Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τετάρτη βράδυ παραγγελία, την άλλη Παρασκευή στα χέρια μου...

Ευχαριστημένος... Ναι, πολύ. Και ακόμα δεν έχω ασχοληθεί με φλασαρισματα κτλ για να δω όλες τις δυνατότητες του όπως λένε.

:)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παρελαβα προχθες το Bamboo και αφου το τοποθετησα και το χρησιμοποιησα μια μερα ξαναγυρισα στο κανονικό Cover που ειχε εξαρχής το τηλέφωνο.

Δεν με ενθουσίασε καθολου το Bamboo.

Επισης δεν χωρα σε καμια θήκη με το Bamboo Cover.

Οποιος θελει να το παραγγείλει ας το ξανασκεφτεί.

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Στο φόρουμ της εταιρίας έχω πετύχει θέματα όπου ορισμένες θήκες το παίρνουν και με το bamboo. Εγώ είμαι ακόμα σε αναζήτηση πρόσκλησης. Από που την πήρες εσύ? Σου έστειλαν τυχαία ή με κάποιο διαγωνισμό?
Link to comment
Share on other sites

Να θυμίσω οτι για τις επόμενες εβδομάδες, κάθε Τρίτη, από τις 10:00 Ελλάδας (και για 24 ώρες), μπορείτε να παραγγέλνετε το OnePlus One από το επίσημο site, χωρίς Πρόσκληση (invite)

 

https://oneplus.net/blog/2015/02/oneplus-one-open-sales-every-tuesday/

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Στο φόρουμ της εταιρίας έχω πετύχει θέματα όπου ορισμένες θήκες το παίρνουν και με το bamboo. Εγώ είμαι ακόμα σε αναζήτηση πρόσκλησης. Από που την πήρες εσύ? Σου έστειλαν τυχαία ή με κάποιο διαγωνισμό?

Το πηρα με προσκληση που ειχε δωσει εδω στο φόρουμ το μελος asot.

Ναι ειδα τις θηκες που αναφερουν πως ταιριάζουν αλλα ηδη εχω 4 οποτε!

Desktop.

Ultrabook Samsung Ativ Book 7.

Samsung Galaxy Note 3.

LG G2.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Mια ερώτηση θα ήθελα να κάνω σχετικά με την billing adress και shipping adress που βάζουμε στο oneplus.net ,αφού έχουμε φτιάξει λογαριασμό στο mailboxde.Λέει στην αρχή του νήματος οτι την Γερμανική διεύθυνση την βάζουμε στο shipping adress ,όταν την αλλάζω όμως ,αλλάζει μαζί και η billing adress.Τι να κάνω?Να αφήσω την Γερμανική διεύθυνση και στα δύο ,εφόσον έχω δώσει την πραγματική μου διεύθυνση στο mailboxde?Θα εκτιμούσα παρα πολύ μια βοήθεια σε αυτό.Ευχαριστώ πολύ.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Mια ερώτηση θα ήθελα να κάνω σχετικά με την billing adress και shipping adress που βάζουμε στο oneplus.net ,αφού έχουμε φτιάξει λογαριασμό στο mailboxde.Λέει στην αρχή του νήματος οτι την Γερμανική διεύθυνση την βάζουμε στο shipping adress ,όταν την αλλάζω όμως ,αλλάζει μαζί και η billing adress.Τι να κάνω?Να αφήσω την Γερμανική διεύθυνση και στα δύο ,εφόσον έχω δώσει την πραγματική μου διεύθυνση στο mailboxde?Θα εκτιμούσα παρα πολύ μια βοήθεια σε αυτό.Ευχαριστώ πολύ.

 

Καπου σου δινει επιλογη για new add address. Εκει γραφεις τα στοιχεια κανονικα και κιταρεις την δευτερη επιλογη πιο κατω πριν την κανεις save. Ετσι, αλλη εχεις στο billing κ αλλη στο shipping.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Mια ερώτηση θα ήθελα να κάνω σχετικά με την billing adress και shipping adress που βάζουμε στο oneplus.net ,αφού έχουμε φτιάξει λογαριασμό στο mailboxde.Λέει στην αρχή του νήματος οτι την Γερμανική διεύθυνση την βάζουμε στο shipping adress ,όταν την αλλάζω όμως ,αλλάζει μαζί και η billing adress.Τι να κάνω?Να αφήσω την Γερμανική διεύθυνση και στα δύο ,εφόσον έχω δώσει την πραγματική μου διεύθυνση στο mailboxde?Θα εκτιμούσα παρα πολύ μια βοήθεια σε αυτό.Ευχαριστώ πολύ.

 

Εγώ από την αρχή που έφτιαξα λογαριασμό στο oneplus.net, είχα shipping και billing address το ίδιο και δεν αντιμετώπισα κάποιο πρόβλημα. Είναι όπως το λες... Αφού την πραγματική διεύθυνση την έχει το mailboxde μην ανησυχείς.:)

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. θα παραλαβω ενα oneplus one το οποιο εχει αμερικανικο φορτιστη!

Να παρω απλα εναν ανταπτορα για ευρωπαικες πριζες (και αν ναι, ποιον?) ή να παρω καινουριο φορτιστη?

Υπαρχει περιπτωση να παθει κατι το κινητο αν παρω απλα εναν ανταπτορα και οχι καινουριο φορτιστη??

Edited by charlatanos
Link to comment
Share on other sites

Με ανταπτορα θα κάνεις μια χαρά την δουλειά σου

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

αεκαρα εχεις να προτεινεις καποιον συγκεκριμενο ή δεν παιζει ρολο?

ευχαριστω για την απαντηση και παμε για κυπελλο! ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.. θα παραλαβω ενα oneplus one το οποιο εχει αμερικανικο φορτιστη! Να παρω απλα εναν ανταπτορα για ευρωπαικες πριζες (και αν ναι, ποιον?) ή να παρω καινουριο φορτιστη? Υπαρχει περιπτωση να παθει κατι το κινητο αν παρω απλα εναν ανταπτορα και οχι καινουριο φορτιστη??

Καταρχήν, προσωρινά, μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιονδήποτε φορτιστή (απλώς του OPO είναι "ισχυρός" 2.1Amp), με άλλον φορτιστή θα χρειάζεται μεγαλύτερος χρόνος φόρτισης

Για αντάπτορες, θα βρεις παντού (δες στο google us eu adaptor)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν, προσωρινά, μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιονδήποτε φορτιστή (απλώς του OPO είναι "ισχυρός" 2.1Amp), με άλλον φορτιστή θα χρειάζεται μεγαλύτερος χρόνος φόρτισης

Για αντάπτορες, θα βρεις παντού (δες στο google us eu adaptor)

 

Ναι για προσωρινα να τον φορτισω θα εχω εναν γυρω στα 750mAh αλλα ειναι κριμα να μην μπορω να τον φορτησω με το θυριο των 2.1 γι αυτο μαλλον θα παρω καποιον ανταπτορα απλα φοβαμαι μην καει κανα κινητο με τον ανταπτορα! :worry:

Link to comment
Share on other sites

Καταρχήν, προσωρινά, μπορείς να χρησιμοποιήσεις οποιονδήποτε φορτιστή (απλώς του OPO είναι "ισχυρός" 2.1Amp), με άλλον φορτιστή θα χρειάζεται μεγαλύτερος χρόνος φόρτισης

Για αντάπτορες, θα βρεις παντού (δες στο google us eu adaptor)

 

Γι'αυτο μέσα σε 1 ώρα φορτίζει πλήρες το δικό μου??

Είναι το μόνο που μου έκανε μεγάλη εντύπωση το πόσο απίστευτα γρηγορα φορτίζει.

Link to comment
Share on other sites

αεκαρα εχεις να προτεινεις καποιον συγκεκριμενο ή δεν παιζει ρολο?

ευχαριστω για την απαντηση και παμε για κυπελλο! ;)

 

Eτσι :)

Οποιον αντάπτορα και να πάρεις θα κάνεις δουλειά,δεν έχεις να φοβηθείς κάτι ιδιαίτερα και μην δώσεις πολλά φράγκα

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Eτσι :)

Οποιον αντάπτορα και να πάρεις θα κάνεις δουλειά,δεν έχεις να φοβηθείς κάτι ιδιαίτερα και μην δώσεις πολλά φράγκα

 

εγινε φιλε.. ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Διαθέσιμες 2 προσκλήσεις για 64GB που λήγουν σύντομα:

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLEO-TZKU-Z6Y4-XKBB

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLRC-U49Q-SJP3-DZWG

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω τον φιλο @Sterthess για την προσκληση αν και εχω την συσκευη θα αποκτησουμε εναν ακομα ευτυχισμενο κατοχο
Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω τον φιλο @Sterthess για την προσκληση αν και εχω την συσκευη θα αποκτησουμε εναν ακομα ευτυχισμενο κατοχο

και πολύ καλα θα κάνεις :D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα...Για οσους θελουν να αποκησουν το τηλεφωνο αυριο 17/02 και για ενα 24ωρο οι πωλησεις ειναι ανοικτες...

Open Sales Begin:12:00 PST

ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣΤΕ ΤΟ LINK ΑΥΤΟ

 

https://oneplus.net/?ref=tuesday

 

On February 17th, buy the OnePlus One in

64GB Sandstone Black or 16GB Silk White

 

Tuesday. 24 hours. No invite needed.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.Εχω μπει στο σαιτ για να παραγγελω το oneplus και μου λέει το εξής

Sorry, currently we cannot ship to this address.

Your order cannot be completed at this time as there is no shipping methods available for it. Please make neccessary changes in your shipping address.

Εβαλα Αμερική σαν billing και τιποτα.Εβαλα την ίδια διεύθυνση που μου έστειλε το mailboxde σαν shipping αλλά και σαν billing και πάλι τίποτα.Δεν τοποθετεί την παραγγελία.Τι να κάνω ρε παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

Στη σελίδα της παραγγελίας τσέκαρε κάτω κάτω και λίγο προς τα δεξιά αν έχεις τη γερμανική σημαία... :)

7+ years with the legend...

Oneplus One // Xiaomi Mi 6 // Huawei P30 // Apple iPhone 11 // Apple iPhone 13 + Google Pixel 6a

Apple Watch SE

Apple iPad (6th gen)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...