Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα .. η παραγγελια εφυγε ... οι εμπειροτεροι εχετε να μου προτεινετε ακουστικα και καποια λειτουργικη θηκη ? ευχαριστω ..

 

 

JBL E η xiaomi pistons ?

Edited by stratos4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Όχι.

 

1. Γλιστραει.

2. Κάνει εύκολα σημάδια, και φαίνεται άσχημα.

 

Γλιστράει από το χέρι ή από τη συσκευή; Σημάδια κάνει στο κινητό ή η ίδια η θήκη γεμίζει σημάδια;

Έχεις να μου προτείνεις κάποια άλλη καλή θήκη;

Link to comment
Share on other sites

O original είναι 2Α μην σου πω 2.1Α ( δεν είμαι και σπίτι να το τσέκαρα )

'Εχεις δικιο, 2.1Α ειναι. Λαθος μου. Θα κοιταξω στους φορτιστες Samsung 2Α τοτε. Ευχαριστω :)

 

Γλιστράει από το χέρι ή από τη συσκευή; Σημάδια κάνει στο κινητό ή η ίδια η θήκη γεμίζει σημάδια;

Έχεις να μου προτείνεις κάποια άλλη καλή θήκη;

Γλυστραει απο το χερι και κανει σημαδια η ιδια (το κινητο δε παθαινει ευκολα κατι λογω υλικου στο πισω μερος).

Εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενος με την original θηκη (https://oneplus.net/gr/oneplus-one-flip-cover) και το tempered glass της Nillkin (http://www.nillkin.com/english/proshow.asp?id=4251).

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στα Special Requests απο το mailbox.de γενικα δεν ειναι χρησιμο να επιλέξω κατι ε ?? Επίσης η UPS συνεχίζει να αποτελεί την καλυτερη επιλογη (μιας και περασαν μηνες απο τοτε που γραφτηκε ο οδηγος ... :P ) ??
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στα Special Requests απο το mailbox.de γενικα δεν ειναι χρησιμο να επιλέξω κατι ε ?? Επίσης η UPS συνεχίζει να αποτελεί την καλυτερη επιλογη (μιας και περασαν μηνες απο τοτε που γραφτηκε ο οδηγος ... :P ) ??

 

Παρήγγειλα πρόσφατα κάτι εξαρτήματα από mailboxde με Czech post registered. Το πακετάκι έκανε μισή εργάσιμη για Αθήνα και 4 εργάσιμες για να το φέρουν τα ΕΛΤΑ Θεσσαλονίκη. Το tracking number δούλεψε από την πρώτη στιγμή αρχικά στο site της Czech και μετά στα ΕΛΤΑ :)

Μισή τιμή από ups

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με τι λειτουργικό έρχεται το 1+1 από το oneplus.net τώρα που τα σπάσαν με την cyanogenmod;

Έχει απαντηθεί ήδη.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ακόμη μία πρόσκληση....

 

Ευχαριστώ φίλε. Μόλις έγινε και η παραγγελία. Να 'σαι καλά. Με αυτά που έχω διαβάσει για αυτό το τηλέφωνο, πιστεύω να το ευχαριστηθώ.

Link to comment
Share on other sites

Κάποια προβληματακια με την απόκριση της οθόνης (στο touch) υπάρχουν ακόμα, ή έχουν λυθεί;
Link to comment
Share on other sites

φιλε overpower εχει 3 θεματα με περιπου 1000 σελιδες συνολικα... ευχαριστω που μπηκες στον κοπο να απαντησεις παντως.

αν καποιος θελει να μου πει παντως με τι λειτουργικο ερχεται το κινητο, τον ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με τι λειτουργικό έρχεται το 1+1 από το oneplus.net τώρα που τα σπάσαν με την cyanogenmod;

 

Έχει απαντηθεί ήδη.

 

φιλε overpower εχει 3 θεματα με περιπου 1000 σελιδες συνολικα... ευχαριστω που μπηκες στον κοπο να απαντησεις παντως.

αν καποιος θελει να μου πει παντως με τι λειτουργικο ερχεται το κινητο, τον ευχαριστω εκ των προτερων.

Εκει που διάβασες οτι τα "εσπασαν" (που δεν είναι αλήθεια - υπάρχει θέμα στην Ινδία μόνο), δεν έγραφε?

Το OnePlus έρχεται με CM11S (4.4.4) και στις επόμενες 2-3-4 εβδομάδες αναμένεται Lollipop/5 από την Cyanogen (CM12) αλλα και από την OnePlus (δικό της, OxygenOS, βασισμένο στην Paranoid rom)

Τα θέματα περι Λειτουργικών τα κουβεντιάζουμε κυρίως στο http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=397591

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Έχω μπερδευτεί με την αγορά tempered glass... Της one plus είναι καλό? Το έχει δοκιμάσει κανεις? Έχω ακούσει καλά λογια για το nilkin όμως απο τις περιγραφές δεν βλέπω δεν έχει 2.5 edge που, όπως διάβασα,συνίσταται για να είναι καλυτερο στην αφή στις γωνίες. Έχει κανεις καμια πρόταση?

Επίσης, μήπως έχει ανακοινώσει η one plus ποτε θα είναι διαθέσιμα τα jbl ακουστικά?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Έχω μπερδευτεί με την αγορά tempered glass... Της one plus είναι καλό? Το έχει δοκιμάσει κανεις? Έχω ακούσει καλά λογια για το nilkin όμως απο τις περιγραφές δεν βλέπω δεν έχει 2.5 edge που, όπως διάβασα,συνίσταται για να είναι καλυτερο στην αφή στις γωνίες. Έχει κανεις καμια πρόταση?

Επίσης, μήπως έχει ανακοινώσει η one plus ποτε θα είναι διαθέσιμα τα jbl ακουστικά?

 

Της nilkin είναι πολύ καλή. Δεν ξέρω πως είναι η αυθεντική

Link to comment
Share on other sites

Της nilkin είναι πολύ καλή. Δεν ξέρω πως είναι η αυθεντική

 

Το γεγονός οτι στις άκρες είναι flat αντί για round δεν σε κανει να νιώθεις σαν να σε κόβει κάπως? Και ευχαριστώ για την απάντηση!

Link to comment
Share on other sites

Το γεγονός οτι στις άκρες είναι flat αντί για round δεν σε κανει να νιώθεις σαν να σε κόβει κάπως? Και ευχαριστώ για την απάντηση!

 

Καθόλου. Δεν έχω κακή αίσθηση.

Δεν το είχα παρατηρήσει πριν το αναφέρεις

Link to comment
Share on other sites

Καθόλου. Δεν έχω κακή αίσθηση.

Δεν το είχα παρατηρήσει πριν το αναφέρεις

Ωραια.Θα ψαξω τοτε στο amazon να δω τι υπάρχει απο nilkin. Σ ευχαριστώ πολύ :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Έχω μπερδευτεί με την αγορά tempered glass... Της one plus είναι καλό? Το έχει δοκιμάσει κανεις? Έχω ακούσει καλά λογια για το nilkin όμως απο τις περιγραφές δεν βλέπω δεν έχει 2.5 edge που, όπως διάβασα,συνίσταται για να είναι καλυτερο στην αφή στις γωνίες. Έχει κανεις καμια πρόταση?

Επίσης, μήπως έχει ανακοινώσει η one plus ποτε θα είναι διαθέσιμα τα jbl ακουστικά?

 

Πρόσεξε τη διαφορά προστατευτικής ζελατίνας και tempered glass.. η oneplus δεν πουλάει tempered glass.

Εγώ της nilkin έχω κι είναι μια χαρά. Απλά θέλει προσοχή στην τοποθέτηση.

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε τη διαφορά προστατευτικής ζελατίνας και tempered glass.. η oneplus δεν πουλάει tempered glass.

Εγώ της nilkin έχω κι είναι μια χαρά. Απλά θέλει προσοχή στην τοποθέτηση.

 

Χμμ, εγώ αναφερομουν σ αυτο

http:// https://oneplus.net/oneplus-one-tempered-glass-screen-protector

Δεν είναι tempered glass?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...