Jump to content

Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)


ZZW30
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγώ δεν το δέχομαι αυτό. Όχι από σένα από την σαμμυ εννοείται. Ή apple μια χαρά αναβαθμίσεις δίνει σε βάθος χρόνων και μια χαρά πουλάει.

Εγώ αν δεν ήταν τόσο ακριβά θα πήγαινα σε iPhone.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και εγω δεν το δεχομαι οποτε αφου παραμενω samsung ,για αλλους λογους , το επομενο θα ειναι σειρα Α . ετσι κι αλλιως 2 μεγαλα update παιρνουν ειτε S ειτε Α .

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 5 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν αξίζει να αγοράζεις πλέον σειρά ναυαρχιδας.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω το εξης πρόβλημα, ο υπολογιστής βλέπει μεν το κινητό αλλά σαν άδειο φάκελο, και δεν μπορεί να γίνει μεταφορά αρχείων. Αυτό έγινε μετά από φορματ, καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Στο κάνει κ οταν είναι ξεκλείδωτη η οθόνη του κινητού?

Εμενα στο s8+, το βλέπει μόνο οταν την ξεκλειδώνω

 

-------------

Στάλθηκε με το Tapatalk, χρησιμοποιώντας το δεξί μου δάχτυλο.

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Η οθονη ειναι ξεκλειδωτη, κατι αλλο συμβαινει, εχω δοκιμασει 4 καλωδια. Σκεφτομαι να το φλασαρω μηπως στρωσει, υποθετω θα το δει ο υπολογιστης σε download mode. Edited by polll
Link to comment
Share on other sites

Η οθονη ειναι ξεκλειδωτη, κατι αλλο συμβαινει, εχω δοκιμασει 4 καλωδια. Σκεφτομαι να το φλασαρω μηπως στρωσει, υποθετω θα το δει ο υπολογιστης σε download mode.
Μήπως εξαιτίας του φορμάτ θέλει πάλι έγκριση ο υπολογιστής για μεταφορά δεδομένων.
Link to comment
Share on other sites

Το εχω ρυθμισει για μεταφορα δεδομενων, δεν το βλεπει ουτε σε download mode. Βλεπω η θυρα φορτισης εχει βρωμια μεσα, για να δουμε...... α ρε S5 με το καπακι σου, 5 χρονια και ειναι καθαρο μεσα!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τώρα με την καραντίνα με τρώει ο κωλος μου για ένα φορμάτ ή καμία τον,αλλά έχω χάσει επαφή με φλασαρισμα.

Πιο πολύ ψήνομαι να το στήσω από την αρχή με τις οδηγίες του Swind.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

έχω τη συσκεύη σχεδόν τρία χρόνια και δεν έκανα ποτέ φορμάτ.

υπάρχει κάποιος οδηγός;

τι να προσέξω, τι να πάρω αντίγραφα, τι θα γίνει με τους λογαριασμούς, με τον ασφαλή φάκελο κλπ;

τώρα ας πούμε, έχω πρόβλημα με τον ασφαλή φάκελο, καποιες εφαρμογές που έχω και εκεί δεν λειτουργούν σωστά.

π.χ. η εφαρμογή των επαφών της google, ενώ στη συσκευή τρέχει κανονικά, στον ασφαλή φάκελο μου γράφει πως δεν έχω δώσει όλα τα δικαιώματα, ενω τα έχω δώσει.

το ίδιο και με άλλες εφαρμογές.

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Αντίγραφα θα πάρεις από τα αρχεία σου. Επαφές ρυθμίσεις κ λογαριασμοί κάνουν συγχρονισμό στο cloud.

Για τον ασφαλή φάκελο φαντάσου ότι είναι άλλη συσκευή εκεί μέσα. Σα να έχεις δυο τηλέφωνα.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω πώς γίνεται αυτό, αλλά βγήκε ενημέρωση Απριλίου.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αντίγραφα θα πάρεις από τα αρχεία σου. Επαφές ρυθμίσεις κ λογαριασμοί κάνουν συγχρονισμό στο cloud.

Για τον ασφαλή φάκελο φαντάσου ότι είναι άλλη συσκευή εκεί μέσα. Σα να έχεις δυο τηλέφωνα.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

σ ευχαριστώ για την απάντηση

 

Δεν ξέρω πώς γίνεται αυτό, αλλά βγήκε ενημέρωση Απριλίου.

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

γιατί το λες αυτό;

δεν θα έπρεπε να βγεί;

κι αν δεν έπρεπε, μήπως είναι κάτι σημαντικό και την έβγαλαν;

Samsung galaxy s8 duos. Surface Pro 4. DOD LS430W.
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι πρωτη φορα πηρε το S8 ενημερωση μηνα πριν καν μπει ο μηνας... Ουτε κα οταν ειχε πρωτοβγει δεν γινονταν αυτο...

 

Στάλθηκε από το SM-G970F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε κάτι καινούργιο στον πίνακα ειδοποίησεων που λέγεται προβολή τηλεφώνου. Είναι ανενεργό και λέει:

283c249c19fb56d36dea610109d85fca.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου έβγαλε κάτι καινούργιο στον πίνακα ειδοποίησεων που λέγεται προβολή τηλεφώνου. Είναι ανενεργό και λέει:

283c249c19fb56d36dea610109d85fca.jpg

Δεν είναι κάτι καινούριο αυτό, απλά μπορεί να άλλαξε/ενημέρωσε κάποια ρύθμιση και το ξανά-εμφάνισε.

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο. Μάλλον έχει να κάνει με το smart things που δεν το έχω σουτάρει μετά το φορμάτ .

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Άκυρο. Μάλλον έχει να κάνει με το smart things που δεν το έχω σουτάρει μετά το φορμάτ .

 

Στάλθηκε από το SM-G950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Παιδια καληςπερα κανω ενημερωση για χαρτες στην Ελλαδα στο HEREWeGo και κολαει στο 88 ΤΙς 100 ξερει να μου πει καποιος τι γινετε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καληςπερα κανω ενημερωση για χαρτες στην Ελλαδα στο HEREWeGo και κολαει στο 88 ΤΙς 100 ξερει να μου πει καποιος τι γινετε ευχαριστω
Αναλόγως το μέγεθος του αρχείου και την ταχύτητα του δικτύου σου. Ίσως θέλει αρκετή ώρα για να κατεβεί η ενημέρωση και κολλάει όταν σβήνει η οθόνη του κινητού σου. Λες και πέφτει σε sleep ένα πράγμα, τουλάχιστον το δικό μου. Δοκίμασε να κατεβάσεις την ενημέρωση χωρίς να αφήσεις την οθόνη του κινητού σου να σβήσει.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως το μέγεθος του αρχείου και την ταχύτητα του δικτύου σου. Ίσως θέλει αρκετή ώρα για να κατεβεί η ενημέρωση και κολλάει όταν σβήνει η οθόνη του κινητού σου. Λες και πέφτει σε sleep ένα πράγμα, τουλάχιστον το δικό μου. Δοκίμασε να κατεβάσεις την ενημέρωση χωρίς να αφήσεις την οθόνη του κινητού σου να σβήσει.

 

Στάλθηκε από το SM-G955F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Magiktigra σε ευχαριστω πολυ νασαι καλα

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...