Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φυσικά και ΔΕΝ αξίζει ΜΟΝΟ η original.

 

Η καλύτερη by far που κυκλοφορεί, http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=Oneplus+One+Greatshield+Flip

 

Ωραία φαίνεται αυτή η θήκη αν και δεν μου αρέσουν τα flip covers. Από Άμαζον την πήρες ή την βρίσκουμε και φθηνότερα;

Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ωραία φαίνεται αυτή η θήκη αν και δεν μου αρέσουν τα flip covers. Από Άμαζον την πήρες ή την βρίσκουμε και φθηνότερα;

Μόνο στο Amazon θα τη βρεις. Και η τιμή της είναι ήδη χαμηλή. ;)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς ,όταν φτάσει το πακέτο mailbox.de τι μας εμφανίζει στο site του mailbox.de?γιατί απο το tracking number λεεί ότι έφτασε,αλλά στο mailbox.de δεν μου έχει εμφανίσει κάτι!
Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς ,όταν φτάσει το πακέτο mailbox.de τι μας εμφανίζει στο site του mailbox.de?γιατί απο το tracking number λεεί ότι έφτασε,αλλά στο mailbox.de δεν μου έχει εμφανίσει κάτι!

Μπαίνοντας στο mailboxde.com θα γράφει στο status σου "Received Shipment".Δεν έχεις ειδοποιηθεί ίσως γιατί ακόμα δεν έχει περάσει τον σχετικό έλεγχο λόγω προτεραιότητας άλλων παραγγελιών.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Μια ερωτηση: στο mailboxde ,μου ζηταει description of goods.Τι γραφω ,για λογους τελωνειου κυριως?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια.Μια ερωτηση: στο mailboxde ,μου ζηταει description of goods.Τι γραφω ,για λογους τελωνειου κυριως?

 

Βάλε απλά smartphone η mobile phone η σκέτο phone.

Τελωνείο δεν υφίσταται για αποστολές μεταξύ χωρών της ΕΕ.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έκανα την παραγγελία πριν 2 μήνες περίπου και το έστειλα με mailboxde στην Ελλάδα.

Το πακέτο έφυγε με DeutschePost από τη Γερμανία στις 22.1.2015 και ακόμα δεν εχει φτάσει !

 

Είναι σχεδόν σίγουρο οτι έχει χαθεί! (Το tracking number επίσης δεν λειτουργησε ποτέ...)

Προσπαθώ να μιλήσω με το support της mailbox οι οποίοι κάνουν τις πάπιες ...Το μόνο που έκανα ήταν να στείλουν μια φορμα σχετικά με missing shipment στη DeutchePost η οποία με τη σειρά της θα απαντήσει σε 4 - 8 εβδομάδες (τρεχα γύρευε δηλαδή...).

 

Έχετε κάποια συμβουλή για το τι μπορώ να κάνω ?

Link to comment
Share on other sites

DeutchePost ειναι νομιζω τα αντιστοιχα ελτα χωρις tracking.

Μεγαλο λαθος σου που επελεξες ετσι ...

Παιζει και να σου ερθει βεβαια καποια στιγμή...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έκανα την παραγγελία πριν 2 μήνες περίπου και το έστειλα με mailboxde στην Ελλάδα.

Το πακέτο έφυγε με DeutschePost από τη Γερμανία στις 22.1.2015 και ακόμα δεν εχει φτάσει !

Είναι σχεδόν σίγουρο οτι έχει χαθεί! (Το tracking number επίσης δεν λειτουργησε ποτέ...)

Προσπαθώ να μιλήσω με το support της mailbox οι οποίοι κάνουν τις πάπιες ...Το μόνο που έκανα ήταν να στείλουν μια φορμα σχετικά με missing shipment στη DeutchePost η οποία με τη σειρά της θα απαντήσει σε 4 - 8 εβδομάδες (τρεχα γύρευε δηλαδή...).

Έχετε κάποια συμβουλή για το τι μπορώ να κάνω ?

Πακέτο με κόστος 20 ευρώ ταχυδρομικά, έχει ΣΙΓΟΥΡΑ tracking

Δεν μας το δίνεις να δοκιμάσουμε? (αριθμός με 12 ψηφία)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έκανα την παραγγελία πριν 2 μήνες περίπου και το έστειλα με mailboxde στην Ελλάδα.

Το πακέτο έφυγε με DeutschePost από τη Γερμανία στις 22.1.2015 και ακόμα δεν εχει φτάσει !

 

Είναι σχεδόν σίγουρο οτι έχει χαθεί! (Το tracking number επίσης δεν λειτουργησε ποτέ...)

Προσπαθώ να μιλήσω με το support της mailbox οι οποίοι κάνουν τις πάπιες ...Το μόνο που έκανα ήταν να στείλουν μια φορμα σχετικά με missing shipment στη DeutchePost η οποία με τη σειρά της θα απαντήσει σε 4 - 8 εβδομάδες (τρεχα γύρευε δηλαδή...).

 

Έχετε κάποια συμβουλή για το τι μπορώ να κάνω ?

Ακουσε...και εγω επελεξα την ιδια μεθοδο για κατι αξεσουαρ του,εκανε κοντα μηνα να βρω τελικα απο το tracking number οτι ειχε μπει στην Ελλαδα και ηταν Θεσσαλονικη,γιατι οπως μου εξηγησαν ερχονται τα δεματα οδικως.

Απο την Θεσσαλονικη μεχρι στα χερια μου εκανε 2-3 μερες...

Το tracking number λειτουργει οσο ειναι στην Γερμανια και μετα απο εκει δεν φαινεται πουθενα...μετα απο σχεδον μηνα εμφανιστηκε στο elta.gr

Edited by ioannis8828
Link to comment
Share on other sites

Ακουσε...και εγω επελεξα την ιδια μεθοδο για κατι αξεσουαρ του,εκανε κοντα μηνα να βρω τελικα απο το tracking number οτι ειχε μπει στην Ελλαδα και ηταν Θεσσαλονικη,γιατι οπως μου εξηγησαν ερχονται τα δεματα οδικως.

Απο την Θεσσαλονικη μεχρι στα χερια μου εκανε 2-3 μερες...

Το tracking number λειτουργει οσο ειναι στην Γερμανια και μετα απο εκει δεν φαινεται πουθενα...μετα απο σχεδον μηνα εμφανιστηκε στο elta.gr

Χθες έμαθα οτι από τις 24.1.2015 το δέμα είναι Ελλάδα !

Πήρα τηλέφωνο στα Ελτά και μου είπαν οτι δεν μπορούν να μου πουν που βρίσκεται και πρέπει να κάνει ο αποστολέας (mailbox) "αίτηση απώλειας" (κάπως έτσι) το οποίο διαρκεί μέχρι 2 μήνες. Τρέχα γύρευε!

 

Εσύ πως διαπίστωσες οτι ήταν Θεσσαλονίκη ;

Επίσης εμένα από το mailboxde μου είπαν οτι έφυγε με airmail όχι οδικώς...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά..Θέλει να πάρει ένας φίλος μου το 1+1 και δν ξέρει απο ποιο καταστημα..γνωρίζετε ποιο είναι το καλυτερο που συνδυάζει τιμή δωράκια μεταφορικά κτλ?(δωράκια εννοώ το root,tpu θήκη,μεμβράνες κτλ..)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά..Θέλει να πάρει ένας φίλος μου το 1+1 και δν ξέρει απο ποιο καταστημα..γνωρίζετε ποιο είναι το καλυτερο που συνδυάζει τιμή δωράκια μεταφορικά κτλ?(δωράκια εννοώ το root,tpu θήκη,μεμβράνες κτλ..)

Τρολ? Εχεις διαβάσει τουλάχιστον μια σελίδα?

Καλησπέρα, μπορεί μήπως κάποιος να μου στείλει ενα invite για το 64gb?

Αν δε βρείς πρόσκληση, κάθε Τρίτη ενα συγκεκριμένο 2ωρο το αγοραζεις χωρίς .

Edited by johnnie_
Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να το αποκτήσω χωρίς να πληρώσω ΦΠΑ κάνοντας η εταιρία μου ενδοκοινοτική απόκτηση?

Ακόμα, μπορείτε να με ενημερώσετε που πρέπει να ψάξω για πρόσκληση?

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς αν μπορώ να το αποκτήσω χωρίς να πληρώσω ΦΠΑ κάνοντας η εταιρία μου ενδοκοινοτική απόκτηση?

Ακόμα, μπορείτε να με ενημερώσετε που πρέπει να ψάξω για πρόσκληση?

Όχι, δε σου δίνει δυνατότητα για αγορά ενδοκοινοτική.

Για πρόσκληση δίνονται στο παρόν θέμα.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα παιδιά..Θέλει να πάρει ένας φίλος μου το 1+1 και δν ξέρει απο ποιο καταστημα..γνωρίζετε ποιο είναι το καλυτερο που συνδυάζει τιμή δωράκια μεταφορικά κτλ?(δωράκια εννοώ το root,tpu θήκη,μεμβράνες κτλ..)

 

Αν διαβάσεις λίγο πιο πίσω θα πάρεις την απάντηση που ζητάς. Στο παρόν θέμα, το 80% των συζητήσεων έχει να κάνει με αυτό που ρωτάς. Μη ξεχνάς ότι εδώ είναι forum και όχι chat room, που σημαίνει ότι πρώτα διαβάζεις και αν δεν πάρεις απάντηση σε αυτό που ζητάς... μετά ρωτάς.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια ενδιαφερομαι και εγω για το 64αρι !! Αν μπορει ας μου στειλει κανεις προσκληση !! :)

 

Την Τριτη, θα ειναι ανοιχτες οι παραγγελειες. :)

Link to comment
Share on other sites

Ολα ετοιμα νομιζω με τους λογαριασμους στο mailbox και στο oneplusone .. Ενα πραγμα δεν καταλαβα , για την αγορα χρειαζεται να φορτίσω χρηματα στο mailbox.de δεν γινεται να πληρωσω με τον λογαριασμο μου στο paypal ??
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...