Jump to content

Ενημέρωση για κάλυψη και βελτιώσεις / προβλήματα δικτύου


kinitoneidimonas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερει κανεις αν εχει πεσει το call center της κοσμοτε 13888? Μιση ωρα τωρα μου βγαζει οτι "ο αριθμος δεν χρησιμοποιειται"!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα σε όλους, μπας και κράσαρε το δίκτυο λόγω του δωρεάν Viber;
Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με ενημέρωση που είχα μου είπαν ότι αναμένεται σύντομα αποκατάσταση..

 

Ξερει κανεις αν εχει πεσει το call center της κοσμοτε 13888? Μιση ωρα τωρα μου βγαζει οτι "ο αριθμος δεν χρησιμοποιειται"!!!

 

Εχει πέσει ναι..

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Εισαι σε ίδια περιοχή με τους δικούς σου;;Κάνουν κανονικά πλοήγηση;;Γιατι και μένα δείχνει Η αλλα δεν μπαίνει πουθενά.Δεν είναι σε όλη την Ελλάδα το πρόβλημα γιαυτο σε ρωτάω.

 

Ναι όλοι μαζί είμαστε. Εγώ στο κινητό δεν έχω ενώ αυτοί στα κινητά τους έχουν. Όλοι έχουμε Frog και επίσης στο ταμλπετ (που γράφω τώρα) με Internet on the go εχω κανονικα

:worry:

Link to comment
Share on other sites

Ναι όλοι μαζί είμαστε. Εγώ στο κινητό δεν έχω ενώ αυτοί στα κινητά τους έχουν. Όλοι έχουμε Frog και επίσης στο ταμλπετ (που γράφω τώρα) με Internet on the go εχω κανονικα

:worry:

Δεν ξερω τι να πω.. :/ δεν είχαν καμια στιγμή θέμα με το ίντερνετ σημερα;

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι να πω.. :/ δεν είχαν καμια στιγμή θέμα με το ίντερνετ σημερα;

 

Βασικά δεν το χρησιμοποιούν για να σου πω. Εγώ απλώς το τεσταρα μόλις είδα ότι δεν είχα εγώ και ήμουν σίγουρος ότι ήταν θέμα με το κινητό μου , μετά είδα ότι έχουν πολλοί και ησυχασα :happy:

Link to comment
Share on other sites

Αναμένεται σύντομα αποκατάσταση λένε...το ποσο σύντομα δεν μου το διευκρινίζουν.
Link to comment
Share on other sites

Και Λάρισα (κέντρο) που ειμαι δεν δουλευει το ιντερνετ πανω απο 1 ώρα.
Link to comment
Share on other sites

Στο Facebook γινεται χαμός...Πάντως εδω που τα λέμε,το ότι θα έκανα την δουλειά μου (έστω και πιο αργά) με ίντερνετ απο τη Wind στην επαρχία επειδή η Κοσμοτε δεν έχει,δεν το περίμενα ποτέ.Φυσικά και τα προβλήματα ειναι μέσα στο πρόγραμμα αλλα και αυριο μεθαύριο μπορεί να τύχει το οτιδήποτε στις αλλες εταιρίες..Απλα έκανα μια διαπίστωση για σήμερα.
Link to comment
Share on other sites

Το ειπαν επίσημα στο Twitter πριν καμια ωρα.

 

To Twitter να το .............

 

ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥΣ επρεπε να το αναρτησουν και να στειλουν ενα mail σε site τεχνολογικου ενδιαφεροντος...(insomnia,myphone,adsl.gr,lab.gr)

 

Εγω δεν εχω κανένα social τι να κανω?

Να πεσω να πεθάνω?

Edited by Mark_K
Link to comment
Share on other sites

Όπως γράφτηκε κι από άλλους, η αντιμετώπισή τους είναι απαράδεκτη.

Προβλήματα χοντρά ή ψιλά μπορεί να τύχουν σε όλους.

Από τη στιγμή όμως που δεν υπάρχει ανακοίνωση ούτε σε fb, twitter, site, ειδοποίηση με sms και το 13888 έχει πέσει (είτε από φόρτο είτε το έκλεισαν οι ίδιοι για να μην τους πρήζουν), μιλάμε για γελοιότητα.

Ακόμα χειρότερο το γεγονός ότι στο site δεν υπάρχει πουθενά mail ώστε να επικοινωνήσεις με την εξυπηρέτηση πελατών, μόνο μια φόρμα επικοινωνίας καταχωνιασμένη πέντε επίπεδα μέσα (cosmote.gr --> κινητό --> ιδιώτες --> εξυπηρέτηση --> επικοινωνία --> επικοινώνησε μαζί μας)

 

Χαχαχα. Την ώρα που γράφω, μόλις έπεσε και η φόρμα στο site. Έκανα refresh και εξαφανίστηκε

Link to comment
Share on other sites

Γενικά υπολειτουργει η κοσμοτε σήμερα γενικώς για κάποιο λόγο.

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

Εχει βλάβη στο ίντερνετ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

Εχω το εξής πρόβλημα..από τις 4 το απόγευμα περίπου... Δεν έχω πρόσβαση στο ίντερνετ ενώ έχω κανονικά mb.. Δεν μου εμφανίζεται ότι έχω σύνδεση όταν πατάω στα δεδομένα... Μπαίνω ρυθμίσεις δικτύου..είναι κομπλέ..στέλνω 1333 Wap... Μήπως έχουν κάνει νέες ρυθμίσεις το δέχομαι...και πάλι τίποτα..Αυτό γίνεται στο.κινητο μου στο κινητό της γυναίκας μου και του αδελφού μου..δν μπορούν να συνδεθούν...

 

Να πω ότι βάλαμε καινούργιες σιμ από κόσμου what's up... Αλλά εδώ και μια εβδομάδα δεν είχαμε θέμα..Τι γίνεται..γνωρίζει κανένας..:;;::; Έχει πρόβλημα το δίκτυο της cosmote??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..

Εχω το εξής πρόβλημα..από τις 4 το απόγευμα περίπου... Δεν έχω πρόσβαση στο ίντερνετ ενώ έχω κανονικά mb.. Δεν μου εμφανίζεται ότι έχω σύνδεση όταν πατάω στα δεδομένα... Μπαίνω ρυθμίσεις δικτύου..είναι κομπλέ..στέλνω 1333 Wap... Μήπως έχουν κάνει νέες ρυθμίσεις το δέχομαι...και πάλι τίποτα..Αυτό γίνεται στο.κινητο μου στο κινητό της γυναίκας μου και του αδελφού μου..δν μπορούν να συνδεθούν...

 

Να πω ότι βάλαμε καινούργιες σιμ από κόσμου what's up... Αλλά εδώ και μια εβδομάδα δεν είχαμε θέμα..Τι γίνεται..γνωρίζει κανένας..:;;::; Έχει πρόβλημα το δίκτυο της cosmote??

 

Υπάρχει πρόβλημα στο δίκτυο εδω και κάποιες ώρες και δεν λειτουργεί το ίντερνετ αλλα ούτε και η εξυπηρέτηση πελατών.Περιμενουμε κάποια ανακοίνωση που δεν υπάρχει και κάνουμε υπομονή...οσο γινεται δηλαδή

 

Βγηκε ανακοίνωση στο Facebook.

 

https://m.facebook.com/cosmote/photos/a.143912552370539.29889.108137602614701/1041894115905707/?type=3&source=48

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τώρα θα έμπαινα και εγώ για να αναφερω τα προβλήματα που αντιμετωπίζει η κοσμοτε. Στο δικό μου κινητό έχει κανονικά 3g και 4g ενώ σε κινητό φίλου δεν του ανοίγει το ίντερνετ. (3g μόνο) Παίρνω στην εξυπηρέτηση πελατών και λέει ότι ο αριθμός δεν χρησιμοποιείται. Μετά από πολλές προσπάθειες απαντούσε ο αυτόματος αλλά ποτέ δεν συνδέθηκα με εκπρόσωπο της εταιρείας. Το αποτέλεσμα ήταν να μου φάει και 0.60 από την κάρτα μετά από τόσες φορές (0.20 η κλήση αλλά μόνο αν μιλήσεις με κάποιον). Έχει βγάλει κάποια επίσημη ανακοίνωση η εταιρεία??
Link to comment
Share on other sites

Look at φατσοβιβλιο!

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/0cac8f0256fa4306a1162efb3e684b62.jpg

 

Έχει πρόβλημα και η εξυπηρέτηση πελατών!!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

Edited by lek88
Link to comment
Share on other sites

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160803/0cac8f0256fa4306a1162efb3e684b62.jpg

 

Έχει πρόβλημα και η εξυπηρέτηση πελατών!!

 

(Στάλθηκε απο lg g4. Lollipop 5.1)

 

Εγω κανενα θεμα δεν εχω,νετ κανονικα 3G/4G. Ειμαι ανατολικη θεσσαλονικη αμα παιζει ρολο η περιοχη.

Sent from iPhone 5s and Cosmote 3G.

My list of Devices: 2012 ZTE Blade 2, 2014: ZTE Blade 3, Galaxy S Duos 2 2015: Switch to Windows Phone Lumia 535, 2016: Moving to iOS with iPhone 5s, 2018: Back to Android Redmi 5 Plus, 2019: Xiaomi Redmi Note 7, 2020: iPhone SE 2020 , 2022: iPhone 13, 2023: iPhone 14 Pro 

Tablets: iPad 9th Gen 64GB WiFi 

Mobile: What’s Up+ Nova Unlimited All

Σταθερή: Cosmote 100/10 FTTH, Nova 200/20 FTTH, Cosmote Adsl 24

Link to comment
Share on other sites

Το έχει και η τύχη μου... αφού πήρα απόφαση ότι θα αργήσει να δουλέψει, έβαλα την internet for sharing της Vodafone και για κάποιο λόγο δεν έπαιζε ούτε αυτή :)
Link to comment
Share on other sites

Εγω κανενα θεμα δεν εχω,νετ κανονικα 3G/4G. Ειμαι ανατολικη θεσσαλονικη αμα παιζει ρολο η περιοχη.

Sent from iPhone 5s and Cosmote 3G.

 

εγω δυτικα δεν εχω καθολου και μάλιστα απο το παραθυρο τωρα εχω στα 10 μετρα την κεραία και ενα ολοκληρο κτίριο του οτε!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

''ΖΗΣΕ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΡΙΟ''

"Οι απόψεις είναι σαν τις κω@@@πίδες. Όλοι έχουν από μία."

smrtphone history:HTC Desire**SONY XPERIA SP**LG G3 32Gb**LG G4**ΧΙΑΟΜΙ ΜΙ 9Τ

Link to comment
Share on other sites

Αττική ανατολικά, Αττική οδο, Δυτική Αθήνα κανένα πρόβλημα. Αυτή τη στιγμή Δυτικά όλα οκ.

Μπορεί όντως σταδιακά να το φτιάχνουν. Εντάξει και τα προβλήματα μέσα στο πρόγραμμα είναι. Αρκεί βέβαια να μην συμβαίνουν συνεχώς.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro using Tapatalk!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι θέμα κεραίας παιδιά κάτι άλλο παίζει. Κρατάω δύο κινητά με το ένα γράφω εδώ και το άλλο δεν δίνει data με τίποτα. Μέχρι και επανεκκίνηση του έκανα πριν λίγο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...