Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με πρόσκληση που μου έδωσε φίλος εδώ παραγγειλα ενα για αποστολή μέσω mailboxde.com εκτός Ευρώπης. Όταν επέλεξα DHL μου στείλανε μυνημα ότι δε δέχεται πλέον μπαταρίες λιθιου και αναγκαστικά πλήρωσα τα διπλά για ασφαλισμενο δεμα μεσω Ups.

Σε Ελλάδα έρχεται κανονικα με DHL όπως παλιότερα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν έχω καταλάβει καλά από την προηγούμενη Τρίτη και μετά δεν έχουν μοιράσει καθόλου invites????
Trust In Trance
Link to comment
Share on other sites

Έχουν μοιράσει. Κάθε Τρίτη απλά είναι χωρίς.

 

Ναι, το γνωρίζω για τις Τρίτες απλά μου φαίνεται πως την τελευταία εβδομάδα δεν μοίρασαν invites, ή τουλάχιστον, όχι τόσα όσα μοίραζαν τις πρηγούμενες μέρες. Σκέφτηκα μήπως οι πωλήσεις της τελευταίας Τρίτης ήταν πολλές και δεν μπορούσαν να αναταπεξέλθουν στην αύξηση των πωλήσεων. Τέλος πάντων, δεν με νοιάζει και πολύ... συζήτηση να γίνεται.

Trust In Trance
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω και κατι τους χρηστες ... Ποια tempered glass προτεινετε ?? ultimate shield (εμενα αυτη με επεισε προς το παρον ) orzly ή Nikkin ??

 

Εγώ χρησιμοποιώ την Orzly. Πολύ καλή και λεπτή με στρογγυλεμένες άκρες.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

θέλω να αγοράσω το OPO και θα χρησιμοποιήσω το mailboxde.com για να μου το φέρει στην Ελλάδα. Μπορείτε να με βοηθήσετε με τις πληροφορίες; Τις έχω βάλει σωστά;

Αυτές είναι οι πληροφορίες που μου έδωσε το mailboxde

http://prntscr.com/6cbc56

και εδώ είναι όπως τις έχω βάλει στο site του opo

http://prntscr.com/6cbc71

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

θέλω να αγοράσω το OPO και θα χρησιμοποιήσω το mailboxde.com για να μου το φέρει στην Ελλάδα. Μπορείτε να με βοηθήσετε με τις πληροφορίες; Τις έχω βάλει σωστά;

Αυτές είναι οι πληροφορίες που μου έδωσε το mailboxde

http://prntscr.com/6cbc56

και εδώ είναι όπως τις έχω βάλει στο site του opo

http://prntscr.com/6cbc71

Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων

 

πρώτο ποστ του θέματος.. τρίτο λινκ :rolleyes:

http://image.prntscr.com/image/4a8c53c531ad46bb83cfbc20ce53e8bb.jpeg
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Η διαφορά απο το να το πάρεις μέσω mailboxde vs shop like vickmall είναι μόνο η εγγύηση και το πίσω καπάκι?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

 

Πολυ καλη κινηση απο την oneplus! Τωρα θα πουλησει σαν τρελη. Γιατι σιγουρα καποιοι δεν το επερναν γιατι δεν ηθελαν να μπλεξουν με την ολη διαδικασια.

Link to comment
Share on other sites

Την άλλη εβδομάδα σε Κύπρο και Ελλάδα!

 

Δεν κατάλαβα αν θα είναι κάποια one time visit, η αν θα έχουμε διαρκή υποστήριξη /παρουσία της εταιρίας στη χώρα μας.

Link to comment
Share on other sites

Παρασκευή μεσημέρι έφτασε ένα δέμα μου στο mailboxde (άσχετο με το κινητό, αλλά δεν έστελναν Ελλάδα από κει που αγόρασα και αποφάσισα να αξιοποιήσω την υπηρεσία) . Επέλεξα το Czech post registered στη μισή τιμή από ups. Δευτέρα πρωί ήταν Αθήνα και χθες το μεσημέρι στο κέντρο διαλογής του αεροδρομίου (δε διευκρινίζει ποιο). Μόλις φτάσει Θεσσαλονίκη θα ενημερώσω. Ταχύτητα πάντως.

 

Βέβαια... τώρα που γινόμαστε και launch country δε θα μας χρησιμεύει και πολύ :)

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Ένα ακόμα θετικό τώρα που θα στέλνει και Ελλάδα επίσημα είναι η περίπτωση που κάποιος από εμάς αν χρειαστεί επισκευή, λογικά θα στέλνουμε κατευθείαν Αγγλία και θα μας έρχεται πίσω κανονικά.
Link to comment
Share on other sites

Ένα ακόμα θετικό τώρα που θα στέλνει και Ελλάδα επίσημα είναι η περίπτωση που κάποιος από εμάς αν χρειαστεί επισκευή, λογικά θα στέλνουμε κατευθείαν Αγγλία και θα μας έρχεται πίσω κανονικά.

 

Μην το έχεις σίγουρο...

Link to comment
Share on other sites

Γιατί όχι? Από τη στιγμή που θα πουλάει κανονικά στην χώρα μας και θα στέλνει επίσημα τα προϊόντα της.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...