαντηθεί τα ερωτήματα μου αλλα τώρα άρχισα να σας διαβάζω.
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχουν πια σε μετρό, μόνο αν σε καλέσουν στο κινητό στην περίπτωση που έχεις f2go

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 4 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα βλεπω ανθρώπους της cosmote ακομα. Αλλα πακέτα δίνουν;

 

Άλλα ναι. Είχα πετύχει στο σταθμό του ηλεκτρικού στον Πειραιά μέσα Δεκέμβρη 2 κοπέλες της cosmote και λέω "ωπ εδώ είμαστε".

Και τελικά ήταν άλλο πακέτο με ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ λιγότερες παροχές.

Ειχε και τις βόντα εκεί που έδιναν επίσης πολύ καλό πακέτο με παροχές επιπέδου προνομιακού αλλά δεν ήθελα να μπλέξω με voda.

Link to comment
Share on other sites

Άλλα ναι. Είχα πετύχει στο σταθμό του ηλεκτρικού στον Πειραιά μέσα Δεκέμβρη 2 κοπέλες της cosmote και λέω "ωπ εδώ είμαστε".

Και τελικά ήταν άλλο πακέτο με ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ λιγότερες παροχές.

Ειχε και τις βόντα εκεί που έδιναν επίσης πολύ καλό πακέτο με παροχές επιπέδου προνομιακού αλλά δεν ήθελα να μπλέξω με voda.

 

Της Voda είναι μόνο για 12 μήνες οπότε δεν λέει.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν πάλι, θα μου στείλουν άλλο ένα προνομιακό. Μου είπαν, όπως και στο προηγούμενο που μου είχαν στείλει, πως για να ενεργοποιηθεί η προσφορά και να μην τη χάσω και λειτουργεί μόνο ως ένα απλό What's up, πρέπει να ενεργοποιήσω το πακέτο το πολύ 6 μέρες μετά την παραλαβή του.

Δηλαδή, αν εγώ το κάνω αργότερα, πχ κάποιους μήνες μετά, δεν ισχύει η προσφορά;

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν πάλι, θα μου στείλουν άλλο ένα προνομιακό. Μου είπαν, όπως και στο προηγούμενο που μου είχαν στείλει, πως για να ενεργοποιηθεί η προσφορά και να μην τη χάσω και λειτουργεί μόνο ως ένα απλό What's up, πρέπει να ενεργοποιήσω το πακέτο το πολύ 6 μέρες μετά την παραλαβή του.

Δηλαδή, αν εγώ το κάνω αργότερα, πχ κάποιους μήνες μετά, δεν ισχύει η προσφορά;

 

Βλακείες λένε όταν πάρεις το πακέτο στα χέρια σου από πίσω γράφει μέχρι Πότε μπορείς να το ενεργοποιήσεις

Link to comment
Share on other sites

Βλακείες λένε όταν πάρεις το πακέτο στα χέρια σου από πίσω γράφει μέχρι Πότε μπορείς να το ενεργοποιήσεις

 

Ναι, αλλά αυτή η ημερομηνία ισχύει για το προνομιακό ή ως απλό What's up καρτοκινητό; Γιατί τον ρώτησα και αυτόν που με πήρε: αν ενεργοποιήσω το πακέτο ένα μήνα μετά και όχι ύστερα από 6 μέρες αφού το παραλάβω θα ισχύει η προσφορά αυτή; Και μου απάντησε πως, όχι, δεν θα ισχύει, αλλά θα είναι ένα απλό καρτοκινητό What's up μετά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα να κανω μια ερωτηση λιγο χαζη, αλλα βρηκα προνομιακο και μοθ λενε θα βαλεις 10 ευρω και θα στειλεις Ζ9 στο 1330 να ενεγοποιηθει, αλλα αυτο το πακετα δεν θελει 8,5 ευρω? εαν βαλω 10 δεν αφηνει διαθεσιμα 8,07 ευρω? Κανω καπου λαθος? και τα 10 τα βαζεις απο καρτουλα η μεσω web banking?

Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας προκαταβολικα!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα να κανω μια ερωτηση λιγο χαζη, αλλα βρηκα προνομιακο και μοθ λενε θα βαλεις 10 ευρω και θα στειλεις Ζ9 στο 1330 να ενεγοποιηθει, αλλα αυτο το πακετα δεν θελει 8,5 ευρω? εαν βαλω 10 δεν αφηνει διαθεσιμα 8,07 ευρω? Κανω καπου λαθος? και τα 10 τα βαζεις απο καρτουλα η μεσω web banking?

Ευχαριστω πολυ για την βοηθεια σας προκαταβολικα!:)

 

Ακου φιλε βαζεις 10 μενου 8,93 και αγοραζεις το πακετο που κανει 8,5 και τελειωνεις περνεις και +1200mb απο reloaid αν το κανεις μεσα απο την εφαρμογη του what up ειτε με χρεωστικη ειτε με πιστωτικη ,paypal.+300mb παρε μοιρασε απο φιλους +300 παλι απο το κολπακι με τις 2 5αρες καρτες.μαλλον σε μπερδεψα.τα 300 εννοειτε οτι τα στελνεις σε φιλους γνωστους και σε στελνουν και αυτοι αλλα 300.οχι καρτα οχι winbak.

Edited by Ntonis
Link to comment
Share on other sites

Λογικα εννοεις μεσω χρεωστικης 5 και ξανα 5 κανεις το μοιρασε 2 φορες και μετα ενεργοποιηση το Ζ9 και μετα reloaded? η καταλαβα λαθος κατι?
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι μεσω καταστηματος Γερμανου. Λογικα δεν μπορουν να σου το αρνηθουν. Βεβαια χωρις να ειμαι σιγουρος χρειαζεται χαρτι απο τον φιλο σου για την μεταβιβαση
Link to comment
Share on other sites

φανταζομαι μεσω καταστηματος Γερμανου. Λογικα δεν μπορουν να σου το αρνηθουν. Βεβαια χωρις να ειμαι σιγουρος χρειαζεται χαρτι απο τον φιλο σου για την μεταβιβαση

 

Τι ακριβώς χαρτί?

Θα τον πάρω με τον ζόρι και θα πάμε μαζί σε αυτή την περίπτωση θέλει πάλι χαρτί?

Link to comment
Share on other sites

Λογικα εννοεις μεσω χρεωστικης 5 και ξανα 5 κανεις το μοιρασε 2 φορες και μετα ενεργοποιηση το Ζ9 και μετα reloaded? η καταλαβα λαθος κατι?

 

το πιο κυριο ειναι 5 χρεωστικη,πιστωτικη κανεις παρε ποιρασε. μετα ξανα 5 ερχεται το reloaid το βαζεις μεχρι και 7μερες διαρκει το δευτερο παρε μοιρασε το κανεις οποτε θελεις εχει διαρκεια 60μερες και μετα αγοραζεις το πακετο σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 114 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι ακριβώς χαρτί?

Θα τον πάρω με τον ζόρι και θα πάμε μαζί σε αυτή την περίπτωση θέλει πάλι χαρτί?

 

μονο ταυτοτητες.

Link to comment
Share on other sites

Θεος, δεν υπαρχεις! Σε ευχαριστω παρα πολυ για την αμεση βοηθεια!

 

----- προσθήκη μηνύματος 59 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Τι ακριβώς χαρτί?

Θα τον πάρω με τον ζόρι και θα πάμε μαζί σε αυτή την περίπτωση θέλει πάλι χαρτί?

 

Οχι εαν πατε μαζι μονο ο φιλος με την ταυτοτητα του χρειαζεται και εσυ με την δικη σου φιλε μου!;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...