Jump to content

Lenovo K3 Note


Karthan7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια η rom η s 208 που στελνει το vickmall δουλευει απροβληματιστα; Ευχαριστω.

S205, ναι είναι απροβληματιστη, εγώ τους την πρότεινα στο vickmall, και την έχουν εγκαταστήσει και αλλά μέλη του νήματος και είναι ευχαριστημένοι.

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ερώτηση, σε κάποια ρομ δεν θυμάμαι ποια είχε μέσα την εφαρμογή truecaller by Lenovo, μήπως την έχει κανείς; θέλω αυτήν που είχε η ρομ και όχι αυτή που είναι στο Google play

Ευχαριστώ

Lenovo K3 Note , με MIUI και τα μυαλά στα κάγκελα

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 3GB 32GB

Xiaomi Mi Max Pro 6,44" 3/64GB

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το παθαινω αυτο απο την αρχη που το πηρα και οσες ρομ και να εβαλα μου το κανει...οχι παντα βεβαια αλλα αρκετα συχνα...απλα παταω το πλαινο κουμπι να σβησει η οθονη και με την επαναφορα λειτουργει ξανα κανονικα...δοκιμασε το...

 

Θα το δοκιμασω. Σε ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου

Link to comment
Share on other sites

Update από τον Ιταλό Cuoco92

 

#LENOVO #K3 #NOTE 1608 #MULTILANGUAGE #FIRMWARE

 

#CHANGELOG:

 

- BASED ON STOCK 1608 FIRMWARE

- ROOTED

- WORKING GAPPS

- CUOCO92 ADVANCED SETTINGS

- REPLACED LENOVO WEATHER WITH MY FAVORITE ONE

- REMOVED LENOVO STOCK DIALER

- ADDED ANDROID M DIALER&CO

- UPDATE SNAPIT TO V5

- REPLACED LENOVO GALLERY WITH CM

- WORKING GOOGLE+ INSTALLATION FROM PLAYSTORE

- ADDED NETWORK SEARCH (not enabled on stock firmware)

Go to:

Settings > Mobile Network Settings > More

- ADDED LENOVO VIDEO PLAYER

- UPDATE ITALIAN TRANSLATIONS

 

...AND MORE

 

THIS TIME, NO LOGO AND RECOVERY UPDATE

Edit :Προστέθηκε το λινκ

ROM DOWNLOAD

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Θα κανεις freeze την εφαρμογη contact manager.Αυτο εχω κανει εγω και δουλευει μονο η εφαρρμογη που εβαλα εγω για τα μηνυματα.Το μονο μειονεκτημα που προκυπτει μετα απο αυτο ειναι οτι δεν μπορεις να κανεις επεξεργασια τις επαφες σου.Λυνεται αν βαλεις μια εφαρμογη απο το playstore.Εχω εχω βαλει την ΚΚContacts

προσπαθώ από το link που δίνεις να την κατεβάσω αλλά όταν τελειώνει το κατέβασμα μου λέει σφάλμα δοκίμασα 10 φορές, έχεις καποιο άλλο λίγο να την κατεβάσω?

Link to comment
Share on other sites

http://www.androidiani.com/forum/lenovo-modding/467838-lenovo-k3-note-firmware-cuoco92.html

Πηγαινε εκει που λεει Aggiornato al 31.01.2016 στο FIRMWARE MARSHMALLOW εκει την εχει.

Edited by gkpapad

Xiaomi Mi4c

Huawei Honor 9

iPad mini 4

Link to comment
Share on other sites

προσπαθώ από το link που δίνεις να την κατεβάσω αλλά όταν τελειώνει το κατέβασμα μου λέει σφάλμα δοκίμασα 10 φορές, έχεις καποιο άλλο λίγο να την κατεβάσω?

http://www.needrom.com/download/cuoco92-1608/

Κατέβασα το πρώτο link και κατέβηκε κανονικά. Έχει 2 ώρες που την πέρασα και φαίνεται άψογη

Link to comment
Share on other sites

http://www.needrom.com/download/cuoco92-1608/

Κατέβασα το πρώτο link και κατέβηκε κανονικά. Έχει 2 ώρες που την πέρασα και φαίνεται άψογη

 

Εγώ την έχω απο εχθές. Ο ήχος είναι δυνατός . Το dialer και οι επαφές είναι του M6. Είναι πολύ πρακτηκό απ οτι στις προηγούμενες rom.

Notification Led & Double tap screen on λειτουργούν.

 

Το μόνο θέμα που είχα είναι οτι δεν μου εμφάνιζε το πληκτρολόγιο (καθόλου) και έπερεπε να πάω απο τις ρυθμήσεις να το ενεργοποιήσω.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν τι λέτε για την νέα ρομ του Ιταλού?

 

Τραβάει κάτι κολλήματα στα καλά καθούμενα για 2-3 λεπτά και έπειτα κάνει reboot από μόνο του. Αυτό είναι το μεγάλο πρόβλημα του.

Link to comment
Share on other sites

[...]τώρα που την ξαναφλάσαρα μου βγάζει προβλήματα με το xposed.

Μπορεί να μου πει κάποιος ποια έκδοση xposed χρησιμοποιεί?

 

το ιδιο προβλημα ειχα και εγω με το xposed περνα το 78-22 με αυτο μου δουλεψε εμενα.

 

Κατέβασα το 78-22 από εδώ και μου κάνει τα ίδια. Μπορείς να μου στείλεις και το δικό σου αρχείο να το δοκιμάσω? Αν και σιγά να μην φταίει το αρχείο.

Η rom που έχεις είναι η 03_K3_NOTE_5.1_1552DEV_ROW_003_CUOCO92.zip του Ιταλού?

Γιατί αν είναι αυτή θα τρελαθώ. Μέχρι πριν 2 μέρες δούλευε το xposed κανονικά σε αυτή.

Μόλις έκανα το unbrick άρχισαν τα προβλήματα. Τί μπορεί να άλλαξε?

 

Edit:

 

Έσπαγα το κεφάλι μου να σκεφτώ τί διαφορετικό μπορεί να είχε η ίδια rom πριν και μετά.

Τελικά σκέφτηκα πως πριν, είχα πάει στις επιλογές για προγραμματιστές και είχα επιλέξει εντοπισμό σφαλμάτων ή/και ψευδείς τοποθεσίες, για να δουλεύει καλά το titanium. Πήγα και το ξαναέκανα, ξαναέβαλα μετά το xposed και τώρα δείχνει να μην έχει πρόβλημα.

Ελπίζω να έκανε αυτό την διαφορά και να δουλέψει κανονικά. Επίσης ίσως και μόνο η ενεργοποίηση των επιλογών για προγραμμαριστές να έλυσε το πρόβλημα (αν το έλυσε).

 

αυτη την ρομ εχω και εγω [η οποια ειναι η καλητερη].κανε εκ νεου καθαρη εγκατασταση με ολα τα wipe,και μετα ξαναφλασαρισε το xposed και μετα το .apk

αυτο ειναι το αρχειο xposed-v78-sdk22-arm64-by-romracer-20151119.zip

 

Είναι όντως η καλύτερη.

Εννοείται πως κάθε φορά έκανα και εκκαθάριση των πάντων αλλά το xposed δεν δούλευε.

Δούλεψε μόνο με τις επιλογές προγραμματιστή που προανέφερα.

Εσύ τις έχεις ενεργοποιημένες?

 

Τις εχω παντα ενεργοποιημενες γιατι εχω τις 3κλιμακες μονιμα απενεργοποιημενες.

 

Κατά την διάρκεια μιας σύνδεσης με το link2sd το κινητό κόλησε σε άσπρη οθόνη και δεν ξεκολούσε με τίποτα.

Τα έκανα όλα από την αρχή λοιπόν,

Καθαρισμός στα πάντα και ξαναφλασάρισμα της rom και επαναφορά των εφαρμογών με titanium.

 

Στην συνέχεια πήγα να ξαναφλασάρω το xposed-v78-sdk22-arm64-by-romracer-20151119.zip που πριν το πρόβλημα λειτουργούσε.

Το αποτέλεσμα ήταν κόλημα στην άσπρη οθόνη για πάρα πολλά λεπτά ώσπου απογοητεύτηκα και το απεγκατέστησα ξαναφλασάροντας της rom (χωρίς clear).

 

Ο προβληματισμός είναι,

γιατί ενω η συγκεριμένη έκδοση xposed λειτουργούσε, τώρα δεν λειτουργεί?

Η διαφορά νομίζω πως είναι πως τώρα το εγκατέστησα μετά την επαναφορά των εφαρμογών μου ενώ πριν το είχα κάνει αμέσως μετά την εγκατάσταση της rom.

Αν φταίει αυτό, σημαίνει πως το xposed είναι ασταθές για την συγκεκριμένη rom (1552 Ιταλού) και μπορεί να φταίει και για το πρόβλημα που μου δημιουργήθηκε.

Τί λέτε?

| Ericsson GF768 | Sony Ericsson Z600 | Sony Ericsson Z550i | ZTE Blade | MOTOROLA ATRIX | ELEPHONE P3000s | Lenovo K3 Note | Lenovo Vibe P1 Pro | Samsung Galaxy Note 9 | Samsung Galaxy S22 Ultra |

 

Link to comment
Share on other sites

Είχα στείλει το τηλέφωνο για επισκευή στο vickmail με πρόβλημα ατη οθόνη

Μετά απο ενάμιση μήνα σήμερα μου ζητούν χρήματα με μια αναφορα απο τη λενόβο επισυναπτόμενη στα..κινέζικα κυριολεκτικά

 

Ιδου το μαιλ σε κινέζικα αγγλικά..

Dear customer,

We received a call from lenovo service yesterday,they test to find the phone LCD screen was pressed injury,the part where have yellow color.

it is man-made problem,so it is not in warranty,lenovo service can not replace a new screen free.

they quoted $60 to replace the screen,we need ask you about it frist,so take it back.

Here is the photo about your phone test paper,and photos about your phone.

Thanks very much,waiting for your reply.

 

 

Το τηλεφωνο δεν είχε κανενα πρόβλημα εκτος απο την οθόνη που κολουσε , πρόβλημα που το απαντάς συχνά.

 

Εντελώς αναξιόπιστο μαγαζί.Ασε που μου λέγανε πώς δε το είχανε παραλάβει και τους έστειλα σε μαιλ την αποδεξη παραλαβής με την υπογραφη τους. Επειτα μου ειπαν τάχα πως δεν το βρισκανε κλπ κλπ. Για πέιτε μου τώρα εσείς τί απαντας εδώ;

Edited by untitle
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω την Lemonade rom και οταν εχω τραβήξει βίντεο και πάω να το δω λέει ''Δεν είναι δυνατή η εύρεση''. Τι συμβαίνει;Το έχει προσέξει κανένας άλλος;
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αν μπωρει καποιοσ να μου στειλει την 1608 σε dropbox δεν μπορω με τιποτα να την κατεβασω..δοκιμασα με chrome με firefox απενεργοποιησα την προστασια για τους ιους...τιποτα.δοκιμασα ολα τα λινκ που αναφερορνται δεν κατεβαινει,οταν περνα την μεση μου λει σφαλμα...
Link to comment
Share on other sites

Είχα στείλει το τηλέφωνο για επισκευή στο vickmail με πρόβλημα ατη οθόνη

Μετά απο ενάμιση μήνα σήμερα μου ζητούν χρήματα με μια αναφορα απο τη λενόβο επισυναπτόμενη στα..κινέζικα κυριολεκτικά

 

Ιδου το μαιλ σε κινέζικα αγγλικά..

 

 

 

Το τηλεφωνο δεν είχε κανενα πρόβλημα εκτος απο την οθόνη που κολουσε , πρόβλημα που το απαντάς συχνά.

 

Εντελώς αναξιόπιστο μαγαζί.Ασε που μου λέγανε πώς δε το είχανε παραλάβει και τους έστειλα σε μαιλ την αποδεξη παραλαβής με την υπογραφη τους. Επειτα μου ειπαν τάχα πως δεν το βρισκανε κλπ κλπ. Για πέιτε μου τώρα εσείς τί απαντας εδώ;

 

Πρώτον, μην τα ισοπεδώνεις ολα. Επειδή έχω δει τα ποστ σου που ζητάς βοήθεια συνέχεια που τα κάνεις σαλάτα μην τα ρίχνεις όλα στο vickmall. Προφανώς είχε πρόβλημα στην οθόνη το κινητό αλλα δεν λες ακριβώς τι. Οσον αφορά το ότι δεν το βρίσκανε και αργήσανε να το πάρουν ,οφείλεται στο ότι είχανε την κινέζικη πρωτοχρονιά, οπότε είχαν αργία τα πάντα .

 

Δεν υποστηρίζω το vickmall ούτε έχω κάποιο ιδιαίτερο συμφέρον,απλά 2 φορές που χρειάστηκα aftersales service με εξυπηρέτησαν άψογα. Ενα χαλασμένο lenovo A806 είχε πρόβλημα μια πλακέτα και ήταν σβηστό και δεν άνοιγε,την αντικατέστησε η Lenovo δωρεάν,η οποία έχει και το καλύτερο service στην Κίνα. Αν δεν είχε κάτι σημαδάκια πίσω θα μου έδιναν καινούριο.Ενα thl t6 pro που είχε πρόβλημα η κάμερα το έστιλα πίσω και μου έδωσαν τα λεφτά και πήρα ενα Lenovo A806 βάζοντας την διαφορά.

 

Οπότε μην απαξιώνεις έτσι απλά επειδή σου έτυχε εσένα κάτι που μπορεί να το έχεις προκαλέσει και εσυ ο ίδιος.Τώρα στην περίπτωση σου ή στο φτιάχνουν εκεί στην Lenovo ή τους ζητάς να σου το στείλουν πίσω και να βρεις κάποιον να σου φτιάξει την οθόνη αγοράζοντας το ανταλλακτικό απο aliexpress, γύρω στα 25 ευρώ πάει μαζί με το digitizer συν όσο σου πάρει αυτός που θα στο βάλει. Εγώ προτείνω το πρώτο.

Edited by Darth_Revan
Link to comment
Share on other sites

Αν θες και την δικη μου γνωμη καλυτερα να στο φτιαξουν εκει.
Link to comment
Share on other sites

Πρώτον, μην τα ισοπεδώνεις ολα. Επειδή έχω δει τα ποστ σου που ζητάς βοήθεια συνέχεια που τα κάνεις σαλάτα μην τα ρίχνεις όλα στο vickmall. Προφανώς είχε πρόβλημα στην οθόνη το κινητό αλλα δεν λες ακριβώς τι. Οσον αφορά το ότι δεν το βρίσκανε και αργήσανε να το πάρουν ,οφείλεται στο ότι είχανε την κινέζικη πρωτοχρονιά, οπότε είχαν αργία τα πάντα .

 

Δεν υποστηρίζω το vickmall ούτε έχω κάποιο ιδιαίτερο συμφέρον,απλά 2 φορές που χρειάστηκα aftersales service με εξυπηρέτησαν άψογα. Ενα χαλασμένο lenovo A806 είχε πρόβλημα μια πλακέτα και ήταν σβηστό και δεν άνοιγε,την αντικατέστησε η Lenovo δωρεάν,η οποία έχει και το καλύτερο service στην Κίνα. Αν δεν είχε κάτι σημαδάκια πίσω θα μου έδιναν καινούριο.Ενα thl t6 pro που είχε πρόβλημα η κάμερα το έστιλα πίσω και μου έδωσαν τα λεφτά και πήρα ενα Lenovo A806 βάζοντας την διαφορά.

 

Οπότε μην απαξιώνεις έτσι απλά επειδή σου έτυχε εσένα κάτι που μπορεί να το έχεις προκαλέσει και εσυ ο ίδιος.Τώρα στην περίπτωση σου ή στο φτιάχνουν εκεί στην Lenovo ή τους ζητάς να σου το στείλουν πίσω και να βρεις κάποιον να σου φτιάξει την οθόνη αγοράζοντας το ανταλλακτικό απο aliexpress, γύρω στα 25 ευρώ πάει μαζί με το digitizer συν όσο σου πάρει αυτός που θα στο βάλει. Εγώ προτείνω το πρώτο.

 

 

 

Ασε μας βρε φίλε .Μια γρατζούνισμα είχε το τηλέφωνο στο temper galss και για αυτο έβαλα το ποστ για να μη μου πουν αυτα.. Κάτι που δεν ξέρεις μη υποθέτεις διότι εκτιθεσαι!

Εσενα σου φέρθηκαν καλα ,και καλα κάνεις ότι κάνεις ..Κινεζική πρωτομαγία είπες; Το γνώριζα!

Αλλα τους έπαιρνα στο σκαιπ που μου έδωσαν και μου το έκλειναν, μου λέγανε δεν το έχουν το τηλέφωνο ενώ δυο ιστοσελίδες εντοπισμού υποδειγναν ότι το παραλάβανε και χρειάστηκε να στείλω την αποδειξη παραλαβής συστημένου απο τα ΕΛΤΑ με την υπογραφης τους με την απειλή της μήνυσης στη κινέζική πρεσβεία(κινέζικο έδαφος) στην Αθήνα να αρχισουν να απαντούν.Και τι μου έιπαν ; Το χαλασες μονος σου με έγγραφο στα κινέζικα! Π@π@ριες και συγνώμη κιόλας! Άντε βγάλε άκρη τώρα! ΜΑΚΡΙΑ απο αυτόυς για μένα!

Link to comment
Share on other sites

Παρτο πισω και ρωτησε στο dikarto.gr εχεις ρωρησει εκει;

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρτο πισω και ρωτησε στο dikarto.gr εχεις ρωτησει εκει;

Link to comment
Share on other sites

Ασε μας βρε φίλε .Μια γρατζούνισμα είχε το τηλέφωνο στο temper galss και για αυτο έβαλα το ποστ για να μη μου πουν αυτα.. Κάτι που δεν ξέρεις μη υποθέτεις διότι εκτιθεσαι!

Εσενα σου φέρθηκαν καλα ,και καλα κάνεις ότι κάνεις ..Κινεζική πρωτομαγία είπες; Το γνώριζα!

Αλλα τους έπαιρνα στο σκαιπ που μου έδωσαν και μου το έκλειναν, μου λέγανε δεν το έχουν το τηλέφωνο ενώ δυο ιστοσελίδες εντοπισμού υποδειγναν ότι το παραλάβανε και χρειάστηκε να στείλω την αποδειξη παραλαβής συστημένου απο τα ΕΛΤΑ με την υπογραφης τους με την απειλή της μήνυσης στη κινέζική πρεσβεία(κινέζικο έδαφος) στην Αθήνα να αρχισουν να απαντούν.Και τι μου έιπαν ; Το χαλασες μονος σου με έγγραφο στα κινέζικα! Π@π@ριες και συγνώμη κιόλας! Άντε βγάλε άκρη τώρα! ΜΑΚΡΙΑ απο αυτόυς για μένα!

Αν και είμαστε offtopic, αυτό που λες το έκανε το vickmall?

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Η Κινα παιδια, αυτά τα ρισκα εχει.

Μην ζητατε τα ρεστα από κανεναν.

Ξερατε από την αρχη ότι αμα κατσει στραβη, εμπλεξες.

Αλλιως το παιρνεις από εδώ, πληρωνεις παραπανω και εχεις εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

Παρτο πισω και ρωτησε στο dikarto.gr εχεις ρωρησει εκει;

 

----- προσθήκη μηνύματος 32 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παρτο πισω και ρωτησε στο dikarto.gr εχεις ρωτησει εκει;

 

 

Ευχαριστώ για τη υπόδειξη. Τηλεφώνησα ήδη και είναι 10 ευρώ τα εργατικά συν 40-50ευρώ γνήσιο ανταλακτικό . Εκτος αν βρω εγώ ανταλακτικο και πληρώσω τα εργατικά μόνο σε αυτούς ή βάλω ιμιντασιόν...άστα !

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω πως μπορεις να το βρεις και φθηνοτερα. Αλλα απο οτι εχω διαβασει στο φορουμ πολλοι οσοι αλλαξαν οθονη παλι ειχαν προβλημα..
Link to comment
Share on other sites

Είχα στείλει το τηλέφωνο για επισκευή στο vickmail με πρόβλημα ατη οθόνη

Μετά απο ενάμιση μήνα σήμερα μου ζητούν χρήματα με μια αναφορα απο τη λενόβο επισυναπτόμενη στα..κινέζικα κυριολεκτικά

 

Ιδου το μαιλ σε κινέζικα αγγλικά..

 

 

 

Το τηλεφωνο δεν είχε κανενα πρόβλημα εκτος απο την οθόνη που κολουσε , πρόβλημα που το απαντάς συχνά.

 

Εντελώς αναξιόπιστο μαγαζί.Ασε που μου λέγανε πώς δε το είχανε παραλάβει και τους έστειλα σε μαιλ την αποδεξη παραλαβής με την υπογραφη τους. Επειτα μου ειπαν τάχα πως δεν το βρισκανε κλπ κλπ. Για πέιτε μου τώρα εσείς τί απαντας εδώ;

 

"Εντελώς αναξιόπιστο" δεν είναι. Από τα πλέων αξιόπιστα είναι και θα σου το πουν πολλοί που τους χρειάστηκε το after-sales service.

Για αυτό που λες με την παραλαβή έχεις δίκιο να τους κράξεις και καλά κάνεις και τους κράζεις.

Για την οθόνη τζάμπα τους κράζεις. Αν σου λένε πως αυτό τους λέει το service της Lenovo, έτσι είναι. Δεν έχουν κανένα λόγο να σου πουν ψέματα, δεν κερδίζουν κάτι. Απολύτως λογικό η απάντηση της Lenovo να είναι στα κινέζικα. Μια κινέζικη εταιρία στέλνει ένα έγγραφο σε κινέζικο μαγαζί, και όλα αυτά στην Κίνα. Τι περίμενες, να είναι στα αγγλικά. Αλλά σου λέω και πάλι πως το μαγαζί δεν έχει κανένα λόγο να σου πει ψέματα. Και αυτοί θα προτιμούσαν να σου το έφτιαχνε τζάμπα η Lenovo.

Και εγώ θα σου πρότεινα να σου αλλάξουν αυτοί την οθόνη (και ας νιώθεις "ριγμένος"). Με 60$ θα έχεις γνήσια οθόνη και η αλλαγή θα έχει γίνει από την ίδια την Lenovo. Αν πας στο δεύτερο σενάριο (ΟΕΜ οθόνη από Ali ή eBay) + εργατικά από κάποιον ηλεκτρονικό τότε θα σου βγει στα ίδια λεφτά αλλά δεν θα είναι το ίδιο. Ούτε η δουλειά θα είναι ίδια ούτε η οθόνη. Η γνήσιες είναι πολύ καλύτερες και αξιόπιστες από της no name.

Και μην νομίζεις πως αυτά συμβαίνουν μόνο στην Κίνα. Και εδώ στην Ελλάδα συμβαίνουν αυτά και σε συσκευές πολλαπλάσιας αξίας. Και σου ζητάνε και τριπλάσια λεφτά για μια οθόνη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Η Κινα παιδια, αυτά τα ρισκα εχει.

Μην ζητατε τα ρεστα από κανεναν.

Ξερατε από την αρχη ότι αμα κατσει στραβη, εμπλεξες.

Αλλιως το παιρνεις από εδώ, πληρωνεις παραπανω και εχεις εγγυηση

 

Μην παίρνεις και όρκο για αυτό. Ο χρόνος είναι σίγουρα λιγότερος αλλά τα ίδια συμβαίνουν και εδώ. Και τα λεφτά που ζητάνε εδώ είναι πολλαπλάσια. Αν κάνεις μια "γύρα" σε διάφορα forum θα καταλάβεις τι γίνετε.

Link to comment
Share on other sites

Ασε μας βρε φίλε .Μια γρατζούνισμα είχε το τηλέφωνο στο temper galss και για αυτο έβαλα το ποστ για να μη μου πουν αυτα.. Κάτι που δεν ξέρεις μη υποθέτεις διότι εκτιθεσαι!

Εσενα σου φέρθηκαν καλα ,και καλα κάνεις ότι κάνεις ..Κινεζική πρωτομαγία είπες; Το γνώριζα!

Αλλα τους έπαιρνα στο σκαιπ που μου έδωσαν και μου το έκλειναν, μου λέγανε δεν το έχουν το τηλέφωνο ενώ δυο ιστοσελίδες εντοπισμού υποδειγναν ότι το παραλάβανε και χρειάστηκε να στείλω την αποδειξη παραλαβής συστημένου απο τα ΕΛΤΑ με την υπογραφης τους με την απειλή της μήνυσης στη κινέζική πρεσβεία(κινέζικο έδαφος) στην Αθήνα να αρχισουν να απαντούν.Και τι μου έιπαν ; Το χαλασες μονος σου με έγγραφο στα κινέζικα! Π@π@ριες και συγνώμη κιόλας! Άντε βγάλε άκρη τώρα! ΜΑΚΡΙΑ απο αυτόυς για μένα!

 

Εγώ δεν το είπα αυτό με σκοπό να σου την πω,απλά επειδή δεν το κατέχεις και πολύ και είχες όλο προβλήματα με το κινητό και την rom. Κινεζικη πρωτομαγιά δεν νομίζω πως υπάρχει κινέζικη πρωτοχρονιά είπα :p .

Εβγαλες το tempered glass να δεις αν έχει πάθει ζημιά το tempered glass ή η οθόνη; Εντάξει μπορεί να κρυβόντουσαν λόγω της αργίας. Εγω είμαι ξεκάθαρος δεν εκτίθεμαι.Σε ρωτάω ξεκάθαρα πράγματα.Οπως είπαν και πιο πάνω δεν έχουν κάποιο συμφέρον αυτοι να σου πούνε ψέμματα,απευθείας στην Lenovo το στέλνουν. Δικαιωμά σου να λές ότι θέλεις.Αυτά απο εμένα.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια αν μπωρει καποιοs να μου στειλει την 1608 σε dropbox δεν μπορω με τιποτα να την κατεβασω..δοκιμασα με chrome με firefox απενεργοποιησα την προστασια για τους ιους...τιποτα.δοκιμασα ολα τα λινκ που αναφερορνται δεν κατεβαινει,οταν περνα την μεση μου λει σφαλμα...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...