Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είχα το ίδιο πρόβλημα Πριν απο 3 μήνες, πήγα στην Smartec, και το καθάρισαν επιτόπου, και χωρίς χρέωση το καλύτερο σετβις στη Ελλάδα, δινει προστιθέμενη αξια στην samsung.
:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Και μόνο η Σμαρτεκ είναι ένας λόγος από μόνος του να πάρεις Σαμσουνγκ...
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Παιδιά όταν βάζω να δω ταινία στο νετφλιξ μου κατεβαίνει η φωτεινότητα. Ξέρετε τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)
  • 2 weeks later...

Καλησπέρα παιδιά. Το εικονίδιο "Θέματα και φόντα" έχει εξαφανιστεί από την επιφάνεια εργασίας του κινητού. Ξέρετε πως το επαναφέρω; 

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι στο μενου εφαρμογων το πατας παρατεταμενα και το σερνεις προς τα πανω.

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα ξερει κανεις παιδια πως μπορω να ηχογραφησω τις εισερχομενες κλησεις ?δοκιμασα 4-5 app απο πλειστορ αλλα δεν δουλευει κανενα ,αν καποιος εχει δοκιμασει καποιο που δουλευει θα ημουν ευγνωμων ,ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Επισημως η Samsung σταματησε να τα υποστηριζει αλλα δεν αποκλειεται να δωσει 1-2 updates και μες το 22 οπως εχει κανει και σε παλιοτερες ναυαρχιδες μετα το τελος της υποστηριξης .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

καλήμερα σας. Πριν από 3 μήνες περίπου το κινητό μου έβγαλε ένα πρόβλημα. Πρασίνισε η οθόνη και όταν πατούσα κάτι στην οθόνη το έπαιρνε μετά από 5-6 δευτερόλεπτα. ε μετά από μερικές επανεκκινήσεις και αφού περάσαν 15 λεπτά περίπου  επανήλθε. Σήμερα το ξανάκανε αυτό, μόνο που αυτή τη φορά μου φάνηκε κάπως χειρότερα. Η οθόνη ήταν πάλι πράσινη και αυτή τη φορά δεν μπορούσα να διακρίνω κάτι για να πατήσω. Το έκανα μερικές επανεκκινήσεις με τα κουμπιά αφού δεν έβλεπα τίποτα και μετά από 10 λεπτά έγινε. Όμως μετά από μισή ώρα περίπου το ξανάκανε και μετά από 10-15 λεπτά έγινε από μόνο του. Τώρα το έκλεισα και το έβαλα στην πρίζα να φορτίσει. Το κινητό το πρόσεχα πάρα πολύ δεν έχει πέσει ούτε μια φορά. Μόνο που είχε πέσει λίγο νερό πάνω του αλλά αυτό έγινε πριν 1,5 χρόνο. Δε πιστεύω δηλαδή να είναι από αυτό.

Έχει συμβεί σε εσάς αυτό; Τι μπορεί να φταίει;

Link to comment
Share on other sites

On 30/3/2022 at 12:02 ΜΜ, nikos0101 said:

καλήμερα σας. Πριν από 3 μήνες περίπου το κινητό μου έβγαλε ένα πρόβλημα. Πρασίνισε η οθόνη και όταν πατούσα κάτι στην οθόνη το έπαιρνε μετά από 5-6 δευτερόλεπτα. ε μετά από μερικές επανεκκινήσεις και αφού περάσαν 15 λεπτά περίπου  επανήλθε. Σήμερα το ξανάκανε αυτό, μόνο που αυτή τη φορά μου φάνηκε κάπως χειρότερα. Η οθόνη ήταν πάλι πράσινη και αυτή τη φορά δεν μπορούσα να διακρίνω κάτι για να πατήσω. Το έκανα μερικές επανεκκινήσεις με τα κουμπιά αφού δεν έβλεπα τίποτα και μετά από 10 λεπτά έγινε. Όμως μετά από μισή ώρα περίπου το ξανάκανε και μετά από 10-15 λεπτά έγινε από μόνο του. Τώρα το έκλεισα και το έβαλα στην πρίζα να φορτίσει. Το κινητό το πρόσεχα πάρα πολύ δεν έχει πέσει ούτε μια φορά. Μόνο που είχε πέσει λίγο νερό πάνω του αλλά αυτό έγινε πριν 1,5 χρόνο. Δε πιστεύω δηλαδή να είναι από αυτό.

Έχει συμβεί σε εσάς αυτό; Τι μπορεί να φταίει;

παρακάτω είναι η απάντηση ενός φίλου τεχνικού. 

Λειτουργικό ας δοκιμάσει. Φορμάτ δηλαδή. μετά όλα είναι πιθανά

Οθόνη

Πλακέτα

Edited by kakos
Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Επειδη ψαχνω την συζητηση και δεν την βρισκω, ποιες θηκες ειναι συμβατες με τζαμακι, εχω την spigen και μου το ξεκολλαει.

Link to comment
Share on other sites

Εγω οσο το ειχα δεν καταφερα να βρω τον ιδανικο συνδιασμο. Μια καλη μεμβρανη ειναι πιστευω η καλυτερη λυση.

Link to comment
Share on other sites

On 9/7/2022 at 2:10 ΜΜ, ganian said:

Επειδη ψαχνω την συζητηση και δεν την βρισκω, ποιες θηκες ειναι συμβατες με τζαμακι, εχω την spigen και μου το ξεκολλαει.

Έχω εδώ και χρόνια τη μαύρη θήκη Spigen Thin Fit... 
https://www.skroutz.gr/s/11702862/Spigen-Thin-Fit-Μαύρο-Galaxy-S8.html
μαζί με γυαλί T-MAX...
https://www.skroutz.gr/s/18885347/T-Max-UV-Full-Face-Tempered-Glass-Galaxy-S8.html

Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, xalaros said:

Έχω εδώ και χρόνια τη μαύρη θήκη Spigen Thin Fit... 
https://www.skroutz.gr/s/11702862/Spigen-Thin-Fit-Μαύρο-Galaxy-S8.html
μαζί με γυαλί T-MAX...
https://www.skroutz.gr/s/18885347/T-Max-UV-Full-Face-Tempered-Glass-Galaxy-S8.html

Και εγω το Τ-ΜΑΧ εχω βαλει, αλλα με την liquid air armor, το εχω αλλαξει ηδη 2 φορες.

Η thin fit δεν σου εχει ξεφλουδισει στο πισω μερος;

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ganian said:

Και εγω το Τ-ΜΑΧ εχω βαλει, αλλα με την liquid air armor, το εχω αλλαξει ηδη 2 φορες.

Η thin fit δεν σου εχει ξεφλουδισει στο πισω μερος;

Όχι και την έχω από 25/02/2019.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...