Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σε μενα παντως δεν δουλευει τπτ. Ενω εχω κανει κανονικα εγγραφή και την εχω ενεργοποιησει. Οτι και να κάνω για αγορα με πετάει στο αμερικάνικο και από εκεί παγωμα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα τελικα με αφησε και το παρηγγειλα. Ειχα φτιάξει account....διαλεξα απο κατω δεξιά (στη σημαία) Ελλάδα.... και ολα οκ μετα.
Link to comment
Share on other sites

Για αξεσουάρ συμφέρει ομαδική αγορά, για να μοιραστεί το κόστος μεταφορικών :)

 

Σωστός! Και εγω αν καποια στιγμή θελησω να παρω κατι εξτρα...θα ενημερωσω μήπως θελει και κανείς αλλος ....οπότε να να μας στοιχίσει πιο φθηνά απο μεταφορικά ;)

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μην είμαστε υπερβολικοί. Τι να γλυτώσεις από τα 3,99€ του royal mail; :lol: Εκτός αν σε ενδιαφέρει να πάρεις μια απλή μεμβράνη. Το ευχάριστο της ιστορίας πάντως είναι ότι πλέον δεν έχουμε ενδιάμεσους σταθμούς και επιπλέον φέσια ! Την επόμενη βδομάδα θα χτυπήσω τα jbl γιατί σήμερα πιάστηκα στον ύπνο! :D

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει μην είμαστε υπερβολικοί. Τι να γλυτώσεις από τα 3,99€ του royal mail; :lol: Εκτός αν σε ενδιαφέρει να πάρεις μια απλή μεμβράνη. Το ευχάριστο της ιστορίας πάντως είναι ότι πλέον δεν έχουμε ενδιάμεσους σταθμούς και επιπλέον φέσια ! Την επόμενη βδομάδα θα χτυπήσω τα jbl γιατί σήμερα πιάστηκα στον ύπνο! :D

 

Προς θεου...δεν λεω για τα 3.90 ....απλα αν θελει καποιος θηκη /screen κτλ και θελει με το express...δεν πιστευω οτι ειναι ασχημα αν μαζευτουν 3 -4 ατομα και μοιραστουν τα 19 € που χρεώνουν.

Link to comment
Share on other sites

Με το xpress έχει νόημα εννοείται ! :cool:

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε παραγγελία για δύο 64άρια. Το αστείο είναι πως για τα δύο κινητά μαζί με δύο θήκες και ένα ζευγάρι ακουστικά το Royal mail ανεβαίνει όσο το express στα 26.99€ . Τώρα υπομονή.
Link to comment
Share on other sites

Τοσο ανετα ρε γμτ πεφτουν παραγγελίες με royal mail?

Αν ειναι υπήρεσια απλού δέματος , λογικά και θα αργήσει, παιζει να μην υπάρχει ουτε tracking # ,και φυσικά ουτε εγγυηση για το δέμα.

Link to comment
Share on other sites

λογικα θα ειναι registered international. με tracking φυσικα αλλα θα κανει 5 εργασιμες περιπου. Γμτ εχω ξεχασει το κωδικο απο το paypal και δεν εχω και λεφτα μεσα σε αυτο, Αν λεω αν διαβαζει κανεις απο θεσσαλονικη και ψηνεται για 64ρι ας ριξει ενα συρμα
All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Από προηγούμενες αγορές μου που μου ήρθαν με royal mail, έρχεται το δέμα με ταχυδρομείο αλλά είναι πολύ γρήγορο (γύρω στη βδομάδα για Θεσσαλονίκη) και έχει και αριθμό παρακολούθησης της αποστολής. Γενικά δεν είχα ποτέ πρόβλημα με royal mail σε θέμα ταχύτητας.
Link to comment
Share on other sites

Γερμανιες, zitau, mailboxde κτλ, τα σβήνουμε πλέον από τα στοιχεία μας?

 

Η μήπως πρέπει να τα αφήσουμε, γιατί έτσι είχαν εκδοθεί αποδείξεις κτλ....??

:)
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται παιδιά.Έχετε υπόψη σας ,πώς αντιστοιχίζω τραγούδια που πέρασα εγώ στο oneplus σε επαφές?Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Χαίρεται παιδιά.Έχετε υπόψη σας ,πώς αντιστοιχίζω τραγούδια που πέρασα εγώ στο oneplus σε επαφές?Ευχαριστώ.

Πήγαινε Άτομα,επέλεξε μια επαφή και στο παράθυρο που θα ανοίξει θα δεις ψηλά στα δεξιά σου τρεις βούλες κατακόρυφες.Πάτα τες και θα δεις την επιλογή που θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχω εδώ και μερικές ημέρες το one plus one. Το πήρα μεταχειρισμένο από φίλο. Είναι από Κίνα και γι' αυτό έχει αντάπτορα στον φορτιστή. Κοιτούσα στο site της One Plus στα αξεσουάρ μήπως έχει ευρωπαϊκό φορτιστή, αλλά δεν είδα να έχει κανένα τύπο φορτιστή. Δεν υπάρχει ευρωπαϊκός φορτιστής και εάν ναι, ξέρετε που μπορώ να βρω; Είδα και στο ebay κάποιους φορτιστές για το one, αλλά έχω κάποιες επιφυλάξεις για την ποιότητα τους.
Link to comment
Share on other sites

Φορτιστής ευρωπαϊκός υπάρχει, δεν ρίχνεις μια ματιά στο vifocal, νομίζω ότι έχει

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τα jbl τα ακουστικα ειναι καλυτερα απο τα χαιομι πιστονς? Γενικα, αναμεσα στα σιλβερ βουλετ, χαιομι κ τα jbl, ξερουμε ποια ειναι τα καλυτερα?
Link to comment
Share on other sites

Γερμανιες, zitau, mailboxde κτλ, τα σβήνουμε πλέον από τα στοιχεία μας?

 

Η μήπως πρέπει να τα αφήσουμε, γιατί έτσι είχαν εκδοθεί αποδείξεις κτλ....??

 

Εγώ πάντως τα άλλαξα! Δεν νομίζω πάντως ότι χρειάζονται πλέον κάπου! Εξάλλου στο oneplus.net στα κρατάει σαν 2η διεύθυνση αν θες.

 

Τοσο ανετα ρε γμτ πεφτουν παραγγελίες με royal mail?

Αν ειναι υπήρεσια απλού δέματος , λογικά και θα αργήσει, παιζει να μην υπάρχει ουτε tracking # ,και φυσικά ουτε εγγυηση για το δέμα.

 

Όπως είπαν και τα παιδιά πιο πριν, δεν υπάρχει θέμα καθυστέρησης. Όταν είχα πάρει το δικό μου από Αγγλία για Γερμανία έκανε 3 μέρες και μπορούσες να το κάνεις track μέσα από το site της oneplus. Επίσης εφόσον πληρώνεις με paypal έχεις ασφάλεια θεωρητικά

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΠΕΡΑΣΑ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΕΣΩ GMAIL ΣΤΟ ONEPLUS ΚΑΙ ΧΑΘΗΚΑΝ ΟΛΑ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΩΝ ΕΠΑΦΩΝ.ΜΠΟΡΩ ΜΕΣΩ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΣΤΟ FACEBOOK ΚΑΠΩΣ ΝΑ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΩ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ?ΥΓ :ΕΧΩ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΕΙ ΟΛΑ ΤΑ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ,ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ.

 

-Ομάδα Διαχείρισης- Απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων σύμφωνα με τους Όρους Χρήσης του myphone γιατί είναι σαν να φωνάζεις.

Edited by navi55
Link to comment
Share on other sites

Μήπως γίνεται μέσω ημερολογίου αυτό; Δεν έχω Facebook γι'αυτό το λέω αλλά νομίζω πρέπει να γίνεται
http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερει κανείς γιατι υπαρχει καθυστέρηση στην αποστολή (εχω κανει παραγγελία την τριτη ενα one plus)....και ακομη δεν εχουν κανει αποστολη!! Ειναι φυσιολογικός χρονος..η δεν εχουν τεμαχια να στειλουν??
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...