Jump to content

[OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παδια ,σκεφτομαι την περιπτωση του one plus για αντικαταστατη του Nexus 5 μου ,να σας ρωτησω θελω ποια ειναι η διαδικασια που μπορω να το παρω? σας ευχαριστω κ καταλαβαινω οτι η ερωτηση ειναι καπως αλλα πραγματικα δεν εχω ιδεα ,ακουω προσκλησεις κτλ και μου φαινεται καπως βουνο
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αν ξημερωβραδιαζεται και στο xda o μπαμπάς πάει τον έχασες....

 

οχι βεβαια.Ισα ισα ακριβως γιατι δεν μπορει και δεν ξερει θελω κατι να τρεχει νερακι...και αυτο ειναι το 1+1

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

οχι βεβαια.Ισα ισα ακριβως γιατι δεν μπορει και δεν ξερει θελω κατι να τρεχει νερακι...και αυτο ειναι το 1+1

 

Καταρρακτης θα ελεγα εγω! :)

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παδια ,σκεφτομαι την περιπτωση του one plus για αντικαταστατη του Nexus 5 μου ,να σας ρωτησω θελω ποια ειναι η διαδικασια που μπορω να το παρω? σας ευχαριστω κ καταλαβαινω οτι η ερωτηση ειναι καπως αλλα πραγματικα δεν εχω ιδεα ,ακουω προσκλησεις κτλ και μου φαινεται καπως βουνο

Στο 1ο ποστ του νήματος που διαβάζεις τώρα, υπάρχουν παραπομπες με απαντήσεις στις ερωτήσεις σου!

Γιατι το λες αυτο???

Μπορείς να αναζητήσεις συγκριτικά και μόνος σου, διάβασε δυο δείγματα εδώ και εδώ

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι στο ψαξιμο για bluetooth και ηθελα να ρωτησω αν εχει δοκιμασει κανεις αυτο http://www.e-shop.gr/plantronics-bt-stereo-headset-backbeat-go-2-black-p-TEL.015315

 

Ψαχνω για τετοιο στυλ, οχι για κλιπ. Αλλα αυτο που με ενδιαφερει ειναι αν ειναι συμβατο ΟpO(και αν μπορω με καποιο τροπο να το μαθω...). Γενικα, αξιζει κατι τετοιο για αναπαραγωγη μουσικης ή χανει πολυ σε ποιοτητα?

 

Και αυτο εδω εχω ακουσει οτι αν πεσεις σε "καλη" παρτιδα, ειναι σκυλι http://www.e-shop.gr/samsung-hm1500-clip-on-bluetooth-headset-p-TEL.006494

 

Γνωμες? Γνωριζω οτι υπαρχει thread για bluetooth αλλα γραφω εδω γιατι αρκετα bluetooth εχουν θεμα με το OpO και ψαχνω πιο στοχευμενο κοινο...

Link to comment
Share on other sites

Αναλόγως τη δουλειά :) Μου αρέσει ο ήχος των iluv, αλλά μου τη δίνει που δεν έχουν κουμπάκι για αλλαγή κομματιού. Έχει κάτι σαν slider που μόνο για την ένταση κάνει.

 

Έχεις δει την συσκευασία στην πίσω πλευρά?? :p:p

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω τις τελευταίες μέρες παίζουν προσκλήσεις για τα bamboo covers, που τις βρίσκετε? Γραφόμαστε κάπου η τις μοιράζουν τυχαία?

Υπάρχει κάποια διαθέσιμη να μου στείλετε?

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω αλλαξει ποτε το cover σε bamboo και θα ηθελα να μου πει καποιος που το εχει κανει τα εξης

 

1.ειναι δυσκολο να βγει το cover το κανονικο απο το κινητο; :lol: μου φαινεται μετα δεν θα εφαρμοζει το ιδιο αν βγει μια φορα

2.πως εφαρμοζει μετα το bamboo?ειναι καλο;

 

merci

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω αλλαξει ποτε το cover σε bamboo και θα ηθελα να μου πει καποιος που το εχει κανει τα εξης

1.ειναι δυσκολο να βγει το cover το κανονικο απο το κινητο; :lol: μου φαινεται μετα δεν θα εφαρμοζει το ιδιο αν βγει μια φορα

2.πως εφαρμοζει μετα το bamboo?ειναι καλο;

merci

 

3.και αν γλιστραει? :)

Δεν το έχω κάνει (ακόμη) αλλα στο βίντεο της ΟpO φαίνεται εύκολο

https://www.youtube.com/watch?v=I8nF0eHL5cY

Οσοι το έχουν "βάλει" (το bamboo καπάκι) μιλάνε με τα καλύτερα λόγια!

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Έχετε υπόψη όσοι σκέφτεστε το μπαμπού ότι είναι πιο χοντρό απ τα άλλα 2 (sandstone & white). Μήπως δεν ταιριάζουν οι θήκες σας μετά αν και φαντάζομαι δεν παίρνετε το μπαμπού για να του βάλετε θήκη :)

 

Έχεις δει την συσκευασία στην πίσω πλευρά?? :p:p

 

Ναι βρε, χαχα, αλλά δε δουλεύει

Edited by il_tifosi

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Έγινε η παραγγελία για τα Xiaomi Piston, από το MeriMobiles, εν αναμονή τώρα. Βρήκα και κουπόνι με 4% έκπτωση, αστεία είναι αλλά κάτι είναι και αυτό. Αποστολή με tracked airmail, κόστος 0,99$. Edited by johnnie_
Sent it From outer Space.
Link to comment
Share on other sites

Απο δω και στο εξής, κάθε Τρίτη, 10:00, πωλήσεις ΧΩΡΙΣ Invite (16άρι και 64άρι)

https://oneplus.net/blog/?p=1016/

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.oppomart.com/oneplus/bamboo-styleswap-cover-for-oneplus-one.html

Ειναι η γνησια?λιγο πιο ακριβη βεβαια...

Ετσι λεει στα reviews από κάτω...

Απλώς, πληρώνεις περίπου 30 ευρώ μεταφορικά για να λθει σπίτι σου... (και δεν ψάχνεις invite)

[Αντώνης] small break on Android: iPhone 13 Pro - in the past: OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

εχει παραλαβει ο αλλος στο τσιταου απο τις 11:30 το πρωι και ακομα δεν μου εχουνε στειλει για να τους πω τα τι και πως.

αργουνε τοσο πολυ 'η να αγχωνομαι μηπως γινει γαργαρα?:(:(:(

dsg ftw! :cool:

 

@Jordan@

Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να προτεινει καποια βαση για το αυτοκινητο? Θελω να το χρησιμοποιησω σαν GPS (HERE Maps) και σιγουρα δεν βολευει να το εχω ακουμπισμενο στο καθισμα. Απο Ελλαδα ή εξωτερικο δεν εχω προβλημα!
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανεις να προτεινει καποια βαση για το αυτοκινητο? Θελω να το χρησιμοποιησω σαν GPS (HERE Maps) και σιγουρα δεν βολευει να το εχω ακουμπισμενο στο καθισμα. Απο Ελλαδα ή εξωτερικο δεν εχω προβλημα!

Εγω απο τον καιρο που πηρα το oneplus one χρησιμοποιω αυτη

http://www.ebay.co.uk/itm/120866330923

βολικοτατη για το αυτοκινητο...

 

και αυτη ειχα στο μυαλο μου να την παρω αλλα δεν ηθελα να κλεισω τον αεραγωγο...

http://www.ebay.co.uk/itm/360-Rotating-Cellphone-Mobile-Phone-Universal-In-Car-Air-Vent-Mount-Holder-Stand-/291323770135?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item43d43ff517

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει κάποιος invite ας μου στείλει please.

Μου έστειλε ένα παιδί από το forum, αλλά για κάποιο λόγο δεν μου έρχονται ενημερώσεις στο email και έγινε expired.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Μια ερώτηση θέλω να κάνω.Εάν τελικά καταφέρω και παραγγείλω από Γερμανία. ..θα χρεωθω 2 φορές μεταφορικα? Μια από one plus Προς διεύθυνση mailboxde Και άλλη από mailboxde Προς εμενα??

Ευχαριστώ.

Edited by TNT4YOU
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [OnePlus One] Παραγγελίες - Αγορά - Invitations - Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...