Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χμμ, εγώ αναφερομουν σ αυτο

http:// https://oneplus.net/oneplus-one-tempered-glass-screen-protector

Δεν είναι tempered glass?

 

Aαααα έχεις δίκιο... πουλάει! Δεν το είχα δει!!! :confused: Για κάποιο λόγο δεν το βλέπω στο site τους! Κουλό! Αυτό είναι όντως glass.

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Χμμ, εγώ αναφερομουν σ αυτο

http:// https://oneplus.net/oneplus-one-tempered-glass-screen-protector

Δεν είναι tempered glass?

 

Λοιπόν, εγώ που αγόρασα και έβαλα το αυθεντικό είμαι απίστευτα ευχαριστημένος αν και δεν έχω δοκιμάσει άλλης εταιρίας. Να σου πω την αλήθεια φοβόμουν μήπως ασχημήνει το κινητό ή το κάνει να φαίνεται πιο "χοντρό". Καμία σχέση. Μην σου πω, πως είναι πιο όμορφο. Επίσης, σου αναφέρω πως λειτούργησα σχεδόν ένα μήνα το κινητό χωρίς την θήκη και βλέπω την διαφορά του πριν και του μετά ιδιάιτερα σε οτι έχει να κάνει με τις δαχτυλιές: μένουν οι μισές απ' ότι πριν και καθαρίζουν πιο εύκολα και γρήγορα. Τωρα, ως προς την προστασία από γρατζουνιές και πεσίματα δεν μπορώ γιατί (χτύπα ξύλο) δεν έχει συμβεί κάτι. Κοίτα και στον οδηγό τοποθέτησης που ανέβασα στο youtube:

Trust In Trance
Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κάνω claim Αλλά μ λέει πως δεν στέλνουν Ελλάδα...; wtf?

Phone: OnePlus 3T 64GB

ROM : Oxygen OS 4.5.1 [superSU]

Recovery: TWRP 3.1.1-x blu_spark v54

Kernel: Blu_spark_r202

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να κάνω claim Αλλά μ λέει πως δεν στέλνουν Ελλάδα...; wtf?

Πατάς I understand and I want to claim anyway και προχωράς!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Έχει απαντηθεί ήδη.

Γιατί σε έπιασε από τον λαιμό να του απαντήσεις; Θα σε βγάλω από την υποχρέωση και θα σου δώσω το ελεύθερο να μην απαντήσεις ποτέ πάλι, εύχομαι να σε κάλυψα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

φιλε overpower εχει 3 θεματα με περιπου 1000 σελιδες συνολικα... ευχαριστω που μπηκες στον κοπο να απαντησεις παντως.

αν καποιος θελει να μου πει παντως με τι λειτουργικο ερχεται το κινητο, τον ευχαριστω εκ των προτερων.

Σε συγχαίρω για το ήθος και την ψυχραιμία σου φίλε lorry, δεν είμαστε όλοι έτσι εδώ, απαντάμε και βοηθάμε όπως αρμόζει σε ένα φόρουμ ευγενικά, συγγνώμη από τους υπόλοιπους του φόρουμ.

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=193941&dateline=1426239248
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, εγώ που αγόρασα και έβαλα το αυθεντικό είμαι απίστευτα ευχαριστημένος αν και δεν έχω δοκιμάσει άλλης εταιρίας. Να σου πω την αλήθεια φοβόμουν μήπως ασχημήνει το κινητό ή το κάνει να φαίνεται πιο "χοντρό". Καμία σχέση. Μην σου πω, πως είναι πιο όμορφο. Επίσης, σου αναφέρω πως λειτούργησα σχεδόν ένα μήνα το κινητό χωρίς την θήκη και βλέπω την διαφορά του πριν και του μετά ιδιάιτερα σε οτι έχει να κάνει με τις δαχτυλιές: μένουν οι μισές απ' ότι πριν και καθαρίζουν πιο εύκολα και γρήγορα. Τωρα, ως προς την προστασία από γρατζουνιές και πεσίματα δεν μπορώ γιατί (χτύπα ξύλο) δεν έχει συμβεί κάτι. Κοίτα και στον οδηγό τοποθέτησης που ανέβασα στο youtube:

 

Τώρα με εβαλες σε δίλημμα! Πολύ χρησιμο το βιντεακι πάντως. Ίσως περιμένω λιγάκι να δω αν θα γίνουν διαθέσιμα τα jbl για να μην κάνω διπλές παραγγελίες. Αν αργήσουν, θα πάρω τη nilkin, αφού τα παιδιά πανω λένε πως κι αυτή είναι καλη.

 

----- προσθήκη μηνύματος 39 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γιατί σε έπιασε από τον λαιμό να του απαντήσεις; Θα σε βγάλω από την υποχρέωση και θα σου δώσω το ελεύθερο να μην απαντήσεις ποτέ πάλι, εύχομαι να σε κάλυψα

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σε συγχαίρω για το ήθος και την ψυχραιμία σου φίλε lorry, δεν είμαστε όλοι έτσι εδώ, απαντάμε και βοηθάμε όπως αρμόζει σε ένα φόρουμ ευγενικά, συγγνώμη από τους υπόλοιπους του φόρουμ.

 

+1000 φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

φιλε overpower εχει 3 θεματα με περιπου 1000 σελιδες συνολικα... ευχαριστω που μπηκες στον κοπο να απαντησεις παντως.

αν καποιος θελει να μου πει παντως με τι λειτουργικο ερχεται το κινητο, τον ευχαριστω εκ των προτερων.

Για κάποιο λόγο υπάρχει το search faction στα φόρουμ, μάλλον δεν θα είχες χρόνο να το χρησιμοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

sikuonas, ευχαριστω για τα καλα σου λογια.

και τον overpower ευχαριστω, ειλικρινα.

δεν εχει καμια υποχρεωση να μου απαντησει, ετσι δεν ειναι;

Link to comment
Share on other sites

Για να κάνω λίγο τον συνήγορο του διαβόλου δεν είναι ευχάριστο να βλέπεις συνέχεια τις ίδιες και τις ίδιες ερωτήσεις να επαναλαμβάνονται ανά δύο τρεις σελίδες..

Για μένα τουλάχιστον που το έχω στη λίστα παρακολούθησης με κουράζει. Κανένας δεν είναι υποχρεωμένος να απαντάει αλλά αυτοί που ρωτάνε ας κάνουν ένα κόπο να κοιτάξουν τις τελευταίες δέκα δεκαπέντε σελίδες είναι σίγουρο ότι θα βρουν αυτό που ζητάνε.

Link to comment
Share on other sites

Θα αγοράσει κανείς την Τρίτη το Power Bank??? Αξίζει;;;; :)

Θα δείξει - εμένα ταξιδευει (SG post), με παραγγελία από Banggood

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Θα αγοράσει κανείς την Τρίτη το Power Bank??? Αξίζει;;;; :)

 

coming soon το αναφέρει στο επίσημο .......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλα το One την προηγούμενη Τρίτη αλλά δεν μου το έχουν στείλει ακόμα. Ξέρει κάποιος σε πόσες μέρες στέλνουν?

 

Παράξενο μόλις παρέλαβα, χωρίς καν να μου στείλουν tracking number

Edited by ckone
update
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ φίλε. Μόλις έγινε και η παραγγελία. Να 'σαι καλά. Με αυτά που έχω διαβάσει για αυτό το τηλέφωνο, πιστεύω να το ευχαριστηθώ.

 

Το μόνο σίγουρο!

Link to comment
Share on other sites

Θα δείξει - εμένα ταξιδευει (SG post), με παραγγελία από Banggood

 

Γιατι καποιοι το εχουν οταν καλα καλα η επισημη εταιρια δεν το εχει και λεει συντομα διαθεσιμο? :confused:

Link to comment
Share on other sites

Παράξενο μόλις παρέλαβα, χωρίς καν να μου στείλουν tracking number

 

Και σε μένα ακριβώς το ίδιο έγινε. Άντε να περάσει η ώρα τώρα να γυρίσουμε σπίτι :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Παράγγειλα το One την προηγούμενη Τρίτη αλλά δεν μου το έχουν στείλει ακόμα. Ξέρει κάποιος σε πόσες μέρες στέλνουν?

 

Παράξενο μόλις παρέλαβα, χωρίς καν να μου στείλουν tracking number

 

Καλησπέρα, τι posting method επέλεξες;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι καποιοι το εχουν οταν καλα καλα η επισημη εταιρια δεν το εχει και λεει συντομα διαθεσιμο? :confused:

διότι αυτά που πωλούνται απο Ευρώπη (πχ official store) πρεπει να πάρουν CE και λοιπες πιστοποιήσεις...

About the OnePlus Power Banks

Edited by asot

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Αυριο θα παραγγειλω κ γω το τηλεφωνο αφου ειναι χωρις προσκληση . Συγνωμη αν εχει απαντηθει αλλα να παρακαμψω το mailbox.de και να βαλω τη δικια μου διευθυνση? Υπαρχουν ατομα που το πηραν απευθειας η οχι ακομη?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια. Αυριο θα παραγγειλω κ γω το τηλεφωνο αφου ειναι χωρις προσκληση . Συγνωμη αν εχει απαντηθει αλλα να παρακαμψω το mailbox.de και να βαλω τη δικια μου διευθυνση? Υπαρχουν ατομα που το πηραν απευθειας η οχι ακομη?

Εγώ παράγγειλα χωρίς mailbox. Στο billing address είχα βάλει την κανονική μου. Όταν το αγόρασα έβαλα και σαν shipping address την ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παράγγειλα χωρίς mailbox. Στο billing address είχα βάλει την κανονική μου. Όταν το αγόρασα έβαλα και σαν shipping address την ίδια.

 

Εννοεις στη billing address αυτη που φαινετε στο πειπαλ ετσι; Παρελαβες κανονικα; το τελικο κοστος;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...