Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Odin και εγκατασταση χωρις καρτα σιμ μεσα...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ποιας χώρας ρομ να διαλέξω σαν ποιο καλή και σταθερή? Αγγλική BTU, Γερμανική, ελληνική, κάποια άλλη ?? ;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο ειναι ολες...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα τελικά την τελευταία αγγλική ρομ του Δεκεμβρίου BTU μπαμ μπαμ.. Και όλα μια χαρά δεν ξέρω γιατί είχε κολλήσει.. ;) Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά έχω πρόβλημα με την συσκευή και μάλλον τελικά οφείλεται στην rom της vodafone πολλες φορές όταν το βάζω για φόρτιση μου βγάζει γραμμές πάνω πάνω όχι πάντα και επίσης κάποιες φορές χάνω κλήσεις και έχω θέμα με το messenger μπορεί να έχω 4g και ορισμένες φορές αργεί πάνω απο λεπτό να στείλει το μήνυμα. Έχω πάει στο service έχει γίνει αλλαγή οθόνης αλλαγή μητρικής αλλαγή κονέκτορα δεν ξέρω πραγματικά προσπάθησαν να το καταστρέψουν με την τελευταία έκδοση android?
Link to comment
Share on other sites

Εμένα είναι s8 plus από cosmote αγορασμένο. Η συσκευή είναι άπαιχτη δίχως το παραμικρό ψεγάδι- πρόβλημα. Είμαι με android 9.0 φυσικά και με το τελευταίο update Δεκέμβρη 2019.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά έχω πρόβλημα με την συσκευή και μάλλον τελικά οφείλεται στην rom της vodafone πολλες φορές όταν το βάζω για φόρτιση μου βγάζει γραμμές πάνω πάνω όχι πάντα και επίσης κάποιες φορές χάνω κλήσεις και έχω θέμα με το messenger μπορεί να έχω 4g και ορισμένες φορές αργεί πάνω απο λεπτό να στείλει το μήνυμα. Έχω πάει στο service έχει γίνει αλλαγή οθόνης αλλαγή μητρικής αλλαγή κονέκτορα δεν ξέρω πραγματικά προσπάθησαν να το καταστρέψουν με την τελευταία έκδοση android?

 

Φίλε για δες μια με ποια ρομ είσαι αυτήν την στιγμή στο κινητό με ενημέρωση ασφαλείας δες και πες μας.

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες,έτσι από περιέργεια.

Ο 4 χρόνων γιός μου, βλέποντας YouTube, έκανε επανεκκίνηση σε ασφαλή λειτουργία.

Ούτε καν ξέρω πώς γίνεται. Πως μπορεί να το έκανε;;;;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κατα τυχη προφανως. Πριν 2-3 χρονια η κορη μου μου ειχε στειλει selfie στο viber. Τωρα ειναι 5 χρονων...

 

Ειτε κρατησε παρατεταμενα το power οπου ειναι επιλογη ειτε απο τις ρυθμισεις....

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μαε πατημένο το κουμπί δεν έχει επανεκκίνηση σε ασφαλή λειτουργία,αλλά σκέτη επανεκκίνηση. Τέλος πάντων δεν έχει και πολύ νόημα,μην κουράζω το νήμα.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν κρατήσεις πατημένο το εικονικό κουμπί power που βγαίνει με παρατεταμένο πάτημα του φυσικού πλήκτρου, τοτε σου βγάζει επιλογή για επανεκκίνηση σε ασφαλή λειτουργία.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σήμερα παω να βάλω τον κωδικό και μου λέει ειναι λάθος ενω δεν τον άλλαξα επίσης με το δακτυλικό δεν δουλευει λέει κωδικό πατάω τον κωδικό και λέει ειναι λάθος τι μπορώ να κανω ?
My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παω να βάλω τον κωδικό και μου λέει ειναι λάθος ενω δεν τον άλλαξα επίσης με το δακτυλικό δεν δουλευει λέει κωδικό πατάω τον κωδικό και λέει ειναι λάθος τι μπορώ να κανω ?

 

Ενταξει το εκανα

My phone: iPhone 3gs 32 giga black.. Samsung s3-s4 -note 3.. Nokia 1020...Samsung S8...New iPad ( ΔΗΜΗΤΡΗΣ )
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,σε ολους μια ερωτηση πρεπει να κανω κατι για να δω το usb ευχαριστω

 

 

αν εννοεις να διαβασει στικακι η σκληρο δισκο , πρεπει να ειναι φορμαρισμενα σε fat32 η exfat.

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

αν εννοεις να διαβασει στικακι η σκληρο δισκο , πρεπει να ειναι φορμαρισμενα σε fat32 η exfat.

 

stelioz 78 Καλησπερα ναι δεν διαβαζει το στικακι

Link to comment
Share on other sites

Σύντομα θα λήξει η εγγύηση των δύο ετών για το κινητό μου.

Γνωρίζετε αν μπορώ μέσα στο διάστημα της εγγύησης να αλλάξω μπαταρία στο επίσημο service με μειωμένη τιμή;

Η μπαταρία δεν έχει κάποιο πρόβλημα αλλά επειδή σκέφτομαι να το κρατήσω για αλλά δύο χρόνια έλεγα μήπως είναι ευκαιρία όσο είναι ακόμα στην εγγύηση...

Never argue with an idiot. They drag you down to their level then beat you with experience!
Link to comment
Share on other sites

Σύντομα θα λήξει η εγγύηση των δύο ετών για το κινητό μου.

Γνωρίζετε αν μπορώ μέσα στο διάστημα της εγγύησης να αλλάξω μπαταρία στο επίσημο service με μειωμένη τιμή;

Η μπαταρία δεν έχει κάποιο πρόβλημα αλλά επειδή σκέφτομαι να το κρατήσω για αλλά δύο χρόνια έλεγα μήπως είναι ευκαιρία όσο είναι ακόμα στην εγγύηση...

 

Πάρε τηλ ένα επίσημο service κοντά σου και ρωτα τιμή για σίγουρα. Αλλά νομίζω είναι δωρεάν η εργασία και πληρώνεις κανα 20-25€ μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

Για αντικατάσταση μπαταρίας σε επίσημο σέρβις και σε τηλέφωνο εκτός εγγύησης γνωρίζουμε τιμη; Άρχισε να μειώνεται αρκετά η αυτονομία..
Link to comment
Share on other sites

Για αντικατάσταση μπαταρίας σε επίσημο σέρβις και σε τηλέφωνο εκτός εγγύησης γνωρίζουμε τιμη; Άρχισε να μειώνεται αρκετά η αυτονομία..

 

40-50€ εκεί γύρω. Αλλά αυτά μπορειτε να τα μάθετε εύκολα με ένα τηλέφωνο και να ρωτήσετε αν έχουν έτοιμο ανταλλακτικο. Η smartec την αλλάζει σε μια ώρα (όπως και τις περισσότερες επισκευές που κάνει)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δεν γυρνάει σε οριζόντια προβολή. Υπάρχει κάποια ρύθμιση; η κάποια επιλογή συγκεκριμένες εφαρμογές να είναι πάντα σε οριζόντια προβολή;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Galaxy Z fold 5

Link to comment
Share on other sites

Δεν γυρνάει σε οριζόντια προβολή. Υπάρχει κάποια ρύθμιση; η κάποια επιλογή συγκεκριμένες εφαρμογές να είναι πάντα σε οριζόντια προβολή;

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

ναι ενεργοποίησε και ρύθμισε όπως σε βολεύει την αυτόματη περιστροφή.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.

Έχω ένα θέμα με το κινητό μου.

Έχει τρεις ημέρες τώρα, που μου πετάει συνέχεια διαφημίσεις, σε ολόκληρη την οθόνη ξαφνικά...

Πάω να ανοίξω το κινητό, διαφήμιση, διαβάζω κάτι στο ίντερνετ, τσουπ πάλι διαφήμιση..

Εφαρμογές εδώ και ένα μήνα, δεν έβαλα καμία..

Τι πρέπει να κάνω, για να γλιτώσω τις εργοστασιακες ρυθμίσεις??????

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...