Jump to content

[Επίσημο] LG G3 (D855)


mindfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα κ πάλι στα αλάνια.4g επιασα σήμερα επιτέλους.Ήταν προβλημα του παροχου της σιμ μου(cosmote),σήμερα όλα κομπλε. Θα ήθελα παιδιά αν μπορείτε να μου πειτε μια εφαρμογή αν ξέρετε για να κάνει μπλοκ τις διαφημίσεις. Adblocker εννοώ..Δεν βρηκα κατι αξιολογο στο μαρκετ.

 

Γράφεις adfree apk στο google,το κατεβαζεις κ το περνας χειροκινητα,μια χαρα δουλευει...

 

Κ μια ερωτηση απο εμενα,γνωριζει κανεις αν πωλειται και που το VR Headset για G3??

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 17,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Moυ χαλασε το sim tray (sim adapters ftw!!)

 

Που το παμε για επισκευη;

 

Procordia φυσικα.60 ευρω κοστος,το ειχα παθει προσφατα γιατι ειχα χρησιμοποιησει νανο-σιμ με ανταπτορα....Αν δεν μπορεις να το πας εσυ τους παιρνεις τηλ και στελνουν courier και το παιρνουν..

Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Procordia φυσικα.60 ευρω κοστος,το ειχα παθει προσφατα γιατι ειχα χρησιμοποιησει νανο-σιμ με ανταπτορα....Αν δεν μπορεις να το πας εσυ τους παιρνεις τηλ και στελνουν courier και το παιρνουν..

35€ δεν ήταν το κόστος? Το ανέβασαν? Έχω την εντύπωση ότι ένα παιδί το είχε φτιάξει με 35€

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Procordia φυσικα.60 ευρω κοστος,το ειχα παθει προσφατα γιατι ειχα χρησιμοποιησει νανο-σιμ με ανταπτορα....Αν δεν μπορεις να το πας εσυ τους παιρνεις τηλ και στελνουν courier και το παιρνουν..

Και εγώ με ανταπτορα nano sim έχω υπάρχει περίπτωση να πάθει ζημιά η υποδοχή;

Link to comment
Share on other sites

35€ δεν ήταν το κόστος? Το ανέβασαν? Έχω την εντύπωση ότι ένα παιδί το είχε φτιάξει με 35€

 

Τι να σου πω...Εμενα με χρεωσαν 60 πριν κανενα μηνα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εγώ με ανταπτορα nano sim έχω υπάρχει περίπτωση να πάθει ζημιά η υποδοχή;

 

Αν παιζει μην το πειραξεις!!Αν χρειαστει απλα να βγαλεις την σιμ,θελει χειρουργικες κινησεις για να μην σπασεις κανενα δοντακι γιατι εγω ετσι την ειχα πατησει.Καλυτερα να χρησιμοπιησεις κανενα τσιμπιδακι σαν αυτο που βγαζουν τα φρυδια τους οι γυναικες και σιγά σιγά να την βγαλεις γιατι διαφορετικα πολυ πιθανον να σπασεις κανενα δοντακι.Ειναι πολυ ευθραυστο το sim tray στο G3...

Edited by nikaki71
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω...Εμενα με χρεωσαν 60 πριν κανενα μηνα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 75 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Αν παιζει μην το πειραξεις!!Αν χρειαστει απλα να βγαλεις την σιμ,θελει χειρουργικες κινησεις για να μην σπασεις κανενα δοντακι γιατι εγω ετσι την ειχα πατησει.Καλυτερα να χρησιμοπιησεις κανενα τσιμπιδακι σαν αυτο που βγαζουν τα φρυδια τους οι γυναικες και σιγά σιγά να την βγαλεις γιατι διαφορετικα πολυ πιθανον να σπασεις κανενα δοντακι.Ειναι πολυ ευθραυστο το sim tray στο G3...

Οκ ευχαριστώ:o

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Έχω ένα θεματάκι με lg G3 που παρατήρησα εδώ και 2 μέρες. Εδώ και μήνες που χρησιμοποιώ τον boat browser ξέρω ότι έχει πρόβλημα και κλείνει διαρκώς. Τώρα μου κλείνει και ο maxthon στο ξαφνικό. Έχει συμβεί και σε άλλους αυτό;
Link to comment
Share on other sites

Κ μια ερωτηση απο εμενα,γνωριζει κανεις αν πωλειται και που το VR Headset για G3??

 

Ναι υπάρχει.Η LG έχει βγάλει ένα βασισμένο στο Google Cardboard.Δεν το έχω δει όμως σε Ελλάδα πουθενά.

Previous devices:Samsung SGH X160, LG KE970, LG KU990i, Sony Ericsson X8, Sony Miro, Sony L, LG G2 Mini, LG G3 32GB , Xiaomi Mi band, Xiaomi Mi band 2, Samsung Galaxy Buds,Samsung S9+,LG G Pad 8.3,Xiaomi Mi band 4.

Current devices:Samsung Note 20 Ultra 5G,Xiaomi Mi Band 5,Microsoft Surface 3, Samsung Galaxy Buds+ :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μήπως μπορεί να μου πει καποιος αξιζει η αναβαθμιση σε lolipop: η καλύτερα kitkat;

 

Για μένα είναι έγινε πολύ καλύτερο το κινητό με lollipop με μια μικρή εξαίρεση στην μπαταρία αλλά μην φανταστείς τραγικά πράγματα. Καταρχήν αν δεν περάσεις την lollipop δεν θα πάρεις και την την τελευταία έκδοση firmware v20h για stock μου μιλάω πάντα που βελτίωσε κατά πολύ το τηλέφωνο. Για μένα κάνε την αναβάθμιση απλά μετά την εγκατάσταση απαραίτητα factory reset για να αποφύγεις το ενδεχόμενο να μην έχει κάτσει κάτι καλά.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς να με πει που μπορεί κάποιος να βρει εδώ στην Ελλάδα εξωτερικό φορτιστή για να πάρω μια μπαταρία να την έχω φορτισμενη; όπως στα samsung.
Vw CC 1.8TSI K04.. :D
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , θελω να ρωτησω αν εχει παρει κανεις την εκδοση 5.1

και αν ξερουμε ποτε περιπου να την περιμενουμε.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , θελω να ρωτησω αν εχει παρει κανεις την εκδοση 5.1

και αν ξερουμε ποτε περιπου να την περιμενουμε.

 

Δυστυχώς όχι και στα δύο φίλε μου...! :blink:

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έχω επιδότηση και το g3 32gb μου βγαίνει 220 ευρώ. Αξίζει να το αγοράσω? Τώρα εχω galaxy s3. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Link to comment
Share on other sites

Η διαφορά σε σχέση με το τηλέφωνο που έχεις είναι τεράστια... Για μένα προχωρά άφοβα... Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

το συζητας φιλε μου ?? απανω του ,καμια σχεση .....αριστο το s3 ,το ειχα δυο χρονια ,και αλλα τοσα θα εχω και αυτο νομιζω ....:)

nokia n95/omnia/omnia2/hd2/galaxy s/s2/s3/S4/S5/note2/note 3- 4-9-10+/ S7/S7 EDGE/S8 PLUS/S9 PLUS/A9 PLUS/huawei mate7-8-9 /MATE 10 LITE

GPS PRIMO 2.4-STREAT PILOT--COPILOT--NAVITEL-D/PAN-AUTOMAPA-NDRIVE-B/NROAD-NAVIGO-SYGIC-NAVITEL[/colorht]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,μου έπεσε στα χέρια μου ένα άψογο G3 αγορασμένο απο σκρουτζομαγαζο,το οποιο κανει το κλασσικό πρόβλημα ορισμένων G3,υπερθέρμανση,το τηλεφωνω εχει σταλθει στην lg αλλα δεν ξερω τι το κανανε αλλα παλι κανει τα ιδια,υπαρχει καποια αλλη λυση?
3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά,μου έπεσε στα χέρια μου ένα άψογο G3 αγορασμένο απο σκρουτζομαγαζο,το οποιο κανει το κλασσικό πρόβλημα ορισμένων G3,υπερθέρμανση,το τηλεφωνω εχει σταλθει στην lg αλλα δεν ξερω τι το κανανε αλλα παλι κανει τα ιδια,υπαρχει καποια αλλη λυση?

Ολα τα g3 ετσι ειναι....

Παιδες το gsm buzz ειπαμε ειναι φυσιολογικο?

Lg G pad 8.3 -> Running : 6.0.1 aosp

Lg G3 32gb -> Running : 6.0.1 Ressurection remix

Link to comment
Share on other sites

Ολα τα g3 ετσι ειναι....

 

Οπότε no worries and keep living with that?!

3310,3510,T65,V600,3650,6600,7710,Qtek 8500,N90,N93,N73,N95,5800,N900,TyTN,Iphone 2G,Iphone 3G,Milestone,Wildfire,Desire HD,Galaxy Nexus,Optimus 3D,Optimus 2X,Galaxy S3,Note,IoceanX7,Thl W200,Optimus G Pro,Huawei Mate,Mega 6.3-Nexus 6/Huawei Mate 7/Huawei Honor X1,Nexus 6,Samsung S8+,Samsung Note 8,Iphone XS Max,Iphone 12 Pro Max
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έχω επιδότηση και το g3 32gb μου βγαίνει 220 ευρώ. Αξίζει να το αγοράσω? Τώρα εχω galaxy s3. Σας ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Έκανα την ίδια μετάβαση, ΜΗΝ το συζητάς αξίζει και καρά αξίζει

Link to comment
Share on other sites

Έκανα την ίδια μετάβαση, ΜΗΝ το συζητάς αξίζει και καρά αξίζει

 

Και εγώ την ίδια μετάβαση εκανα. Υπεραξιζει η μετάβαση.

Sony Ericsson k700, samsung wave GT8500

samsung galaxy s3 GTi9300, LG G3 32gb 3gb Ram

LeEco le max 2 x820 6/64gb

Xiaomi mi mix 2s 6/64

Xiaomi mi 9t pro 6/128

Poco F4 8/256

Vivo x80 Pro

Link to comment
Share on other sites

Οπότε no worries and keep living with that?!

 

Ναι don't worry δεν θα έχει θέμα. Από τη στιγμή κιόλας που το πήγες στην LG και το πήρες πίσω δεν έχει κανένα "παραπάνω" θέμα. Όντως θερμαίνεται αρκετά όταν το πιέζεις πολύ αλλά δεν θα έχεις πρόβλημα. :)

Link to comment
Share on other sites

άρα μούφα τα όσα υπόσχονταν.. το g2 λοιπόν παραμένει με διαφορά το πιο φωτεινό από τα 3..

3210/t29/6340/t68/ngage/p910/p1/optimus one/gnex/z1/g3/mi a1/mi a3/poco f3/xperia 5 iv

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...