Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Να αναφέρω πως πέρασα την BOC5 Τουρκίας

Ήδη καλύτερο σήμα και μηδενικά παράπονα ότι δεν με ακούν. Και προσωπικά λιιιγο καλύτερα τα πράγματα σε recents και γενικά ένα κλικ πιο γρήγορο μου φαίνεται το κινητό. Χωρίς PIT την έβαλα και χωρίς FORMAT ..μέχρι στιγμής.

 

Από πού μπορώ να το βρώ για να το κατεβάσω?Έχεις κάποιο link?

Πέρασαν...panasonic g500,sony z1,motorola startac,ericsson 768,nokia 3210,sony z5,siemens sl45i,sonyericsson t68i,nokia 7210,panasonic gd87,sonyericsson p800,orange spv,nokia 6600,qtek 8080,sonyericsson t610,samsung sgh-i530,qtek 8010,qtek s100,treo 650,motorola mpx220,nokia n70,qtek 8310,qtek s200,ubiquio 401,htc TyTN, htc p3300, apple iphone 2G, iphone 3G, iphone 3GS, iphone 4, Motorola Droid Razr, HTC One X, Samsung S3, S4, Sony Z1, 1+1, Note4 ...... :p
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να σας κάνω μερικές ερωτήσεις σαν νέος.... :

 

α) Υπάρχει τρόπος ξεκλειδώματος χωρίς να πατάμε το πλήκτρο power ? Κάτι σε διπλό tap ας πούμε...? Κάτι άλλο να μη διαλυθεί το πλήκτρο ?

 

 

Είναι ένας από τους λόγους αν όχι ο κυριότερος που χρησιμοποιώ θήκες s-view! Δεν πατώ σχεδόν ποτέ τα κουμπιά! 0 φθορά!!!

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

To smartlock βοηθαει την κατασταση.

Και εγώ το συνδυασμό smartlock fingerprint χρησιμοποιώ και μου έχει λύσει τα χέρια.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Να σας κάνω μερικές ερωτήσεις σαν νέος.... :

 

α) Υπάρχει τρόπος ξεκλειδώματος χωρίς να πατάμε το πλήκτρο power ? Κάτι σε διπλό tap ας πούμε...? Κάτι άλλο να μη διαλυθεί το πλήκτρο

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6096624#post6096624

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το συνδυασμό smartlock fingerprint χρησιμοποιώ και μου έχει λύσει τα χέρια.

 

μπορείς να μας βοηθήσεις λιγάκι? Πως γινεται αυτό? χρειάζεται να κατεβάσουμε κάτι ?

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να μας βοηθήσεις λιγάκι? Πως γινεται αυτό? χρειάζεται να κατεβάσουμε κάτι ?

 

Καλημερα.Αν και το εχω πουλησει το Note 4 απο οτι θυμαμαι αν εισαι ακομα με kit kat την επιλογη αυτη δεν θα την βρεις γιατι απλα δεν υπηρχε.Πρεπει να εισαι με lollipop και να πας στις ρυθμισεις με τα air gestures και τικαρε την συγκεκριμενη επιλογη με το περασμα του χεριου θα αναβει η οθονη και ετσι δεν χρειαζεται να πατας ουτε home button ουτε το power button.

Edited by Rospy7
Link to comment
Share on other sites

Να σας κάνω μερικές ερωτήσεις σαν νέος.... :

α) Υπάρχει τρόπος ξεκλειδώματος χωρίς να πατάμε το πλήκτρο power ? Κάτι σε διπλό tap ας πούμε...? Κάτι άλλο να μη διαλυθεί το πλήκτρο ?

β) Είναι και σε σας τόσο απαράδεκτος ο seonsoras δκατυλικού αποτυπώματος? Εγώ τον έβγαλα από το ξεκλείδωμα οθόνης και έβαλα κωδικό.

@jimpsar δοκίμασε μια κάρτα vodafone ή cosmo από αυτές που δίνουν ως διαφημιστικές....

Μπορείς να ενεργοποιήσεις μόλις περνάς το χέρι σου απο τον αισθητήρα να ανάβει το τηλέφωνο και μετά αντί για ταπ, απλά να σέρνεις την οθόνη για να ξεκλειδώσει. Ή να δίνεις τον κωδικό που το έχεις κάνει να μπαίνει με κωδικό.

ο Σένσορας για τα δακτυλικά αποτυπώματα είναι όντως περίεργος, αλλά θέλει τον τρόπο του. για αυτή την "περιέργεια" άλλαξαν τον τρόπο δακτυλικού αποτυπώματος στο S6.

 

ΤΡΟΠΟΠΟΙΗΣΗ:

Είχα ξααναρωτησει το εξής που δεν έτυχε να μου απαντήσει κανείς και γι αυτό ξαναρωταω:

Οταν "μοιράζεις" (κοινως κάνεις κοινή χρηση) ένα οποιοδήποτε αρχείο, έχει και το "ADD TO SECRET BOX". Επειδή δεν το έχω βρει πουθενά αυτό το secretbox, ρωτάω μήπως και ξέρει κανείς να βοηθήσει (που στο διάολο είναι δε μπορώ να βρω με απλά λόγια). Όταν το είχα ξαναγράψει το θέμα, είχα πει πως κατέβασα και μια εφαρμογή secret box στην περίπτωση που χρειάζεται ίσως κάποια εγκατάσταση μιας τέτοιας εφαρμογής, και κατέβασα, όταν έκανα κοινή χρήση με την εφαρμογή, αυτή που είχα περάσει με αυτήν που υπήρχε στο "share" δεν είχαν τπτ κοινό αφού δε φαινόταν αυτό που μοίραζα στο secretbox που υπήρχε προεγκατεστημένο, δε φαινόταν στην εφαρμογή secretbox που εγκατέστησα.

Αν ξέρει κανείς να βοηθήσει. .. ...

Edited by eloy4s
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

το τηλέφωνο έχει πλέον lollipop. Από την πρώτη μέρα που το πήρα, έκανε update σε lollipop.

 

Το βρήκα αυτό με τον αισθητήρα εγγύτητας, αλλά και αυτό, ιδιότροπο μου φαίνεται. Δε λειτουργεί εύκολα....

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δουλεύει μια χαρά (επίσης με lolipop). Περνάς το χέρι σου λίγο πιο πάνω από τον αισθητήρα, και τον καλύπτεις από το φως και απλά μετά τραβάς το χέρι και ανάβει το τηλέφωνο και είναι έτοιμο για ξεκλείδωμα με όποιο τρόπο και να το κλειδωνεις. Ξεχασα να σου πω πως το κάνω και φωνητικά. Προσωπικά διάλεξα να του λέω "τηλέφωνο άνοιξε", και ανοιγει. Αυτό εσύ το ορίζεις (απο κει και πέρα παίρνει και άλλες φωνητικές εντολές για κλήσεις μηνύματα κλπ, αφού το ανοίξεις πρώτα εννοείται) Edited by eloy4s
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα δουλεύει μια χαρά (επίσης με lolipop). Περνάς το χέρι σου λίγο πιο πάνω από τον αισθητήρα, και τον καλύπτεις από το φως και απλά μετά τραβάς το χέρι και ανάβει το τηλέφωνο και είναι έτοιμο για ξεκλείδωμα με όποιο τρόπο και να το κλειδωνεις. Ξεχασα να σου πω πως το κάνω και φωνητικά. Προσωπικά διάλεξα να του λέω "τηλέφωνο άνοιξε", και ανοιγει. Αυτό εσύ το ορίζεις (απο κει και πέρα παίρνει και άλλες φωνητικές εντολές για κλήσεις μηνύματα κλπ, αφού το ανοίξεις πρώτα εννοείται)

 

Που είναι αυτή η επιλογή γιατί την έιχα και εγώ στην kitkat και τώρα με την lollipop δεν το είχα δοκιμάσει και μιας που το αναφέρατε το δοκίμασα αλλά δεν μου δούλεψε. Το ψάχνω στις ρυθμίσεις αλλά δε το βρίσκω να δω μήπως είναι απενεργοποιημένο αλλά δεν το βρίσκω. Μπορείς να μου πεις την διαδρομή; Και αυτό με τη φωνή πως το έκανες;

Nokia:5110->6150->3310->3330->5210|Sharp:gx20|Sony ericsson:W800|Nokia:N82->N900|HTC:EVO 3D|Nokia:101 Dual Sim|Samsung:Galaxy Note 4(exynos 32Gb Black)|LG:G2->V10LG Tablet:G pad 8.3 White|Huawei:Mate 10 Pro|Samsung:Galaxy S21 Ultra 256Gb

Link to comment
Share on other sites

Που είναι αυτή η επιλογή γιατί την έιχα και εγώ στην kitkat και τώρα με την lollipop δεν το είχα δοκιμάσει και μιας που το αναφέρατε το δοκίμασα αλλά δεν μου δούλεψε. Το ψάχνω στις ρυθμίσεις αλλά δε το βρίσκω να δω μήπως είναι απενεργοποιημένο αλλά δεν το βρίσκω. Μπορείς να μου πεις την διαδρομή; Και αυτό με τη φωνή πως το έκανες;

Ρυθμίσεις>Προσβασιμότητα>κινητικές δυνατότητες και αλληλεπιδράσεις>αφύπνιση χωρίς επαφή <--- αυτό το τσεκάρεις. Όταν είναι σβηστή η οθόνη περνάς το χέρι πάνω απο τον αισθητήρα και ανοιγει το τηλέφωνο.

Αν θυμάμαι καλά τις φωνητικές εντολές του τις είχα δώσει απο το S voice. Και λέω μάλλον αυτό επειδή και όταν λέω "τηλέφωνο άνοιξε" ανοίγει το τηλέφωνο, αλλά ανοίγει και το s voice και περιμένει άλλη φωνητική εντολή, όπως,,,,,,, όμως εδω δυστυχως έχουμε προβλημα γιατί δεν έχει ελληνικά και αναγκαστικά πάει στο call (για να καλέσει κάποιο νούμερο, το οποίο όμως το λες όλο νουμερο νουμερο στα αγγλικά) six nine four five five six κλπ. Την εντολή όμως για να ανοίξει το τηλέφωνο τη δημιουργείς εσύ, και φυσικά αναγνωρίζει μόνο τη φωνή σου.

τροποποιηση: Στο S Voice θα πας στις ιδιοτηες (settings), και θα κάνεις ON το Voice wake up. Νομίζω πως εκείνη την ώρα του δίνεις εσύ το ποια εντολή που θα του πεις θα ανοιξει το τηλέφωνο. μπορείς να κάνεις μια σειρά πραγμάτων με φωνητικές εντολές, όπως να πεις τη λέξη "απάντηση" την ώρα που σε καλούν για να απαντήσεις στην κλήση, ή απόρριψη για να ρίξεις την κλήση. Έχει πράγμα, χρονο και ορεξη να έχεις να ψάχνεις.

Edited by eloy4s
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις> Φωνη> Ανιχνευση Ok Google> Αξιοπιστη φωνη.

Εμενα δε δουλευει η κανω κατι λαθος.

Δε ξεκλειδωνει μετα απο αναζητηση με Ok Google.

Μηπως χρειαζετε να λεμε καποια συγκεκριμενη εντολη?

πχ Ok Google, Unlock?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ρυθμισεις> Φωνη> Ανιχνευση Ok Google> Αξιοπιστη φωνη.

Εμενα δε δουλευει η κανω κατι λαθος.

Δε ξεκλειδωνει μετα απο αναζητηση με Ok Google.

Μηπως χρειαζετε να λεμε καποια συγκεκριμενη εντολη?

πχ Ok Google, Unlock?

άνοιξε το s finder και γραψε μέσα το s voice για να ανοιξει. Εκεί που θα σου ανοιξει πηγαινε στο settings του s voice και κανε τα παραπανω που σου ειπα.

 

τροποποιηση: Στο S Voice θα πας στις ιδιοτηες (settings), και θα κάνεις ON το Voice wake up. Νομίζω πως εκείνη την ώρα του δίνεις (ηχογραφεις) εσύ το ποια εντολή που θα του πεις θα ανοιξει το τηλέφωνο.

Edited by eloy4s
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Ναι το εκανα.

Ειχα κλειστο το svoice επειδη πριν λιγο καιρο δε δουλευε τ'αυτοχρονα με ok google. Τωρα δουλευουν κ τα δυο μαζι.

Αλλα κ παλι δε ξεκλειδωνει απο svoice ενω ακουει κλειδωμενο...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι το εκανα.

Ειχα κλειστο το svoice επειδη πριν λιγο καιρο δε δουλευε τ'αυτοχρονα με ok google. Τωρα δουλευουν κ τα δυο μαζι.

Αλλα κ παλι δε ξεκλειδωνει απο svoice ενω ακουει κλειδωμενο...

Αν το έχεις κλειδώσει με κωδικό ή με δακτυλικό αποτύπωμα, δεν ξέρω αν ξεκλειδώνει, δεν έχω δοκιμάσει. Μπορεί ναι, μπορεί όχι. Εγώ το έχω να ξεκλειδώνει με κύλιση. Εν πάσει περιπτώσει θα το κοιτάξω, στην ανάγκη θα σβήσω τις φωνητικές εντολές που έχει ηχογραφήσει, και θα περάσω νέες να σου πω στα σίγουρα ακριβώς πως να το κάνεις, αν και απο όσο θυμάμαι αυτά είναι τα βήματα. Αλλά κάπου λέει στα αγγλικά να σβήσω τα φωνητικά δεδομένα ή κάτι τέτοιο, (καθόσον δεν είμαι φίλος των αγγλικών, αλλά μόνο τα αναγκαία του ίντερνετ που πολλά κιόλας δεν ξέρω τι σημαίνουν αλλά ξέρω τι κάνουν) οπότε αν γίνει αυτό θα ξεκινήσει η διαδικασία απο την αρχή και θα μπορώ να σου πω ακριβώς πως να το κάνεις.

Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα

Τελικά τα προβλήματα με το σήμα συνεχίζουν να υφίστανται . Είμαι με Wind Θεσσαλονίκη κέντρο και πολλές φορές κόβεται το σήμα ή και η κλήση. ΟΚ ξέρω μάπα η Wind αλλά δεν είχα τόσο χοντρό κομμένα προβλήματα με άλλες συσκευές. Κάποιος συμπασχων? Δοκίμασα έβαλα kit kat αλλά πήγα lollipop πάλι. Πφφφ λέτε για κάνα service ?

 

Έχω το ίδιο πρόβλημα με σένα αλλά σχεδόν σε όλη την πόλη. Σήμα άθλιο και σε data μπει να κάνει και μισό λεπτό να ανοίξει μια σελίδα ενώ δείχνει H μέχρι να γυρίσει σε H+. Δοκίμασα την κάρτα μου σε νοτε 1 και s3 και έχω τα ίδια προβλήματα. Άρα είτε είναι η καινούργια micro sim που μου έδωσαν ή μάλλον το κ...δικτυο της wind. Πήρες μήπως πρόσφατα και συ καινούργια κάρτα; ελπίζω πάντως και γω να μην είναι θέμα συσκευής.

Link to comment
Share on other sites

Αφήστε το παιδιά, δεν είναι θέμα προβλήματος της δικής σας συσκευής κι εγώ τα ίδια τραβάω....από την άλλη, για να λέμε και αλήθειες, τα Samsung ποτέ δεν ήταν υπόδειγμα λήψης και με +/-30 sar είναι επόμενο να προκύπτουν Θέματα. Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Αφήστε το παιδιά, δεν είναι θέμα προβλήματος της δικής σας συσκευής κι εγώ τα ίδια τραβάω....από την άλλη, για να λέμε και αλήθειες, τα Samsung ποτέ δεν ήταν υπόδειγμα λήψης και με +/-30 sar είναι επόμενο να προκύπτουν Θέματα.

 

Τώρα δοκίμασα ξανά με άλλα δύο κινητά. Η σελίδα πχ του myphone κάνει δύο ολόκληρα λεπτά να ανοίξει. Είναι σαν να είναι τα data άχρη στα. Δε φταίει το note 4 πάντως.

Link to comment
Share on other sites

και εγω με wind στην Ναυπακτο (δεν εχει και την καλυτερη καλυψη και εδω) με BOC5 ισραηλ περασμενη βλεπω ιδια θεματα με Η και Η+ κανει αρκετη ωρα να ανοιξει σελιδα....

Οταν καποια στιγμη βρεθηκα Αθηνα αρχες Μαρτη οταν ειχε ξεκινησει το 4g η wind θυμαμε οτι πηγαινε καλα...

Δεν εχω δοκιμασει με αλλο παροχο...αλλα νομιζω οτι ειναι θεμα δικτυου....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Ναι το εκανα.

Ειχα κλειστο το svoice επειδη πριν λιγο καιρο δε δουλευε τ'αυτοχρονα με ok google. Τωρα δουλευουν κ τα δυο μαζι.

Αλλα κ παλι δε ξεκλειδωνει απο svoice ενω ακουει κλειδωμενο...

Αδελφέ, άκου όλα τα βήματα ένα ένα, και σου έχω και screenshots για να στα δειχνω κιολας. Στις φωτογραφίες έχω δώσει ονομασίες 1-2-3-4 κ.λ.π. για να ξερεις οτι ειναι με αυτη τη σειρα.

ΕΠΕΙΔΗ όμως παίρνει μέχρι 5 φωτογραφίες, αφαίρεσα 2 γιατί ήταν σύνολο 7, και έβγαλα τις 2 που θεωρώ πιο ασήμαντες αφού μπορώ να σου πω και πως είναι γραπτώς.

Οπότε απο την αρχή, έχουμε και λέμε: άνοιξε το S Voice (πως το ανοιγεις; μπορεις και να το γραψεις στο s finder και να στο βγαλει κατευθειαν) και θα δεις αυτό που βλέπεις στη http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=60302&d=1430491381 και θα πατήσεις το next. μετά θα σου βγει μια σελίδα που αφαίρεσα επειδή απλά θα τσεκάρεις κάτω ότι δεχεσαι (i agree γιατί αυτή είναι η επόμενη Νο2) Μετά πάμε http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=60304&d=1430491422σου δειχνω τι θα τσεκάρεις, μετά θα πατήσεις το ΜΠΛΕ κείμενο (tap here to customize κ.λ.π. κ.λ.π., στα έχω στη φωτογραφία να τα δεις, ) και μετά το Next που είναι επίσης κάτω. μετά θα σου βγει η επομενη που αφαίρεσα , η Νο4 , που σε αυτή τη σελίδα κάτω γραφει START το οποίο θα πατήσεις.http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=60306&d=1430491470πάνω δεξιά ότι έχει ένα μενού. Θα διαλέξεις το settings.

http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=60307&d=1430491542 το Voice wake-up. Επίσης θα τσεκάρεις το wake up while locked Απο πάνω σου δείχνω ότι πατάς το Set wake-up.

Τότε θα σου ανοίξει http://www.myphone.gr/forum/attachment.php?attachmentid=60308&d=1430491542 που εκεί θα πεις την δική σου προταση (η δική μου είναι "τηλέφωνο άνοιξε" π.χ.) η οποία θα αποτελείται απο κάποιες λέξεις. Αυτή την πρόταση θα την πεις 4 φορές αλλά με τον ίδιο τόνο, για να σε αναγνωρίσει, αλλιώς θα σε βάζει να ξαναηχογραφείς.

 

Με αυτόν τον τρόπο, και κλειστό να είναι το τηλέφωνο, έπειτα λέγοντας την προταση που έχει διαλέξει εσύ, θα ανοίγει, εκτός αν έχεις κάποιο κωδικό (το σιγούρεψα και αυτό), που τότε θα ανοίξει το τηλέφωνο αλλά θα σου ζητάει τον κωδικό, η αποτυπωμα κ.ο.κ. .Πάντως αν είναι με κύλιση το κλείδωμα, με τη φωνητική αυτή εντολή ξεκλειδώνει.

ΑΥΤΟ ΗΤΑΝ ΟΛΟ, ΑΝ έχεις κάποιο κόλλημα μου λες. Αυτό εφόσον το κάνεις καλά, θα δουλέψει ΣΤΑΝΤΑΡ

 

Υ.Γ. Άσε τα Hi Galaxy και τις βλακείες που δείχνει.

Edited by eloy4s
Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην ψάχνετε άδικα. Η Wind έχει μακράν το χειρότερο σήμα. Το κινητό με cosmote 4g απλά πετάει.
Link to comment
Share on other sites

Μια Βοήθεια.. Δεν μπορω να σεταρω το remote control με τον αποκωδικοποιητή της nova. Nova hd (pace). Με στερεοφωνικο sony επισης δεν μπορω.
Link to comment
Share on other sites

Μια Βοήθεια.. Δεν μπορω να σεταρω το remote control με τον αποκωδικοποιητή της nova. Nova hd (pace). Με στερεοφωνικο sony επισης δεν μπορω.

Αν το κάνεις με το προεγκατεστημένο remote control θα έχεις προβλημα. Δουλεύει απο χάλια μέχρι καθόλου

Fender Stratocaster (USA) 1988 Model - Gibson SG Faded (USA)- Gibson Les Paul Standard 1959 model (USA) -Schecter C1 Blackjack - Jackson DX10 D Reverse - Ovation Celebrity "electroacoustic" - Juan Martinez Spain Clasic guitar - Washburn bass
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην ψάχνετε άδικα. Η Wind έχει μακράν το χειρότερο σήμα. Το κινητό με cosmote 4g απλά πετάει.

Και με 3G,και με 3G...:)

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...